Sivilce İlaçları

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Sivilce İlaçları

Mesajgönderen paloma86 » Çrş Eki 15, 2008 5:52 pm

burbincim domates sivilce yapar mı dedi dr sana :confused:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen burbin » Çrş Eki 15, 2008 9:20 pm

arkdslar yenmeyecekler listesini yaziorum aynen ; balk,ıstakoz,karides vs-yumurta-turşu-sirke-pastirma-sucuk-salam-sosis-baharat-acilar-hardal-kuruyemisler-tarhana corbasi-domates-patlican-üzüm-incir-alkollu icecekler-çikolata-pastalar-boza-şıra-tahin-pekmez-bal-kestane sekerleme-kaşar peynir-zeytin-sarimsak-kola-soğan-kizartmalar-fasulye-mercimek-nohut-sakatat-ispanak-pazi-salatalik-semizotu-cilek-dut-seftali-kavun-visne-kiraz-muz-portakal-mandalin-greyfurt

tabi ilk bikacgün ac yasadim sonrA cok abartili buldum bu listeyi ve bozdum rejimi
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burbin » Çrş Eki 15, 2008 9:25 pm

paloma86 yazdı:burbincim domates sivilce yapar mı dedi dr sana :confused:

hyr cnm sivilce yapar demedi senin tedavini 1 hafta geriye atar dedi yani iyilesme sürecini
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sarilaci » Çrş Eki 15, 2008 9:45 pm

bnimde sivilce problemim var denemediğim şey kalmadı dermotoloğum bana ne yiyip ne yemememden bahsetmemişti iyi oldu bunları yazmanda bn bunları yemessem ölürüm :crybaby:
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen burbin » Çrş Eki 15, 2008 10:09 pm

sifurek,
cnm ben bu adamdan önce kolsuz agopa gidicektim hatta bu adami tavsiye eden arkdsm agopada gitmiş ama agop cok daha önemli hastalklarla fln ugrastgi icin böle vakalara gülüp geciomus boşwer cnm egenmeyen kücük ogluna almasin koca bulamican diemi bana geldin diip yolluomus cok kisiden duydum böyle..tmm cnm vereyim ama daha bende iyilesme yok istersen 1 haft kdr daha bekleyp benm yüzümün durumunu görelm ondan sonra git cünkü bugün baya kötü yine yüzüm kankirmizi..ya arkdslar sacma gelicek ama ben sinirlenince üzülünce fln yüzüm daha cok aziyyor sanki dün daha iyi gibiydi bugün stres üzüntü yasadim yine kan kirmzi nokta nokta bilmiorum cokmu sacma oldu ama bana psikolojik öyle gelior=)
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:36 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı !! "cevap yaz" butonunu kullanın !!
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Çrş Eki 15, 2008 10:10 pm

burbincm cnm yanlış anlama sakın ama hani kızartma, baharat, acı .. vs ii hoş da, domates, salatalık, üzüm gbi yiyecekler bana biras abartı ve saçma geldi. gerçi okudugum kadaryla karışımlarla birlkte senin cildinde baya bi düzelme varmış, inş. tamamen kurtulursun daha dgrusu kurtulurus cnm şu illetten :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen burbin » Çrş Eki 15, 2008 10:13 pm

sarilaci,
herhangi bi etkisi kanitlanmadi die biliorum ama bu doktorun dediklerine uymaya calistimda olmuor yani cok abartili bi liste bide yaninda yenecekler war bu kdr bi liste daha bunlarin ikisindede olmayan seyler war onlarda yenmicek resmen adam ac yasatiyor bide ben hayatmda rejm fln yapmis bi insan deilim abur cubur cikolata kuruyemis cips cerez kola bunlar benim vazgecilmezlerimdi :D tamam bunlari kestim ama resmen girtlagmdanda kesiorum domates salatalk fasulye balik fln cok abartili geldi bana bende günde 1 kere o listede olan seylerden birini yiorum dayanamiorum :D gecen gün gece ciktim 1 bardak alkol aldm sonraki gün cnm cok cekti 1 cikolata yedim bugün dayanamadim pizza yedim fln napiyim olmuor resmen kayisi suyuyla besleniorum günlerdir..
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sarilaci » Çrş Eki 15, 2008 10:16 pm

cnm bu yazdıklarını az yemeye çalışcam en azından :toofunny: bide 2 gündür Benzamycin kullanmaya başladım umarım faydası olur.. :pray:
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen burbin » Çrş Eki 15, 2008 10:17 pm

tazz,
yok cnm nie yanlis anliyim aynen katiliyorum sana banada cok abarti geldi ilk bikacgün uydum diyete resmen ac yasadim ama sonra baktm gercekten cok abarti geldi..walla dün düzelme war gibi geldi ama bugün yine kötü yani cildim daha tam anlamiyla bi düzelme yok 6ci gün bugün bi düzelme yok ins düzelir artk napicam bilmiorum alerji gibi ztn kasiniorumda kirmizi kirmizi nokta nokta..kadn doktoruna gidicem acaba hormonal bsy olabilirmi die düsünüorum cünkü regl imde gecikti bu ay kahverengi akintimda oluor bunlar bi problem olduguna isaret olabilir :( alti üstü bi sivilce doktorlar nasi tedavi edemiolar die düsünüorum bilmiorum ins düzelme olur :(
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burbin » Çrş Eki 15, 2008 10:23 pm

banada daha önce hicb doktor böle bsyden bahsetmemisti hatta yiyceklerin sivilceler üzerindeki herhangi bi etkisi kanitlanmadi die biliorum ama bu doktorun dediklerine uymaya calistimda olmuor yani cok abartili bi liste bide yaninda yenecekler war bu kdr bi liste daha bunlarin ikisindede olmayan seyler war onlarda yenmicek resmen adam ac yasatiyor bide ben hayatmda rejm fln yapmis bi insan deilim abur cubur cikolata kuruyemis cips cerez kola bunlar benim vazgecilmezlerimdi :D tamam bunlari kestim ama resmen girtlagmdanda kesiorum domates salatalk fasulye balik fln cok abartili geldi bana bende günde 1 kere o listede olan seylerden birini yiorum dayanamiorum :D gecen gün gece ciktim 1 bardak alkol aldm sonraki gün cnm cok cekti 1 cikolata yedim bugün dayanamadim pizza yedim fln napiyim olmuor resmen kayisi suyuyla besleniorum günlerdir..[/quote]

cnm bu yazdıklarını az yemeye çalışcam en azından :toofunny: bide 2 gündür Benzamycin kullanmaya başladım umarım faydası olur.. :pray:[/quote]

cnm bişey dicem sakn etkilenme ama yani bundan cünkü herkesin cildi farklidir ben bu dktordan önce baska bi doktra gitmiştim bana differin ve benzemiyn werdi bigün birini dier gün öbürünü sürüodum bide tetradox iciodum yüzüm mahvoldu 8-10 sivilce icin gittim bütün yüzümü kücük kücük kapladi kan kirmizi renkte yüzüm mahvoldu resmen ve hala düzelme yok ama bazilarnda cok ise yarior benzamiynle differnle iligili ck güzel yorumlarda war bana alerji yaptilar vücudum kabardi doktora gittim kesti alerji ilaclari werdi bu seferde ama yzümde alerji gibi oldu benmki sivilce gibi deil bi tuhaflk war cokta kasinior
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Çrş Eki 15, 2008 10:26 pm

cnm ben en son dermatoloğa gittigmde, " yüzünüzde o kadar cok şey deniosunzki , biri bitio hemen başka bi ürün alıosunz, denemedgniz şey kalmıo sonrada gelip gecmio bunlar diosunz" dedi. halbuki bi zmn sonra cilt bu kullanılan ürünlere tepki veriomuş artık :( ve "1 ay boyunca bütün cilt bakım ve makyaj ürünlerini (nemlendirici hariç) bi kenara at, gör bak nası düzene girio cildin" dedi. peki ya ben bunu uygulayabildim mi? tabiki hayır, sadece 2 gün :tongue: ama makyajı ve kullandgm cilt bakım ürünlerini azalttım birasda olsa ;) mesela sabahları saf zeytinyagı sabunuyla yüzümü yıkayıp sodayla tonikliorum sadece :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sarilaci » Çrş Eki 15, 2008 11:49 pm

burbincim bn Benzamycin açıkcası dr.kontrolünde almadım zaten dr umun verdiği şeyleride kullandım ama işe yaramadı bide düşün ki bn bi aralar estetik merkezinde çalışıodum ama ozamanlar bile derdime derman hiç bişey bulamadım :blushing: birde bu kremi ablamda kullanmıştı onunla aynı yaşta aynı şekilde çıkarttık sivilcelerimizi :) işe yarar umuduyla bide bunu deneyim dedim ama bnn dışında başka bişey kullanamıyorum yani temizleyici olarak dr.murat nemlendirici olarak neo strata kullanıyorum ama 2 günde bile sanki bi iyileşme oldu gibi :)
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bengisu0606 » Çrş Eki 15, 2008 11:53 pm

nasıl yanı 3 ay sonramı gecıcek bu sıvılceler :crybaby: :crybaby: :crybaby: 2.5 ay dahamı beklıcem :crybaby:
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:29 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
bengisu0606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sarilaci » Çrş Eki 15, 2008 11:55 pm

cnm bn nerdeyse 6 aydır uğraşıyorum üzülme geçecekler işallah :yeah:
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen burbin » Prş Eki 16, 2008 3:19 am

sarilaci,
süper o zmn cok sevindimmm 2 günde bile farkettiyse kesinlkle düzelir yüzünn ztn benzamyn kullanp yüzünde sivilceden eser kalmayan cok insan war yani forumlari okudum ama bende malesef böyle bişeye yol acti belkide kullandigim dier seylerle birlikte böyle oldu bilemiorum doktorlarda bsy söleyemiolar neden oldu niye oldu hicbişey söleyemiolar sadece ilac yaziolar sunu yap bunu yap sunu yapma fln die ilk defa bu gittigim adam anlatti sivilcenin cinsi bu dedi..yüzündeki sivilceler tamamen senin cilt yapin dedi hormonlarlada alakali bi yastan sonra ztn kalmicak yüzünde dedi
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:30 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burbin » Prş Eki 16, 2008 3:27 am

tazz,
cnm benim ilk gittigim dermatolog sivilcelerimi gecirior kendi karisimlarini verior ama biraktgm anda yine cikmaya baslior ve ilaclar igrenc kokusu..agzima gelior..cildimi kurutuor siyah noktalarla doluor cildim ama kadin asla nemlendirici bile kullanmicaksin dior herşeye karsi sadece nun verdgi ürünleri kullanicaksin bide sivilceleri igneyle sikior cnm cok acior simdi gitsem yine öyle yapicak yine gecicek yine bikacgün sürmesem o igrenc seyleri cikmaya baslicak aMA bu 3cü olucak yeter yani bende kesin bi cözüm istiorum sivilce ilaclari yüzümü mahvedio..ben uzun süre makyaj yapmasamda cildimde düzelme olmuor ne kdr temiz tutsamda olmuor zt doktor dedi bunun temzlkle makyajla fln ilgisi yok dedi ama senin cildini dinlendirmen lazim doktor öyle sööledigine göre cok yormussun cildini ben cildime bu zmna kdr cok fazla sey kullanmadim öyle her gördgmü denemedim yani en son dermalogica akneli ciltler icin olan seriyi kullandim hicbi işe yaramadi tabikide =) daha öncede doktorun verdgi ilaclari kullandm fazla yormadim yani cildimi ama suanda yazdan beri sürekli ilaclar sürekli sivilce tedavisi nereye kdr kaldirabilcem bilmiorum en kötüsüde aynadaki görüntüme dayanamiorum yüzümde birsürü kirmizilik kücük kücük :( napicam bilmiorum doktor 10 gün sonra gel dedi 4 gün sonra gitmem gerekior adamin hesabina göre ama bende bi iyilesme yok simdi adam diyete uymamissin fln dicek hic cekemem ztn sinirlerm bozuk :crybaby: :crybaby: diyet normal bsy olsa tamamda adam ac yaşa dio resmen bana bu diyeti 10 gün uygulayabilecek bi insan tanimiorum ben toplasan 20 tane gida serbest onun disinda herşey yasak ve ben o serbest olanlarin hicbirini sevmiorum cogunun tadini bile hatirlamam bamya fln ufffff naapsam 4 gün sonra gitsemmi adama kararsiz kaldimm
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:31 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Prş Eki 16, 2008 9:43 am

ayy her doktor bişi sölüo burbincm deliricem ya hangisine güveniceğmizi şaşırdık artık. birinin dediği birini tutmuo sanki, sorun aynı sorun olmasına rağmen üstelik :dontknow: cnm ne yap et git bnce, başlamışsın sonuçta devamını getir derim ben :yeah: sonradan pişman olma die sölüorum :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen black5423 » Prş Eki 16, 2008 6:00 pm

doğru doktorlara güven olmuor.. vichy norma derm kullandım bir ara sadece parlayı alıor kımızlıgı alıor orda işe yaramadı şimdi de acnegun bakım seti sipariş verdim yarın gelcek inş o işe yarar..
black5423
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Cum Eki 17, 2008 12:29 am

roaccutane da kullandım burbincm ben bi sene boyunca. senenin sonunda cildim süper oldu ama aradan bi yıl geçti, daha beter oldum :tongue: şu anda ise hayatımda sahip olmadgm kadar kızarıklk ve lekeye sahibim :crybaby: ergenlik döneminde bile böle diildi benm cildim ya :( öğretmen oldum artık, yarın öbürgün ergenlk döneminde olan ögrencilerm olucak, bense hala n haldeyim :confused: ay cok mu abartıorus acaba bis bu işİ???
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen asra4 » Pzr Eki 19, 2008 11:31 am

benimde iki ay öncesine kadar yüzüm birden sivilcelenmişti önceden çok güzel bir cildim olduğundan herkes aaaa cildin niye böyle deyip moralimi bozuyordu bende dr gittim bana 3 seans kimyasal peeling yaptı imex verdi sadece sivilceli bölgelere sürüyordum ayrıca peelingden 3 gün sonra başlamak şartıyla exfoliac yıkama jeli iki defa sabah akşam acnomega 100 sadece geceleri kullandım gündüz ddf in yağsız nemlendiricisini kullandım sonuçmu mükemmel herkes cildin eskisindende güzel diyor sivilce olmadığı için imexi kestim exfoliac ve diğer saydıklarima devam ediyorum kimyasal peelinge gerek yok artık lekelerimde çoooook azaldı bu arada cildim karma ve buğday tenliyim bundan böyle başka ürün kullanmıyacağım cildimi bozan şeyin yanlış ürünler kullanmak olduğunu düşünüyorum ....
asra4
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen asra4 » Pzr Eki 19, 2008 12:13 pm

benim cildimde özellikle yanaklarımda çok sivilce çıktı inanamıyordum çünkü cildim çok güzeldi 6 .7 tane değil en az 15 tane vardı dr gitmeden önce bunlar biraz sönmüştü ama ben oynadığım için lekeleri vardı dr geçen yaz beni lazer yaptırırken gördüğünden şok oldu cildini mahvetmişsin ben senin cildini çok beğenirdim nasıl becerdin diye kızdı kimyasala başladığımda yüzümde aktif 3 sivilce vardı ama lekeler çoktu herhangibir antibiyotik almadım yukarda saydığım tedaviyle geçti ama ben sivilcelerimin yanlış ürün kullanmaktan oluştuğunu düşünüyorum geçen yaz yaşım 30 oldu cildimi korumalıyım diyerekten türlü şeyler kullandım sanırım onlar bozdu bırakıncada düzeldi peelingle toparladı exloliac bana çokiyi geldi şu an çok mutluyum insan psilolojisini bozan bir şey umarım sende kurtulursun çekmeyen bilmez
asra4
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueangel84 » Pzr Eki 19, 2008 12:56 pm

kızlar clinuqe in bi tane sivilce jeli var lokal olarak kullanılan.ürün yorumlarında da pek çook olumlu yorum var.bunun üzerine ben de aldım.sonuç güzel.sivilceler büyük oranda sönüyo.ama kırmızı lekelerim hala mevcut :( .aktif sivilcesi olanlara önerebilirim.
Kullanıcı avatarı
blueangel84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen swwetgirl236 » Pzr Eki 19, 2008 1:30 pm

aksil 5 sivilcelere cok iyi geliyomus herkes öyle diyor..
ben denemedim ama denemeyi düşünüyorum ;)
Kullanıcı avatarı
swwetgirl236
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sarilaci » Pzr Eki 19, 2008 1:58 pm

kızlar kalan sivilce lekeleri için ısıspharma unitone4 önerebilirim.bn annemin çilleri için almıştım ama kendi sivilce lekelerimede sürüyorum.daha önceden kullanan bir kaç arkadaşım sonuçtan memnun olduklarını söylemişlerdi :bye:
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bengisu0606 » Pzt Eki 20, 2008 6:41 pm

nerdeyse 1 ay olcak sıvex le ımex kullanıorum hala duzelmedı cıldım :crybaby: hergun cıkıolar :crybaby: kocaman oldular gecmılar :crybaby:
Kullanıcı avatarı
bengisu0606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen TonicWater » Pzt Eki 20, 2008 6:51 pm

kizlar bende dört bes yil önce su anda malesef hatirlayamadigim bi sivilce ilaci kullanmisdim, cok agir birseydi. kullandikdan belirli bir süre sonra gercekten hic birsey kalmamasdi ama biraktikdan sonra malesef silvilcelerim geri gelmisdi. bir cok sivilce ilacinda öyle oluyor, birakinca sivilceler birbir geri geliyor.
Kullanıcı avatarı
TonicWater
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen black5423 » Pzt Eki 20, 2008 8:22 pm

evet bütün ilaçlar geçiçi bence bırakınca hemen geri gelior.. Bu lanet şey bitmior. :S
black5423
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Lavendera » Pzt Eki 20, 2008 9:13 pm

Tretin mutlaka güneş kremiyle mi kullanılmalı... Uzman doktora gittim baan Tretin verdi ama güneş kremi vermedi yarın tekrar gideceğim güneş kremi veriliyor mu diye :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Lavendera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavisu » Sal Eki 21, 2008 4:17 pm

merahabalar arkadaşlar
ben 2 senedir sivilce belasıyla uğraşıyorum. yoruldum bıktım artıkkkkk. evlendikten yaklaşık 3yada 4 ay sonra sivlceler çıkmaya başladı suratıma. bitmio nerden gelio bunlar yaaa :crybaby: daha önce hiç böle sorun yaşamamıştım :( çok üzülüyorum. kırmızı kırmızı sivilceler iltihaplı sivilceler. yedi bitirdi ömrümü. geçen sene kadın doğum uzmamnına gittim sağ ve sol yumurtalıklarımda over kist varmış bir senedir doğum kontrol hapı kullanıyorum sivilceler aynı. hiç bi değişiklik yok. randevu alıp bir daha gittçem dr. bu arada cilt dr. gittim bana bencamycin ve bi antibiyotik verdi 2. günğümdeyim daha. racutane kullancam valla dr. söledim bıktım artık bunlardan racutane bile razıyım artık dedim. tetkikler verdi. hormon testi. adetimin 3. günü kan vermem gerekiomuş bunu da anlamış diyilim? neden 3. günü? üffff yaa nir böle oldu benim cildim bebek gibiydi 2 sene evveline kadar :crybaby:
Oğluşumla tanışmama çok az kaldı :)))
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mavisu » Sal Eki 21, 2008 4:19 pm

benzamicyn yorumlarınızı bekliyorum kızlar birde ankara da ii cilt uzmanı bildiğiniz varsa özelden msj atabilirmisiniz bana. şimdiden çokkkkk teşşekkür
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen eyluls » Sal Eki 21, 2008 5:22 pm

benzamın bi dönem ben kullanmsıtım ama çok kısa aynı senın gibi antıbıyotıkle vermıstı bana yuusm acayıp gerılmıstı bırakmsıtım bu oloay 5 sene önceydi ve malesef 5 sene önce olan sivilcelerımden daha kötu bı yusum var 2 aydrı gerçi soldular biraz ama ne güzeldi cildim off :( benzamın ii bi ilaç ama hemen etki bekleme en az 2 ay beklemek lazım sonuç almak için gitseler bile izleir kalıyo çünkü bol sıvı al su iç birde
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen black5423 » Sal Eki 21, 2008 8:28 pm

arkadaşlar ben acnegun sivilceli ciltler için bakım seti aldım.. 1 haftadir kullanıorum sivilceirm cok hafifledi bayaği bir geçti 1 ay d geçiceğini yazıor inş geçer tavsiye ederim ilk kullandıgımda boş boş par averdim düşündüm ama sonradan baktımki iyi miş tavsiye ederim..
black5423
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Sal Eki 21, 2008 8:44 pm

mavisu,
hormon testlerinin genelde bu dönemde 3 ila 5. gün arasında yapılması gerekio ondan cnm. sivilcelerin nedeninin hormon bozuklugundan mı yoksa baska bi sebepten mi kaynaklandgnı araştrmak icin uygulanan bi test :bye:
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:28 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mavisu » Sal Eki 21, 2008 10:25 pm

eyluls canım teşşekkür ederim peki 2 ay sonra izler geçmeye başlarmı jel sayesinde
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:27 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mavisu » Sal Eki 21, 2008 10:26 pm

teşekkür ederim canım
En son zoix tarafından Çrş Eki 22, 2008 7:27 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tazz » Sal Eki 21, 2008 10:30 pm

rica ederm mavisu bu arada benzamycin i bende kullandım hatta daha yeni bıraktım kullanmayı ama n yazık ki bi faydasını göremedm :dontknow:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mavisu » Çrş Eki 22, 2008 7:24 am

hadi yaaa faydasını görmedin mi? sağlık olsun başka bişiy kullanırız:)
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tazz » Çrş Eki 22, 2008 10:27 am

ısrarla düzenli olarak 2 kutu kullandım ama yüzümü kurutmaktan baska hiçbi işe yaramadı :(
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mavisu » Çrş Eki 22, 2008 3:37 pm

neyse canım üzülme eninde sonunda gidecek bu sivilceler öle düşünelim avutalım kendimizi
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen eyluls » Çrş Eki 22, 2008 6:49 pm

mavısucum cnm her ilaç hepimize yarıcak diey birse yok tabi diyorum ya cnm bende o aralar bıraktım yuusm çok fena kurudu diey sivilceleri solduruyor ama izler kalıyor suan differın kullanıyorum birde antıbıyotık soldular ama izler var yine senınki hormonal birseyse önce bunu öğrenmek lazım cnm
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen burbin » Prş Eki 23, 2008 7:16 am

yüzüm baya iyiye gidiordu sivilceler baya az kalmisti 3-5 tane belirsizdi ama 2 gündür cok yorgunum ve yüzümü temizlemeden yattm uyuyakaldm makyaj wardi yüzümde bugün hemen yüzümde svilceler cikmaya basladi kistik..ben inanamiorum benm arkdslarim dogru düzgün hicbizmn yüzlerini temizlemezler makyajla yatar kalkarkar bi pürüz yok ama ben 2 gün ihmal edince hemen yüzümde bsyler cikior saka gibi heralde cildim fazla temizliğe alisti artk temizlemeyince tepki verior :D:D biara cok takmistim bu sivilcelerle yatip kalkiodum sürekli üf gecmediler aman izler war die düsünüodum artk bıktım umrumda deil isterlerse ömrümün sonuna kdr kalsnlar umrumda deil umudumu kaybettmheralde ondan olsa gerek zamana biraktm:)
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavisu » Prş Eki 23, 2008 10:41 am

eyluls valla bilmiorum canım bakalım tetkiklerde belli olcak görücez.
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen eyluls » Prş Eki 23, 2008 6:59 pm

kızlar stres yapmayalım geçicekler eninde sonunda zaman alsada 5 sene önceki sivilceli dönemımdeykende böle yapıyordum uf gitmicekler ayan elimde aname kıızyor bı ayndan takınca dah kötü die zaten aban doktor dedi senınkiler stresten diey yine öe yapıyordum bıraktım gerçekten soluyorlar sankı psikoljıkmı ne artık takıntı kötüz kızlar rahat olun biz sivilcelide güselsi bsoverin :kissmuch: :banana:
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xono » Prş Eki 23, 2008 9:32 pm

kızlar yüzünüzü ilaçlarla yormayın. benim bundan 2 yıl önce sivilceli ve tahrip olmuş bi yüzüm vardı. imek treatin bla bla hepsini kullandım. işe yaradılar ama bırakınca yine çıktılar. sonra la roche effeclar kullanmaya başladım. ve stresten uzak kaldım:) sonuç yüzümdeki svilceler gitti. çok az lekem var ama onları kafaya çok takmamaya çalışıorum. şuan 20 li ve 25 li yaşlarda olanlar için söylüyorum bunu. yüzünüzdeki svilcedleri geçirmek için kullandığınız her ilaç cildinizi yıpratıo yaşlandırıo unutmayın. doğal şeyler kullanın kil maskesi vs gibi ve effecları uzun vadede kullanın etkisini hemen göstermez. ve özllikle la roche dan iz kremi alın :kissmuch:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum Eki 24, 2008 8:53 am

bence de her kullanılan ilaç tahrip ediyo cildi bende bunu hissediyorum
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen burbin » Cum Eki 24, 2008 9:12 am

bugün farkettim benim yüzümde ck ciddi bi düzelme war özellikle o yüzümdeki kizamik olmus gibi kan kirmizi nokta nokta görüntülr gitti kalan sivilcelerde kirmizi deil fazla belli olmuor cok sevndm bu kdr kötü ve zor bi dönem gecirio olmama ragmen düzelior yüzüm sanrm artk ugrasicak daha büyük dertlerim oldugundan sivilcelerle ugrasmayi biraktgmdan iyilesme daha hizli oldu doktorun formülleri işe yaradi ztn kac kisiden duydum ck iyi ünlü bi doktormus yinede doktorlara güvenim kalmamişti sabah aynaya baknca mutlu oldm yalnz sanki yüzümü yikayinca ilk 15 dk fln kirmizi oluor izler belirginlesior gibi gelior
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueangel84 » Cum Eki 24, 2008 9:34 am

xono şu la roche un iz kremi nası işe yarıyo mu.benim de izlerim geçmiyo bi türlü artık lazer falan düşünmeye başladım ciddi ciddi.
Kullanıcı avatarı
blueangel84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Cum Eki 24, 2008 4:12 pm

bugün dermatoloğa gittim bende, yüzümü inceledi filan sonra "benzamycin ..vs gbi kremler cildinde işe yarıcak gbi diil, boşa kullanmana gerek yok" dedi ve roaccutane önerdi n yazık ki :dontknow: aslında ben 2 sene önce bu ilacı kullanmıştım, cildim pırıl pırıl olmustu ama yeniden basladı malesef, şu anda ise sivilceden cok deri altı kızarıklıklarım var :( hiç istemiorum bu ilacı yeniden kullanmayı ama cidden kremler cildimde hiç işe yaramadı. bunun yanısıra lens kullanmayıda bırakmam gerekio bi süre yada en azndan hergün hergün kullanamıcam eskisi gbi :( yarın sabah tahlil icin gidicem yeniden bide sanırım kücük dozlarda kullanıcam bu defa. amaaa cok skldm artık cildimle ugrasmaktan yaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cum Eki 24, 2008 5:47 pm

Tazzcım lens neden kullanmıycaksın?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Cum Eki 24, 2008 5:57 pm

ladia cım gözlerde de kuruluk yapıo roaccutane göz suyu seviyesini azaltıo. ancak yapay göz sıvısıyla arada bi kullanıcam artık :(
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir