Sütyen

Moderatör: luthien

Re: Sütyen

Mesajgönderen Candy1 » Sal May 13, 2008 5:08 pm

kızlar bana en küçük sütyen bile büyük geliyo ya :( hep süngerli kullanıyorum her markadada olmuyo bana göre küçük kalıplı südyenler güzel oluyoo..böyle sevimli,süngerli dolgun göstern modeller istiyorum .Varmı bildiğiniz markalarda...Bi tane loliten almışlardı pembe hediyeydi ve süngersizdi süngersizleri kullanınca hepten çocuk gibi gözüküyolar :( her yerdede bulamıorum aradığım gibi :(
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bossnes » Sal May 13, 2008 5:14 pm

cnm loliteni hiç düşünme..onlar tamamıyle küçük göğüsleriyle barışık kızlar için bana göre:))) benımde göğüslerim küçük,daima push-up ve destekli+süngerli sütyenleri kullanıyorum.victorias secrettan ilk defa sütyen ısmarladım daha gelmedi bakalım begenırsem öneririm sanada push-up dolgun gösteren bi sütyen..

bide dediğim gibi magic form markalı sütyenlerin hemn hepsi dolgulu we modelleri o kdr güzel uyum sağlıyorki vucuda,göğüslerin cok güzel we çekici duruyor...ama o markayı bulmak bi sorunnnnn :tongue:

la senza nın silikonlu(jel silikonlu) sütyenlerine de bakmanı öneririm...

ekonomik bişiler arıyorsan ekonomik sınıf sütyenlerin içinde en güzel göstereni NBB markalı sütyen bence...ama çok çabuk deforme oluyor..
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen ayseayse » Sal May 13, 2008 5:18 pm

magic form süper didemcim.ben de bu markayı boynerde keşfettim 3-4 sene önce.hala 5-10 tane almıştım hemen,yani tek kelimeyle harika diyim sana.sürekli makinada yıkarım kesinlikle deforma olmadı.cok denedim nbb orkide filan,yamuldular hemen,tsirtlerin içinden iğrenç gözüküyolar.magic formun külotları da harika,bi ara magic form a yatırım yapmıştım :blushing: bi modelin her rengi vardır,takımıyla beraber. ayy cok konuştum yani kısacası boynere bak ve al :nanik:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Sal May 13, 2008 6:11 pm

teşekkürler kızlar. boynere gidersem bakayım aklımın bir köşesine yazdım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bossnes » Çrş May 14, 2008 9:28 pm

ayşecim sen boynerden eskiden almışsın yanlış anlamadıysam?? şimdi war mıdır acaba boynerde warsa çoks ewinicem :banana:
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen ayseayse » Çrş May 14, 2008 9:29 pm

a tabi canım olmaz mı,hala almaya devam ediyorum ordan..
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Rossetto » Prş May 15, 2008 12:21 pm

evet boynerde oldukça model var hem de.. ben de boynerden başka yerde rastlayamadım magic forma :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Rossetto
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen prettyiklim » Prş May 15, 2008 12:49 pm

Rossetto yazdı:evet boynerde oldukça model var hem de.. ben de boynerden başka yerde rastlayamadım magic forma :dontknow:

Peki fiyat aralığı nedir bu ürünlerin*Ben iç çamaşırı almaya gittiğimde, her şeye saldırıp yüklü miktarlarda para harciyorum da. :blushing:
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ayseayse » Prş May 15, 2008 12:54 pm

prettyiklim yazdı:
Rossetto yazdı:evet boynerde oldukça model var hem de.. ben de boynerden başka yerde rastlayamadım magic forma :dontknow:

Peki fiyat aralığı nedir bu ürünlerin*Ben iç çamaşırı almaya gittiğimde, her şeye saldırıp yüklü miktarlarda para harciyorum da. :blushing:

canım sütyenler 35-40 ytl,alt için 10-15-20 ytl filan,string yada slipe göre değişiyo..ama renkler filan süper.modeller farklı ama renkler aynı hep.yani sütyen ve slipleri istediğin gibi kombinleyebilirsin...ya o kadar saglamki makinede harıl harıl yıkarım her hafta, hala sapasağlam,ilk günkü gibi.
magic form u boynerde keşfettim ama dha sonra farkettim ki debenhams ta ve beşiktaş bakırköy gibi yerlerde bazı iç çamaşırcılarda da var..kızlar hele bi mayokini gibi bi modeli var süper,biraz fantazi ama süper
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sedakaann » Prş May 15, 2008 6:42 pm

hihiiii bende var oooo ;) :blushing: :drink: :love10:
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayseayse » Prş May 15, 2008 6:53 pm

woow hangi rengi :blushing:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettyiklim » Prş May 15, 2008 6:54 pm

ayseayse yazdı:
prettyiklim yazdı:

canım sütyenler 35-40 ytl,alt için 10-15-20 ytl filan,string yada slipe göre değişiyo..ama renkler filan süper.modeller farklı ama renkler aynı hep.yani sütyen ve slipleri istediğin gibi kombinleyebilirsin...ya o kadar saglamki makinede harıl harıl yıkarım her hafta, hala sapasağlam,ilk günkü gibi.
magic form u boynerde keşfettim ama dha sonra farkettim ki debenhams ta ve beşiktaş bakırköy gibi yerlerde bazı iç çamaşırcılarda da var..kızlar hele bi mayokini gibi bi modeli var süper,biraz fantazi ama süper

Bence fiyatları gayet uygun, çok sevindim.Artık her ay çeşit çeşit alip giyerim.Zaten iç çamaşırından geçilmiyor gardrobum.Annem stringleri görünce özellikle "Bu el kadar şeyleri nerene giyiyorsunuz anlamıyorm , bir de buna para mı veriyorsunuz " dedikçe gülmekten alamıyorum kendimi.Ama çok güzeller ya... :banana:
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bossnes » Prş May 15, 2008 11:51 pm

magic form u boynerde keşfettim ama dha sonra farkettim ki debenhams ta ve beşiktaş bakırköy gibi yerlerde bazı iç çamaşırcılarda da var..kızlar hele bi mayokini gibi bi modeli var süper,biraz fantazi ama süper[/quote]
Bence fiyatları gayet uygun, çok sevindim.Artık her ay çeşit çeşit alip giyerim.Zaten iç çamaşırından geçilmiyor gardrobum.Annem stringleri görünce özellikle "Bu el kadar şeyleri nerene giyiyorsunuz anlamıyorm , bir de buna para mı veriyorsunuz " dedikçe gülmekten alamıyorum kendimi.Ama çok güzeller ya... :banana:[/quote]

hihihi benım annem de stringlerim için "utanıyorum bunları yıkarken sakla kimse görmesin " dio bana :toofunny:
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen ayseayse » Cum May 16, 2008 3:46 pm

kızlar yeri gelmişken sorayım string nası giyiyosunuz,birsürü heveslenip alıyorum ama cok rahatsız oluyorum yaa :blushing:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Cum May 16, 2008 3:52 pm

canım bazıları gerçekden cok rahatsız ediyor :blushing: ama ben özellikle miss selfridgeden alıyorum inanılmaz rahat oluyor modelleri belleri büzgülü gibi oluyor bilmiyourm rahat edermisin ama aklında olsun canım ;)
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Felis » Cum May 16, 2008 3:56 pm

nbb gerçekten güzel duruyor ama hemen deforme olduğuna katılıyorum. eskiden böyle değildi ama. yeni modelleri gerçkten kötü. bir kaç yıl önce aldığım siyah dolgulu sütyenim sapasağlam duruyordu. istediğim gibi bir dolgulu sütyen bulamayınca gidip yine nbb'den krem rengi aldım ama daha önce aldığım o siyahtan farklı gibi gelmişti. neyse 2. yıkamada yamulmuş olarak çıktı makinadan. üstelik koru ma kabına koyduğum halde. öylece duruyor. gerçekten düzeltilemeyecek derecede yamuldu. şkelini görseniz gülmekten ölürsünz o derece yani.
yaşasın magic form! hem de indirimde debenhamstan 20 liraya almıştm yihuuu :banana:
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettyiklim » Cum May 16, 2008 4:24 pm

ayseayse yazdı:kızlar yeri gelmişken sorayım string nası giyiyosunuz,birsürü heveslenip alıyorum ama cok rahatsız oluyorum yaa :blushing:

Ben yıllardır kullanıyorum canım.Ona alışınca özel günle r harç başka şey giyemez oldum.Ben genelde miss claire ve kom kullanıyorum.Bunlar kaliteli, herhangi bir bozulma olmuyor.Ama en çok miss claire modellerini seviyorum, renkli ve farklı geliyor.Ama boynere gittiğimde sizin söylediğiniz markalara da bakacağım.Eminim onlar da çok güzeldir.
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sedakaann » Cum May 16, 2008 4:37 pm

ayseayse yazdı:woow hangi rengi :blushing:

moru :blushing: :shh:
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedakaann » Cum May 16, 2008 4:39 pm

melc yazdı:canım bazıları gerçekden cok rahatsız ediyor :blushing: ama ben özellikle miss selfridgeden alıyorum inanılmaz rahat oluyor modelleri belleri büzgülü gibi oluyor bilmiyourm rahat edermisin ama aklında olsun canım ;)

ben de ne zaman topshop ya da miss selfridge'e baksam iç çamaşırı bilhassa bakıyorum hem rahat hem de duruşu süper modelleri var. arada güzel indirimler de oluyor hem :yeah:
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Cum May 16, 2008 5:14 pm

ewt basen 3 al 2 öde kampanyaları oluyor ama nezamandır denk gelemedim...
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arundati » Cum May 16, 2008 7:16 pm

bende eskiden nbb alırdım modellerigüzeldi ama artık bu markadan vazgeçtim..son modellerini hiç kullanışlı rahat bulmuyorum, çok çabuk deforme oluyor iki yıkamada salıyor...ten markayı beğeniyorum
ama boynere gidersem magic form ada bakacağım ,benim göğüslerde ufak ;) size güveniyorum kızlar :yeah:
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Cum May 16, 2008 7:34 pm

arundati yazdı:bende eskiden nbb alırdım modellerigüzeldi ama artık bu markadan vazgeçtim..son modellerini hiç kullanışlı rahat bulmuyorum, çok çabuk deforme oluyor iki yıkamada salıyor...ten markayı beğeniyorum
ama boynere gidersem magic form ada bakacağım ,benim göğüslerde ufak ;) size güveniyorum kızlar :yeah:

benimkiler de ufak sayılır, en son dagi den aldım, çok rahatmış :bye:
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Sütyen

Mesajgönderen prettyiklim » Cum May 16, 2008 8:42 pm

Ya bu "magic form" ürünlerinde jartiyer , vücut çorabı vb. var mı?
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ayseayse » Cum May 16, 2008 8:54 pm

oo neler var bi ilsen,jartiyerler süper :blushing: bi de giyebilsem :blushing: hiç ilgimi cekmiyo seksi şeyler :blushing:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettyiklim » Cum May 16, 2008 9:12 pm

ayseayse yazdı:oo neler var bi ilsen,jartiyerler süper :blushing: bi de giyebilsem :blushing: hiç ilgimi cekmiyo seksi şeyler :blushing:

Ya ben çok seviyorum.Ya bir türlü de fırsat bulup gidemedim Boyner'e.Gittiğimde de her şeye saldıracağımı düşünüp nasıl multu oluyorum anlatamam.O kadar sabırsızlanıyorum ki.Bu hastalık gibi bir şey.Yaşasın "İç Çamaşırları"!!!! :banana:
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ayseayse » Cum May 16, 2008 9:16 pm

bayılırım ben de ama sütyen ve slip sadece:)jartiyer filan bilmiyorum nası giyicem.diyelimki aldım,önceden içime giyip hazırlanmam lazım dimi :blushing: kızlar tüyo verin bana :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettyiklim » Cum May 16, 2008 10:12 pm

ayseayse yazdı:bayılırım ben de ama sütyen ve slip sadece:)jartiyer filan bilmiyorum nası giyicem.diyelimki aldım,önceden içime giyip hazırlanmam lazım dimi :blushing: kızlar tüyo verin bana :toofunny:

İlk başta zor geliyor ama sonra alışıyorsun.Ama aslında günlük yaşantıda kullanmak zor.Ama özel durumlarda harika oluyor.Gerçekten ayrı bir havası var, çok cezbedici.
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sedakaann » Cmt May 17, 2008 3:31 pm

aaayyyneeennnn :drink: :love10: ben de bayılıyorum seksi modellere :yeah: :shh: ;)
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen alyson » Cmt May 17, 2008 8:52 pm

kızlar aranızda dekolte sütyeni kullanan var mı ? bu sütyenden almak istiyorum ,önereceginiz bi marka var mı?
Kullanıcı avatarı
alyson
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zeynep87 » Pzr May 18, 2008 4:52 pm

kızlar victorias secretta sutyenlerde çok indirim var ama ben bedenimi tam olarak bilmiorum bana yardım edebilir misiniz???
Kullanıcı avatarı
zeynep87
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen alyson » Pzt May 19, 2008 8:45 am

kızlar aranızda daha önce dekolte sütyen kullanan yok mu :(
Kullanıcı avatarı
alyson
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Pzt May 19, 2008 9:30 am

canım yapıştırılanları mı soruyosun yoksa göğüs kısmı oyuk olanlarımı
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen alyson » Pzt May 19, 2008 10:26 am

gögüs kısmı oyuk olanlar ...
Kullanıcı avatarı
alyson
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Pzt May 19, 2008 10:33 am

onu bilmiyorum canım,gördüm ama kullanmadım..
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen alyson » Pzt May 19, 2008 10:39 am

acıkcası küçük gogüslülerden sayılırım , dekolteli bi elbise aldım , o yapıstırıcılar benim işimi gormez , v gibi gelen sütyenler oldugundam birazcık daha büyük gosterecegi için onları soruyorum ... AYSECİM yine de yardımların için saol...
Kullanıcı avatarı
alyson
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Vbreeze » Pzt May 19, 2008 10:53 am

canım magic formda var öle ortası oyuk sütyenler bi boynere uğra jartiyere gelince ben pek sevmiyorum rahatsız duruyo onun yerine slikonlu dantelli çoraplar var bence siyah bi dantel yakımla çok hoş oluyo arada giyip şaşırtmak en iyisi :love10: :blushing: onun dışında rahat çamaşırlardan yanayım
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yess » Pzt May 19, 2008 11:31 am

ay yıldız ın ürünleri de güzell özellikle indirime girince fiyatları çok komik oluyor indirim zamanında haber veririm mutlaka beğeneceğiniz bi model olucaktır
Kullanıcı avatarı
yess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sedakaann » Pzt May 19, 2008 11:35 am

evet ayyıldız indirimde bir cennet oluyoooo fiyatlar süperrr :yeah:
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayseayse » Pzt May 19, 2008 12:32 pm

alysoncum ben bi kaç model gördüm kataloglarda filan,magic form yeni cıkardı diye okumuştum ama boynerlerde görmedim vbreezcim:dontknow:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Vbreeze » Pzt May 19, 2008 1:22 pm

bir iki hafta önce görmüşdüm bu arada ben bursa boynerden bahsediyorum tabi ki belki netde de vardır hatda elime alıp bu ilginç şeydir die incelemişdim :)
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zeynep87 » Pzt May 19, 2008 1:38 pm

kızlarrrr bana da yardımcı olunn lütfennnn :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
zeynep87
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Pzt May 19, 2008 1:51 pm

canım şöle yapsanya lasenza yada etama gidip bikaç sütyen denesen kabinde bak numaralarına cunku orda tüm numaralar ülkelerine göre falan cuplarıyla beraber yazıyor ona uygun alsan tam olarak aynımıdır onuda bilmiyorum ama bi dene istersen ;)
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettyiklim » Pzt May 19, 2008 2:27 pm

Kızlar ben de straplez bluzlar falan cok seviyorum ve giyiyorum.Benim gögüslerim cok küçük olduğu için straplez sütyenler olmuyor ve bu yüzden şeffaf askılı sütyen kulanıyordum ama geçenlerde erkek arkadaşım, şeffaf askılı sutyenler itici oluyor dedi ve giyme dedi.Eee ben simdi bu bodylerimi nasıl giyebilirim ki?Bana kalsa sütyen kullanmayacağım ama küçük gögüsleri biliyorsunuz uçları çok belirgin oluyor.Lütfen yardım edin.Benim durumumda olanlar var mı?
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Vbreeze » Pzt May 19, 2008 2:43 pm

canım yeni incide straplez modellerin slikonluları var yani slikon derken kenarları slikonlu yani yapışıo tene ürün ve kayma yapmıo dolgulu diil çıkarmışlardır belki ama yoksada ayrı satılan dolgular var onları kullanabilirsin ayyıldızda var bu ürünler başka markalardada vardır sanırım :bye:
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen prettyiklim » Pzt May 19, 2008 2:53 pm

Vbreeze yazdı:canım yeni incide straplez modellerin slikonluları var yani slikon derken kenarları slikonlu yani yapışıo tene ürün ve kayma yapmıo dolgulu diil çıkarmışlardır belki ama yoksada ayrı satılan dolgular var onları kullanabilirsin ayyıldızda var bu ürünler başka markalardada vardır sanırım :bye:

Teşekkürler canım.Umarım uygun birşeyler bulabilirim.
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen luthien » Pzt May 19, 2008 6:05 pm

zeynep87 yazdı:kızlarrrr bana da yardımcı olunn lütfennnn :crybaby: :crybaby:

http://www.lasenza.com.tr/default.asp?L ... utyenBilgi
Zeynep bu sitede ki talimatlara uyarak göğüslerini ölçtüğünde hem sana Türkiye'de geçerli numarayı hem de Us'de geçerli sütyen numarasını veriyor, Vs'den de bu şekilde kolyaca sütyen alışverişi yapabilirsin ;)
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen paris86 » Pzt May 19, 2008 6:08 pm

prettyiklim yazdı:Kızlar ben de straplez bluzlar falan cok seviyorum ve giyiyorum.Benim gögüslerim cok küçük olduğu için straplez sütyenler olmuyor ve bu yüzden şeffaf askılı sütyen kulanıyordum ama geçenlerde erkek arkadaşım, şeffaf askılı sutyenler itici oluyor dedi ve giyme dedi.Eee ben simdi bu bodylerimi nasıl giyebilirim ki?Bana kalsa sütyen kullanmayacağım ama küçük gögüsleri biliyorsunuz uçları çok belirgin oluyor.Lütfen yardım edin.Benim durumumda olanlar var mı?

La senzaya da bakabilirsin canım hem %25 indirim de varmış.19-25 mayıs arası sanırım.İndirim başlığına bi bak istersen :yeah:
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prettyiklim » Pzt May 19, 2008 6:25 pm

paris86 yazdı:
prettyiklim yazdı:Kızlar ben de straplez bluzlar falan cok seviyorum ve giyiyorum.Benim gögüslerim cok küçük olduğu için straplez sütyenler olmuyor ve bu yüzden şeffaf askılı sütyen kulanıyordum ama geçenlerde erkek arkadaşım, şeffaf askılı sutyenler itici oluyor dedi ve giyme dedi.Eee ben simdi bu bodylerimi nasıl giyebilirim ki?Bana kalsa sütyen kullanmayacağım ama küçük gögüsleri biliyorsunuz uçları çok belirgin oluyor.Lütfen yardım edin.Benim durumumda olanlar var mı?

La senzaya da bakabilirsin canım hem %25 indirim de varmış.19-25 mayıs arası sanırım.İndirim başlığına bi bak istersen :yeah:

Teşekkürler canım.İndirim döneminden yararlanmak lazım.
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paris86 » Pzt May 19, 2008 6:37 pm

Umarım bulursun istediğin gibi bişey canım :bye:
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pebblesss » Pzt May 19, 2008 6:49 pm

prettyiklim yazdı:
paris86 yazdı:

Teşekkürler canım.İndirim döneminden yararlanmak lazım.

ya cnm strplez sutyen nıye olmasınkı ılla oluyodur??? boslukmu kalıyor ıcınde yanı_?

bence dırek straplez sutyen al cnm...

yada askılarını renklı renklı al uygun olsun kıyafetıne... (bunada bırsey dıyebılır ama bı dene :)... bende sevmem pek sefaff askı aslında ... ama renklılerden dene barı :confused:
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Alışveriş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir