Saç Uzatan Şampuanlar

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re:

Mesajgönderen mahpeyker » Cmt Haz 02, 2007 3:38 pm

smilesel
canım gerçekten uzatıyormu ? ayda kaç cm mesela ben entele kullanıyorum evet uzatıyor ama bunu da denemek istiyorum fön için kolaylık sağladığı için yararı olacağını düşünüyorum..

jnm ne kadar uzadığı hakkında bi uzunluk veremem ama,subatta omuzlarımda olan saçlarım şimdi sütyen hizasında.saçlarım öyle çok çabuk uzayan saçlar değildir.uzatmasada emin ol çok memnun kalıjaksın zaten kokusu bile parasına değer :lol: pişman olmazsın aldığına.
Kullanıcı avatarı
mahpeyker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen piglet81600 » Cmt Haz 02, 2007 4:46 pm

Kızlar bi tanıdığımız kullanıyomuş DFN diye markanın saç şampuanını bitkisel bişey defne yağı içeriyo sanırım bazı aktarlarda oluyomuş 10 lira bişeymiş kullan bak gör saçların nasıl fışkırcak dedi bilemiyorum tabi :roll:
Kullanıcı avatarı
piglet81600
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen Sarem » Cmt Haz 02, 2007 5:11 pm

piglet81600 yazdı:Kızlar bi tanıdığımız kullanıyomuş DFN diye markanın saç şampuanını bitkisel bişey defne yağı içeriyo sanırım bazı aktarlarda oluyomuş 10 lira bişeymiş kullan bak gör saçların nasıl fışkırcak dedi bilemiyorum tabi :roll:

Canım fışkırma derken uzamasından mı bahsediyor? yoksa dökülen saçların yeniden çıkmasından mı? :roll:
http://beauty-n-fashionlove.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen staphyle » Cmt Haz 02, 2007 5:23 pm

berill yazdı:ben kullandım bu DFN GARLI şampuandan, bursada aydın ışık diye herbi baharatı satan bi yer var, orda görmüştüm, şöyle metettiler bööle metettiler, bi biray falan kullandım bi hewesle ama,, malesef hiç memnun kalmadım....
sonra, head showers varya, onun nemlendiricili, kepek önleyicisini aldım,, çoookkk memnunum, ve +, 1yumurta sarısı, bademyağı, zeytinyağı, biras bal, çam terebentin, sirke karışımını uyguluyorum saçıma,, inanılmaz bakımlı oluyo,, hele bide saç düzleştiricimle, fön çektimmi ışıl ışıl,,, ama bi türlü bukle bukle yapamıyorum :( çok üzülüyorum ama yapamıyorum...:(

cok temız ve yumusak olmasından olabılır berıll bende aynı sorunu yasıyorum bazen
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen piglet81600 » Pzr Haz 03, 2007 8:43 pm

Sarem yazdı:Canım fışkırma derken uzamasından mı bahsediyor? yoksa dökülen saçların yeniden çıkmasından mı? :roll:

Mesajını biraz geç gördüm cnm kusura bakma..Uzamasını hızlandırıyomuş ama saç köklerini beslediğine göre dökülmeyide engeller ve yeniden çıkmasını sağlar diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
piglet81600
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzr Haz 03, 2007 8:50 pm

mahpeyker yazdı:kızlar saç uzatan sampuanı bilmem ama saç uzatan bi sprey kullanıyorum ve çok memnunum.selective professional pro-tek.kuaförüm tavsiye etmişti,kendi fönümü kendim çektiğim için ve hergün yenilediğim için saçım yıpranıo.hem bakımını yapıo hem kolay fön çekilio hemde uzamasına yardımcı oluyor.ben normalde çıtçıt kullanıyorum insanlar normal saçımın boyunu gördüklerinde gerçekten çok sasırıyorlar.ben kuaförümden 30ytl ye almıştım ama tahtakalede zaza han var orda 15e sordum.

http://www.e-kuafor.com/site/page.asp?dsy_id=3035
ya tatlım ben de kullanıyorum bu üründen ama öyle uzatma gibi faydasını göremedim sadece fön öncesi iyi oluyor :roll:
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen Sarem » Pzr Haz 03, 2007 8:55 pm

piglet81600 yazdı:Mesajını biraz geç gördüm cnm kusura bakma..Uzamasını hızlandırıyomuş ama saç köklerini beslediğine göre dökülmeyide engeller ve yeniden çıkmasını sağlar diye düşünüyorum.

Iyiymiş o zaman deneyelim bakalım biz de :) Sağol bilgi için cnm
http://beauty-n-fashionlove.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tugcem » Pzr Haz 24, 2007 10:42 pm

gerçekten böyle bir yöntem varmı ya bende bi arkadasımdan duymustum saç örmek uzatıyor diye ama ne biliyim batıl inanç giib gelmişti bana ama emin misin ya gerçekten varmı böle bişi varsa dayancaz artık iki ay napalım :D
tugcem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen elan » Pzr Haz 24, 2007 10:46 pm

ya her akşam saç yıkanırmı bu dönemde saçım uzuycak die susuzluk kuraklık gelmiş çatmış
Kullanıcı avatarı
elan
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tugcem » Pzr Haz 24, 2007 10:57 pm

bende deniyim bari bu sampuanı ayy keske uzasaa... ama o kadar ço ssey varkii hangisi dogru hangisi gerçekten uzatıyor bilemiyo insan :roll:
tugcem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tugcem » Pzt Haz 25, 2007 5:48 pm

kızlar benim ablam amerikada okunuyo en iyisi bu ilacı ona soruyım arastırsın çünkü biliyosunuz amerikanın ilaç kapasitesi hiçbir ülkeye benzemiyo ablama soruyım ben sizlerede bilgiyi veririm ama ben yeni katıldım bu bölüme ilacın bana tam ismini verirseniz sevinirim ona göre soruyım :P
tugcem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen angeleyes » Pzt Haz 25, 2007 6:36 pm

kokoshbarbie yazdı:başıma çok kötü bişey geldi dün :( normalde kendi kuaförümden başka kuaföre pek gitmem ama yeni bi yer açılmış 5 ytlye fön çekiyomuş diye sölediler atladım bnde bi deniyim dedim.adam saçını tarayamıyorum kesicem uçlarından biraz dedi.normalde elletmem saçımı ben.kendi kuaförüm bile yalvarıyodu resmen kırık kırık diye ama dokundurtmuyodum.neyse bi ilham geldi ii tmm dedim.kırıklarımı alıodu sözde sonra bi baktım göğsümün sonunda biten saçım omuzlarıma gelmiş.nasıl sinirlendim anlatamam size.dün ağladım saatlerce ya.hayır ne cesaret bu daha ilk kez gelmişim kırık alıyorum diyo omuzlarıma kadar kesiyo gerizekalı aptal manyak adam :evil:ay çıldırcam ya :!:uzatmam lazım bnm bu saçları acilen.gerçi erkek arkadaşım ağladıımı öğrenince senin iki tutam saç için akan gözyaşlarına kıyamam ben seni her halinle seviyorum dedi.beendi ama bn beenmedim off nerde o saçlar nerde şimdiki hali.ama adama ağzının payını verdim.aynayı getiriyodu bırak ya ne getiriyosun bakılcak halimi kaldı berbat ettin dedim.bide bana gelmiş savunuyo kendini ya.daha güzel oldu diyo.uzun oldu farkındayım ama sizlerden başka kimseler anlamıo bni :cry: :cry: :cry:off :x :(

aynı şey benimde başıma geldi cnm hatta bu siteyi saç uzatmak için bişiler ararken buldum her işte bir hayır varmış işte :P
Kullanıcı avatarı
angeleyes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen serpil27 » Sal Haz 26, 2007 10:39 am

kizlar ben almanyada yasiyorum ve bu hapi burda bulamadim sorabilecegim heryere sordum nerden bulabilirim burda.yoksa almanyada ismi degisikmi.bir fikri olan varrmi bana yardimci olun lütfen öptüm
Kullanıcı avatarı
serpil27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen salmissra » Sal Haz 26, 2007 1:42 pm

ya ben hap map kullanmam saç çıkartırken kıl fln da çıkarır :D
Kullanıcı avatarı
salmissra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Çrş Haz 27, 2007 12:10 am

angeleyes yazdı:aynı şey benimde başıma geldi cnm hatta bu siteyi saç uzatmak için bişiler ararken buldum her işte bir hayır varmış işte :P

ayy çok kötü bişey dimi :cry: ama allahtan artık saçlarım biraz uzadı...ya da gözüm alıştı bilmiyorum :roll: neyse seninde dediin gibi cnm her işte bi hayır varmış... :beer:
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

.

Mesajgönderen butterfly0 » Çrş Haz 27, 2007 1:27 am

bu tarz haplari kullanmayin bence yan etkileri olabilir iyi dusunmeniz lazim sac uzatcam diye sagliktan olmayin hayatta en onemli sey saglik.
Kullanıcı avatarı
butterfly0
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen melikemelike » Pzt Tem 02, 2007 5:56 pm

angeleyes yazdı:
kokoshbarbie yazdı:başıma çok kötü bişey geldi dün :( normalde kendi kuaförümden başka kuaföre pek gitmem ama yeni bi yer açılmış 5 ytlye fön çekiyomuş diye sölediler atladım bnde bi deniyim dedim.adam saçını tarayamıyorum kesicem uçlarından biraz dedi.normalde elletmem saçımı ben.kendi kuaförüm bile yalvarıyodu resmen kırık kırık diye ama dokundurtmuyodum.neyse bi ilham geldi ii tmm dedim.kırıklarımı alıodu sözde sonra bi baktım göğsümün sonunda biten saçım omuzlarıma gelmiş.nasıl sinirlendim anlatamam size.dün ağladım saatlerce ya.hayır ne cesaret bu daha ilk kez gelmişim kırık alıyorum diyo omuzlarıma kadar kesiyo gerizekalı aptal manyak adam :evil:ay çıldırcam ya :!:uzatmam lazım bnm bu saçları acilen.gerçi erkek arkadaşım ağladıımı öğrenince senin iki tutam saç için akan gözyaşlarına kıyamam ben seni her halinle seviyorum dedi.beendi ama bn beenmedim off nerde o saçlar nerde şimdiki hali.ama adama ağzının payını verdim.aynayı getiriyodu bırak ya ne getiriyosun bakılcak halimi kaldı berbat ettin dedim.bide bana gelmiş savunuyo kendini ya.daha güzel oldu diyo.uzun oldu farkındayım ama sizlerden başka kimseler anlamıo bni :cry: :cry: :cry:off :x :(

aynı şey benimde başıma geldi cnm hatta bu siteyi saç uzatmak için bişiler ararken buldum her işte bir hayır varmış işte :P

ne güzel işte daha sağlıklı uzucak.iyi tarafından düşün.illa saçlamı güzelleşiyor insan.üzülme canım.yine uzucak
melikemelike
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Saç Uzatan Şampuanlar

Mesajgönderen Minhecik » Pzt Oca 07, 2008 8:27 am

Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum ve aranızda olmak harika bişiii...

Şu an harika olmayan tek şey var o da saçlarım... 2 ay önce saçlarıma, sözde adına röfle dedikleri bir işlem yaptırdım... :( Sonucunda saçlarımın zemin renginin sarı olmasına rağmen röfleden sonra saçlarım ilk yıkayıp taramamda ellerimde kaldı... Saç tutamlarım tıpkı lastik gibi ben saçımı taradıkça zıplıyordu :( Ertesi gün hemen soluğu farklı bir kuaförde aldım tabii. Kuaför hanım bana kesinlikle yüksek volümde saça işlem yapılmış sonucunda saç yanmış ve kurtarabilmek için kesilmesi gerekiyor dedi... Ama bu arada benim yanmış saçlarım belimde tabii. Neyse yapacak bişi olmadığı için mecbur kestirdim. Sağolsun kuaför hn. incelterek ve mümkün olduğu kadar az kesim yaptı. Ama saç kurutmaya geldiğinde şişti ve o sinirle kesin dedim ve kesti. Sonuçta saçlarım omuzlarıma kadar çıktı hatta hala bile yıpranıklık duruyor saçımda. Bu kesimden sonra tahmin edersiniz ki yaklaşık 1 hafta hergün ağladım. Çünkü ailemin, nişanlımın, arkadaşlarımın tepkisi çok kötü oldu. "Ne yaptın caaanım saçlarına, neden kestirdin, nasıl kıydın" falan die... Gitttim 60 cm uzunluğunda halka kaynak yaptırdım. Kurban bayramının arefesinde de çıkarttırdım çünkü haftanın 3 günü kuaförde fön çektirmeme, bakım yaptırmama rağmen çok kullanışsız birşey. Ayrıca kaynak yerlerinden dolayı saç çok iyi yıkanamadığı için saçlarımda kısa sürede kepeklenme akabinde de küçük yaralar çıkmaya başladı. :(
Şimdi ise saçlarımı kısa zamanda geri istiyorum. Estele bitkisini deneyeniniz ve sonuç alanınız varsa yardımlarınızı bekliyorum (sanırım zehirli bir bitkiymiş...) yoksa yakında kuaförlerin yanında psikoloğada gitmeye başlayacağım :( Beni en iyi sizler anlarsınız ve yardım edebilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Minhecik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wilwarin » Pzt Oca 07, 2008 12:14 pm

Minhecik
viewtopic.php?f=63&t=2909&st=0&sk=t&sd=a cnm bak bu linkte çok konuşulmuş...kullanan da çok kişi var...bi oku yardımcı olur sanırım... :bye:
Kullanıcı avatarı
wilwarin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen bossnes » Çrş Oca 09, 2008 2:36 am

favoruite yazdı:bak bişe daha buldum kerastas ın hayat çimentosu die bişi. 60ytlmiş fiatı. 15günde saçları uzatmış.bide biotinle kullanılırsa daha çabuk etki gösteriomuş. başka bişe daha şampuanına çam terebenti koyup saçlarını yıkıomuşsun.bunlardan biri mutlaka ii gelir hepside doğal ürünler.yalnız şu kerastas heralde ilaç gibi bişe

kerastas ın hayat cimentosu koca bi yalan kızlar.boşa para vermeyin o markalara.sadece beslio uzattıgı muzattıogı yok. ben saçlarım röfleden dolayı ucları cok kötü oldu dökülmeler oldu gürleşsin diye yaklaşık 3 haftadır bioxcin şampuan ve saç dökülmesi için ampullerini kullanıyorum..harika sonuc aldım saçımın gürleşmesi güzelleşmesi açısından.ve saçlarımın uzadıgını da düşünüyorum erkek arkadasım bile dedi senın saçların mı uzadı diye :)))ama sampuanla alakası warmı bilemem... bundan sonra hep bioxcin şampuan kullanmayı dusunuyorum zaten ampuller 1 ay içinde bitiyor bi daha kullanmıyorsun.
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen burcu8 » Çrş Oca 09, 2008 6:23 am

kızlar, hayat çimentosunun saçları uzatma gibi bir vaadi yok ki.. zamanında kullanmıştım saçlara çok iyi bakım yapıyor.. hatta hala dibinde biraz var, tekrar baktım, uzakmak ile ilgili bir yazı da geçmiyor içinde..
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bossnes » Prş Oca 10, 2008 2:13 am

burcu8 yazdı:kızlar, hayat çimentosunun saçları uzatma gibi bir vaadi yok ki.. zamanında kullanmıştım saçlara çok iyi bakım yapıyor.. hatta hala dibinde biraz var, tekrar baktım, uzakmak ile ilgili bir yazı da geçmiyor içinde..

eet canım yok öle bişii o üründe..bende bi araklar kullanmıştım da benım saçıma pek fayda etmemişti :tongue:
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen kardelen22 » Prş Oca 10, 2008 11:12 am

kızlar bu hayat çimentosu yeşil olan dimi ;) onu değilde diğerini kullanıyorum. saç uzatma diye birşey yok yanlış bilgi olmasın ama çok güzel saç bakımı yaptığı doğrudur. benim saçlarımki kalın telli kupkuru olmasına rağmen o olmazsa açamıyorum. bossnes belki sen saçın için doğru ürünü kullanmadın. çünkü en iyi maske kerastesdir ;)
Kullanıcı avatarı
kardelen22
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ovado » Çrş Oca 23, 2008 6:56 pm

kızlar selam bende saç uzatmak için GNC'nin bir hapı var onu kullanıyorum adı Choline / Inositol. (http://www.gnc.com.tr/index.php?Page=De ... runKod=184) Broşüründe filan saç uzatmayla ilgili bilgi yok ama görevli yurtdışından gelen ve ilaçların baz alınarak yapıldığı bir kitap gösterdi direk hair growth yazıyodu ve bende aldım...yanında bir de Biotin aldım..zaten haftada 2 gün yağla bakım yapıyordum onu da yapmaya devam ettim ve şok saçlarım 2 haftada 2cm. uzadı. :P enteleden bıkmış ve beklediği sonucu alamamış biri olarak çok mutluyum deneyin derim....
ovado
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramio » Prş Oca 24, 2008 9:20 pm

ovado yazdı:kızlar selam bende saç uzatmak için GNC'nin bir hapı var onu kullanıyorum adı Choline / Inositol. (http://www.gnc.com.tr/index.php?Page=De ... runKod=184) Broşüründe filan saç uzatmayla ilgili bilgi yok ama görevli yurtdışından gelen ve ilaçların baz alınarak yapıldığı bir kitap gösterdi direk hair growth yazıyodu ve bende aldım...yanında bir de Biotin aldım..zaten haftada 2 gün yağla bakım yapıyordum onu da yapmaya devam ettim ve şok saçlarım 2 haftada 2cm. uzadı. :P enteleden bıkmış ve beklediği sonucu alamamış biri olarak çok mutluyum deneyin derim....

canım bu bahsettiğin ilacı aldım bende.kuru ve ince telli saclara sahibim.bı suredir dokulme problemi de yasıyorum ve ustelik uzamıyor. seninde belirttiğin gibi ilacın propektusunde sacla ilgili hicbişiden bahsetmıyo,eczacınında pek bilgisi yok,sana bahseden gorevli gnc konusunda yetkili miydi?ilaç bu sakata gelmeyelim :)
caramio
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramio » Prş Oca 24, 2008 9:27 pm

ovado yazdı:kızlar selam bende saç uzatmak için GNC'nin bir hapı var onu kullanıyorum adı Choline / Inositol. (http://www.gnc.com.tr/index.php?Page=De ... runKod=184) Broşüründe filan saç uzatmayla ilgili bilgi yok ama görevli yurtdışından gelen ve ilaçların baz alınarak yapıldığı bir kitap gösterdi direk hair growth yazıyodu ve bende aldım...yanında bir de Biotin aldım..zaten haftada 2 gün yağla bakım yapıyordum onu da yapmaya devam ettim ve şok saçlarım 2 haftada 2cm. uzadı. :P enteleden bıkmış ve beklediği sonucu alamamış biri olarak çok mutluyum deneyin derim....

canım bu bahsettiğin ilacı aldım bugun ama dediğin gibi ne ilacın propektusunde sacla ilgili bişi yazıyor ne de eczacının boyle bilgisi var,sana oneren gorevli arkadas gnc yetkilisi miydi acep ?ilaç bu sonucta sakata gelmeyiz di mi :)kuru ve ince saclıyım bu sıralar dokulmede had safhada ve uzamıyorr ,umarım benimde işime yarar:)
caramio
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ovado » Prş Oca 24, 2008 10:54 pm

caramio yazdı:

canım bu bahsettiğin ilacı aldım bugun ama dediğin gibi ne ilacın propektusunde sacla ilgili bişi yazıyor ne de eczacının boyle bilgisi var,sana oneren gorevli arkadas gnc yetkilisi miydi acep ?ilaç bu sonucta sakata gelmeyiz di mi :)kuru ve ince saclıyım bu sıralar dokulmede had safhada ve uzamıyorr ,umarım benimde işime yarar:)

canım ben Profilo'daki GNC mağazasından aldım oradaki yetkili -ki gıda mühendisiymiş kendisi - ingilizce yazan bi kitaptan gösterdi. ben etkisini gördüm açıkçası çünkü daha önceden de tek olarak Biotin kullanmıştım ama bi işe yaramadı hem yan etkisi de olacağını zannetmiyorum çünkü Bgrubu vitaminiymiş.. benimde seninki gibi saçlarm kuru ve incecik kuruluğu gitti kabarmıyoda ama tek kötü yanı kullandığımdan beri yeni saçlar çıkıyor diken diken ööle geziyorum mecburen :?
ovado
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramio » Prş Oca 24, 2008 11:16 pm

ovado cevap verdiğin icin cok sagol,yeni sacların cıkması harika bişey demek gürleşecekte saclar,hemen acıp kullanıcam umarım faydasını goruruz ,cok tesekkur ederim.
caramio
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ovado » Cum Oca 25, 2008 9:19 am

caramio yazdı:ovado cevap verdiğin icin cok sagol,yeni sacların cıkması harika bişey demek gürleşecekte saclar,hemen acıp kullanıcam umarım faydasını goruruz ,cok tesekkur ederim.

ne demek hayatım umarım sende de işe yarar ama dediğim gibi Biotin ile birlikte kullanıyorum..ama eminimki tek başınada işe yarar çünkü ben saç uzatmak için Biotin istiyorum dediğimde görevli Biotin yerine bunu verdi bana en etkilisi bu dedi..umarım işe yarar haberdar et olur mu....
ovado
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramio » Cum Oca 25, 2008 2:10 pm

ne demek hayatım umarım sende de işe yarar ama dediğim gibi Biotin ile birlikte kullanıyorum..ama eminimki tek başınada işe yarar çünkü ben saç uzatmak için Biotin istiyorum dediğimde görevli Biotin yerine bunu verdi bana en etkilisi bu dedi..umarım işe yarar haberdar et olur mu....

Bugun ilk kez kullandım canım sanırım bi iki hafta içinde etkisini gostermeye baslar,sonucları paylasırım mutlaka,uzun ve gür saclara sahip olmak icin herseyi denemeye hazırım :)
caramio
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen crow » Sal Şub 12, 2008 1:30 am

ya arkadaşlar ben yeni üye oldum saçlarımda halkalı kaynaklar vardı uzun zamanla kaldılar bakımı acayip zordu 3 ayda bi devamlı gidip diplere çektirmek zorunda kalıyodum çok korkunçtu saçlarm birbirine dolandı acayip kırıldı koptu bende kırklardan kurtulmak için saçlarımı kestim saçlarm aslında çabuk uzar ama ben yinede belime kadar saçlardan kurtulum omzumda bi saça sahip olduktan sonra alışamadm uzaması için olan önerilerinizi okudum ama nekadar faydalı olabilicei hakkında bilgim yok badem yağı hint yağı bsrü şey söyleniyo hangsini daha ön planda önerirseniz hangisi daha etkiliyse yardımcı olursanız sevinirim yarın temin edicem çünkü alıcakları bide yağlar saçtan çıkmakta zorluk çekmiomu nolur yardm edin
crow
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabrina18 » Cum Şub 15, 2008 8:58 pm

KIZLAR BİR SİTEDE BULDUM KULLANAN VAR MI? HAIR +SHAMPOO SAÇ UZAMASINI HIZLANDIRAN ŞAMPUAN
Kullanıcı avatarı
sabrina18
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Çrş Mar 12, 2008 10:57 am

sabrina18 yazdı:KIZLAR BİR SİTEDE BULDUM KULLANAN VAR MI? HAIR +SHAMPOO SAÇ UZAMASINI HIZLANDIRAN ŞAMPUAN

2 buçuk aydır kullanıyorum hair plus ı kremiyle birlikte kullandım şimdi sadece şampuanını kullanıyorum kremi pek beğenmedim saçta dağıtmak zordu bol bol döktüm o yüzden 1 ayda bitti ama şampuan 2.5 ayda bitti uzatıyor gibi 10 günde 1 cm uzama oluyor ama pek düzenli kullanmıyorum ekstradan dax supergro da kullanıyorum oda uzatıyor ve bakım yapıyor şampuanı ve kremini kullandığım ilk günlerde saçlarımı yağlı ve cansız göstermişti sonra saçım alıştı galiba sorun yok saçlarım röfleden yandığı için krem mutlaka sürüyorum çünkü saçımı kaskatı yapıyor özellikle röfleden yanmış kısımları yanan saçlarım gidene kadar kullanmaya devam edicem
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Çrş Mar 12, 2008 1:00 pm

Kızlar bende yeni bişey gördüm nette gezerken Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakim Yaği Bunu kullanan ve bilen varmı .naSıldır acaba çok merak ettim :roll:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Çrş Mar 12, 2008 2:31 pm

Candy1 yazdı:Kızlar bende yeni bişey gördüm nette gezerken Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakim Yaği Bunu kullanan ve bilen varmı .naSıldır acaba çok merak ettim :roll:

ben kullanıyorum dax supergro yu saçımı uzatmak için katı bir yağ sürmesi biraz zor oluyor hairplus la birlikte kullandığım için hangisi saçımı uzatıyor bilmiyorum haftada 1 kullanıyorum saçı beslediği ve uzattığı yazıyor üstünde saçım röflede yandığı için uzatma amaçlı kullanıyorum az miktarda sürersen saçına 2 yıkamada arınıyor saçtan yaklaşık 1 saat tutuyorum saçımda
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Çrş Mar 12, 2008 2:48 pm

angel22 yazdı:
Candy1 yazdı:Kızlar bende yeni bişey gördüm nette gezerken Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakim Yaği Bunu kullanan ve bilen varmı .naSıldır acaba çok merak ettim :roll:

ben kullanıyorum dax supergro yu saçımı uzatmak için katı bir yağ sürmesi biraz zor oluyor hairplus la birlikte kullandığım için hangisi saçımı uzatıyor bilmiyorum haftada 1 kullanıyorum saçı beslediği ve uzattığı yazıyor üstünde saçım röflede yandığı için uzatma amaçlı kullanıyorum az miktarda sürersen
saçına 2 yıkamada arınıyor saçtan yaklaşık 1 saat tutuyorum saçımda

hairplus nasıl peki memnunmusun :roll: bende saçımı uzatıcAk bişeyler arrıyorum böyle pratik ama kafam karıştı :roll:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Çrş Mar 12, 2008 5:49 pm

hairplustan memnunum saçı uzatıyor şampuan saç kremi birlikte almıştım şimdi sadece şampuanını aldım 2. sine başlayacağım uzun süre gidiyor 2 buçuk ayda bitti ilk aldığım başta saçlar yağlı ve sönük görünüyor ama zamanla alışıyor saç ayrıca dax ı da kullanıyorum ben 10 günde 1 cm fena sayılmaz ama kremi gereksiz saçı yumuşatmıyo şampuandan sertleşen saçlarda da dağıtmak kremi çok zor oluyor başka saç kremi kullanabilirsin o yüzden saç kremine boşa para verme derim şampuanı yeterli 1 buçuk ay önce kestirdiğim saçlarım toplanmıyordu bile o kadar kısa kesti kuaför şimdi topuzda kuyrukta yapabiliyorum
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen PITIRELLA » Çrş Mar 12, 2008 8:06 pm

slm kızlar,bu yaz mezuniyetm var kuaför saçlarımı mahfetti kısacık kaldılar :( bu hairplus şampuanın tam olarak ismi nedir ve nerden bulabilirim istanbulda..yardımcı olursanız çok sevinirm :)
Kullanıcı avatarı
PITIRELLA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Çrş Mar 12, 2008 10:53 pm

PITIRELLA yazdı:slm kızlar,bu yaz mezuniyetm var kuaför saçlarımı mahfetti kısacık kaldılar :( bu hairplus şampuanın tam olarak ismi nedir ve nerden bulabilirim istanbulda..yardımcı olursanız çok sevinirm :)

google a hair+ yazarak aratabilirsin ben eskişehirden sipariş veriyorum 32.50 YTL ye site ismi yazmadım yasaktır diye 2 günde elime ulaşıyor yada kendi sitesinden alman gerkiyor amerikadan hair plus combi paket fiyatı 29 dolar kargo ücretide 20 dolar kadar başka türlü bulman imkansız gibi sadece online satılıyor
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen PITIRELLA » Çrş Mar 12, 2008 11:46 pm

:) çok teşekkürederim angel hemen bakiim google a
Kullanıcı avatarı
PITIRELLA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcu8 » Prş Mar 13, 2008 2:09 am

kızlar 10 sayfanın sonunda soruyorum, gerçekten saç uzatan şampuan var mıı? :lol:
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Candy1 » Prş Mar 13, 2008 8:13 am

Ben saç uzatma konusunda çok sabırsızım açıkçası .Burda yazılanlardan bazıları beni tatmin etti deniycem ama bana daha başka bi formül lazım Hemen uzaması içinn .Belime kadar saç istiyorum Çıtçıtlarım var ama ben kendi saçımı istiyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Prş Mar 13, 2008 11:40 am

burcu8 yazdı:kızlar 10 sayfanın sonunda soruyorum, gerçekten saç uzatan şampuan var mıı? :lol:

burcucum evet var zaten hairplus saç uzatma şampuanı benim saçlarım röflede yanınca hemen saçımı uzatmak için çeşitli yağlar kullanmaya başladım ama onlarda sadece bakım yapmaktan öteye gidemedi entele aradım bulamadım sonra bu sitede hair plus o okudum hemen sitesinde okudum ne kaybederim ki dedim amerikaya sipariş verdim karttan para çekememişler tekrar sipariş verecektim ki türkiyede de online satıldığını gördüm hemen sipariş tabi fakat ilk kullanımda hayal kırıklığı yaşadım saçlarım yağlı sönük ve cansızdı erkek arkadaşımda farketti hiç kullanmasan daha iyi bile dedi yani pes etmedim ki uzamıyo gibi geldi dayanamadım gittim kuaföre oda saçlarımı toplanmayacak kadar kısa kesti saç kremi bitince sadece şampuanla devam ettim 1 ay sonra saçlarıma kuyruk hatta topuz bile yapıyordum sonra saçımı boyadım ne kadar uzuyor diye o şekil takip ettim 10 günde 1 cm dip çıkmıştı akşam 2. şişeye başladım :) yani sonuçta 2 ay kullanayım rapunzel olayım diye bişey yok uzamayı hızlandırıyo + dax ta kullanıyorum saçlar uzayana kadar yanmış saçlar gidene kadar devam :)
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Prş Mar 13, 2008 11:48 am

Hair Plus Şampuan saçlarınızı beslerken, sadece bir ay gibi bir sürede saçlarınızın uzamasını hızlandırır, kalınlaşmasını sağlar! Protein içeriği ile saçlarınızın yıpranmasını önler.
Hair Plus kullandığınızda ortalama 28 günde saçlarınızın uzamasında % 105 oranında artış sağlandığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.Kuruma ve kırılmayı önleyerek, saçınıza hacim kazandır ve saç kalitenizi artırır. Hair Plus saç kremi Hair Plus şampuanla birlikte kullanıldığında en iyi sonucu verir
HAIR+ ürünlerinin içeriğinde soya ve keratin proteinlerinden elde edilen aminoasitler vardır ve dengeleyici işlem B6 vitamini ile devam eder. HAIR+ şampuanın, aynı içeriklerle hazırlanmış HAIR+ bakım kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

satış sitesinde bu şekilde anlatılmış umarım yardımcı olabilmişimdir
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Prş Mar 13, 2008 11:52 am

Canım ben istanbuldayım .online alışveriş yapmadım hiç kartımda yok ayrıca :) bilmem yani böyle şeyleri :)
İstanbuldahair plusu alabileceğim başka bi yer varmı acaba ?
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Prş Mar 13, 2008 12:21 pm

ben istanbulda değilim canım sadece online bulabiliyorum ama kartın yoksa da havale ile ödeyebilirsin aldığım site çok güvenilir sadece onu söyleyebilirim istediğim ürün yoksa bile param 1 haftada geri iade edildi ürünlerim hep 2 gün içinde elimde oldu benimde ilk online alışverişim hair plus şampuan için olmuştu
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Prş Mar 13, 2008 12:28 pm

Canım parayı nereye ödüycem online alışveriş yapınca Bu sampuan saç kremiyle beraber ne kadardı :roll:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Prş Mar 13, 2008 1:04 pm

şampuan ve saç kremi toplam olarak 65 YTL
havale olarak 11 tane bankasının hesapları yazılmış onlardan birine yatırıyorsun parayı üstelik 50 YTL üstüne kargo ödemiyorsun öncelikle siteye üye oluyorsun sipariş takibini de siteden yapabiliyorsun havale li alışverişler de %3 indirimde yapılıyor ama yine de başka soruların olursa müşteri hizmetleriyle irtibat kurabilirsin sana en kısa zamanda cevap gönderiyorlar
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen burcu8 » Prş Mar 13, 2008 3:58 pm

cnm tesekkurler :) hangi site bu?
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angel22 » Prş Mar 13, 2008 5:04 pm

canım site adresi vermek yasak diye biliyorum ben ama sana özel de yollanmıyor yoksa özelden yollardım candy1 rumuzlu arkadaşımıza özelden site adını gönderdim
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir