FX15 Zayıflama Hapı

Moderatörler: luthien, muhendis

Re: FX15 ZAYIFLAMA HAPI

Mesajgönderen dizikolik » Prş Kas 27, 2008 11:44 am

canım bu hap antibiyotik şeklinde bi kapsül çiğneyemessin sanırım bunu :(
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daraprensesi » Prş Kas 27, 2008 11:45 am

kapsül yani içinde toz olarak var degil mi ? o zaman ben onu kaşığa dokup suyla içsem olur herhalde :pray:

herşey geciyoır bogazımdan ilaçlar gecmiyor allahımmm :angryfire
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen joNes » Prş Kas 27, 2008 11:46 am

dizikolik ya çok teşekkür ederim canım saol
ne tesadüf benim ev yakınlarında bi yerdelermiş acıbademde akşam eve teslimat yapacaklar ...

umarım faydası olur
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Prş Kas 27, 2008 11:48 am

dizikolik ya çok teşekkür ederim canım saol
ne tesadüf benim ev yakınlarında bi yerdelermiş acıbademde akşam eve teslimat yapacaklar ...1 kutu sipariş ettim şimdilik deneme maksatlı

umarım faydası olur
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Prş Kas 27, 2008 11:50 am

ay heyecandan herşeyi çift yapmaya başladım bile :toofunny:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Prş Kas 27, 2008 11:56 am

joNes yazdı:ay heyecandan herşeyi çift yapmaya başladım bile :toofunny:

Rica ederim canım..Bende o gün heyecandan bi çok sakarlık yapmıştım hele bide tartılınca ewde zıplamaya başlamıştım :laugh: ya tokluk hissini geçtim bu hap az uyutuyo ama sabahları yinede
çok dinç kalkıyosun ilerde sorun açmazsa eğer sırf bu yüzden bile bu hapı içebilirim artık geç yatınca
sabahları alarmı sürekli ertelemek zorunda kalmıyorum işede çok enerjik bi şekilde geliyorum ilaç kullandığımı da kimse bilmediği için nesi var bu kızın die herkez şoka giriyo son günlerde :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Prş Kas 27, 2008 1:13 pm

aaaa neden acaba az uyutuyo ki anlamadım ben uykusuzluğa dayanamam ki sabahta çok erken kalkıp işe gidiyorum

hiç araştırdınız mı neden az uyutuyomuş ?bilen varmı ?
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daraprensesi » Prş Kas 27, 2008 1:50 pm

ya canlarım bişey aklıma takıldı,ben bu verdiginiz telden aradım,dedim ki bilinen bir ilaç etkileşimi var mı ? o da dedi ki agrı kesiciyle kullanmıyorsunuz,eger alma ihtiyacınız varsa o gun fx15 almıyorsunuz,ayrıca şeker,kalp damar hastalıklarıyla ilgili ilaç kullanıyorsanız olmaz dediler..

şimdi ben bişey anlamadım,hatalı mı kuruyorum bilmiyorum ama % 100 dogal ise neden ilaç etkileşimi gosteriyor,neden agrı kesiciyle ozellikle almamamız gerekiyor,ben tedirgin oldum acıkcası biraz :dontknow:

bile varsa aydınlatırsa bizi sevinirim..
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen azimli » Prş Kas 27, 2008 1:53 pm

[quote="joNes"]aaaa neden acaba az uyutuyo ki anlamadım ben uykusuzluğa dayanamam ki sabahta çok erken kalkıp işe gidiyorum

hiç araştırdınız mı neden az uyutuyomuş ?bilen varmı ?[/quo

JONESCİM az uyutuyor ama sabahları çok dinç uyanıyorsun akşamları erken yatsan bile uykun gelmiyoo tecrübeliyim bu aralar ha bide pek takma kafana uykunu yoksa uyuyacaksan bile uyuyamıyorsun uyuyamam diye endişelenme yani benden söylemesi...... :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nisan22 » Prş Kas 27, 2008 2:55 pm

azimli yazdı:
nisan22 yazdı:
azimli yazdı:
canım ben tek başına fx15 içmiyorum sabahları limonlu sıcak su lahana suyu 5i bir yerde çay günde 2-2,5 litrede su içiyorum sabah ve akşam olmak üzere yaklaşık 1 saate yakında spor yapıyorum tabi diyetlede destekliyorum gerçi bunları yapınca yemek aklına gelmiyor zaten fx15 insanı tok tutuyor 5i bir yerde çayıda içiyorum 2 gündür dün bütün günüm tuvalette geiçti diyebilirim en son tartıldığımda kasım 25 i sabahı şuan toplam 7 kilo verdim sabah tartıldığımda çok şaşırdım ((ama bir ayrıntı tartım dijital değill.)))

azimli cim sen gercek anlamda azimliymissin valla seni tebrik ediyorum,ben daha yeni başladım o yüzden çok yüklenmiyorum ama spor yapmam gerek farkındayım :( o beşi bir yerde çayını birara bende içtim devam edebilirim sen etkisini gördüysen hatırlattın valla saol :) bende senin yolundan ilerliyorum hadi bakallım inşallah daha kaç kg vermeyi düşünüyosun? benim boyum 1.67 kilom 63,5 ben bi 55 olmak istiyorum :(
nisan22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Prş Kas 27, 2008 5:05 pm

kargo ücreti ne kadar alıyolar bılen var mı acaba?
bı de gunde kac saat uyuyosunuz,kacta yatıp kacta kalkıyosunuz,cok merak ettım,
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cicix » Prş Kas 27, 2008 5:09 pm

ayse08 yazdı:kargo ücreti ne kadar alıyolar bılen var mı acaba?
bı de gunde kac saat uyuyosunuz,kacta yatıp kacta kalkıyosunuz,cok merak ettım,

canım benım aldıgım yerde kapsulun bedelı 45 ytl kargo bedelıde almıyorlar uykuya gelınce ben gece 12-1 gıb felan yatıyorum yatıs saatım yıne aynı ama gecelerı normalde hıc uyanmazken ılacı aldıgımdan berı uyanıyrum ama sonra tkrr uyuyorum sabahlarıda 8 de kalkıorum pekte zorlanmıorum :)
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Prş Kas 27, 2008 5:14 pm

Ben 1 hafta öncesine kadar gece 12 de yatsam sabah saat 8 e kalkamıyordum servis şöförü bıkmıştı benden adam beni bekliyodu sürekli hep gecikirdik işe ama artık saat bazen 12-bazen 1 yatıyorum sabah 7 de ayaktayım artık ben onu bekliyorum kapıda :laugh:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Prş Kas 27, 2008 5:19 pm

yani psikolojik olarak bu ilaç uyutmuyo dersek uyutmaz tabi
normal sıradan mış gibi davranırsak tamamdır o zaman

daraprensesi bende senin gibi çok düşündüm sonra bir sonuca vardım
ağrı kesici içildiği günlerde içilmemesi ilaç etkileşimi yani birbirinin etkisini nötr hale getirebilmesi

kalp vs gibi rahatsızlıklarda zaten doktorlar çoğu bitki çayını bile önermiyolar

ama tedirginmiyim evet çünkü bende hipotiroid var telefondaki kız bana ilaç kullanıyormuusnuz dedi
bende hayır kullanmıyorum şuan 6 aydır içmiyorum dedim
oda o zaman bir sorun olmaz dedi

yarın sabahtan itibaren kullanmaya başlaycağım inşallah deneyip göreceğim en nihayeti :dontknow:
ama kullanan arkadaşlarda öyle çok çok bir yan etki okumadım açıkcası
umarım herşey yolunda gider
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daraprensesi » Prş Kas 27, 2008 5:53 pm

jonescigim umarım sorun yaşamazsın ve herşey istedigin gibi gider..

ama beni sorarsan vazgectim :confused:

ben 2002 yılında sıkı bir rejimle 1 yılda 30 kg verdim,ilaçla mı hayır..
ondan guc aldım yine o kadar kg verdim 5 kg veremicem dedim almaktan vazgectim :=)
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen joNes » Prş Kas 27, 2008 6:00 pm

ben zaten şuan birazcık metobolizmam hızlansın diye alıyorum aslında
en ufak bir yan etkide asla içmem geç olsun güç olmasın
en önemlisi sağlık
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Prş Kas 27, 2008 6:04 pm

tesekkurler kızlar cicix adresini yazarmısın aldıgın sıtenın
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cicix » Prş Kas 27, 2008 6:08 pm

ayse08 yazdı:tesekkurler kızlar cicix adresini yazarmısın aldıgın sıtenın

www.fx12satis.com dan aldım canım 3 saati geçmeden getırıolar.hadi bakalımmm hep beraber basaracagız.walla burayı okudukca ıyıce gaza gelıorum verıcem bu kıloları dıye :)
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Prş Kas 27, 2008 8:44 pm

tesekkurler cicix
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen shamata » Prş Kas 27, 2008 9:58 pm

arkadaşalr dün 2 ye düştüm hapı ve bugünde 1tane içememe rağmen acayip kalp çarpıntısı yaptı
valla çok korktum ama hapı bırakamk istemiyorum gerçektende çok faydalı ve işe yarıyor tamamda zayıflıyorken bu çarpıntılar ne ya çok moralim bozuk ama nette dolaşırken şuna rastladım
**(Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz.)**
demekki 2gün ara vericem ve dozu düşürcem ay inş geçer yaa :crybaby: ben fx15 imle mutluydum kaç gündür :pray: ha birde çarpıntı şikayeti falan olan varsa lütfen bizimle paylaşsın ya bu sadece bana mı oluyo anlamadım kimse bahsetmemiş
Kullanıcı avatarı
shamata
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Prş Kas 27, 2008 10:18 pm

shamata yazdı:arkadaşalr dün 2 ye düştüm hapı ve bugünde 1tane içememe rağmen acayip kalp çarpıntısı yaptı
valla çok korktum ama hapı bırakamk istemiyorum gerçektende çok faydalı ve işe yarıyor tamamda zayıflıyorken bu çarpıntılar ne ya çok moralim bozuk ama nette dolaşırken şuna rastladım
**(Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz.)**
demekki 2gün ara vericem ve dozu düşürcem ay inş geçer yaa :crybaby: ben fx15 imle mutluydum kaç gündür :pray: ha birde çarpıntı şikayeti falan olan varsa lütfen bizimle paylaşsın ya bu sadece bana mı oluyo anlamadım kimse bahsetmemiş

Canım ben ilk aldığımda yani geçen hafta direk 2+2 başladım inan hiçbişeyim yok ilk gün biraz tuhaflaştım ama o da korkarak başladım ya ondan oldu diye düşünüyorum fakat şuan inan çok iyiyim ne çarpıntı ne baş dönmesi bu dediklerinin hiçbirini yaşamadım,ben şahsen memnunum bu hap tan az kaldı şimdi bitmek üzere bu süre içerisinde 3 kilo verdim 2.kutuyu almayı düşünüyorum sende bi kaç gün ara ver 1+1 den tekrar başla istersen
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cum Kas 28, 2008 12:34 am

dizikolık hapı kullanırken nasıl bı dıyet uyguladın,spor yaptın mı.ne kadar sürede verdın bu 3 kıloyu,
merakımı mazur görün,alıp almama konusunda tereddütlüyümde.
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 9:09 am

Canım aslında özellikle uyguladığım bi diyet yok sadece ekmeği kestim sadece sabahları kahvaltıda bi tane poğça yiyorum onun haricinde hiç ekmek veya hamur tarzı bişey yemiyorum öğlenleri sadece bi kaç kaşık zorla yemek için yiyorum ama akşam sadece meyve yada sebze mesela dün akşam sadece ayva ve havuç yedim işim dolayısıyla fazla spor yapamıyorum ama hergün muhakkak 60-70 mekik çekiyorum zaten bu hap a da sırf şu göbeğim yüzünden başladım yoksa boyum zaten uzun diğer taraflarım çok rahatsız etmiyo göbeğimden kurtulayım yeter
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wera » Cum Kas 28, 2008 9:27 am

Arkadaşlar ben de 2 kutu kullandım.önceleri yüzümde ve ellerimde kasılmalar oldu.1*1 kullanınca azaldı.5-6kilo verdim vücudum sıkılaştı. : :bye:
wera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wera » Cum Kas 28, 2008 9:34 am

dizikolik yazdı:
shamata yazdı:arkadaşalr dün 2 ye düştüm hapı ve bugünde 1tane içememe rağmen [color=#FF00FF][/color]acayip kalp çarpıntısı yaptı

Canım ben ilk aldığımda yani geçen hafta direk 2+2 başladım inan hiçbişeyim yok ilk gün biraz tuhaflaştım ama o da korkarak başladım ya ondan oldu diye düşünüyorum fakat şuan inan çok iyiyim ne çarpıntı ne baş dönmesi bu dediklerinin hiçbirini yaşamadım,ben şahsen memnunum bu hap tan az kaldı şimdi bitmek üzere bu süre içerisinde 3 kilo verdim 2.kutuyu almayı düşünüyorum sende bi kaç gün ara ver 1+1 den tekrar başla istersen

çarpıntının yanında uyuşma ve kasılmalar da oluyor.Bence1*1 düzeninde kullanmak en iyisi :banana:
wera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Cum Kas 28, 2008 9:44 am

azimli cim sen gercek anlamda azimliymissin valla seni tebrik ediyorum,ben daha yeni başladım o yüzden çok yüklenmiyorum ama spor yapmam gerek farkındayım :( o beşi bir yerde çayını birara bende içtim devam edebilirim sen etkisini gördüysen hatırlattın valla saol :) bende senin yolundan ilerliyorum hadi bakallım inşallah daha kaç kg vermeyi düşünüyosun? benim boyum 1.67 kilom 63,5 ben bi 55 olmak istiyorum :([/quote][/quote][/quote]

canım daha 60 kiloyum ve boyum 1,58 yani daha 10 kilooo söylemesi bile ne kadar zor düşün ben bunu birde üzerimde taşıyorum :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 9:49 am

kızlar merhaba

fx15 im geldi ve ben sabah 1 akşam 1 olmak üzere kullandım
hiç bir şikayetim yok şimdilik çok şükür 1 hafta bu dozda kullanıp bünyeyi alıştırmayı düşünüyorum
daha sonrada sabah 2 akşam 1 kullanırım şu uykusuzluk olayı beni gerdi çünkü
sabah tartıldım 73,4 kilo ancak bugün yarın regl olacağım için vücudmdaki ödemide hesaba katarak
ilaç sonucunu takip edeceğim
bilgileri paylaşmaya devam :bye:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 10:18 am

jones cim gözün aydın canım geçengün yine bi arkadaş yazmıştı kahve falan içmemek gerekiyormuş bu hapla çarpıntı yapıyormuş onada dikkat et gerçi ben şuan içiyorum kahve ama beni etkilemiyoo :laugh: alıştım heralde sen dikkat et yinede :yeah:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Cum Kas 28, 2008 10:22 am

JONESCİM GÖZÜN AYDIN CANIM HADİ BAKALIM VERELİM FAZLALIKLARI KİM TUTAR BİZİ!!!!.. :wav:
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 10:38 am

gunaydın arkadaslar nasıl gıdıooo :) ben fx15 ı sabah ogle aksam 1er kapsul alıyorum ama acaba sabah 2 aksam 2 mı alsam napsam nasıl daha etkılı olur ılk gunlerde bendede acaıp uyusma karıncalanma yapmıstı ama sımdı gectı kahve kola kesınlıkle ıcmıorum cayıda sabaları sadece bıbardak cok acıkıcıyorum uyusmalar gectı bugun 5.gnum ama pke kılo veremedım sanırım bıras gobusum gıttı gıbı o kdr daa etkılıolması ıcın 2+2 mı yapsam fıkr verın kılom 73 boy:165 :blushing:
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 10:48 am

ilacı kullananan arkadaşlar bu ilacın etkisini ne kadar zaman içerisinde görürüz yani 3-5 günde 1 kilo gidermi ?

sonra kahve falan yasaksa ben sigara kullanıyorum acaba herhangi bir zararı olurmu ?

ve son sorum regl döneminde kullanmakta herhangi bir mahsur varmı

bu üçünü istiyorum :toofunny: :kiss:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 10:54 am

canım kpslle bırlıkte kafeınlı maddeler almak yan etkı yapabılıo o bakımdan dıkkat et regl donemınde kapsulu kullanmak bı sorun yaratmıyor.bıde ben 5 gundur kullanıyorum ama tartılmadım cunku vermıs gıbı hıssetmyıorum suan sonra tartılcam eger veremessem fx15 almam bırdaha ben bıde dıyet ve egzersızde yapıorum sabah 3-4 kraker oglen bazen bı bardak corba bazen oda yok aksamda sebze yemegı yorum 5 gundur ekmek surmuorum agzıma ve yatmadan once 30-40 dk spor yapıorum termal sauno sortumu gıyerek bu haldede veremessem yuh dıcem kendıme :dontknow:
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 10:58 am

şimdi sigara içilmiyor demekmi oluyo ?bu ilaçla birlikte ya :dontknow:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Cum Kas 28, 2008 11:02 am

[quote="joNes"]ilacı kullananan arkadaşlar bu ilacın etkisini ne kadar zaman içerisinde görürüz yani 3-5 günde 1 kilo gidermi ?

sonra kahve falan yasaksa ben sigara kullanıyorum acaba herhangi bir zararı olurmu ?

ve son sorum regl döneminde kullanmakta herhangi bir mahsur varmı

bu üçünü istiyorum :toofunny: :kiss:[/qu

ilaç etkisini bende hemen gösterdi zaten ilk 3 gün günde sadece 1 tane yeşil elmayla durdum onuda zorla yedim merak etme sende göreceksin 1 hafta sonra gelelim 2, soruna hiç bir bilgim yok 3, soruda hiç bir etkisi yok yani bende öyle oldu..
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:10 am

valla canım baktım netten ama goremedım ole bısı yane fx15 kullanıp sıgara ıcen bıton ınsan vardır muhakkak cok ıcıyorsan belkı bıras azaltman gerekebılır yane senın bunyenı etkılemedıgı surece (yan etkılerı olusturmadıgı surece) bı sorun olmas sanırım
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 11:19 am

Ya ben ilk 4 günde 1 kilo verdim artı ben sigara da içiyorum kahvede ama nerden baksan rahat 8-9 gündür içiyorum 3 kilo verdim sigaramı da içtim kahvemi de birinde kahve çarpıntı yapmış ama bende bi sorun yok :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 11:20 am

ya kızlar hiç bir şey yemeden kilo vermek çok sağlıklı bir şey dedğilki
sonuçta ben günde 6 öğün yiyerek 8 kilo verdim 2.5 ayda
benim tek sıkıntım kilo vermem yavaşladı onu tekrar hareketlendirmek istiyorum
sonuçta bedenimizin her vitamine proteine kalsiyuma vs ihtiyacı var
siz benim diyet listemi görseniz herhalde dersinizki bu listeyle nasıl kilo verdin ?

en basitinden sabah öğlene kadar ki olan diyetimi yazayım buraya o bile size yeter sanıırm

1 bardak ılık su 2 kuru kayısı
1 kibrit kutusu beyaz peynir
sınırsız çiğ sebze
2 dilim ekmek (kepek buğday çavdar )

1 tane activa sade yoğurt 2 kayısı

bunların toplamda klori değeri sanırım 500-600 civarında
benim toplamda uyguladığım diyette zaten 1100-1300 arasında
gerçi herkesin günlük aktivitesine kilosuna yaşına göre değişir ama
ben gün içinde sürekli bi şeyler yiyerek verdim o kadar kiloyu
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:21 am

dizikolik yazdı:Ya ben ilk 4 günde 1 kilo verdim artı ben sigara da içiyorum kahvede ama nerden baksan rahat 8-9 gündür içiyorum 3 kilo verdim sigaramı da içtim kahvemi de birinde kahve çarpıntı yapmış ama bende bi sorun yok :dontknow:

ıste canım herkesın bunyesı bır deıl kımınde etkılıo kımınde etkılemıo 9 gunde 3 kılomu verdın canım
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 11:23 am

Ewet canım bende şaşırdım ama öle oldu valla benim boyumda 1,77 başladığımda kilom 76 ydı şuan 73 kiloyum...Ayrıca regl döneminde de kullanmakta bi zarar yokmuş benimde bi kaç gün içinde regl olma ihtimalim var ama kullanıcam araştırdığıma göre kimsede o dönemde bi azalma yada ne biliyim ters bi durum olmamış
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 11:33 am

ben sabahtan beri 2 sigara içtim bi yan etkisi olmadı kızlar

güzel düşünelim güzel olsun
akşamda mışıl mışıl uyurum inşallah :)
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:35 am

dizikolik yazdı:Ewet canım bende şaşırdım ama öle oldu valla benim boyumda 1,77 başladığımda kilom 76 ydı şuan 73 kiloyum...Ayrıca regl döneminde de kullanmakta bi zarar yokmuş benimde bi kaç gün içinde regl olma ihtimalim var ama kullanıcam araştırdığıma göre kimsede o dönemde bi azalma yada ne biliyim ters bi durum olmamış

evet ole yazıo bı sakıncası yokmus benım reglımde sorunlu gec oluyorum doktora gıdıcem o yuzdnde kıloalıyorum sanırım normaldede cok yıyen bırı deılım cunku
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 11:44 am

canım sana tok karnına içebileceğin 2 şey öneriyorum
papatya çayı ve kiraz sapı
doktora gittikten sonra tedavinle birlikte bunları regl dönemine 3 gün kala falan iç
günde 2 fincan kadar harika etkisi var
hem ödemin artıyo hemde rahat regl oluyosun böylece vücudunda ödemi atıyor
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:47 am

joNes yazdı:canım sana tok karnına içebileceğin 2 şey öneriyorum
papatya çayı ve kiraz sapı
doktora gittikten sonra tedavinle birlikte bunları regl dönemine 3 gün kala falan iç
günde 2 fincan kadar harika etkisi var
hem ödemin artıyo hemde rahat regl oluyosun böylece vücudunda ödemi atıyor

aslında ben doktora gıttım canım ultrasona fln gırdım bısı cıkmadı hap tedavısı verdı hapıkullanınca duzenlı oluyordum 5-6 ay kullandım 6 ay kullan demıstı zaten dr.bıraktıktan sonra bozuldu hala olmadım calıstıgım gıdemıyorum dr.ama onumuzdekı hafta ızınalıp gıdıcem yoksa olmucak bole :( kan testıde yapmıstı ama hormonlarda bı sorun yok fln demıstı anlamadım gıttı
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cum Kas 28, 2008 2:51 pm

dizikolik yazdı:Canım aslında özellikle uyguladığım bi diyet yok sadece ekmeği kestim sadece sabahları kahvaltıda bi tane poğça yiyorum onun haricinde hiç ekmek veya hamur tarzı bişey yemiyorum öğlenleri sadece bi kaç kaşık zorla yemek için yiyorum ama akşam sadece meyve yada sebze mesela dün akşam sadece ayva ve havuç yedim işim dolayısıyla fazla spor yapamıyorum ama hergün muhakkak 60-70 mekik çekiyorum zaten bu hap a da sırf şu göbeğim yüzünden başladım yoksa boyum zaten uzun diğer taraflarım çok rahatsız etmiyo göbeğimden kurtulayım yeter

dizikolık cok tesekkurler.ben öglen ve aksam salata yıyorum,yanlarında 1 dılım kepek ekmegı,bazen kahvaltıda tost yıyorum,bazende sadece bıtkı cayı ıcıyorum.bu sekılde yedıgımde hem doyuyorum,hem de canım bısey yemek ıstemıyo,cok tatlı cekerse meyvelı yogurt yıyorum.
demekkı ben bu hapı kullansam hıc bısey yemem,haftaya turkıyeye gıdıyorum,hemen alıcam.
herkese cok tesekkurler benı bılgılendırdınız arkadaslar :)
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 3:16 pm

rica ederim canım :bye:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shamata » Cum Kas 28, 2008 6:17 pm

ya arkadaşlar 2gün ara veriyim dedim hatırlarsanız bugün hiç içmedim ama öğlen gene çarpıntım oldu ya bende anlamadım.. sigarada içiyorum ama günde en fazla 4 tane falan acaba çayın bi zararı olabilir mi çünkü dikkatimi çeken kahvaltıdan sonra ikindiye doğru yane çay içerken oluyor ikidir.. acaba çayın zararı varmı ki? ay delircem lütfen bana bir şeyler söyleyin..ne güzel kilo veriyodum ya hemde ilk günden 1 kilo vermiştim :crybaby: herşey çok güzeldi saadetime gölge düştü yaaa :( birşey daha söliim bendede ilk günlerde bişey yoktu 4.günü başladı bu çarpıntı???
Kullanıcı avatarı
shamata
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 8:10 pm

Shamata,canım şaşırdım valla ne diyeceğimi bilemiyorum şu dediklerinin hepsini bende yapıyorum ama bende çarpıntı falan olmadı acaba çok kafaya taktığın içinmi oluyor aklına getirmemeye çalışsan belki geçer ee bi yerde insan psikolojik bi varlıktır yani sen kafanda yok dediğin sürece olmaz diye düşünüyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 8:19 pm

Yaaa annemle ewde kovalamaca oynuyoruz ya tuturdu mantı ye diye :toofunny:
Aç değilim diyorum anlamıyo kaç gündür hiçbişey yemedin diyo ki bu normal çünkü bu hapı kullandığımdan haberi yok :laugh:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cum Kas 28, 2008 9:32 pm

hahahha :laugh:
annene bayıldım canım :)
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen butterfly80 » Cum Kas 28, 2008 9:51 pm

shamata yazdı:ya arkadaşlar 2gün ara veriyim dedim hatırlarsanız bugün hiç içmedim ama öğlen gene çarpıntım oldu ya bende anlamadım.. sigarada içiyorum ama günde en fazla 4 tane falan acaba çayın bi zararı olabilir mi çünkü dikkatimi çeken kahvaltıdan sonra ikindiye doğru yane çay içerken oluyor ikidir.. acaba çayın zararı varmı ki? ay delircem lütfen bana bir şeyler söyleyin..ne güzel kilo veriyodum ya hemde ilk günden 1 kilo vermiştim :crybaby: herşey çok güzeldi saadetime gölge düştü yaaa :( birşey daha söliim bendede ilk günlerde bişey yoktu 4.günü başladı bu çarpıntı???

merhaba arkadaşlar.

shamata senin bahsettiğin durum bendede oldu. Hatta ben baya endişelendim ve doktora gittim. İlaçtan bahsetmedim :blushing: Ama çarpıntım olduğundan ve bunu beni epey rahatsız ettiğinden. ekg-kalp ultrasonu ve holter ( 24 saat boyunca kalp atımlarını takip etmek için) denilen bi alet taktılar. Sonuç olumsuz hiç bir şey yok. Bana kafeini ve sigarayı azaltmamı önerdi. Ayrıca stres te bunu etkiliyormuş. Ben bunun birazda psikolojik olduğunu düşünüyorum. Kahveyi tamamen bıraktım . ama sigara ve çayı bırakamıyorum.Ama kendimi sağlıklı olduğuma inandırmaya başladığımdan beri çarpıntı denen şeyi hiseetmiyorum :laugh:

biraz uzun yazdım sanırım . ben ikinci kutuya başladım şuan kilo vermem benimde yavaşladı ama durmadı.69 dan başladığım yarışa şuan 64 olarak devam ediyorum.( 3hf -2x2 ) ama tabiki durmak yok moral bozmak yok kızlar.

iyi akşamlar kendinize iyi bakın
butterfly80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Zayıflama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir