Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen xesrax » Pzr Ağu 10, 2008 6:54 pm

melc yazdı:teşekkür ederim Esracım sacım benimde siyah birde cokyogunve kalın telli ve birde uzun:confused: sanırım ben uygulasam böle bisonuc elde edemem ama sacımın bikısmında uygulayıp sonucuna bakıp denicem saçlarımın alt kısmına uygulucam saten diğer boya zamanımda geldi baktım renk pek olmadı 1hafta içinde kendi rengine geçerim artık :) cok hoş bi renk elde etmişsin bende sanmıyorum ama bakalım saol canım :kissmuch:

dene bakalım cnm bnde mrk ettim :kissmuch: 50dk. beklemyi unutma :drink:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Pzr Ağu 10, 2008 7:03 pm

xesrax yazdı:angel22 bnm şuandaki saç rengim resimdeki çağlanın saç rengine çok yakın. aradaki parlaklık farkıda flaştan fln kaynaklanıoodur bnm reismler tlfndan çekilmiş çünkü. taze taze resim koyim fikir olsun cnm :bye:

Resim

Resim

canım saçların çağlanın saç rengi gibi gerçekten ama ışıktan senin ki bir ton koyusu gibi durmuş benim saçlarım röfle yaptırıken yandı şimdi kendi rengimde uzatıyorum doğal saç rengim küllü kumral geçen yıl palette sıcak çikolata almıştım ve saçlarım kızıl olmuştu ki renk kızıl renk değildi sonrasındada röfle ile açtırayım derken saçlarım yandı o yüzden palette den soğudum ama paletteyi beğenen çok kişi var benim ki şanssızlık işte :crybaby: ama senin saç rengin koyuymuş benim saçlar kumral palette kumral ile boyarsam senin saç renginden açık olur herhalde :( senin renk çok çok çok güzel olmuş :love10: ayrıca çokta güzelsin maşallah :love10:
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yesildunya » Pzr Ağu 10, 2008 7:05 pm

koyu kestane saçlı kahverengi gözlüyüm buğday tenliyim
15 yaşındayım sizce bana hangi renk uyar?bu zamana kadar hiç boyatmadım ama boyatmayı çok istiyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
yesildunya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Pzr Ağu 10, 2008 7:40 pm

yesildünya cnm o kdr doğal bir güzelliğin varki bence onu şimdiden boyayla bozma derrim. çünkü saçların güsel yoğun gözüküyor ve sağlıklı. şimdiden boyamaya başlarsan 25 yaşına fln geldiğinde baya yıpranmış olur cnm saçların. ben 19 yaşında boyamaya başladım saçlarımı öle pişmanımki yarısını kaaybediosun resmen :( eski parlaklığıda gidior. o yüsden bnm fikrimce bu renk çok hoş duruyor sende. ileride düşünürsün cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen yesildunya » Pzr Ağu 10, 2008 7:50 pm

xesrax yazdı:yesildünya cnm o kdr doğal bir güzelliğin varki bence onu şimdiden boyayla bozma derrim. çünkü saçların güsel yoğun gözüküyor ve sağlıklı. şimdiden boyamaya başlarsan 25 yaşına fln geldiğinde baya yıpranmış olur cnm saçların. ben 19 yaşında boyamaya başladım saçlarımı öle pişmanımki yarısını kaaybediosun resmen :( eski parlaklığıda gidior. o yüsden bnm fikrimce bu renk çok hoş duruyor sende. ileride düşünürsün cnm :bye:

yorumunuz için çok ama çok teşekürler ama gerçekten boyatmak istiyorum ailemde boyamamı istiyor onlara kalsa kahverengiye boyayacaklar evde ama ben bana yakışan olsun istediğim için size danışma ihtiyacı duydum :blushing:
Kullanıcı avatarı
yesildunya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bunny » Pzr Ağu 10, 2008 7:55 pm

Bence de yeşildünya henüz çok erken. İster istemez boya yıpratıyor saçı ve bildiğin gibi içinde zararlı kimyasal maddeler var.
Sen bize bakma yani bu konuda. :blushing:
Ben açıkçası ilk olarak saçıma gölge attırmıştım. O da yaşım çok küçük görünüyor diye ve o sırada üniversite son sınıftaydım. Staj yapıyordum. Okuldaki öğrencilerden bir farkım yoktu. Kendi rengine dönmesi için bile birkaç kez boyadım. geçen yıl da istediğim rengi elde edene kadar (biraz da kuaförün beceriksizliğinden) saçlarım mahvoldu. Güya kendi rengine boyayıp bir daha boyatmıycaktım ama şimdi de baktım ki tam önlerde bir sürü beyaz var :crybaby: .Mecburen boyayacağım yani.

Biliyorum çok uzun oldu ama deneyimleri paylaşayım istedim. Sen şimdi sağlıklı problemsiz saçlarının keyfini sür canım.Abla sözü dinle ;)
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bunny » Pzr Ağu 10, 2008 7:57 pm

İlla boyayacağım diyorsan da bitkisel boya kullan en azından. Daha az zarar verir.
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yesildunya » Pzr Ağu 10, 2008 8:01 pm

daha öncede dediğim gibi bir nedenden ötürü boyamak zorundayım eğer yardımcı olan çıkmassa mecbur açık kahveye boyucaz
yinede çok teşekürler
lütfen yardım?çok az miktardada çillrim var bu arada yaşın 15 ama 16 ya gircem önerilerinizi bekliyorum yardımcı olmasssanıs mecburen yakışmasada kahveye boyucam lütfen yardım! :crybaby: :crybaby:
not:bitkisel boya olabilir teşekürler kuaförde söylerim renk olarak hangi renk gider?
Kullanıcı avatarı
yesildunya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Pzr Ağu 10, 2008 8:14 pm

yesildunya yazdı:daha öncede dediğim gibi bir nedenden ötürü boyamak zorundayım eğer yardımcı olan çıkmassa mecbur açık kahveye boyucaz
yinede çok teşekürler
lütfen yardım?çok az miktardada çillrim var bu arada yaşın 15 ama 16 ya gircem önerilerinizi bekliyorum yardımcı olmasssanıs mecburen yakışmasada kahveye boyucam lütfen yardım! :crybaby: :crybaby:
not:bitkisel boya olabilir teşekürler kuaförde söylerim renk olarak hangi renk gider?

illada boyıcam diosan karamel kahve olabilir cnm
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen yesildunya » Pzr Ağu 10, 2008 8:17 pm

xesrax yazdı:
yesildunya yazdı:daha öncede dediğim gibi bir nedenden ötürü boyamak zorundayım eğer yardımcı olan çıkmassa mecbur açık kahveye boyucaz
yinede çok teşekürler

illada boyıcam diosan karamel kahve olabilir cnm

o nasıl bir renk resim felan varmı canım?
Kullanıcı avatarı
yesildunya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Pzr Ağu 10, 2008 8:26 pm

bnm saçımın rengi cnm.
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen yesildunya » Pzr Ağu 10, 2008 8:30 pm

önerilerin için çok teşekür ederim canım :banana:
Kullanıcı avatarı
yesildunya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen milky » Pzr Ağu 10, 2008 9:03 pm

Cvbın icin teşekkür ederim Esracım :kissmuch: boyaların üzerinde 30 dk bekletin yazıyor ama bende senin gibi hep 40-50 dk bekletiyorum daha iyi sonuç alıyorum bu şekilde :yeah: önümüzdeki günlerde boyucam bakalım benimki nasıl olucak :kissmuch: :dontknow: :bye:
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen caty » Prş Ağu 21, 2008 9:51 pm

merhaba arkadaşlar,siteyi uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum ve ben de sizlerle birşeyler paylaşmak istedim,gerçekten çok sıcak bir ortam var ve herkes birbirine çok samimi.arkadaşlar ben 25 yaşımda olmama rağmen saçlarımı hiç boyatmamıştım ta ki geçen haftaya kadar.benim için gerçekten karar vermek çok zor oldu ve benim için köklü bir değişiklik oldu.benim saçlarım kumral ve ben önceleri kendi saç rengimin bi kaç ton açığı gölge attırmak istedim fakat kuaföre gidince gerçekten bişeyler değişti.beğendiğim saç renkleri arasında karamel rengi bal rengi gibi renkler de vardı ve ben karamel rengine boyattım.ama sanki biraz kızıla dönük oldu.bu rengin daha akıp değişeceğini söylüyolar.bu rengin kullanımı zor mu sizce arkadaşlar ve bir de bu rengi daha sarıya dönük yapabilir miyim?ekleyebilirsem resmi yollayamaya çalışacağım.
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Prş Ağu 21, 2008 10:56 pm

http://img84.imageshack.us/my.php?image=10440kx6.jpg
bu istediğim saç rengiydi ama ben kuaförden çıkınca daha farklı oldu
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Prş Ağu 21, 2008 11:00 pm

http://img84.imageshack.us/my.php?image=sl275658wg4.jpg

işte arkadaşlar ben kuaförden çıktığımda saçlarım bu hali aldı ve kuaför bana 1 ay sonra tekrar gel dedi.sizce benim saçım ilk resimdeki hali alır mı?alması için ne yapılması lazım yardımcı olusanız sevinirim.bu arada ben ankaradaki şahikada yaptırdım.bilen var mı nasıl bir kuaför?
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Cum Ağu 22, 2008 10:47 am

cnm ben resimleri açamadım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen caty » Cum Ağu 22, 2008 12:01 pm

http://www.resimupload.com/ds952639203_10440.html
bu benim istediğim saç rengi tekrar yolluyorum canım umarım bu sefer açılır
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Cum Ağu 22, 2008 12:03 pm

http://www.loadtr.com/b-273936-saç.jpg
bu da boyattıktan sonraki hali.
sanırım bu saçımın zemini üstüne ne renk röfle olur sizce?sarı tonlarını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Cum Ağu 22, 2008 12:26 pm

caty saçın belki istediğin renkte olmamış ama bence çok güzel bir renk olmuş.
üzerine sarı röfle gitmez gibi geldi bana çünkü rengin bakır kahve gibi bir şey. bal köpüğü olsaydı giderdi.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen caty » Cum Ağu 22, 2008 12:52 pm

teşekkür ederim feliscim...saç boyatmak ve istediğin şeyi yaptırabilmek gerçekten çok zor sanırım.bunca zaman bunun için saçımı boyatmaya cesaret edememiştim.
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Cmt Ağu 23, 2008 2:18 am

canım saçın çok güzel olmuş. ama ilk gösterdiğin fotoğrafta tek renk boya yok sanırım. aralara daha açık renk boya atmışlar sanki :dontknow:
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Cmt Ağu 23, 2008 8:57 am

cnm bnce saçının rengi ilk fotodakinden daha güsel. hem ilk fotoda saçta koyu sarı gölgeler var tek renk değil. eğer öle olmasını istiosan aralara seyrek gölgeler attırmalısın. ama ben olsam attırmam çünkü rengin süper olmuş :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Cmt Ağu 23, 2008 10:38 am

bencede çok güsel olmuşşş :love10: :love10: ben beenmediiğini söledin die kesin kötü bişi bekleyerek açtım ama renk çok hoş yaa bırak jessicayı zaten oldum olası sevmem o kadını :nanik: sevgilim sevioda çok kısknıorum ondan :blushing: ama saçların hakikaten çok güsel olmuş çokta sağlıklı görünüo maşallah :yeah:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen caty » Cmt Ağu 23, 2008 11:33 am

çok saolun kızlar,gerçekten bana moral verdiniz,ben de saç rengime alışmaya çalışıyorum artık.bu aralar sanırım biraz depresifim hiç bişeyden memnun olamıyorum:)ve sürekli kararlarım değişiyor.sürekli insanların saçlarına bakar oldum şöyle mi yapsaydım böyle mi yapsaydım diye,neden böyle maymun iştahlı oldum anlamadım doğrusu :think:
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kumralm » Pzr Ağu 24, 2008 1:44 pm

caty yazdı:çok saolun kızlar,gerçekten bana moral verdiniz,ben de saç rengime alışmaya çalışıyorum artık.bu aralar sanırım biraz depresifim hiç bişeyden memnun olamıyorum:)ve sürekli kararlarım değişiyor.sürekli insanların saçlarına bakar oldum şöyle mi yapsaydım böyle mi yapsaydım diye,neden böyle maymun iştahlı oldum anlamadım doğrusu :think:

canm anlıyorum seni sürekli bnde herkesin saçına bakıyorum ne renk güzel ne yapsam diye :)
ama saç rengin süper olmuş hiç dokunma kzlarında dediği gb acaip güzel bir renkmiş yaa bayıldım güle güle kullan ;)
Kullanıcı avatarı
kumralm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kumralm » Pzr Ağu 24, 2008 1:47 pm

birkaç işlemden sonra saçım tesadüfen karamel gb bir ton oldu benimde ve geçenlerde palette nin karamel rengini gördüm hoşuma gitti hiç onla boyayan var mı kızlar aranzda?
karamel saça röfle attırılır m ki yoxa bal rengiyle daha m güzel durur? saçlarımı karamele boyayıp aralara bir hareketlilik getirmek istiyorumda ne önerirsinz :dontknow:
Kullanıcı avatarı
kumralm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Pzr Ağu 24, 2008 7:22 pm

kumralım saol,ben de çok kararsızım senin gibi,ben 1 ay sonra tekrar gideceğim kuaföre,biraz daha renk katmak istiyorum saçlarıma.dedim ya durmadan saç renklerine bakıyorum :) ,bi tane daha buldum inş benim saçımın üstüne resimdeki rengi atabilir.baya hoşuma gitti.bal rengini ben de düşünüyorum.saçlarım yıpranmasın diye üst üste işlem yapmak da istemiyorum o yüzden bir ay daha beklemem gerek.ama sabırsızlanıyorum ;) boyattığım zaman foto eklerim yine.arkadaşlar bu arada benim saçımın üstüne neler olabilir fikir verirseniz çok sevinirim fotoğraflı olursa daha çok sevinirim :kissmuch:
http://www.resimupload.com/ds858451613_ ... e%203.html
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Pzr Ağu 24, 2008 7:26 pm

http://www.resimupload.com/ds858451613_ ... e%203.html
sanırım diğeri foto açılmıyo.burdan yeniden ekledim
bu arada kumralm karamel üzerine ışıltı atarsak çok güzel olur demişti kuaförüm
sanırım sen de deneyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzt Ağu 25, 2008 12:59 am

saç rengine bayıldım caty alttaki zemin saçın ne renkti çok hoş olmuş güle güle kullan acaba tam olarak ne renk bu boya ne renk yani
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen caty » Pzt Ağu 25, 2008 3:44 pm

quasimodo78 yazdı:saç rengine bayıldım caty alttaki zemin saçın ne renkti çok hoş olmuş güle güle kullan acaba tam olarak ne renk bu boya ne renk yani

çok saol cnm,alttaki kendi saç rengim.baya açık kumraldı saçlarım.bu renk tam olarak bilemiyorum ama sanırım bakır ve karamel karışımı.kuaför iki rengi karıştırarak elde etti.
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen adagio » Pzt Ağu 25, 2008 5:15 pm

kizlar bu altin kahve rengi tam olarak nasil bişi oluyor,bilen varmi?
Kullanıcı avatarı
adagio
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lunitari » Prş Ağu 28, 2008 10:52 pm

adagio yazdı:kizlar bu altin kahve rengi tam olarak nasil bişi oluyor,bilen varmi?

orta kahve oluyor tonu ve güneşte altın gibi parlıyor. tatlı bir renk :)
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen adagio » Prş Ağu 28, 2008 10:54 pm

bu sekilde soyledigimde saniirim kuafor anlar dimi?birde icinde gunesde yada isikta iken kizil parlamalar da oluyormu?
Kullanıcı avatarı
adagio
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen osgull » Pzr Ağu 31, 2008 5:05 pm

kızlar bakır kumral saç rengini beğeniyorum.palette de görmüştüm bununla ilgili resmi olan varmı
Kullanıcı avatarı
osgull
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MARISSA24 » Pzt Eyl 01, 2008 8:47 am

Sanırım bakır dediğiniz renk bu olmalı çok güzel bir renk Resim
Kullanıcı avatarı
MARISSA24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oslem3003 » Sal Eyl 02, 2008 1:40 pm

saçımı ilk boyatırken karamel bal köpüğü olsun dedimm tabe cok aktı ve şuanki halini aldı. şimdi ne renk oluyo onuda bilmiyorum ama güsel memnunum:)
Kullanıcı avatarı
oslem3003
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Sal Eyl 02, 2008 2:38 pm

oslem3003 yazdı:saçımı ilk boyatırken karamel bal köpüğü olsun dedimm tabe cok aktı ve şuanki halini aldı. şimdi ne renk oluyo onuda bilmiyorum ama güsel memnunum:)

oslem avatarındaki saç renginse bayıldım cnm cesaretim olsa boyatırım :bye:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lunitari » Prş Eyl 04, 2008 12:13 am

adagio yazdı:bu sekilde soyledigimde saniirim kuafor anlar dimi?birde icinde gunesde yada isikta iken kizil parlamalar da oluyormu?

kızıl parlamalar da var biraz. ama yıkandıkça daha fazla altın rengi parlamaya eğilimli. yani benim boyadığım boya öyle idi.
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen damla84 » Prş Eyl 04, 2008 1:08 am

oslem3003 yazdı:saçımı ilk boyatırken karamel bal köpüğü olsun dedimm tabe cok aktı ve şuanki halini aldı. şimdi ne renk oluyo onuda bilmiyorum ama güsel memnunum:)

Canım saç reklerimiz aynı :) Yalnız tek farkı benim aralarda röflelerim var...Bende bal köpüğü istemiştim :toofunny:
damla84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen honeybabe » Pzr Eyl 07, 2008 9:39 am

arkadaşlar şuanki saç rengim avatarımda gördüğünüz gibi platin sarı.. dipleri uzadı tabi. ben karamel olmak istiyorum sizce tutar mı? başlarda çok akar ama zamanla oturmaz mı acaba? beni aydınlatırsanız çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
honeybabe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Çrş Eyl 17, 2008 3:24 pm

Saçımı röfle üstüne kuaförde koyu kumrala boyattım,çok mat durdu diye palette toffe boyadım.Yıkadıkça açıldı ve karamele benzer bir renk aldı.Karamel renginden 2 hafta önce hoşlanmayan ben şimdi bu renge hayranım :)
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen osgull » Pzt Eyl 22, 2008 8:14 pm

kızlar saçını bakır renk yaptıran varmıı aktığı zaman turuncu gibi mi oluyorr :dontknow:
Kullanıcı avatarı
osgull
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Pzt Eyl 22, 2008 8:46 pm

kızlar benim saçlarım açık karamel bal rengi arası bi renk şu an üst üste 2 kez karamel boyatıp papatya suyuyla açarak elde etmiştim papatya suyundan önceki halide var resmini koydum sizin saçlarınız 'a ordan bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen duru82 » Çrş Eyl 24, 2008 8:14 am

günaydın arkadaşlar...bende yoğun platin sarı rengi röfle var...bakır yaptırmak istiyorum..akmasından korktum ama kuaförüm astar atıcaz dedi..bu şekilde yaptıran varmı astar olunca nasıl oluyo ilk defa duyuyorum da...teşekkürler...
duru82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Pzr Eki 05, 2008 2:31 pm

[img]http://www.resimupload.com/ds889807817_Görüntü0036.html[/img]
arkadaşlar umarım ekleyebilmişimdir
saçlarım karameldi üstüne sarı krepe balyaj attırdım.
ama henüz bu renge alışamadım
sizce sarı ve karamel çok mu zıt olmuş,sanki geçişler çok sert
kuaförüm cila atalım dedi ama ben istemedim sonra da beğenmedim.
renk oturur mu?Ya da koyulaştırmak istesem bu rengi napabilirm?
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Pzr Eki 05, 2008 2:32 pm

Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Pzr Eki 05, 2008 2:34 pm

Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caty » Pzr Eki 05, 2008 2:45 pm

ResimResim

saçım bu renk oldu
Kullanıcı avatarı
caty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xzem » Pzt Eki 06, 2008 12:11 pm

ya bnde karamel rengı ıstıorum saclarımı hıc boyatmadım ama dewamlı boyatmak gerekıomus sanırım bu tarz renklerde ugrasabılırmıyım bılmıorum
xzem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir