Kilo Almak İçin?

Moderatörler: luthien, muhendis

Re: kilo almak için????

Mesajgönderen tiramisu35 » Pzt Eki 13, 2008 10:31 pm

Pekmeze başladım.. eskiden tadından tiksinirdim şimsi sabah akşam 2 kaşık içiyorum ilaç niyetine işallah bi faydası olur. Kilo alanları gördükten sonra denemekte yarar var die düşünüyorum.Tabii yanında gece atıştırmasıyla birlikte ve öğünleride çoğalttım, 5 kilocuk alsam yeter.Sonuçları yazıcam :bye:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen besra23 » Pzt Eki 13, 2008 10:41 pm

kızlar ben forumda yeniyim

ama bende aynı dertten muzdaribim..meyve suyunun kilo aldırmış olması ilginç
benimde 5-6 kilo eksiğim var

çok taktım kafaya almak istiyorum yaa
:crybaby:
Kullanıcı avatarı
besra23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzt Eki 13, 2008 10:44 pm

cnm benım arkadasım bır dıyetısyenle gorusmuştu ve öğün aralarında sütlaç, muhallebı.. falan gıbı tatlılardan yemesının bunyeyı besledığını ve kılo alma eğılımını arttırdığını soylemıştı.
Bırde kola içmeyı yasaklamıştı cunku cok kola içiyordu ve kıla içmekten yemeği mığde almıyormuş. simdı gayet ıyı 5 kılo aldı
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen besra23 » Pzt Eki 13, 2008 10:52 pm

ya ben kola içmiyorum zaten
ama tatlı da pek sevmiyorum.. :(

keşke öğün sayımı çoğaltabilsem :( doyuyorum hemen
önce midemi genişletmem lazım
Kullanıcı avatarı
besra23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzt Eki 13, 2008 11:00 pm

Cnm tatlının cok faydası oluyor. Arada bır de olsa dene derım. kaç öğün yıyorsun?
bırden değıl ama yavas yavas porsıyonlarını arttırabılırsın.

tıroid hormonlarını kontrol ettırdınmı belkı normalden hızlı calışıyordur
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen besra23 » Sal Eki 14, 2008 2:07 pm

blush yazdı:Cnm tatlının cok faydası oluyor. Arada bır de olsa dene derım. kaç öğün yıyorsun?
bırden değıl ama yavas yavas porsıyonlarını arttırabılırsın.

tıroid hormonlarını kontrol ettırdınmı belkı normalden hızlı calışıyordur

evet canım kontrol ettirdim.
ben 2 kez diyetisyene gittim.ikisi de ayrı ayrı test istedi hepsini yaptırdım
çok şükür bişey yok.herşey normal.kansız dahi değilim.
şu an elimde 2 tane farklı beslenme programı da var.dyt.lerin verdiği.

ramazan beri düzenimi oturtamadım 2-3 öğün yiyorum şu an.
aslında 6 öğün yemem lazım :(

herşey bende bitiyo aslında.kafama çok takıyorum şu sıra
insanın aklı ister istemez piyasadaki ürünlere takılıyor.
sağlıksız olduğunu biliyoruz ama bir an önce kilo alsamda kurtulsam şu dertten diyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
besra23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sarilaci » Sal Eki 14, 2008 4:36 pm

kzlar bence sağlıklı olduğunuz sürece zayıf kalmanızı hiç problem etmeyin 1.81 boyum var daha yeni yeni 62 kilo olmuştum 60 olmuşum şimdide keşke hep 53 kilokalsaydım diorum :pisik:
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blush » Çrş Eki 15, 2008 9:33 am

sarilaci,
Emınım suan daha sağlıklı görunuyosundur. Ben 1.66 boyunda ve 47 ve 50 arası degışen bır kılom var sışman gozukmuyorum. Sen kı benden cok daha zayıfsın bence 53 cok duşuk bır kılo :dontknow:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen oya1106 » Çrş Eki 15, 2008 9:40 pm

İran İksiri - İştah Açıcı ve Kilo AldırıcıMucize İksiri kullanmaya başladıktan itibaren ilk günden başlamak üzere müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Birşeyler yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız.1 ay sonunda 8 ila 12 kilo alacaksınız

www.bakimstore.com sitesinde buldum kızlar.. :confused:
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen besra23 » Çrş Eki 15, 2008 9:58 pm

ayy 1 ayda 8 kilomu :confused:

ya ben kokuyorum bu tarz ürünler balon gibi şişirmez mi

bulk gibi bişey bu sanırım

en güzeli yemek yiyerek alma ama benim için çok zor :potty:
Kullanıcı avatarı
besra23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oya1106 » Çrş Eki 15, 2008 10:04 pm

ben 2 kutu bulk bitirdim ama hiçbir işe yaramadı..hatta kakaolusu midemi bozdu :tongue: vanilyalısını içebildim..bu ürünü bende anlamadım nasıl bi iştah açıcıysa, b,r ayda 8 kiloluk yediriyo insanı :toofunny:
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sarilaci » Çrş Eki 15, 2008 10:11 pm

blush aslında haklısın cnm ama 53 kiloykende öle çook zayıf durmuyodum yani kemiklerimde çok ince değil ama her gören şuanki halimi beğenioo ama bn memnum değilim e tabi kısa sürede bi anda kilo alınca vücut ister istemez bozuluyoo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blush » Çrş Eki 15, 2008 10:15 pm

anladım cnm kısa bır sure içinde alınca ınsanın alışması cok zor oluyor. Bır de dedığın gıbı ınsanın kemık yapısı ıle de alakalı ama ben yınede emınım manken gıbısındır masallah boy pos yerınde :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tiramisu35 » Prş Eki 16, 2008 3:18 pm

delirmemek işten deil ben nie 1 kilo bile alamıyorum doktora bütün testleri yaptırdım guatr da yok hareket etmekten korkar oldum walla.biran önce kilo almam şart boy 1,65 kilo herzman enfazla 48.elli kilo olmak ne zormuş :dontknow: acil kilo aldırıcı bi yöntem varsa lütfen arkadaşlar benmle paylaşırsanız sewinirim :roll:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sarilaci » Prş Eki 16, 2008 3:24 pm

tiramisu35 cnm sigara içiyormusun?
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tiramisu35 » Prş Eki 16, 2008 3:33 pm

hayır canm içmiyorum,iştahım hep açıktır çevremdekilerden fazla yediğim açık,benilox vitamin vermişti doktor onu kullanıyorum,onuda öylesine verdi herşeyim normalmiş çünkü kan değerleri falan e peki neden olmuo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sarilaci » Prş Eki 16, 2008 3:49 pm

cnm eğer içiyosan bırak dicektim çünkü gerçekren kilo almada sigaranın büyük payı var.bende acaip çok yemek yerim ama metobalizma meselesi sanırım snnkide hızlı çalışıyor
Kullanıcı avatarı
sarilaci
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen besra23 » Cmt Eki 18, 2008 8:21 pm

benim metabolizmada sanırım jet hızıyla çalışıyor :confused:

kızlar birazda inat yapmak lazım..demek ki yeteri kadar yiyemiyoruz :confused:

çatlayana kadar yiyip midemi büyütmeliyim önce
Kullanıcı avatarı
besra23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen isilayben » Pzr Eki 19, 2008 10:24 pm

artık çantamda bi sürü yiyecek taşıorum okula giderken, minik süt, fındık,badem çikolata falan ne obur kız dicekler ama napıyım kilo almam şart.evdede bolbol süt içiorm pekmezli bakalım bi miğdeyi açtıkmı gerisi gelir zaten :blushing:
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hasarigirl » Sal Eki 21, 2008 7:49 am

of kızlar ya bende kilo alamıyorum :crybaby: yakında sözum var istemeye de gelecekler..kemiklerim gorunuyo ya :crybaby: diyetisyene gitim tek yaptıgı sey elime bir yemek listesi vermek oldu :angryfire aslında hiç işe yaramadı diyemem ama ,ilk 2 haftada 2 kilo aldım .. ama oyle cok yedim ki artık midem davul gibi oldu :toofunny: ama rahatsızlık veriyordu saglık açısından..sancı falan..artık diyetisyenin listesini cok daha az uyguluyorum am aaynı zmanda kilo da almak istiyorum :( ne yapıcam şaşırdım kaldım :crybaby:
Kullanıcı avatarı
hasarigirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen milkinaz » Sal Eki 21, 2008 11:59 am

arkadaşlar bende tahinle pekmeze başladım bi hafta oluyo ama acıkcası kilo aldımmı bilmiyorum yani bazıları yanakların dolgunlaşmış biraz diyo bazıları fark yok diyo..
tahinle pekmezi bi bardağa koyuyorum su bardağına bide süt koyuyorum hepsini karıştırıp içiyorum sabah akşam.

acaba ekmeksiz yediğim içinmi faydasız oldu.

ne dersiniz¿ :blushing:
milkinaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiramisu35 » Sal Eki 21, 2008 3:02 pm

şunu anladım ki kilo almak vermeye çalışmak kadar zormuş.ne yaparsam yapayım almıyorum işte.Vazgeçmeyede niyetim yok bu 5 kiloyu alıcam :angryfire :angryfire bu arada en çok tükettiğim şeyler; ekmek,pekmez,peynir,süttozu, hertürlü tatlı,balık,tereyağı,yumurta,makarna
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurkelebek » Sal Eki 21, 2008 3:19 pm

arkadaşlar çok şanslısınız...ağlamak istiyorummm :dontknow: çok kilo almayın arkadaşlar ilerd evlenince 5 kilo filan alıyorsunuz zaten otomatik olarak...daha ilerde çok sebepleriniz olucak kilo almak için...ben de kilo vermeye çalışanlar kervanındayım ...yerinizd eolmak isterdim :nanik:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen milkinaz » Prş Eki 23, 2008 11:26 am

ıyyyyy abi bu tahinin tadı irenç yaaaaa: ))
milkinaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ofelya » Prş Eki 23, 2008 2:01 pm

ayyy keşke benim de böyle bir derdim olsa :laugh: kızlar çok şanlısınız :)
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen milkinaz » Prş Eki 23, 2008 4:58 pm

aaa olurmu kız dediiin az etli olcakkkk

balık etliii :))

offf:(

aldıım kilo direk basene gidiyo:((((8
milkinaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deryacik » Cum Eki 24, 2008 11:00 am

Arkadaşlar, Mart ayında başladığım kilo maratonunun galiba yavaş yavaş sonuna geldim, hem de başarıyla :) 1.67 boy 56,5 kilo oldum... Mart ayında 45 kiloydum. Şu an o kadar mutluyum ki... Hedefim, 1 Aralık'a kadar 58-59 olmak. İnanın ki, muhteşem hissediyorsunuz. Aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum :) Giysilerimin hiçbiri olmuyor, gardropumu yenilemem için bahane çıktı bana. Kilo almak isteyen arkadaşlara tavsiyem, vazgeçmeyin ve disiplinli-düzenli bir şekilde programlayın kendinizi, aksatmayın. Sonuçta ben bu 11 kiloyu 8 ayda aldım.
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen milkinaz » Cum Eki 24, 2008 12:40 pm

neyle aldın
ne yiyip ne içtinn :))
milkinaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiramisu35 » Cum Eki 24, 2008 6:23 pm

deryacik yazdı:Arkadaşlar, Mart ayında başladığım kilo maratonunun galiba yavaş yavaş sonuna geldim, hem de başarıyla :) 1.67 boy 56,5 kilo oldum... Mart ayında 45 kiloydum. Şu an o kadar mutluyum ki... Hedefim, 1 Aralık'a kadar 58-59 olmak. İnanın ki, muhteşem hissediyorsunuz. Aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum :) Giysilerimin hiçbiri olmuyor, gardropumu yenilemem için bahane çıktı bana. Kilo almak isteyen arkadaşlara tavsiyem, vazgeçmeyin ve disiplinli-düzenli bir şekilde programlayın kendinizi, aksatmayın. Sonuçta ben bu 11 kiloyu 8 ayda aldım.

ya bende istiyoruumm ooof of! :confused:
canm mümkünse nasl başardığını öğrenmek istiyorum
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deryacik » Cmt Eki 25, 2008 6:56 pm

Arkadaşlar, öncelikle şunu diyeyim ben birsürü şey yaptım. Bazen ben bile unutuyorum. Balık yağı hapı içtim, Bemix C aldım, arı sütü+bal+polen yedim, prakten, sipraktin şuruplarını içtim hatta bebek maması bile yedim :) Amaa en çok etkili olan da sabahları kahvaltıdan sonra 1 bardak süt+3 yemek kaşığı pekmez karıştırıp içiyorum. Gece yatmadan önce de bolca tahin+3 yemek kaşığı pekmezi ekmekle yiyorum. Ayrıca, gün arasında halley, metro gibi abur cubur yiyorum. Normal öğünlerimi sıkı yiyorum ve düzenli. Bir de arkadaşlar yediklerinizin kalorilerini mutlaka bilin. Bilinçli tüketin. Mesela günlük kalori ihtiyacımız 2,500 kalori falan biz 3,000 kalori alırsak kilo da almış oluyoruz doğal olarak. Bunlara dikkat edelim kızlar :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gibsy » Pzr Eki 26, 2008 10:48 pm

kızlaarrrrrrrrrrrr 'iran iksiri' diye bişi çıkmış duyanınızz varmı yaaa..? tesadüfen karşılaştımm çok merak ediyorumm yaa alsam mı almasam mı arada kaldımm :blushing: kilo verdimm 43 kiloya düştüm 45,5 tan oofffffffffffff offff
Kullanıcı avatarı
gibsy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hesna » Pzr Eki 26, 2008 11:08 pm

2 aydır "centrum" adında içinde bütün vitaminler bulunan vitamin hapını kullanmaya başladım.ilk ay düzensiz kullandiğim için işime yaramadı ama 1aydır düzenli kullanıyorum ve 2 kilo aldım. :eating:
eskiden yemekte iki lokma yer kalkardım ve çok yemek seçerdim şimdi ise yemek yemekten yorulunca sofradan kalkıyorum :) ve yemek seçmiyorum.
kilo almak için zararlı ve yağlı yiyecekleri eskisi kadar yemeyip yağ da bağlamıyorum=)
Kullanıcı avatarı
hesna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deryacik » Pzt Eki 27, 2008 10:55 pm

gibsy yazdı:kızlaarrrrrrrrrrrr 'iran iksiri' diye bişi çıkmış duyanınızz varmı yaaa..? tesadüfen karşılaştımm çok merak ediyorumm yaa alsam mı almasam mı arada kaldımm :blushing: kilo verdimm 43 kiloya düştüm 45,5 tan oofffffffffffff offff

Canım, ben de duydum onu ama fazla güven veren bişey değil bence o. Yazılan yorumlarda görmüştüm, ufacıcık bir kutu geliyormuş ve hiç bi işe yaramıyormuş. Öyle diyordu yorum. Yine de sen bilirsin ama içinde ne olduğunu bilmediğimiz şeyleri kullanmayalım bence. Allah korusun, bir de sağlığımızdan olmayalım.
Tahin+pekmezi dene güzelim bence. Ben öyle aldım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gibsy » Çrş Eki 29, 2008 3:11 pm

cnmm ben çok denedim onu bana lmadı + selülit yaptı yaa çok fazla ben yine praktene başlıyım en iisi diorumm oda hayattan soyutluo gerçi ama yapıcak bişi yok=(
Kullanıcı avatarı
gibsy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bugutoka » Çrş Eki 29, 2008 3:24 pm

Kızlar doktor kontrolunde olmak kaydı ıle çinko içeren haplar iştah açıyor ve kilo yapıyor benden söylemesi....Denemek isteyenlere duyrulur :blushing:
http://lavantabeauty.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
bugutoka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deryacik » Prş Eki 30, 2008 9:59 am

gibsy yazdı:cnmm ben çok denedim onu bana lmadı + selülit yaptı yaa çok fazla ben yine praktene başlıyım en iisi diorumm oda hayattan soyutluo gerçi ama yapıcak bişi yok=(

Tatlım sen bilirsin prakten iştah açıyor gerçekten. Bidaha dene bakalım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tiramisu35 » Cmt Kas 22, 2008 2:06 pm

kilo alan yokmuuu?? :bye: Ben keçiboynuzu pekmezi içiyorum her akşam yemekten sonra kesinlikle etkili henüz tartılmadım bakalım gelişme olcakmı :confused:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ilerya » Cmt Kas 29, 2008 7:37 pm

aile hekimim kilo almam için protein ağırlıklı bir iğne verdi. iyiki kullanmadan önce endokrin doktoruma danıştım. kıllanma ve kas yoğunluğunun artmasına neden olur.bunlar hormon ilaçları, senin ihtiyacın yok dedi. az daha hanzo gibi kıllı kaslı bişi olucaktım ya :pray:
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen isilayben » Cmt Kas 29, 2008 8:55 pm

ilerya yazdı:aile hekimim kilo almam için protein ağırlıklı bir iğne verdi. iyiki kullanmadan önce endokrin doktoruma danıştım. kıllanma ve kas yoğunluğunun artmasına neden olur.bunlar hormon ilaçları, senin ihtiyacın yok dedi. az daha hanzo gibi kıllı kaslı bişi olucaktım ya :pray:

:laugh: ah canım allah korumuş seni. kilo alcaz die ne hallere düşüoruz ya. cok zor cok :pray:
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilerya » Pzr Kas 30, 2008 9:18 pm

evet canım ya, bence kilo vermek almaktan daha kolay .rüzgarda cebime taş koyuyorum :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mockingbird » Pzr Ara 07, 2008 4:10 pm

:) burda tek erkek ben varım heralde, ben de kilo almaya çalışıyorum tüm testlerim normal çıktı. Önceden yemek seçiyodum, makarna, pilav falan yemiyodum hiç, bi de ara öğünlerim yoktu. son birkaç haftadır deli gibi yiyorum önüme ne gelirse, özellikle snickers, maximus falan gibi kalorisi yüksek çikolatalar yiyin derim, fındık badem falan alın okula işe giderken sürekli atıştırın, haftada 3-4 kez yumurta(katı pişmiş) bir de sabah akşam 2şer kaşık nutella kalori bombası, bulgur pilavı, nohut bol kalorili, yine makarna, sevmeyenler salatasını yiyebilir, ara öğünler için iyi oluyor, yine ton balıklı veya pesto soslu tortellini bol kalori yapıyor ve acayip leziz,(bunları yapan bi arkadaşım bir ayda 3 kilo almış) neyse işte böyle yedim yedim ,yüzün falan toplanmış diyolar çevremde, bakalım kaç oldum tartılmadım daha. Tabi en önemlisi spor, spor olmazsa kilolar belli yerlerde; bel, kalça, karın bölgesinde toplanır ve o da çok çirkin olur, bayramdan sonra başlıyorum fitnessa.
mockingbird
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkny702 » Prş Ara 11, 2008 7:06 pm

celln bende marincapa başldm balık yağı hapı ama daha bir ay olmadı hala aynı zayflktym eğer başrrsam denrsn sende:D
dkny702
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen manyaq1leyla » Sal Ara 23, 2008 12:36 pm

ya bende bu praktenden aldım inşallah bi faydasını görürüm uyku yapıo diolar kilo alayımda razıyım uyumaya 1.70 boy var 43 kiloyum arkadaşlar okulda dalga geçio die lise 3 te ojulu bırakmak zorunda kaldm acayipp pskolojm bozldu yhaa:( :angryfire :angryfire
Kullanıcı avatarı
manyaq1leyla
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen username » Sal Ara 23, 2008 1:48 pm

bal
tahin
reçel
çekerlemelri
biraz yaglı tabi
cips -patetes-fastfood obzetinenın elebaşı oldğndan zaten belli :sleepy:
yatmadan önce>kuru ekmek +makarna
tabe nasl kilo almak istersenz
şişmş olmak içinde alınmaz die düşnyorm :shock:
username
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bossnes » Sal Ara 23, 2008 9:27 pm

aranızda antidepresan kullanan varsa,doktorundan antidepresanını remeron adında bir atidepresanla değiştirip değiştiremeyeceğini sorabilir....lakin doktorum prozac ımı,remeronla değiştirdiği son 3 gündür fil gibi yiyorum durmadan acıkıyorum bu ayın sonuna kalmaz 5 kilo alırım gibi düşünüyorum.bu benım çin üzücü deil,her ne kdr koca popom daha da büyüyecek olsa da yüzüme kan can gelsin istiyorum 46 kiloyum ve mutsuzum :(
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen dkny702 » Sal Ara 23, 2008 9:49 pm

[quote="bossnes"]aranızda antidepresan kullanan varsa,doktorundan antidepresanını remeron adında bir atidepresanla değiştirip değiştiremeyeceğini sorabilir....lakin doktorum prozac ımı,remeronla değiştirdiği son 3 gündür fil gibi yiyorum durmadan acıkıyorum bu ayın sonuna kalmaz 5 kilo alırım gibi düşünüyorum.bu benım çin üzücü deil,her ne kdr koca popom daha da büyüyecek olsa da yüzüme kan can gelsin istiyorum 46 kiloyum ve mutsuzum :([/quote öle deme ya tatlım gayet iyisin esas alması gereken benim ya 160 boy 42 kilo vebalımıyım neyim anlamadm ya ıfffss:( marincaba başldm ama düzensz kullanıyorum daha bi etkisini görmedm de bunaldm artk zayflıktan:(
dkny702
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Roxana60 » Sal Ara 23, 2008 9:56 pm

Yemeklerden sonra tatlı yiyin kilo almak istiyorsanız. Şekerpare, kemal paşa gibi hamurlu tatlılar. Kuruyemişte olabilir. Çok dikkat etmişimdir ne zaman bunları yesem kilo alıyorum. ( Her akşam yediğim için. :laugh: ) Tabi bünyeden bünyeye değişiyor. Yiyipte kilo alamıyorsanız, o zaman yapılabilecek tek şey doktora görünmek. :bye:
Roxana60
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen smmyy » Sal Ara 23, 2008 9:58 pm

bossnes yazdı:aranızda antidepresan kullanan varsa,doktorundan antidepresanını remeron adında bir atidepresanla değiştirip değiştiremeyeceğini sorabilir....lakin doktorum prozac ımı,remeronla değiştirdiği son 3 gündür fil gibi yiyorum durmadan acıkıyorum bu ayın sonuna kalmaz 5 kilo alırım gibi düşünüyorum.bu benım çin üzücü deil,her ne kdr koca popom daha da büyüyecek olsa da yüzüme kan can gelsin istiyorum 46 kiloyum ve mutsuzum :(

canım remeron kilo aldırıyo kesinlkle çok iyi biliyorum ben kullanmadımda annem kullanmıştı bi ara... ara ara alsada aldığı zaman hemen iştahı açılıyodu.
Kullanıcı avatarı
smmyy
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bossnes » Sal Ara 23, 2008 10:10 pm

off hemde nasıl yaa deli gibi acıkıyorum şuan bile 3 dilim keki sildim süpürdüm... aman 5 kilodan fazla almıyım ya hatta 50nin üstüne cıkmıyım ..bide önune geçemessem diye korkmaya basladım simdi:)
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen tiramisu35 » Sal Ara 23, 2008 11:19 pm

bugün tartıldım 3 kilo almışım,kilo almak isteyen gece yatmadan hemen önce ekmek+ne bulursa yesin ve bol yoğurt birde.bi 5 kilo daha alıcam inşallah tam istediğim gibi,tombiş tombiş negüzell :lol:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Zayıflama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir