Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen gossdee89 » Pzr Oca 18, 2009 10:07 pm

margee cnm ebru şallının saç rengi şuan yanılmıyorsam çikolata kahve kendisine çok yakışıyor ve çok beğendiğim bir renk.Bende yakın zamanda saçımı o renge boyatmayı düşünüyorum.Çikolata kahvenin içindede hafif kızılımsılıklar var ondan kaynaklanıyordur kızılımsı renk..
Hepinize sevgilerimlee:))
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen margee » Pzr Oca 18, 2009 10:12 pm

tesekkürler canım.ben de aralara attırcam.
korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...
Kullanıcı avatarı
margee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ddiilleekk » Pzr Oca 18, 2009 10:45 pm

gossdee89 yazdı:dilekkk cnmm sana koyu karamel rengi yakışır die düşünüyorum ben.Dolunay Soysert in saç rengide çok hoş evet o renkte sanırım karamelin tonlarından ama emin değilim.Daha bilgili arkadaşlar aydınlatırsa bizi sevinirM.Bende o rengi düşünmüştüm bi ara ama o renk daha çok beyaz tenlilere yakışıyor bence.Bende tam beyaz tenli değilim ten rengim buğdayımsı.Eğer bulabiirsem sana koyu karamel rengi eklicem görmen için.Ayrıca sana kızılda gider çünkü anladığım kadarıyla çok koyu değil ten rengin ama şöyle birşey var kızıl renginde bakımı zor.Hemen akıyor ayda 1 cilalamak gerekiyor renk tonunu korumak için.Yani yine en kullanışlı renk karamel ve tonları.Ama seçim yine sana ait cnm sen kendine ne yakıştırıyorsan tabiki onu yap.Sevgilerimleee :love10:

teşekkür ederim tavsiyen için :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ddiilleekk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Pzr Oca 18, 2009 10:51 pm

Rica ederim cnm eminim çok yakışcaktır.Çikolata khvesi çok hoş bi renk.Palette yada loreal marka kullan ama cnm kolestonun çkolata khvesi çok alakasız bi renk daha çok kahve yani bi özelliği yokk..Resmini merakla bekliyoruz cnm sevgilerimleee.Buarada dilekcim yardımcı olabildiysem çok sevindmm.. :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzr Oca 18, 2009 11:41 pm

merwishqo yazdı:quasimodo78 koyu karamel dediğin rengin resmi var mı? çünkü ben de bakırı biraz hafifletmek niyetindeyim.galiba ben renk özürlüyüm anlatamıyorum istediğim rengi :)

bende anlatamıyorum ki canım çağla şıkel in meşhur bir karamel rengi vardır ya işte onun biraz daha koyusu olmuştu
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Pzt Oca 19, 2009 1:12 pm

bol bol yazışma olmuş ne güzel :)
dune14 o dediğimiz rengi melc bi önceki sayfada eklemişti tekrar bak yorumunu bekliyorum cnm
kızlar hülya avşarın saçlarını gördünüz mü bence çok hoş olmuş.
saçlarım her yıkadığımda renk değiştiriyo bukalemun gibi oldum :) şu an röfleler yine çıkmaya başladı,bakırın kırmızılığı hafifledi,uçlara doğru kahveye çalan bi ton ne ararsanız var yani!
quasimodo78 sanırım benim dediğim renk koyu karamel,ama boyatmayı düşünmüyorum ne de olsa akıyo :)
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Pzt Oca 19, 2009 4:54 pm

merwishqo hülya avşarın koyu kahve kısa saçlı halinimi diyosun cnm ben ondan sonra yeni bi model görmedimde.Ama evet hoş olmuş ona yakışmış yani kısa saç.Kendime hiç yakıştırmam kısa saç ama hülya ya yakışmış vala ne yalan söleyimm:)Buarada cnm rengin akmaması için cila yaptırmayı denesen acaba etkili olurmu?
Benimde röfle attırdığım zaman saçım çok akmıştı her renk olmştu aynı bukalemun gibi bazı yerler turuncu bazı yerler sarı hatta beyazda vardı :) Neyse çok şükür şimdi kurtuldum o iğrenç röflelerden gittim kuaföre saçımı kestirdim neyseki çabuk uzuyor:=)
Şimdide çikolata kahve düşünüyorum bakalım hadi hayırlısı bana yakışcağını düşünüyo tüm arkdaşlarım boyatınca sizlerle resmimi paylaşırım:)Hepinize sevgilerimi iletiyorum burdan kendinizie iyi bakınnn öptümm :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Pzt Oca 19, 2009 8:10 pm

hülya avşarı 2-3 gün önce gördüm tv de sanırım yeni boyatmış böyle bakır karamel gibi hoş bi renk,bi de pınar altuğun saç rengini beğenmiştim ama epeydir görünmüyo ortalarda.
kuaförüm hiç cila atalım fln demedi ben gidip teklif ediyim bari,çekilecek gibi değil yoksa.yıka ve çık sonrası sürpriiiiiz :) röflelerden kurtulamam kestirmek gibi bi seçenek yok benim için,saçlarım az daha uzasın diye neler yapıyorum,böyle gidicek gittiği kadar..
kızlar boyattığınız saçların resimlerini koyun buraya da bakalım
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Sal Oca 20, 2009 5:26 pm

ben görmedim cnm hülya avşarın yeni saçını eğer elinde fotosu varsa paylaşırsan sevinirmm cnm.
bakır karamel zaten hoş bi renk yakışmıştır ona eminim.
buarada cnm cila olayını söyledimmi kuaföre bir arkdaşımda röfleden sonra cila yaptırdı rengin akmaması için şimdi çok memnun kuaförü zaten ona sormadan yapmış röfleden sonra.Bilmiyorum renk aktıktan sonra faydası olurmu ama eminim yine sürpriz yaşamaktan devamlı daha iyidir.Saçımıda boyatır boyatmaz resmimi sizlerle paylaşcam söz:)
Hepinize sevgilerlee :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bidibidi » Çrş Oca 21, 2009 4:37 pm

cila olayında, kuaförüm, bana boyanın üzerine cila yaparsa rengin ya turunculaşacağını ya da daha da koyulacağını söylemişti. o yüzden yaptırmıyodum ama şu an renk bayağ akmış halde. ben de doğal kahve, hafif dorelik olan ama insan gibi bi renge boyatmak istiyorum :) esra erolun saç rengi şuan favorim, nette foto bulamadım ekrandan görenler ne renk olduğunu söylesinler. çikolata kahve mi koyu karamel mi tam belli olmuyor. tam istediğim renk o ve çok kullanışlı bence.
Kullanıcı avatarı
bidibidi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Prş Oca 22, 2009 12:46 am

hülya avşarın fotosu yok cnm malesef...
röfle olayında yanlış bi anlama olmuş,benim saçlarım önceden sarı röfleliydi şimdi tek renk boyandı aralardan röfleler çıkmaya başladı.bu durumda cila kullanılmıyo doğal olarak,ben de diyorum tek renge cila mı uygulanıyo :)
uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarım saçlarımı çok beğendiler,mutlu oldum :) heyoooo :D
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Prş Oca 22, 2009 1:28 am

bidibidi ben kızıllık olduğunu düşünüorum esra erolun saçında ben çikolata kahve yaptığım zaman çok kızıllık olmuyodu o yüzden sanırım koyu karamel
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bugutoka » Prş Oca 22, 2009 8:44 am

esosh yazdı:bidibidi ben kızıllık olduğunu düşünüorum esra erolun saçında ben çikolata kahve yaptığım zaman çok kızıllık olmuyodu o yüzden sanırım koyu karamel

O kadının tenine yakışmıyor o ren ya..ve o renk tenli kadınlara da aynı şekilde...Aynı kına yakılmış gibi duruyor ne iğrenç...Yine bence bayağı bir beyaz tene gidiyor bu saçlar ,yoksa çok kötü gösteriyor bundan eminim...
http://lavantabeauty.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
bugutoka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bidibidi » Prş Oca 22, 2009 12:51 pm

canım zevk tabi ki ama ben yakıştırıyorum. bronz tene yakışıyor karamel tonu saçlar.
Kullanıcı avatarı
bidibidi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Pzr Oca 25, 2009 9:58 pm

kızlarrrrrrr bakır karamel nası bi renk?fikri olan ya da elinde resmi bulunan varsa paylaşırsa sevinirim
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Pzr Şub 01, 2009 1:49 am

kızlar nerelerdesiniz yahu:) kimse bişey yazmamışşşşşş
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Pzr Şub 01, 2009 6:57 pm

merwishqo, google görsellerde karamel bakır veya bakır karamel diye aratırsan bir çok sonuç çıkıyo karşına, ordan bakabilirsin :bye:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dune14 » Pzt Şub 02, 2009 2:02 am

merwishqo yazdı:kızlarrrrrrr bakır karamel nası bi renk?fikri olan ya da elinde resmi bulunan varsa paylaşırsa sevinirim

canım ben şuan ki saç rengimi resmetsem herkez bir ton bulur kendinden sanıyorm,parıl parıl parıldıyorum her tondan :))) Off ya gün sayıyorum boyatmak için.Aslında zamanım geçti ama ben haftaya birkaç günlük kaçamak yapacağım da işin içinde havuz da olacak.Eee şimdi yaptırsam o zamana bakırlık falan kalmaz o yüzden bekliyorum işte.Hatta şimdi saçım sarı her ton tutar diye düşünüyorum acaba bende karamel bakır falan mı yaptırsam ??? Aslında karamel de bakıra benziyor biraz...
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzt Şub 02, 2009 12:33 pm

benimde bakır rengim tamamen anlatılmaz tonda bir sarıya döndü korkunç çirkin şu anda cumartesi yeniden boyatıcam 1 ay olacak boyatalı
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Pzt Şub 02, 2009 9:57 pm

esosh google da bakır karamel diye aratınca ayrı ayrı bakır ve karamel tonları gösteriyo,benim bahsettiğim bakır karamel :)
kızlar sarı üstüne bakır ancak bu kdr tutuyo anladığım kadarıyla,benim rahatsız edici derecedeki bakır rengim gitti misss gibi bi karamel çıktı ortaya,hatta tahminimce bakır karamel benim saç rengim :)
bu arada tarçın rengi çok modaymış,nası bi renk diye sorduğumda git toz tarçına bak aynen o renk dediler,bilemiyorum saçta nası durur..
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 7 misafir