Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen tugba78 » Pzr Kas 09, 2008 4:53 pm

gokche19 yazdı:
tugba78 yazdı:
gokche19 yazdı:kahve üzerine karamel ışıltılar yada çikolata kahve tarzı gidebilir sna canmm :kiss:

tşk ederim ..gokche..hangi kaliteboya tavsiye edersin..numara olarakda bişey söyleyebilirmisin.?

ben palette ile boyuyorum memnunumm... :kiss:

tmm cnm denicem (:
tugba78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Pzr Kas 09, 2008 5:05 pm

ben koleston'la boyuyordum am apalette pek bi övülmüş, ben de palette denicem bu sefer :)
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen perimmm » Pzr Kas 09, 2008 7:32 pm

kızlar palette kullanmayınn...
perimmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tugba78 » Pzr Kas 09, 2008 7:43 pm

perimmm yazdı:kızlar palette kullanmayınn...

neden cnm ne oldu ?
tugba78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tugba78 » Pzr Kas 09, 2008 7:54 pm

http://img515.imageshack.us/img515/4749/90296040tz5.png

ya bu üsteki renk çok hoşuma gitti sizce bana yakışırmı ??? şuan saçımdaki olan rengin üstün tutarmı :(
tugba78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Pzr Kas 09, 2008 9:13 pm

perimmm bende merak ettim neden kullanmayın dediğini
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bruno » Pzr Kas 09, 2008 9:30 pm

nedne palette ye bulaşmayalım anlamadım hiçbişi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kokoSsh » Prş Kas 13, 2008 2:21 pm

yaa bu saç rengi için bildiğinz boya warmı lindsay lohanın saç rengi gibi kızılmsı karamel rengi gibi bişe

http://i50.photobucket.com/albums/f319/ ... an0825.jpg

http://weblogs.newsday.com/entertainmen ... _Lohan.jpg
Kullanıcı avatarı
kokoSsh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aycan35 » Prş Kas 13, 2008 8:52 pm

merhaba (:
yaa ben yardımınızı isticektim =))
şimdii saçlarıım kahvee ama karamell balyajlar var sıksık (:
ama ben boyatmak istiyoruum yeni yaşa yeni saçlarla gireyim falan diye =p
beyaz tenliyim yeşil gözlüyüüm bakır yada karamel tonları istiyoruum yardıım eder misniz lütfen =((
aycan35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perimmm » Prş Kas 13, 2008 9:12 pm

arkadaşlar palette saçları çok yıpratıyo özellikle bu tür renklerde.. kullandığım için biliyorum.. sizin saçınıza ii gelir belki ama ben hiç memnun kalmadım.. zaten alıcağınız renk kendi saçınızdaki renge yakın bi renk değilse tutmuyo.. loreal yada koleston kullanın bence.. yinede araştırmadan her duyduğunuzu uygulamayın.. sonunda benim gibi olmanızı istemem bol şans :)
perimmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Prş Kas 13, 2008 9:17 pm

valla ben bronzkahve 7.0 8.0 hep kullndm açmak için rengi çok etkili ve yıpratmıo benm saçlarımı ipek gibi yapıo ve parlaklık verio.. koleston çok koyu çıkıo ve amonyak içerdiği içn benm saçlarımı böle nasıl desem sertleştirdi lisede kullanırdım :dontknow: paletteden memnunum :yeah:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Prş Kas 13, 2008 10:32 pm

aynen koleston benimde saçımı sertleştirdi paletteyle boyuyorum ve görüorum farkı, çok memnunum paletteden, herkeste farklı etkileri oluo işte :dontknow:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen perimmm » Prş Kas 13, 2008 10:34 pm

siz bilirsiniz kızlar.. bendede tam tersi bi etki gösterdi.. saç yapısına göre değişiyo demek.. memnun kaldıysanız sorun yok ;)
perimmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aycan35 » Cum Kas 14, 2008 6:07 pm

http://img99.imageshack.us/my.php?image ... 989pt1.jpg

bendee fotomu koymak istedim malum yeniyiz =P

ee yardım edinn bakalımm sizce ne renk gider bana =(
aycan35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen diSHesytan » Cum Kas 21, 2008 9:49 am

Slm bende yeni katıldım aranıza :)

Kızlar ben sacımı 3 ay önce koyu karamele boyattım. Siyahtan acıldı ve altında kınada vardı baya bi yıprandı saclarım ama yanmadı cok şükür. Şimdi ilk boyadıgımla ortaya cıkan rengin arasında daglar kadar fark var :)

Saçımı evde kendim boyucam simdi ama nasıl bi renk yapmalıyım sizce. Sarı istiyorum herkez cok yakısır diyo sizce nasıl olur ve önerebileceğiniz bi sarı varmı .. ?

Şimdiden tsk ediyorum fotolarım assagıda ;)

http://img210.imageshack.us/my.php?imag ... 570jr0.jpg

http://img74.imageshack.us/my.php?image ... 577gk6.jpg

http://img210.imageshack.us/my.php?imag ... 589pc7.jpg
Kullanıcı avatarı
diSHesytan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Cmt Kas 22, 2008 1:03 am

cnm bence saçının rengi çok güzel hiç bozma, hem daha önce açtırmışsın şimdi bi de sarıya açtırırsan hem saçın yanar hem de turunculuk olur gibime geliyo
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen diSHesytan » Cmt Kas 22, 2008 1:54 am

Canım saol boyadım saclarımı aynı renk sayılır.. Karamel yine ama koyusu :)
Kullanıcı avatarı
diSHesytan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esrath » Cmt Kas 22, 2008 11:54 am

geçen yıl saçlarım bakırdı bu yazda karamel yaptırmısdım ama ıkını karsılastırırsak bakırdan vazgecmeyın derim:)tabıı suankı sac rengımde koyu kestane :crybaby:
Canım oğlum Göktürk'üm<3
esrath
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen perilin » Cum Ara 05, 2008 10:15 pm

bunlar çok güzel ama bence sadece böyle beyaz tenlilerde çok harika duruyor
:love10: :love10: Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ecemm34 » Çrş Ara 17, 2008 2:28 pm

koyu karamel düşünüorum bu aralar yada koyu kestane.. ama marka olarak koleston almak istemirum dediğinis gbi sertlerşior güsell marka olarak söleyeblrmiisniz acaba..?
Kullanıcı avatarı
ecemm34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Çrş Ara 17, 2008 4:25 pm

perilin koyduğun 3 fotodan birincinin aynı boyattım saçlarımı cumartesi sapsarıydı çok güzel oldu çok memnunum dediğin gibi çok beyaz tenliyim
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Çrş Ara 17, 2008 10:49 pm

merhaba arkadaşlar!!
ben de saçımı karamel tonlarına boyatmak üzereyim ama karar veremedim henüz.bu renkler hep fön ister diye düşünüyorum yanlış mı acaba ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Çrş Ara 17, 2008 11:44 pm

http://img68.imageshack.us/my.php?image=90393976wn0.jpg
benim saçlarım şu an bu renk,daha önce linki koyulan naz elmas'ın saç rengini beğendim ama önerilere açığım :) bana fikir verin lütfennnnnnn
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Re:

Mesajgönderen ayliiinHk » Prş Ara 18, 2008 12:12 pm

ya kızlar benim saçlarım var ya nelere dayanmadı kii...ben bir bucuk ay içinde on kez saç boyadım.bır bucuk ay sonunda ıkı boya daha attım. ve bu boyaların icinde ıkı defa açma işlemi yapttırdım.bakır renklere , kızıla,turuncuya , kızıl kahveye ve buna benzer tonlara boyatmıstım. ve hhaala saçlarım ölmedi :) tabi yıprandı. en son olarak sıyaha boyadım. şuan siyah ve hiç memnun değilim. tekrar açtırmam gerekıyo.. en son temmuzda boyadım siyaha.nasıl sabrettım bu zmana kadar bılmıyorum ama yani yıprancakmış kopcakmış korkusu yok bende. çunkü kendimi tutamıyorum. yarın gidip açık kahve ve ya karamel rengine boyatcam. artık kuaför hangisi yakışır derse o renge. tabi mecbruren açması gerekıyo.. ben esmerim ve aslında acık kahve mı yoksa karamel mi yakışır bilemıyorum. fikri olan ?
Kullanıcı avatarı
ayliiinHk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sezenist » Prş Ara 18, 2008 12:36 pm

mervisgo saçların harika canım hiç bozma derim ben biz çok çabuk sıkılıyoruz bu yüzden renk geçişlerinde kullandığın renkler tekrar bu güzel renge dönebileceğin renkler olsun bence
sezenist
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sezenist » Prş Ara 18, 2008 12:38 pm

maşşallh saçların dayanıklıymış bnmkilerde öyle bi ay için yarıya gelmiş röfle üzerine 9 boya :D
sezenist
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sezenist » Prş Ara 18, 2008 12:45 pm

dayanıklı diye boya boya üzerine yapmak yanlış sağlığımızla oynuyoruz biraz bekle cnm ben öyle yapıcaM sonra iyi bi kuaföre gidersin bnmkiler röfleliydi kuaför kurbanı derler ya hiç şansım yok kuaförden yana
sezenist
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Cum Ara 19, 2008 11:17 am

perilin koyduğun saç renklerine bayıldım.. ama çok açık tenlilere gider..
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen umut07 » Pzt Ara 22, 2008 1:57 pm

kızlar selam,
acil yardıma ihtiyacım var.bu kuaförler benim iyice psikolojimi bozdu :(
saçlarım sarı balyajlıydı.sonra karamele boyattım.ama çok pişmanım tekrar sarıya dönmek istiyorum fakat kuaförlere güvenemiyorum.sizler ne dersiniz?saçım çok yıpranır mı?yoksa artık sarı bir hayal mi:(((
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
umut07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muge01 » Sal Ara 23, 2008 7:17 pm

ben buğday tenli yeşil gözlüyüm şuan saçım kahverengi ama karamel yapmak istiyorum sizce nasıl olur?
Kullanıcı avatarı
muge01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Çrş Ara 24, 2008 12:51 am

perilin yazdı:bunlar çok güzel ama bence sadece böyle beyaz tenlilerde çok harika duruyor
:love10: :love10: Resim
Resim
Resim

Ben ilk resimdeki saç rengine aşık oldum :love10: :love10: Daha bugün 2 kutu boya aldım saçımı kızıla çalan bir karamel yapacaktım.Ama şimdi bu resmi görünce kafam karıştı.İlk defa işte bu diyebildiğim bir bakır kızılı gördüm.Acaba bu rengi kendim boyayla yakalayabilir miyim ??? Şuan saçım kahve kızıl tonu gibi bişey.Beyaz tenli mavi gözlüyüm bakırın yakışacağını düşünüyorum.Off ne yapsam şimdi ben ??? :tongue:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Çrş Ara 24, 2008 1:18 am

bu renkler çook güzel ama bi o kadar da iddialı.yani resimdeki gibi de makyajla tamamlar kendini bence..ayrıca akınca iyice turuncu olur bence.bende bi sarışın olarak karamel bakır renklerine geçmek üzereyim umarım pişman olmam.daha az iddialı olduğunu düşündüğüm bi renk buldum ama bakalım kuaförüm ne dicek
http://img224.imageshack.us/my.php?image=d8n5tmpou5.jpg
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen umut07 » Çrş Ara 24, 2008 1:27 pm

muge01 yazdı:ben buğday tenli yeşil gözlüyüm şuan saçım kahverengi ama karamel yapmak istiyorum sizce nasıl olur?

ben saçını henüz bir hafta önce karamel rengi yapmış ve çok pişman olmuş biri olarak sana şunu söyleyebilirim ki;sakın saçına dokunma.sürekli akıyor ve çok çabuk soluyor.yeşil gözlü buğday tenli birine çok yakışır karamel rengi ama bence kullanımı çok zor bir renk.tabii son karar senin:)
umut07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Çrş Ara 24, 2008 3:21 pm

Karamel çok göreceli bir renk.Herkezin istediği karamel aynı olmuyor.Ben kızıla bakan karamel seviyorum.2 ay önce saçım bu renk olmuştu.Kuaförde saçımı röflenin üstüne kumral boyattım ama çok mat oldu hiç parlaklık yoktu.Sonra palette nin toffe si ( 7.65) altın parıltı serisiymiş parlaklık versin diye ona boyadım.Hafif kızıllık verdi çok beğendim rengini.Palette nin karamel rengi de var ama ( 7.55) daha koyu karamelden biraz uzak bir renk gibi.Toffe yi her gören beğenmişti.Evde saçını boyamak isteyenler bu rengi deneyebilirler,benden tavsiye ;)

Bakır rengi kullanmak zor evet,denersem yaza kadar deneyeceğim yazın bu saçı kullanmak ölümdür herhalde.Kaşlarımda kömür siyahı hani onları da bakır renge uydurmak nasıl olur bilmem :))) Sarıya uyduruyorum abes olmuyor ama kızılla komik olabilir de belki :))
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Çrş Ara 24, 2008 10:56 pm

Selam arkadaşlar bende saçımı boyatmaya karar verdim koyu karamel yada çikolata kahve gibi bir renk düşünüyorum. Şuan saçlarım kahve ve aralarda röfleler var sarımsı.Saçlarıma biraz canlılık gelsin diye boyatcam.
Size sorum sizce hangi boya markasını tercih edeyim çünkü evde bir arkadaşım boyayacak.
Daha önce Palette ile röfle yapmıştım ama hiç memnun kalmadım saçlarım çok dökülmüştü.
Sizce koleston, voila ,loreal yada vs. gibi markalardan hangisini tercih edeyim arkadaşlar?
Aranızda kendisi boyayıpta memnun kalan varmı fikirlerinizi bekliyorum.Mesela Loreal Recitte serisi varmış sanırım onun kahve ve karamel tonları nasıldır acaba?
Şimdiden teşekkürlerr arkdşlar :bye:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Çrş Ara 24, 2008 11:52 pm

kızlar bende saçım için palette karamel rengi boya aldım ama eve gelince kararsız kaldım deneyen varsa söyleyebilirmi kızıllık var mı diye bir de voila nın karamel i var hangisi daha güzel ? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oya1106 » Prş Ara 25, 2008 2:07 am

cnm ben sıcak çikolataya boyamadan önce palette karamele boyadım bende kızıllık olmadı, voila'nınkini bende gördüm ama renk kötü görünüyor, kutunun üstündeki renk hiç karamele benzemiyor ki zaten :confused:
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dune14 » Prş Ara 25, 2008 2:46 am

Bende palette ile boyuyorum çok memnunum hani yıpratma falan hiç olmadı tersine saçıma parlaklık ve yumuşaklık geldi :) Her saçta aynı etki olmuyor tabii,loreal in boyası saçımı çok alakasız bir renk yaptı recital serisinden alma en azından.

Ya kızlar ben bu akşam saçlarımı boyadım ama istediğim gibi olmadı sanki.Bir de gün ışığında bakayım ama bakıra taktım sanıyorum.Şu ilk resimdeki gibi istiyorum.Palette nin naturel serisinde tarçın kızılı var onu denemek istiyorum nasıl bir renk olur bilemiyorum.Hatta önce kuaföre soracağım bakır istesem maliyeti ne olur ?? Bakır renk için ne yapacağımı şaşırmış durumdayım anlayacağınız :confused:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Prş Ara 25, 2008 3:24 pm

Arkadaşlar çk teşekür ederim öncelikle.Palette röfle serisi benim saçımı dökmüştü tabi haklısın her saça ayrı etki yapıyor ve ben o zaman 3 hafta arayla röfle yaptırdım belki o yüzden oldu.
Loreal Recite serisinden almayacağım vazgeçtim çünkü Babyblonde dediğin gibi senin gibi memnun olmayan çok arkdaşım var.Sonuçta heralde Koleston ile boyatcam annem onla saçını boyuyuor hep hiç problem yaşamadı.
Buarada arkdaşlar röfleli saça boya tutar mı? Yoksa renk farkı kalırmı çok tecrübeli arkdaşlardan cvp bekliyorum.
Babyblonde senin bakır olayına gelince bir arkdaşım bakır renk çok istemişti kuaföre gtmek istemedi evde kendisi boyamaya kalktı ama istediği rengi tutturamadı.Belki saçında kızıl boya olduğundan bilemiyorum fındık kabuğu gibi bir renk oldu.Sen en iyisi bence bi kuaföre danış.Maliyetine gelince en az 50 ytl yi gözden çıkarmak gerekir tabi bu en ucuz kuaförlerdeki maliyet çoğu zaman onlardanda memnun kalmayanar oluyor ama tabi güvendiğin bi kuaförün varsa ona git derim ben.
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Prş Ara 25, 2008 3:33 pm

canım ayrıca beyaz tenli ve mavi gözlü olduğunu söylemişsin o zaman bakır renk sende süper durur şuan saçın ne renk bilmiorum ama inşalah istediğin rengi elde edersinn.
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Prş Ara 25, 2008 4:07 pm

canım saçında röfle varsa bene koleston tercih etme çünkü koleston çoğu tonunda küllü çok kullanıo buda saçında yeşil yansımalar yapar bence tercihin ya palette olsun ya da l'oreal derim ben ,l'oreal de almayı düşünürsen kapatıcılık için excellence renk açısında da recital daya iyi
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Prş Ara 25, 2008 5:14 pm

kızlar ya son soru benim saçları sırtımın ortasında ama az ve ince telli bi kutu yeter mi acaba ?
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gossdee89 » Prş Ara 25, 2008 5:26 pm

lasoledad çok saol canım söylediğin çok iyi oldu az daha koleston alıp boyucaktım yani:)
İlkdefa saçımı tamamen boyatcağım için bilemiyorum hangi renk daha iyi tutar bide röfle olayı olunca tbi bende iyice kafam karıştı hangi marka tercih etsem diye.Çok saol hayatım bilgilendirdiğin için
Yaşım daha genç olduğu için saçımda beyazlama yok o yüzden excellence sanırım bana göre değil alırsam recital alırım ama ondanda memnun kalmayan çok.En iyisi ben pallette ile boyayım en azından daha önce kullandığım bir marka :)
Buarada bana 1 kutu yeter gibi geliyor ama ne olur ne olmaz bence 2 kutu al yani riske girme:)
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Prş Ara 25, 2008 11:39 pm

canım sen röfleden hangi renge geçmek istiyorsun o konudada yardımcı olabilirim istersen önemli değil :)
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dune14 » Cum Ara 26, 2008 12:41 am

Bugün tırıl tırıl hangi ton boya alsam diye dolaştım durdum.Sonunda bir parfümeride wella koleston perfect tüp boya aldım.Satıcı bayan önerdi,çok memnunmuş herkez.Bende 2 ayrı bakır tonu alıp karıştırdım.Sonuç,hakikatten çok açtı hani bu kadar açacağını ummazdım.Zaten kuaförlerin kullandığı boyaymış,mos kuaförde bu markayı kullanıyormuş.Bir daha ki ay boyadığımda daha da oturur sanıyorum.Gün ışığında görmeden bile beğendim bu kez.Size de öneriyorum wella koleston perfecti.İnternetteki kuaför sitelerinde de satılıyor ben baktım.Hatta renk skalasını da bulabilirsiniz hatta bir siteden link yollayayım merak edenler renklere bakabilir...

http://*/php/urun.php?id=14244805
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Cum Ara 26, 2008 12:55 am

lasoledad yazdı:kızlar ya son soru benim saçları sırtımın ortasında ama az ve ince telli bi kutu yeter mi acaba ?

benim saçım da epey uzun bana set boyagıdım gıdıma 2 kutu yettiriyoruz.Tüp boyaların gramajı daha fazla olduğu için bugün aldığım 2 kutu fazla fazla yetti.Ama senin ne derece uzun ? PArfümerideki kişilere sor onlar bilirler nasıl olsa .

gossdee canım röfleli saçına hangi renk istiyorsun ?? İlk boyadığında akar aradan röfleler yansıma yapıp açılır muhtemelen.Palette yada garnier in tüp boyaları da çok başarılı onları da deneyebilirsin canım :) Ablam geçen gün palette naturel serisinin 2 tonunu karıştırdı rengi çok güzel oldu ya.fındık kabuğu gibi oldu yanii.

Boyadıktan sonra sonuçları bekliyorum bende :)
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Cum Ara 26, 2008 6:14 pm

Kızlarr çk teşekürler ilginiz için.Ben çikolata rengi düşünüyorum aslında böyle altın çikolata gibi parlak bi renk olabilir.Biraz alakasız biyere oldu sanırım:)Resmimi yükleyebilseydim yakışırmı diye sizin fkrinizi alcaktım ama çok beceriksizm bu konularda:)
Buarada internetten renk araştırırken gözüme bi renk çarptı aşırı güzel loreal casting creme gloss serisinden 645 numara sanırım resim çok küçük olduğu içn tam göremiyorum.Araştırdım başka sitedede bulamadım ama kozmetikçiye gidip araştırcam tam rengi neymiş öğrencem.
Buarada aranızda loreal casting creme gloss kullanan varsa fikirlerini bekliyorum.Çünkü o serinin çikolata rengi çok hoşuma gtti yani kapağındaki resim.Tabi bnde aynı renk olurmu blmiorum saçlarımda sarı sarı röfeleler var :confused:

Birde bana biri nasıl resim yükleyebileceğim konusunda yardımcı olabilirmi?Yeni olduğum için sitede pek blmiom hrkese :bye:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Cum Ara 26, 2008 6:34 pm

gossdee89 yazdı:Kızlarr çk teşekürler ilginiz için.Ben çikolata rengi düşünüyorum aslında böyle altın çikolata gibi parlak bi renk olabilir.Biraz alakasız biyere oldu sanırım:)Resmimi yükleyebilseydim yakışırmı diye sizin fkrinizi alcaktım ama çok beceriksizm bu konularda:)
Buarada internetten renk araştırırken gözüme bi renk çarptı aşırı güzel loreal casting creme gloss serisinden 645 numara sanırım resim çok küçük olduğu içn tam göremiyorum.Araştırdım başka sitedede bulamadım ama kozmetikçiye gidip araştırcam tam rengi neymiş öğrencem.
Buarada aranızda loreal casting creme gloss kullanan varsa fikirlerini bekliyorum.Çünkü o serinin çikolata rengi çok hoşuma gtti yani kapağındaki resim.Tabi bnde aynı renk olurmu blmiorum saçlarımda sarı sarı röfeleler var :confused:

Birde bana biri nasıl resim yükleyebileceğim konusunda yardımcı olabilirmi?Yeni olduğum için sitede pek blmiom hrkese :bye:

canım loreal casting konusunda bir fikrim yok ama altın çikolata renkleri istiyorsan palette nin altın kahve serisini deneyebilirsin.Saçlara ekstradan çok güzel parlakıl veriyor.Resimlerini koyuyorum .Resim göndermek için aşağıda eklenti yüklemesi yazan yeri tıkla ve resmini seçip yolla caım :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Cum Ara 26, 2008 10:48 pm

Canım bunlar gerçekten süper renklermiş.
Bayıldım vallahi inşalah bendede böyle resimdeki gibi ışıltılı olurlar:)Özellikle altın parıltılı çikolataya bittimm:) Sanırım ben bu renge boyatcam ve boyatır boyatmaz sonuçlarımı sizinle paylaşcamm kızlarr.

Eline sağlık dune14 cnmm çok hoş renkler bulmuşsun yardımlarınn için çk teşekürlerr :flowers:
Bütün itsbeauty kızlarına iyi geceler diliyorumm :bye:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Cmt Ara 27, 2008 2:27 am

Parıltıların şüphe duyma canım süper parlatıyorlar çünkü.Yardımcı olduysam ne mutlu bana.Sonucunu bekleyeceğim :)
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir