Lazer Epilasyon

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Laser Epilasyon

Mesajgönderen xselinx » Cum Ara 05, 2008 2:58 pm

kızlar kusurabakmayın güzel yazamamışım :) biraz önce bahsettiğim hastalık sedef hastalığı? lazer ve sedefle ilgili bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim kızlar :)
xselinx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Lethe » Cmt Ara 06, 2008 12:55 am

Ben eskiden sir ağda ile aldırıyordum ama o cildi çok yıpratıyor.. yani hem sivilce çıkartıyor hem de sarkmasına neden oluyor. Sonradan lazer epilasyona başladım... 4 yıldır gidiyorum .. aslında 2. seneden sonra dudak ve favori bölgesinde hiç kalmadı. diğer bölgelerde çoooooooook geç çıkıyor.. 3-4 ayda bir çıkıyor.. çıktığı zamanda bikaç tane ayva tüyü gibi çıkıyor.. ama bazıları azııck daha koyu ve uzun oluyor. çene kısmında öyle bi kaç tane çıkıyor o kadar. aslında memnunum ben. tabiki ilk 2 senede tamamen bitsin isterdim ama sonuç olarak şimdi 3-4 ayda bir gidiyorum ve çok az çıkmış oluyor. sivilce falan hiç yapmadı. kıl kökleri çıkarken hafif deri kabarır gibi olur ya.. öyle oluyor ve siyah noktayla oynar gibi uğ raşmamak gerekiyor.. oynarsanırz o zaman sivilce olur.. ben öneririm lazer epilasyonu =) koltuk altıma başladım 3 seans gittim. şimdi çok az ve ince çıkıyor. ince çıkanları jiletle alırsanız o zaman kalınlaşıyorlar. sanırım 4. seansa da gitçm ama yüz gibi 4 sene sürmez :D heralde bi kaç seans sonra biter bu.
Lethe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Prş Ara 18, 2008 1:54 am

Kızlar bende bişi sorucam izmir alsancakta mavi ışıkta laser epilasyona başlıyorum haftaya.bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim güvenilir işini bilen birileri gibi geldi bana.daha önce oraya giden varmı aranızda? ben genital ve kol yaptırıcam ama korkuyorum işte içime sinmiyo sanki napcam bilemedim başlamasammıki :(
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Cmt Ara 20, 2008 3:24 pm

ya genital bölgeyi bazı doktorlar önermiyo canım ben çok tanınmış bi estetik cerrahla konuştum lazer eğitimi almışlar amerikada genital bölge ve koltukaltına kesinlikle yapmıorum lenf bezlerine uzun vadede etkileri bilinmiyo kendi kardeşime bile yapmadım dedi korkutmak gibi olmasın tabi yaptırıp memnun olanlarda var bende en çok koltukaltı için istiorum ama bu lenf bezi hikayesi düşündürücü yani,bacaklarıma yaptırıcam sadece kol bacak bunlar pek tehlikeli yerler deil sonuçta
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen serena17 » Cmt Ara 20, 2008 6:08 pm

littlebug yazdı:ya genital bölgeyi bazı doktorlar önermiyo canım ben çok tanınmış bi estetik cerrahla konuştum lazer eğitimi almışlar amerikada genital bölge ve koltukaltına kesinlikle yapmıorum lenf bezlerine uzun vadede etkileri bilinmiyo kendi kardeşime bile yapmadım dedi korkutmak gibi olmasın tabi yaptırıp memnun olanlarda var bende en çok koltukaltı için istiorum ama bu lenf bezi hikayesi düşündürücü yani,bacaklarıma yaptırıcam sadece kol bacak bunlar pek tehlikeli yerler deil sonuçta

lise3e gidiorm bnm bi arkadaşm genital bölgesne bide yüzüne yaptrmştı gayet de memnun kalmştı :dontknow: ama bn korkarım valla
Kullanıcı avatarı
serena17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Pzt Ara 22, 2008 11:00 am

kokosshh yazdı:Kızlar bende bişi sorucam izmir alsancakta mavi ışıkta laser epilasyona başlıyorum haftaya.bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim güvenilir işini bilen birileri gibi geldi bana.daha önce oraya giden varmı aranızda? ben genital ve kol yaptırıcam ama korkuyorum işte içime sinmiyo sanki napcam bilemedim başlamasammıki :(

bende mavi ışığı araştırdım netten, alsancakta oldugunu bılıyorum ama gıdemedım daha, ne kadarmış canım seansı bende ıstıyorum da gıtmeyı???
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen perilin » Pzt Ara 22, 2008 12:01 pm

en son çıkan gemini lazer hakkında bilgisi olna var m?4 seansta tüyleri yok ediyor ve bir daha çıkmıyormuş...ince ve açık renk tüyleri de görebiliyormuş...şu an ankarada 1 yere yapılıyor İstanbulda daha çoktur yapan yer ama çook pahalı....
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen muge01 » Prş Ara 25, 2008 9:05 pm

kızlar ben de koltuk altıma lazer yaptırmak istiyorum ama bir arkadaşım yaptırdı ve hiç işe yaramadığını söylüyor çok karasızım!
Kullanıcı avatarı
muge01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alize01 » Prş Ara 25, 2008 9:14 pm

muge01 yazdı:kızlar ben de koltuk altıma lazer yaptırmak istiyorum ama bir arkadaşım yaptırdı ve hiç işe yaramadığını söylüyor çok karasızım!

özel bölgeye yapılıyomu mügecm bi zararı war mı acaba hiç fikrin war mı? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kokosshh » Cmt Ara 27, 2008 1:41 pm

ANGEL21 yazdı:
kokosshh yazdı:Kızlar bende bişi sorucam izmir alsancakta mavi ışıkta laser epilasyona başlıyorum haftaya.bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim güvenilir işini bilen birileri gibi geldi bana.daha önce oraya giden varmı aranızda? ben genital ve kol yaptırıcam ama korkuyorum işte içime sinmiyo sanki napcam bilemedim başlamasammıki :(

bende mavi ışığı araştırdım netten, alsancakta oldugunu bılıyorum ama gıdemedım daha, ne kadarmış canım seansı bende ıstıyorum da gıtmeyı???

cnm mavi ışıkta paket program 400 ytl. kol ve genital toplam 3 seansta biter demişlerdi ama ben şimdi bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine medislime başlıyorum alsancakta oda.istersen orasıylada bi görüş uzman dermatoloğu var ve gittiğinde çok ilgileniyolar cnm sen nerene yaptırmak istiyosun?
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ofelya » Pzr Ara 28, 2008 12:03 am

paket program derken,nasıl kaç bölge 400 lira :dontknow:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kokosshh » Pzr Ara 28, 2008 11:26 pm

cnm unutmuşum yazmayı koltuk altı ve genitalin 3 seanslık paketi peşinde 400 lira.
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ofelya » Pzt Ara 29, 2008 12:28 am

çok güzelmiş.herkes için geçerli mi bu fiyat.çünkü kimi koltukaltalarında az da olabiliyor çokta
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kokosshh » Pzt Ara 29, 2008 1:57 am

geçerli olan fiyat bildiğim kadarıyla ama yinede bi sor istersen
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muge01 » Pzt Ara 29, 2008 9:53 am

alize01 yazdı:
muge01 yazdı:kızlar ben de koltuk altıma lazer yaptırmak istiyorum ama bir arkadaşım yaptırdı ve hiç işe yaramadığını söylüyor çok karasızım!

özel bölgeye yapılıyomu mügecm bi zararı war mı acaba hiç fikrin war mı? :dontknow:

evet canım yapılıyomuş. tabi biraz cesaret lazım sanırım biraz acıyormuş ben de adanadayım yeni bir yer buldum gitmeyi düşünüyorum istersen önerebilirim.
Kullanıcı avatarı
muge01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lara86 » Pzt Ara 29, 2008 8:06 pm

bende tüylerimden kesin kurtulmak için lazere başladım ve şuan 2. seansım olmasına rağmen inanılmaz azalma var kesinlikle tavsiye ederim tabi umarım tekrardan çıkma olmaz :( gerçi tüylerin kökü yanarak dışarı atıyo kendini ama yinede belli olmaz çünkü gerçekten çok büyük rahatlık
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Sal Ara 30, 2008 3:55 pm

lara86 yazdı:bende tüylerimden kesin kurtulmak için lazere başladım ve şuan 2. seansım olmasına rağmen inanılmaz azalma var kesinlikle tavsiye ederim tabi umarım tekrardan çıkma olmaz :( gerçi tüylerin kökü yanarak dışarı atıyo kendini ama yinede belli olmaz çünkü gerçekten çok büyük rahatlık

bişi sorucam cnm ilk seanstan sonra kaç haftada yeniden çıkmaya başlıyo tüyler?
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lara86 » Çrş Ara 31, 2008 1:39 pm

kokosshh yazdı:
lara86 yazdı:bende tüylerimden kesin kurtulmak için lazere başladım ve şuan 2. seansım olmasına rağmen inanılmaz azalma var kesinlikle tavsiye ederim tabi umarım tekrardan çıkma olmaz :( gerçi tüylerin kökü yanarak dışarı atıyo kendini ama yinede belli olmaz çünkü gerçekten çok büyük rahatlık

cnm ilk seanstan sonra yaklaşık 2 hafta sonra tekrar çıkıo tüyler ama kökleri yanmış biçimde çıktığı için hemen dökülüyo zaten
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Prş Oca 01, 2009 3:53 am

lara86 yazdı:
kokosshh yazdı:

cnm ilk seanstan sonra yaklaşık 2 hafta sonra tekrar çıkıo tüyler ama kökleri yanmış biçimde çıktığı için hemen dökülüyo zaten

aa çok iyiymiş ozaman..bende bugün yaptırdım inşallah seninki gibi sonuç alırım.. sen nerene yaptırıyosun?
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lara86 » Prş Oca 01, 2009 10:13 am

Bacak+genital+koltukaltı cnm umarım sende memnun kalırsın :) bu arada sen emla krem kullanıyomusun lazerde acı duyulmasın diye ben kullanmayı düşünüyorum ama daha almadım da
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Prş Oca 01, 2009 6:02 pm

cnm bende dün yaptırdım çok şükür kurtulcaz inşallahh :) 15 gün sonra kontrol seansına gidicem.atış flnmı yapıyolar kontrol seansında sende gidiyomusun? emla kremi duydum.kadına sordum gitmeden almama gerek varmı diye yani ağda yaptırıyosan alışkınsındır dedi.gerçektende ağdayla aynı sayılır.sürekli sir fln yaptırdığım için acıya alışmışım sanırım :D
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Oca 01, 2009 6:31 pm

kızlar istanbulda da böyle paket fiyatı olan bir yer yok mu?
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lara86 » Cum Oca 02, 2009 1:21 pm

kokosshh yazdı:cnm bende dün yaptırdım çok şükür kurtulcaz inşallahh :) 15 gün sonra kontrol seansına gidicem.atış flnmı yapıyolar kontrol seansında sende gidiyomusun? emla kremi duydum.kadına sordum gitmeden almama gerek varmı diye yani ağda yaptırıyosan alışkınsındır dedi.gerçektende ağdayla aynı sayılır.sürekli sir fln yaptırdığım için acıya alışmışım sanırım :D

cnm ben o emladan almak istiyorum çünkü ben çok acı hissettim :(
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bossnes » Cum Oca 02, 2009 1:39 pm

kızlar istanbulda epiderm'e gidenlerin yorumlarını merak ediyorum.memnun kaldınız mı hangi bölgeleri yaptırdınız ve ne kdr sürdü bitmesi? :dontknow:

ilk etapta bacaklarıma yaptırmak istiyorum.koltuk altı ve genitalden bende korkuyorum özellikle koltukaltından ,lenf bezleri dolayısı ile.ancak agda gibi deriyi çekerek alan seylerderinde lenf bezlerine zararı oldugunu duymuştum.koltukaltı için tek çözüm jilet oluyor o zaman o da beyaz derimi kapkara yapıyor :( of kararsız kaldım.
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen kokosshh » Cum Oca 02, 2009 11:08 pm

lara86 yazdı:
kokosshh yazdı:cnm bende dün yaptırdım çok şükür kurtulcaz inşallahh :) 15 gün sonra kontrol seansına gidicem.atış flnmı yapıyolar kontrol seansında sende gidiyomusun? emla kremi duydum.kadına sordum gitmeden almama gerek varmı diye yani ağda yaptırıyosan alışkınsındır dedi.gerçektende ağdayla aynı sayılır.sürekli sir fln yaptırdığım için acıya alışmışım sanırım :D

cnm ya sende nasıl bi acı oldu bende sanki ağdayı sürüp hızlı hızlı çekiyosun gibiydi anlatamadım tam ama yani çokta dayanılmıcak gibi değildi acaba kadın hafifmi yaptı bana :(
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lara86 » Cmt Oca 03, 2009 11:30 am

kokosshh yazdı:
lara86 yazdı:

cnm ya sende nasıl bi acı oldu bende sanki ağdayı sürüp hızlı hızlı çekiyosun gibiydi anlatamadım tam ama yani çokta dayanılmıcak gibi değildi acaba kadın hafifmi yaptı bana :(

cnm bilmiyorum ama bana yapan kadın dozu biraz fazla wermiş çünkü az dozda yapılınca tüy köklerine çok etki etmiyormuş ztn belli oldu 2 seansta %70 azalma war diyebilirim.
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Cmt Oca 03, 2009 1:30 pm

bende başladım nişantaşı resume da fiyatlar çok uygundu makinelerde son model ben beğendim içime sindi acı fln duymadım sadece hava üflediler serin serin:)
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen serena17 » Cmt Oca 03, 2009 2:05 pm

littlebug yazdı:bende başladım nişantaşı resume da fiyatlar çok uygundu makinelerde son model ben beğendim içime sindi acı fln duymadım sadece hava üflediler serin serin:)

canım o yerin adını öğrenebilir miyim :bye:
Kullanıcı avatarı
serena17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Cmt Oca 03, 2009 6:52 pm

kızlar izmir de en iyi lazer epilasyon merkezi medislim mi?ben kaş arası için gitmeyi düşünüyorum ama biraz cekiniyorum acıkcası :blushing:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mavimyesil » Pzr Oca 04, 2009 5:18 pm

merhabalr siteye yeni üye oldum.. ben de 15 gün önce ilk seansımı yaptırdım %50 dökülme oldu tüm bacak va koltukaltımda ama hala dökülmyenler var onların da kökleri gözükmyodu sanırım ilk seansta ondan dökülmediler ve haftaya kontrol seansıma gdicem dökülmyenlere jiletle temzilemeliyilim??
mavimyesil
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lara86 » Pzr Oca 04, 2009 7:53 pm

mavimyesil yazdı:merhabalr siteye yeni üye oldum.. ben de 15 gün önce ilk seansımı yaptırdım %50 dökülme oldu tüm bacak va koltukaltımda ama hala dökülmyenler var onların da kökleri gözükmyodu sanırım ilk seansta ondan dökülmediler ve haftaya kontrol seansıma gdicem dökülmyenlere jiletle temzilemeliyilim??

Hoşgeldin cnm bende lazere gidiyorum we gitmeden 2 önce jilet yapıyorum çünkü uzun tüyleri görmüyor mutlaka kısaltmak gerekiyor
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Pzr Oca 04, 2009 8:17 pm

serena17 yazdı:
littlebug yazdı:bende başladım nişantaşı resume da fiyatlar çok uygundu makinelerde son model ben beğendim içime sindi acı fln duymadım sadece hava üflediler serin serin:)

canım o yerin adını öğrenebilir miyim :bye:

canım nişantaşında resume die bi klinik adres istersen özelden msj at burda reklam gibi olmasın :bye:
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Pzr Oca 04, 2009 10:46 pm

cnm ben o emladan almak istiyorum çünkü ben çok acı hissettim :([/quote]

cnm ya sende nasıl bi acı oldu bende sanki ağdayı sürüp hızlı hızlı çekiyosun gibiydi anlatamadım tam ama yani çokta dayanılmıcak gibi değildi acaba kadın hafifmi yaptı bana :([/quote]

cnm bilmiyorum ama bana yapan kadın dozu biraz fazla wermiş çünkü az dozda yapılınca tüy köklerine çok etki etmiyormuş ztn belli oldu 2 seansta %70 azalma war diyebilirim.[/quote]

ozaman kadın bana hafif yaptı kontrol seansına gittiğimde konuşıyım bi saol cnm
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Pzr Oca 04, 2009 10:50 pm

[quote="nehir86"]kızlar izmir de en iyi lazer epilasyon merkezi medislim mi?ben kaş arası için gitmeyi düşünüyorum ama biraz cekiniyorum acıkcası :blushing:[/quo

cnm ben baya araştırdım medislim e başlamadan önce.en iyisi bu sanırım ama kesin bişey söylemek istemem sende bi araştır benim içime en çok burası sindi diyebilirim
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen LULO » Sal Oca 06, 2009 3:16 pm

:type: BEN DE ANKARADA İYİ BİR YER ARIYORUM. KOLTUK ALTIMI YAPTIRDIĞIM BİR YER VAR AMA GENİTAL BÖLGE İÇİN 200 İSTİYOR BİRAZ FAZLA GELDİ. DAHA UYGUN VE ELBETTE İŞİNİN DE EHLİ BİR YER ARIYORUMMM... BİR KAÇ REFERANS BULDUM HAFTASONU ARAŞTIRACAĞIM BAKALIM. KOLTUK ALTIM İÇİN İYİKİ YAPTIRMIŞIM DİYORUM :)
Kullanıcı avatarı
LULO
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Sal Oca 06, 2009 8:52 pm

kokosshh yazdı:
nehir86 yazdı:kızlar izmir de en iyi lazer epilasyon merkezi medislim mi?ben kaş arası için gitmeyi düşünüyorum ama biraz cekiniyorum acıkcası :blushing:[/quo

cnm ben baya araştırdım medislim e başlamadan önce.en iyisi bu sanırım ama kesin bişey söylemek istemem sende bi araştır benim içime en çok burası sindi diyebilirim

teşekkür ederim cnm medislim yolları gozuktu bana da :)
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bossnes » Sal Oca 06, 2009 10:02 pm

lulo,genital için 200 çok fazla...epiderm,istanbulda tek laser yapan en iyi yerlerden biridir onda bile genital nakitte 110 ,kredi kartı 150
ankara fiyatları uçmuş ya :confused:
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen ofelya » Sal Oca 06, 2009 10:05 pm

istanbul fiyatları süper.en son sorduğum yer 250den başlar dedi :confused: izmirde çok uçuk
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bossnes » Sal Oca 06, 2009 10:29 pm

evet ya bende bu forumdan okuyorum hep izmirin fiyatları da hep yüksek,bu lazer,estetk falan gibi konularda hep pahalı her yer.. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen LULO » Çrş Oca 07, 2009 12:37 pm

ben bugün bir iki yeri daha aradım, paket için 125-200 arası fiyatlar var.
telefonda aldığım bilgiler sonucu her seans sonrası kontrol atışı yapılıp ypılmaması konusunda soru işaretlerim var... bazı yerler kontrol atışının kılların doğal döngüsünü tahrip ettiğini kıl dönmesine neden olabileceğini söylüyor.

ankarada dolphın.e giden var mı? 4. seasntan sonra yüzde elli indirim yapıyormuş. her senastan sonra da kontrol atışı. paket 150 diyorlar. iyi gibi geldi ama. deneyimleriniz önemli :)
Kullanıcı avatarı
LULO
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavimyesil » Çrş Oca 07, 2009 12:51 pm

kontrol atışı normalden farklı oluyo mu?? ben de haftaya gidicem de
mavimyesil
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen LULO » Çrş Oca 07, 2009 12:53 pm

seanstan 15 gün sonra yapıyorlar normalden kısa sürüyor. öncekinde çıkmamış kökleri vuruyorlar o atışta. nereye gideceksin sen haftaya
Kullanıcı avatarı
LULO
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavimyesil » Çrş Oca 07, 2009 1:05 pm

antalyadayım ben aslında bu hafta gitmem gerekiyodu ama gideceğim yer taşınacakmış haftaya randevu verdiler
mavimyesil
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lara86 » Çrş Oca 07, 2009 6:29 pm

benimde paket program we tamamen tüylerden kurtulanana kadar yani öyle 4 yada 5-6 seans diiil artık kaç seansta tamamen biterse.paket programların o avantajı war bence en azından düşünme olmuo acaba toplam 4-5 seansta biter mi diye
Kullanıcı avatarı
lara86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Prş Oca 08, 2009 6:30 pm

kızlar bişi sorucam epilasyon yaptırdım 1 hafta önce ve şuan tüyler sanki daha sert çıkıyo gibi bide hani sert olunca çamaşıra takılırya öyle olup kopuyo :( bu iyi bişeymi kötümü ? bide batık gibi oldu kopmayan yerlerde kese fln yapsammıki
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen LULO » Prş Oca 08, 2009 7:15 pm

hangi bölgeye yaptırdın?
ben kolaltıma yaptırdım. ilk seanstan sonra öyle sert olması normal, çünkü traşladılar. lazerin görmediği tüyler uzadı o yüzden sert gibidir.
bende batık gibi olmamıştı onu bilemiyorum. benim önceden batıklarım vardı onlar ortadan kalktı çok memnunum.
bi de genital bölgeyi halletsem sonra yarım bacak bile düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
LULO
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavimyesil » Cum Oca 09, 2009 12:00 pm

merhaba ya ben lazer yaptıralı 3 hafta oldu sadece gitmedn 2 3 gün önce mi jiletle alıcaz yoksa daha öncesinde de alsak bişey olur mu
mavimyesil
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen LULO » Cum Oca 09, 2009 2:37 pm

seni rahatsız ettikçe trajlayabilirsin. ama gitmeden 2 gün önce mutlaka yapmalısın.
benim gittiğim yerde kullan at jilet bulunduruyorlardı gerçi unutup gelenler için :)
offf ya ben de uygun bi yer bulamadım henüz. bugün ankamall.ın sitesinde rekalmı olan bir yere sordum. bu farklı bir sistemmiş diottan daha etkili ve iyimiş. genital için 350 diyorlar :S kolatlı hediye olacakmış o da normalde 100 ytl imiş.

ankarada tunalıdaki dolphıne giden yoooookkkkkkkk muuuuuuuuuuuu
Kullanıcı avatarı
LULO
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokosshh » Cum Oca 09, 2009 3:29 pm

LULO yazdı:hangi bölgeye yaptırdın?
ben kolaltıma yaptırdım. ilk seanstan sonra öyle sert olması normal, çünkü traşladılar. lazerin görmediği tüyler uzadı o yüzden sert gibidir.
bende batık gibi olmamıştı onu bilemiyorum. benim önceden batıklarım vardı onlar ortadan kalktı çok memnunum.
bi de genital bölgeyi halletsem sonra yarım bacak bile düşünüyorum.

lulo ben koltuk altı ve genital e yaptırıyorum.kol altı normal çıkıyoda genitalde hep batık gibi oldu :( bugün arıyıp sorucam kadına.haftayada kontrol atışım var. hangi sistemle yaptırıyosun sen? alex mi?
kokosshh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Cum Oca 09, 2009 3:44 pm

lara86 yazdı:benimde paket program we tamamen tüylerden kurtulanana kadar yani öyle 4 yada 5-6 seans diiil artık kaç seansta tamamen biterse.paket programların o avantajı war bence en azından düşünme olmuo acaba toplam 4-5 seansta biter mi diye

canım sen istanbulda mısın?ben de öyle paket olan biryer arıyorum da
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir