Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen melc » Prş Oca 15, 2009 11:14 pm

yok canım belki bakımı zor falan diyorsun ama bence cok hoş bi renk,düşündüğün renk olmadıgı için öyle düşünüyorsun bence,yoksa cok hoş bi renk ;) saçlarımda röfle yok ama boya var ee birazda boya farklılıkları var,gecen hafta saçlarımı kestirirken sormustum kuaför yapabilceğini söyledi ama korkuyorum belki mart gibi ancak saten kısalttırdım belimdeki saçlarımı 5 cm kadaar birde yanar falan iyice içime oturur.boyatırsam paylaşırım canım,istiyorum ama korkuyorum işte :confused:
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen quasimodo78 » Prş Oca 15, 2009 11:16 pm

melc şu an benim saçımda aynı renk canım bundan önceki boyattığımda dah karameldi ve ben de o karameli daha çok beğenmiştim bir dahaki sefere bakırı kırdırcam ve daha karamel yaptırıcam yine bakır çok da kullanışlı bir renk değil yıkadıkça çok açılıyor ve benim kaşlarım açık kumral renkte uyumsuz oldu
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen melc » Prş Oca 15, 2009 11:23 pm

iyice aklım karıştı :) aslında dediğim gibi biara buna yakın daha koyusu dieim bi renkdeydi saçlarım aktıgı için devamlı boya gerekiyor ama cokda hosuma gitmeye başladı tekrardan ama daha araştırmadayım çok teşekkürler canım,karar verirken bu dediklerinizi gözönüne alıcam ;)
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen quasimodo78 » Prş Oca 15, 2009 11:27 pm

bu renk akınca açık bakır bir renk oluyor canım işte o renk kullanışsız böyle kalsa tamam ama mutlaka akıyor benimki bir haftada tam bakır oldu 3 hafta sonra koyu karamelime dönücem inşallah
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Cum Oca 16, 2009 12:51 am

quasimodo78 koyu karamel dediğin rengin resmi var mı? çünkü ben de bakırı biraz hafifletmek niyetindeyim.galiba ben renk özürlüyüm anlatamıyorum istediğim rengi :)
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Cum Oca 16, 2009 1:11 pm

Kızlar o çok güzel renk hangisi çok merak ettim ??? Bende rengimi biraz daha belirgin kızıl yapmak istiyorum aslında.Bendeki biraz karamele benziyordu.Bir tanıdık karamel yapmışsın yakışmış dedi hatta.Biraz akınca da sarıya dönüyor öyle bir kaışık renk işte :))) Şu bahsettiğiniz bakırı görsem belki o ton yaparım ...
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mousse » Cmt Oca 17, 2009 1:16 pm

meraba kızlar.ben bu gectiğimiz pazar aksamı saclarımı loreal castingle şarap kızılı yaptım.boyayı yaptıktan sora bı yarım saaat 40 dakika kadar falan bekledım (ustunde 20 dakka bekleyın yazıodu) ama o kadar cabuk aktı kı saclarımı 3 kez yıkadım we yanı kızıllıgın cogu gıttı garıp bısey oldum.daha dogrusu boyasız gıbı :D bana tawsıye edıcegınız bı boya weya metod war mı.mesela 15 gun sora aynı renge tekrar mı boyıım.yoksa beklııım mıı
Kullanıcı avatarı
mousse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ddiilleekk » Pzr Oca 18, 2009 5:37 pm

ben de saçlarımı boyatmak istiyorum acaba yardımcı olur musunuz bana hangi renk gider.Özellikle dolunay soysert gibi yaptırmak istiyorum rengini...

Resim

[img=http://img504.imageshack.us/img504/5755/lmavihj7.th.jpg]
Kullanıcı avatarı
ddiilleekk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Pzr Oca 18, 2009 8:51 pm

dilekkk cnmm sana koyu karamel rengi yakışır die düşünüyorum ben.Dolunay Soysert in saç rengide çok hoş evet o renkte sanırım karamelin tonlarından ama emin değilim.Daha bilgili arkadaşlar aydınlatırsa bizi sevinirM.Bende o rengi düşünmüştüm bi ara ama o renk daha çok beyaz tenlilere yakışıyor bence.Bende tam beyaz tenli değilim ten rengim buğdayımsı.Eğer bulabiirsem sana koyu karamel rengi eklicem görmen için.Ayrıca sana kızılda gider çünkü anladığım kadarıyla çok koyu değil ten rengin ama şöyle birşey var kızıl renginde bakımı zor.Hemen akıyor ayda 1 cilalamak gerekiyor renk tonunu korumak için.Yani yine en kullanışlı renk karamel ve tonları.Ama seçim yine sana ait cnm sen kendine ne yakıştırıyorsan tabiki onu yap.Sevgilerimleee :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen margee » Pzr Oca 18, 2009 9:16 pm

kızlar ebru sallının sac rengi ne renk suan? ben onu cok begeniyorum...hafif kızılımsı ama cikolata kahveye de benzio sanırım
korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...
Kullanıcı avatarı
margee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Pzr Oca 18, 2009 10:07 pm

margee cnm ebru şallının saç rengi şuan yanılmıyorsam çikolata kahve kendisine çok yakışıyor ve çok beğendiğim bir renk.Bende yakın zamanda saçımı o renge boyatmayı düşünüyorum.Çikolata kahvenin içindede hafif kızılımsılıklar var ondan kaynaklanıyordur kızılımsı renk..
Hepinize sevgilerimlee:))
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen margee » Pzr Oca 18, 2009 10:12 pm

tesekkürler canım.ben de aralara attırcam.
korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...
Kullanıcı avatarı
margee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ddiilleekk » Pzr Oca 18, 2009 10:45 pm

gossdee89 yazdı:dilekkk cnmm sana koyu karamel rengi yakışır die düşünüyorum ben.Dolunay Soysert in saç rengide çok hoş evet o renkte sanırım karamelin tonlarından ama emin değilim.Daha bilgili arkadaşlar aydınlatırsa bizi sevinirM.Bende o rengi düşünmüştüm bi ara ama o renk daha çok beyaz tenlilere yakışıyor bence.Bende tam beyaz tenli değilim ten rengim buğdayımsı.Eğer bulabiirsem sana koyu karamel rengi eklicem görmen için.Ayrıca sana kızılda gider çünkü anladığım kadarıyla çok koyu değil ten rengin ama şöyle birşey var kızıl renginde bakımı zor.Hemen akıyor ayda 1 cilalamak gerekiyor renk tonunu korumak için.Yani yine en kullanışlı renk karamel ve tonları.Ama seçim yine sana ait cnm sen kendine ne yakıştırıyorsan tabiki onu yap.Sevgilerimleee :love10:

teşekkür ederim tavsiyen için :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ddiilleekk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Pzr Oca 18, 2009 10:51 pm

Rica ederim cnm eminim çok yakışcaktır.Çikolata khvesi çok hoş bi renk.Palette yada loreal marka kullan ama cnm kolestonun çkolata khvesi çok alakasız bi renk daha çok kahve yani bi özelliği yokk..Resmini merakla bekliyoruz cnm sevgilerimleee.Buarada dilekcim yardımcı olabildiysem çok sevindmm.. :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzr Oca 18, 2009 11:41 pm

merwishqo yazdı:quasimodo78 koyu karamel dediğin rengin resmi var mı? çünkü ben de bakırı biraz hafifletmek niyetindeyim.galiba ben renk özürlüyüm anlatamıyorum istediğim rengi :)

bende anlatamıyorum ki canım çağla şıkel in meşhur bir karamel rengi vardır ya işte onun biraz daha koyusu olmuştu
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Pzt Oca 19, 2009 1:12 pm

bol bol yazışma olmuş ne güzel :)
dune14 o dediğimiz rengi melc bi önceki sayfada eklemişti tekrar bak yorumunu bekliyorum cnm
kızlar hülya avşarın saçlarını gördünüz mü bence çok hoş olmuş.
saçlarım her yıkadığımda renk değiştiriyo bukalemun gibi oldum :) şu an röfleler yine çıkmaya başladı,bakırın kırmızılığı hafifledi,uçlara doğru kahveye çalan bi ton ne ararsanız var yani!
quasimodo78 sanırım benim dediğim renk koyu karamel,ama boyatmayı düşünmüyorum ne de olsa akıyo :)
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Pzt Oca 19, 2009 4:54 pm

merwishqo hülya avşarın koyu kahve kısa saçlı halinimi diyosun cnm ben ondan sonra yeni bi model görmedimde.Ama evet hoş olmuş ona yakışmış yani kısa saç.Kendime hiç yakıştırmam kısa saç ama hülya ya yakışmış vala ne yalan söleyimm:)Buarada cnm rengin akmaması için cila yaptırmayı denesen acaba etkili olurmu?
Benimde röfle attırdığım zaman saçım çok akmıştı her renk olmştu aynı bukalemun gibi bazı yerler turuncu bazı yerler sarı hatta beyazda vardı :) Neyse çok şükür şimdi kurtuldum o iğrenç röflelerden gittim kuaföre saçımı kestirdim neyseki çabuk uzuyor:=)
Şimdide çikolata kahve düşünüyorum bakalım hadi hayırlısı bana yakışcağını düşünüyo tüm arkdaşlarım boyatınca sizlerle resmimi paylaşırım:)Hepinize sevgilerimi iletiyorum burdan kendinizie iyi bakınnn öptümm :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Pzt Oca 19, 2009 8:10 pm

hülya avşarı 2-3 gün önce gördüm tv de sanırım yeni boyatmış böyle bakır karamel gibi hoş bi renk,bi de pınar altuğun saç rengini beğenmiştim ama epeydir görünmüyo ortalarda.
kuaförüm hiç cila atalım fln demedi ben gidip teklif ediyim bari,çekilecek gibi değil yoksa.yıka ve çık sonrası sürpriiiiiz :) röflelerden kurtulamam kestirmek gibi bi seçenek yok benim için,saçlarım az daha uzasın diye neler yapıyorum,böyle gidicek gittiği kadar..
kızlar boyattığınız saçların resimlerini koyun buraya da bakalım
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Sal Oca 20, 2009 5:26 pm

ben görmedim cnm hülya avşarın yeni saçını eğer elinde fotosu varsa paylaşırsan sevinirmm cnm.
bakır karamel zaten hoş bi renk yakışmıştır ona eminim.
buarada cnm cila olayını söyledimmi kuaföre bir arkdaşımda röfleden sonra cila yaptırdı rengin akmaması için şimdi çok memnun kuaförü zaten ona sormadan yapmış röfleden sonra.Bilmiyorum renk aktıktan sonra faydası olurmu ama eminim yine sürpriz yaşamaktan devamlı daha iyidir.Saçımıda boyatır boyatmaz resmimi sizlerle paylaşcam söz:)
Hepinize sevgilerlee :love10:
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bidibidi » Çrş Oca 21, 2009 4:37 pm

cila olayında, kuaförüm, bana boyanın üzerine cila yaparsa rengin ya turunculaşacağını ya da daha da koyulacağını söylemişti. o yüzden yaptırmıyodum ama şu an renk bayağ akmış halde. ben de doğal kahve, hafif dorelik olan ama insan gibi bi renge boyatmak istiyorum :) esra erolun saç rengi şuan favorim, nette foto bulamadım ekrandan görenler ne renk olduğunu söylesinler. çikolata kahve mi koyu karamel mi tam belli olmuyor. tam istediğim renk o ve çok kullanışlı bence.
Kullanıcı avatarı
bidibidi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Prş Oca 22, 2009 12:46 am

hülya avşarın fotosu yok cnm malesef...
röfle olayında yanlış bi anlama olmuş,benim saçlarım önceden sarı röfleliydi şimdi tek renk boyandı aralardan röfleler çıkmaya başladı.bu durumda cila kullanılmıyo doğal olarak,ben de diyorum tek renge cila mı uygulanıyo :)
uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarım saçlarımı çok beğendiler,mutlu oldum :) heyoooo :D
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Prş Oca 22, 2009 1:28 am

bidibidi ben kızıllık olduğunu düşünüorum esra erolun saçında ben çikolata kahve yaptığım zaman çok kızıllık olmuyodu o yüzden sanırım koyu karamel
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bugutoka » Prş Oca 22, 2009 8:44 am

esosh yazdı:bidibidi ben kızıllık olduğunu düşünüorum esra erolun saçında ben çikolata kahve yaptığım zaman çok kızıllık olmuyodu o yüzden sanırım koyu karamel

O kadının tenine yakışmıyor o ren ya..ve o renk tenli kadınlara da aynı şekilde...Aynı kına yakılmış gibi duruyor ne iğrenç...Yine bence bayağı bir beyaz tene gidiyor bu saçlar ,yoksa çok kötü gösteriyor bundan eminim...
http://lavantabeauty.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
bugutoka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bidibidi » Prş Oca 22, 2009 12:51 pm

canım zevk tabi ki ama ben yakıştırıyorum. bronz tene yakışıyor karamel tonu saçlar.
Kullanıcı avatarı
bidibidi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Pzr Oca 25, 2009 9:58 pm

kızlarrrrrrr bakır karamel nası bi renk?fikri olan ya da elinde resmi bulunan varsa paylaşırsa sevinirim
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Pzr Şub 01, 2009 1:49 am

kızlar nerelerdesiniz yahu:) kimse bişey yazmamışşşşşş
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Pzr Şub 01, 2009 6:57 pm

merwishqo, google görsellerde karamel bakır veya bakır karamel diye aratırsan bir çok sonuç çıkıyo karşına, ordan bakabilirsin :bye:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dune14 » Pzt Şub 02, 2009 2:02 am

merwishqo yazdı:kızlarrrrrrr bakır karamel nası bi renk?fikri olan ya da elinde resmi bulunan varsa paylaşırsa sevinirim

canım ben şuan ki saç rengimi resmetsem herkez bir ton bulur kendinden sanıyorm,parıl parıl parıldıyorum her tondan :))) Off ya gün sayıyorum boyatmak için.Aslında zamanım geçti ama ben haftaya birkaç günlük kaçamak yapacağım da işin içinde havuz da olacak.Eee şimdi yaptırsam o zamana bakırlık falan kalmaz o yüzden bekliyorum işte.Hatta şimdi saçım sarı her ton tutar diye düşünüyorum acaba bende karamel bakır falan mı yaptırsam ??? Aslında karamel de bakıra benziyor biraz...
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzt Şub 02, 2009 12:33 pm

benimde bakır rengim tamamen anlatılmaz tonda bir sarıya döndü korkunç çirkin şu anda cumartesi yeniden boyatıcam 1 ay olacak boyatalı
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Pzt Şub 02, 2009 9:57 pm

esosh google da bakır karamel diye aratınca ayrı ayrı bakır ve karamel tonları gösteriyo,benim bahsettiğim bakır karamel :)
kızlar sarı üstüne bakır ancak bu kdr tutuyo anladığım kadarıyla,benim rahatsız edici derecedeki bakır rengim gitti misss gibi bi karamel çıktı ortaya,hatta tahminimce bakır karamel benim saç rengim :)
bu arada tarçın rengi çok modaymış,nası bi renk diye sorduğumda git toz tarçına bak aynen o renk dediler,bilemiyorum saçta nası durur..
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Sal Şub 03, 2009 5:43 pm

ben yaptım arama bu renk çıktı :) bilmiorum bakır karamel bumu
Resim
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen senbenimsin » Sal Şub 03, 2009 11:09 pm

kızlar benimde saçımın rengi bronz kahvesiydi o renge boyamıştım değişiklik olsun die karamele boyadım ilk boyadığımda hiç beğenmemiştim değişik bi renk oldu ama aktıktan sonra normal rengine döndü :) tavsiye ederim yaniii
Kullanıcı avatarı
senbenimsin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Çrş Şub 04, 2009 1:11 pm

esosh tamam o fotoyu ben de gördüm de o mu yani bakır karamel :)
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Çrş Şub 04, 2009 1:48 pm

merwishqo bana bu renk gibi geldi neden dersen bakırıda biliyorum karamelide bu resimdeki saçta ikiside var yani görsem ne tam bakır diyebilirim ne tam karamel o yüzden , ama vardır bu rengi kullanan yorum yapar ;)
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen BeBex » Prş Şub 05, 2009 1:15 pm

kızlar ben 2 yıla yakın bakır kullandım cok güsel bi saç rengi ama minyon tiplileri cok olgun gösderior ayrıca cok cabuk akıp turuncu oluyor bakırdan başka renklere dönmek o kadar zorki saclar cok yıpranıyor ama eger bronz tenliyseniz bu sac süper yakışıo ayrıca yeşil lensle birlikte bakır sac rengi süperbi 2li
Kullanıcı avatarı
BeBex
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gossdee89 » Prş Şub 05, 2009 10:57 pm

kızlarrr bnde saçlarımı bugün çikolata kahve yaptrdım ayyy çok mutluyummm şmdiii o röflelerden kurtulduğuma:)
Buarada kuaförümün ismi babyface-taksim çok güzel bi kuaför ilgilenenlere duyurulur ayrıca fiyatlarıda çok uygunn:))
gossdee89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Cmt Şub 07, 2009 1:18 am

Bu akşam sonunda saçımı boyattım.Bu kez bir ton koyulttum.Güzel oldu eski rengiyle pek alakası yok.Ama bu renk de akacak tabii.15 gün sonra tekrar çağırdı.Bu akşam izleyeniniz olmuştur belki bir kanalda Avrupa Yakasındaki Hale konuktu,bir izleyici saç rengini sordu da,soğan kabuğu yada irlanda kızılı diyorlar dedi.Bakımı çok zor 10 günde bir boyatıyormuş.Ama çok da güzel bir renk.

Benim saçlarım boyadan sonra acaip sertleşiyor kızlar,sizde de oluyor mu böyle ??? Bakım yapmam lazım yine.Kuaförde fön çektiler ama nasıl kazık gibi olmuştu anlatamam,eve gelince yine yıkadım şimdi o kadar sert değil.Şampuanlarından mıdır nedir anlamadım !!!
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hilal123 » Cmt Şub 07, 2009 2:16 am

Dune kesin kuaförde kullanilan sampuandandir. Bende 4-5 aydir sik sacimi boyuyorum, ama benim saclarim sanki boyadan sonra yumusacik oluyorlar ve kolay da aciliyorlar. Belkide kullandigin boyadan kaynaklaniyordur. Ben schwarzkopf pallette kullaniyorum. Bide acici var icinde 3 ton aciyor, yinede sapasaglam saclarim. Bakimini yap tabiiki oda cok önemli. :yeah: Ben bide bugün kaslarimida boyadim saclarimla birlikte. Ama acaip dikkat ederek yaptim. Sonuc cok güzel :) Artik kaslarim cok siyah durmuyor, Kasim gözümle ayni renk suan :laugh:
Kullanıcı avatarı
hilal123
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merwishqo » Pzr Şub 08, 2009 1:05 am

ben de aynı şeyden şikayetçiyim,o yüzden saçımı boyatmak istemiyorum bile.uzun bi süre saçlarımı tararken bile zor oluyo hatta gıcır gıcır sesler geliyo saçımdan.ayrıca boya kokusu da geç çıkıyo benim saçımdan :)
dune saçların ne renk şu an bi resim koyarsan sevinirim..benim de boya vaktim geldi, röflelerin açılmasından dolayı gölgeli olan ve yıkana yıkana akmış bakır saçlarla dolaşıyorum :)
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Pzt Şub 09, 2009 1:04 am

Merwis cim resmini koyacağım.Ama günışığında pek beğenmedim gibi bu rengi.Yani çok koyu kızıl gibi bu renk.Aksın diye bu akşam yine yıkadım.Saçlarım acaip yıprandı yaa,bu bakır sevdası saçlarımı beter etti.Şimdi çikolata kahveye falan boyasam mı diye düşünüyorum hani kendi saçıma yakın olsun da boyamayayım bir süre diyeAma verdiğim paraya emeğe yazık diye düşünüyorum bunca zaman bakır olacağım diye perişan ettim kendimi.Ya benim kaşlarda simsiyah onlarında rengini açıyorum yani doğallıktan çok uzak duruyor bu şekilde :pisik:

Ayrıca benim kuaförde indola kullanıyor eczacıbaşının markası ama netten baktımda çok da kötü bir ürün değil.Off kafam acaip karıştı bir dahaki sefere aynı ton boyatmayacağım.

Off kafam karmakarışık Merwis cim napsak vazmıgeçsek bakır sevdasından ne dersin ???
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Pzt Şub 09, 2009 1:07 am

Merwiss senin bakır renginide ben merak ettim sende koy bir resim n'olurr ;)
En son zoix tarafından Pzt Şub 09, 2009 12:16 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı !! "CEVAP YAZ" butonunu kullanın !!
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dreamin » Pzt Şub 09, 2009 12:10 pm

selam kızlar bnde aranıza yeni katıldım saç rengim konusunda size danşmak istiyorum bnm asıl saç rengim kumraldı turuncu istiyodum kuaföre boyattım bakır tonlarnda oldu sonra 3 4 sefer tarçın bakır boyadım kendim kuaför sacımı acmadan boyadı cnkü sac rengim çok koyu bi kumral değildi.şimdi dipten kndi sacım cıktı biraz.tarçın bakırım da aktı aslında cok sevdiğim bi renk ama çok çabuk akıyor o yüzden bn sacımı loreal 8.1 küllü açık kumral yapmak istiyorum sizce diplerimi ve akan turuncuları kapatr mı bu renk sacım renk renk olur mu yoksa bu renk için saçımı açtrmam mı gerekiyo bide bakırı başka renge çevirmek çok zor yazmışsınız çok üzüldüm ama her 15 günde bir saçımı boyamak istemiyorum gerçi saçlarım yıpranmadı ama yardım ederseniz çok mutlu olurum sizce tarçın bakır aktıktan sonra üstüne küllü açık kumral olur mu?ya da kendi saç rengime dönebilir miyim?
[img][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8277/image027mjha6.th.jpg[/img][/img]bu eski saçlarım :(

bu da şimdi ki hali[img][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9845/sta49647hw1.th.jpg[/img][/img] :(

şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
dreamin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzt Şub 09, 2009 4:21 pm

kızlar ben de bakırımı yeniden boyattım eşim bakır beğenmedi açıkçası bende kendime yakıştırmadım zaten şimdi üstüne 8.3 açık kumral dore ve 7.0 kumral karışımı boyadı artık karamellikle alkası kalmadı şu an kumral dore bir renk ama bu rengide sevmedim ne bileyim artık ne istediğimi bilmiyorum saçlarım deneme tahtasına döndü resmen keşke sarımı hiç bozmasaymışım herkes bu renkler sarıdan çok daha iyi diyor ama devamlı boya boya nereye kadar sarı da zaten bende hastalık resmen yakışsa yakışmasa sarıya dönüyorum yıllardır
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen beautyjinn » Sal Şub 10, 2009 2:04 am

işte bu da benim yeni saç rengim sarışındım karamel bal köpüğü istedim böyle birşey oldu uçları güzelde dipler kırmızı kızıl gibi oldu onu nasıl kırabilirim arkadaşlar ?? yoksa kuaför çok güzel yaptı kesimide süper oldu birde eski çıtçıtlarımın renginede uydu çok ilginç ben bu çıtçıtları röfleli saçlarımdada kullanıyordum bu rengede uydu :)
Resim
Resim
Resim

flaşsız rengi

Resim
beautyjinn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Sal Şub 10, 2009 3:27 am

Saçlarının rengi çok doğal görünüyor beautyjinn,kesimini de çok beğendim.Saçların ne kadar da uzun ne güzel :) Benimde uzun senin kadar olmasa da ;kahkül istiyordum seninkine benzer bişey yaptırayım çok havalı durmuş.Zaten uzun saçta kahkül olmalı yani öyle hepsi uzun hoş durmuyor.Ya aslında uzun saçın bir dezavantajı dalgalı yapamamak.Yani omuzlarımdayken kıvırcık gibi yapabiliyordum ama şimdi uzun olduğu için hemen düşüyor dalgalar :((

Bende resim yollayayım merwiscim sana sözüm vardı.Yarın kuaföre gidicem kaşlarım için de söyleyeceğim bu saçla benim işim zor,saçlarım çok yıprandı bakıra daha fazla dayanmayacak gibi ama durun bakalım.Gerçi 1 boyamadam sonra sadece dip yaptırmaya başlarım ama yine de :((

[URL=http://img144.imageshack.us/my.php?image=bakrldx4.jpg][IMG]http://img144.imageshack.us/img144
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beautyjinn » Sal Şub 10, 2009 6:30 pm

saol dunecim evt kahküllerimi bende çok sevdim ama burda fönlü tabi dün akşam yıkadım geç olduğu için fönde çekemedim evde zaten çeksemde güzel çekemiyorum şimdi hep kuaföre gitmem lazım :confused:
ama resimde belli olmasa da dipleri kırmızı gibi hiç sevmedim ne yapsam ki??? senin saçlarında resimdeki gibi mi şu an çok güzel gözüküyor arada ışıltıları var çok hoş....
beautyjinn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen osgull » Sal Şub 10, 2009 7:27 pm

slm kızlar ben saçlarımı karamele boyatmıştım ama akınca ewde koleston un gizemli kahvesiyle çarpıcı bakır ı karıştırıp boyadım çok güzel bir renk oldu, kahve arada bakırlık var. denemek isteyenlere tavsiye edebilirm ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
osgull
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dreamin » Sal Şub 10, 2009 8:58 pm

:crybaby: kimse bana cevao vermiyo ama
Kullanıcı avatarı
dreamin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merwishqo » Çrş Şub 11, 2009 12:40 am

dune saçlarımız benziyo gibime geldi,ama benim akmış halime yani şu anki halime daha benziyo..senin bu yakınmaların bana çok tanıdık geldi bak :) bakır ilk boyandığında çok yoğun oluyo ama zamanla renk oturuyo,bence en az 3 4 boyatmadan sonra dip boyasına geçeriz ve rengi de böylece oturur,biraz sabır gerekiyo sadece :)
sana göstermek için saç rengimi hangi resmi koysam karar veremedim inan!ışığın gelişine göre çok açık ve turuncumsu ya da baya koyu çıkıyo yani tam rengi yansıtmadığı için foto koymuyorum şu an için.ama en yakın zamanda resim eklicem merak etme :D
bence saçlarına bakım yapmaya devam et,çünkü normal yapılan boyalar çok yıpratmazmış saçı,röfleden daha az zararlı yani..yakında renk oturdukça çok hoşuna gidicek güven bana :) hatırlamıyomusun ben nası şikayet ediyodum başlarda!! moralini bozma cnm :)
Kullanıcı avatarı
merwishqo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Çrş Şub 11, 2009 12:57 am

beautyjinn saçların çok güzel olmuş bayıldım ;) güle güle kullan canmm
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki