Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen pebblesss » Pzr May 25, 2008 2:49 pm

serayy yazdı:yaaa :( cok morelım bozuk cok saclarımı kestırıcem kökünden kel kalcam o olcak en sonnda :angryfire bıktm saclarımdan saglıklı ve boyanmamıs saclara cok özenıorm sımdı dogal sac rengı olanlar sakın ama sakın boya yaptırmasın bı kere bulastınmı bıda kurtulamıosun sımdı ben kendı dogal rengıme dönım desem dıplerım koyu cıkıcak altlar bakır :( cok kötü durucak asla dolasmam öle zaten koyu da sınmıo içime ben acık renk sac yakıstırıorm kendme napsam arkadaslar bakırdan sarıya dönülmezmı sımdı hiçbizaman yaa :( valla sarıda kalcam yaa bıda mı tööbe :( bakırda güzel renk aslnda ama napim cok akıo bas edemıorm kii :(

guzelım akıt bırak ondan sora acmak daha kolay oolur.... bence ;)
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bitbit » Pzr May 25, 2008 9:36 pm

kızlar selam,

ben de bakır kızıla boyamak istiyorum saclarımı ama hem saçlarım hem kaşlarım kapkara ve daha hiç boyatmadım hayatımda...
ama bugday tenliyim kaşlarımı da az kırdırırsam kahverengine olur dedi kuaförüm..
bakır kızıl kullanan var mı aranızda hangi boyayı kullandınız? :dontknow:
bitbit
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pebblesss » Pzt May 26, 2008 12:06 am

bitbit yazdı:kızlar selam,

ben de bakır kızıla boyamak istiyorum saclarımı ama hem saçlarım hem kaşlarım kapkara ve daha hiç boyatmadım hayatımda...
ama bugday tenliyim kaşlarımı da az kırdırırsam kahverengine olur dedi kuaförüm..

ben kulanıorum ama bılmıorum ne kulanıolar... :(

ya kuafor yapar cnm actır sen yavas yavas...
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mobesa » Sal May 27, 2008 10:26 am

bitbit yazdı:kızlar selam,

ben sana senelerdir su sacına dokunma demekten bıktım be guzelim,ne guzel sacların var senin.kasını boyatmakla da ugrasma macin kas boyası onu dene ;)
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen CaRaMeLaa » Sal May 27, 2008 4:56 pm

kızlaaarr yazdıklarınızı yeni gördüm.. Umarım tavsiye için geç kalmamışımdır.. Şunu hemen söylemeliyim ki karamel muhteşem bir renktir. Ama unutmamak gerekir ki her renk herkeste faklı durur. Bence çok esmer olmadıkça özellikle kahverengi ya da yeşil gözlü arkadaşlar bu rengi uyumlu bir makyajla çok iyi taşıyabilirler. Dikkat edilmesi gereken nokta dip boyasının fazla beklenmeden yapılmasıdır. ee bakımlı ve güzel olacağız diyorsanız bu kadarı da olacak:) bir başka nokta ilk defa boyatıyorsanız mümkün olduğunca koyu bir karamel seçin çünkü bir süre sonra ister istemez saç renginiz açılacak ve o istediğiniz muhteşem rengi alacak. Önemli olan kuaförünüze gittiğinizde saçımı karamel istiyorum demek yerine tam olarak nasıl görünmek istediğinizi doğru bir biçimde ifade etmenizdir. bakır renkleri de hafif de olsa katılmalı.
Bu arada ekleyeyim ben pek çok kez saç rengimi değiştirdim sarıdan karamele geçiş yaptıktan sonra bir anda sarıya geri döndüm ama karamel düşünüyorum yeniden...boyatan arkadasım tonunu bilmiyorum ama bekle gözün alışacak. Karamelll Muhteşemmmmmm...
Kullanıcı avatarı
CaRaMeLaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Sal May 27, 2008 9:52 pm

karamel saç rengine bayılıyorum çağla şikeli ne zaman görsem tv de gözümü bile kırpmam saçlarına bakmaktan 1 buçuk yıl önce benimde saçlarım karameldi şimdi eski fotolarıma bakıp bakıp duruyorum ne güzelmiş saçlarım diye :( röfleden yanmış saçlarımdan kurtulduğumda seneye yine karamele döneceğim
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Sal Haz 10, 2008 2:02 pm

ben de güzelim siyah saçlarımı açtırıp bakırla karamel arası bir renge boyattım ama istediğimden çok açık bi rengi tutturdular veyıkadıkça açılıyor.. kızıl ya da kahveye dönmek istiyorum şimdi.. ama saçımın yanmasından korkuyorum..çok fazla yıpranmadı saçlarım acaba bir haftada 1 açma 2 boyamayı kaldırır mı saçlarım:( :(
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Sal Haz 10, 2008 4:24 pm

saçların açılırken yanmamışsa bir şey olacağını sanmıyorum ama 1 hafta içinde oldukça işlem görmüş saçların bakım yap biraz dinlensin saçların 1 ay sonra istediğin koyu bir renge boyarsın ama ilk boyamada tutmaz renk akar çünkü açılmış saçların bir kaç boyamada istediğin rengi elde edersin
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Sal Haz 10, 2008 4:37 pm

bir-iki gün içinde benim için çok özel bir gün var, ben saçımı doğal rneginde yenilemeye gittim, farklı olsun o gece diye böyle yaptılar ama oraya bu halde gidemem:(
saçlarımın uçları biraz zarar gördü onları kestiler zaten ama şimdi koyu bir renge dönmek istiyorum, bitkisel boyalarla müdahele etsem belki daha az zarar görür diye düşündüm ben de.. ama yine de fikir alamk istedim, çok canımı sıktı bu saç konusu :(
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen TuGBaaaaa » Sal Haz 10, 2008 4:54 pm

Koyu renge boyayacaksan hiç bir problem olmaz. ;)
Kullanıcı avatarı
TuGBaaaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Sal Haz 10, 2008 5:09 pm

koyu rengi tercih edicem.. sanırım doğal renklerden uzun bir süre vazgeçemicem..
iyice strs olmuştum, içim rahatladı şimdi.. angel 22 ve TuGbaaaaa çok teşekkürler yardımınız için ;)
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Sal Haz 10, 2008 10:27 pm

rica ederim canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Tugbis » Prş Haz 12, 2008 10:20 pm

yha arkadalar benm aklım çok karıştı buğday tenliyim yeşil gözlüyüm ve renkli giyinmeyi çok severim bi karamel istedim saçımı sonra başka başka renkler çıktı karışıma hepsinidie çok beğendimm düşünüyorum ne renk yaptırsam die saçımda hiç boya yok bide saçlarımın yıpranmasından korkuyorum napsam ki_?
yardımcı olursanız sevinirim
Tugbis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dory » Prş Haz 12, 2008 10:53 pm

Karamel tam olrak bu, değil mi kızlar? Ben çok beğendim şu resimdeki rengi yaa.. :love10:

Resim
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dory » Prş Haz 12, 2008 10:56 pm

Allah allah niye çıkmadı ki resim.. :dontknow:

Resim
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Tugbis » Cum Haz 13, 2008 12:03 pm

arkadaşlar yha çok kararsızım saçımı ne renk yapsam
buday tenliyim çikolata kahve saçlarım. yeşil gözlüyüm karamel tonlarınta istiyodum ama bi çok renkle karşılaştım sizce ne yapmalıyımm
:dontknow:
Tugbis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Cum Haz 13, 2008 9:28 pm

dory yazdı:Karamel tam olrak bu, değil mi kızlar? Ben çok beğendim şu resimdeki rengi yaa.. :love10:

Resim

koyu bal rengi açık kahve gibi geldi banada karamelde biraz kızıllık oluyor çağla şikelin saçları karamel mesela çok beğeniyorum saçlarının bu rengini :love10:

http://img452.imageshack.us/img452/5485/2io2nw6zj4.jpg
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen isilayben » Cum Haz 13, 2008 10:01 pm

karamelin bakırın bakımı cok zor ve yazın kullanmak ıcın ıdeal dııl kızlarr
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen havalibebek » Pzt Haz 16, 2008 4:15 pm

:) SeLam KizzZzLaR :)
yaaa benimde ba$Imda kocaman bi dert var...sizinle paylasmak istiyorummmm...
ben saclarimi bundan 10 ay önce acmistim sariya sonra 2 ay sonra yani simdi yaklasik 8 ay önce kizil boya atmistim (annem ille kizil yapmami istiyordu) :tongue:
simdi ise 8 ay gecti veee saclarim az da olsa uzadi, dipleri 7-8 cm kesin uzadi...sac diplerim suanda kokyu kahverengi ve kizil boyanin aktigi yerler ise turuncu, bakir gibi oldu bazende sarimsi gibi parliyoor...
ve bu cumada yola cikiyoruzz türkiyeye :) ama saclarim berbat duruyor..
napsam? bana yardim edermisiniz ?? benim asil sac rengim koyu kahve, gözlerim: kahverengi ve ka$larimda sim siyahhhh ... sizce napim? ne renk boya atim sacima ? :(
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perilin » Sal Haz 17, 2008 12:05 pm

Resim
bu renge ve modele bayıldım ben :pray:
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü