Bikini Bölgesi

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Bikini Bölgesi

Mesajgönderen lava » Prş May 21, 2009 9:59 pm

BernaGül'cüm
Sorma ya kaptırdım:)sorucam tatlım onu bi çok sağol :yeah: ağda misliktir yaa önce ağda sonra epilatör de tabii başlık önemli
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Petrichor » Pzt Haz 01, 2009 1:15 pm

emla'ya alternatif olarak xylocaine pump spray varmış. kullanan oldu mu aranızda? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esra654 » Sal Haz 09, 2009 4:51 pm

gulos yazdı:bakulu teşekkürler canım buralardayım artık,derslerden ara vermiştim :kissmuch:
kızlar valla tavsiyenizle bende ağda bantı aldım,biraz önce kollarıma yaptım,veet aldım içinde 12 tane var sanıyordum 6 taneymiş yani iki taraflı sayarak 12 tane yazıyor üzerinde,zaten onunda 4 tanesini kullandım 2 tane kaldı,6 taneside 12 milyon sanki dışarıda aldırdığımla aynı hesaba geliyor bu ama,hem böyle kalanlarda oluyor,aslında memnun kaldım ama madem kendim yapıyorum daha hesaplıya gerlmeli,içinde daha çok olan ağda bantı olmalı :)
bakulu canım sen sesuda 10 tane var demiştin galiba,tane olrakmı 10 tane canım?
bu arada sochic arkadaşımızın tavsiyesiyle ocakta ısıtarak kullandım şipşak oluverdi,elle ısıtmaya uğraşmadım,teşekkürler sochic:)

guloşcum istediğin gibi fiyatı uygun ve güzel bi marka var:vivet.içinde fazlasıyla bant var.sesudan veetden daha cok oldugunu soyleyebılrım.fıyatı da 9 tl.bi bak istersen ;)
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen labonde » Sal Haz 09, 2009 6:20 pm

bayanlar mrb yenı uye oldum yorumları falan okudumda bu emla kremi hakkında anlamadıgım genital bölgeye uygulanmıyo sanırım :S dogrumu anlamısım tek sıkıntım orasıydı da :blushing: onun ıcın almak ıstıyodum
labonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ahra » Çrş Haz 10, 2009 11:52 pm

kızlar bu konu hakkında yazılanların çogunu okudum..Şimdi agdamı daha az acı veriyor eldiven mi? :think: Bu konuda internette okudugum yazıların çogunda eldiveni kullananlar daha olumlu yaklaşmış konuya ..Helede ağdanın o yapıştırdıktan sonraki işlemini düşündükçe çıglık atasım geliyor... :blushing: :fear:

sanırım biraz daha cesarete ihtiyacım var bikini bölgesi için... düşünmek bile beni korkutuyor
Kullanıcı avatarı
ahra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ahra » Çrş Haz 10, 2009 11:55 pm

bu arada bugün tuhaf bir haber okudum bunu yapan kızada hayretler içinde kaldım sizinle paylaşmak istedim bu yöntemin var oldugundan bile haberim yoktu dogrusu :blushing:

haber şöyle
"Karaman'da kolonya sürdüğü bacaklarının tüyünü yakarak temizlemeye çalışan genç kız yaralandı.

Tahsin Ünal Mahallesi'nde oturan R.B. (27), evde bacaklarındaki tüyleri temizlemek istedi. R.B, kolonya sürdüğü bacaklarındaki tüyleri yakmak için çakmağı kullanırken yanındaki kolonya şişesi alev aldı.

Bacakları yanan R.B, Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan genç kızın bacaklarında ikinci derece yanık olduğu bildirildi. "

Güler misin aglar mısın bu olaya ?
Kullanıcı avatarı
ahra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Çrş Haz 10, 2009 11:58 pm

aa bende ilk kez duyuyorum böyle bişey yazık kıza, off kadın olmak zor işte garibim tüylerden kurtulcam diye bacaktan oluyomuş ya
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkny702 » Prş Haz 11, 2009 12:00 am

çok kötü ya cidden :confused: ya hayal etdimde şimdi ayy ciddi ciddi feci bişey
dkny702
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Aegrine » Prş Haz 11, 2009 12:01 am

o sırada çok kızdığınız ah bir elime geçse dediğiniz birini düşünün :) bakın ortada minicik bir tüy bile kalıo mu :laugh:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Prş Haz 11, 2009 12:06 am

ben duymuştum kızlar yanan tüyler bir daha çıkmıyor ondan denemiş olabilir garibim :(
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Prş Haz 11, 2009 9:15 am

çok kötü ya :confused: :confused: :confused: :dontknow:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen GLBK » Prş Haz 11, 2009 9:59 am

slm kızlar ben genital bölgem ve kollarım hariç hep epilatör kullanıyorum. genital bölgem ve kollarım için de ılık ağda kullanıyorum ve çok rahatım. hiç öyle bulaşmıyo. ılık ağda ve berabernde satılan ağda beziyle yarım saatte genital bölgemi alıyorum.öncedeb jilet kullanırdım ve berbat olurdu. bi senedir ağdayla rahata erdim. herkese tavsiye ediyorum. herkes ağda yapsıııın :banana:
Kullanıcı avatarı
GLBK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xono » Prş Haz 11, 2009 12:31 pm

kızlar benim bikini bölgemde batık çıkmıştı, çıkartim derken iğneyle resmen oydum orayı. şimdi orda bi şiş ve kapkara şekilde duruyor batık. ya batıklarınızı nasıl çıkarıyorsunuz. iğne olmadan :blushing: :blushing: :blushing: :blushing:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mobesa » Prş Haz 11, 2009 12:41 pm

batıkları ponza taşıyla ovmak gerektiğini duymuştum.uçlarını dışarı çıkarıyormuş :confused:
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Wiseacre » Prş Haz 11, 2009 3:27 pm

İğne mi ? :confused:
Benim batık sorunum yok ama,kese yapıyorum banyoda yinede oluşmasın diye.
İğneyle fln uğraşmayın bence arkadaşlar ya tehlikeli,mikrop kaptırabilirsiniz. :confused:
Kullanıcı avatarı
Wiseacre
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jadebead » Prş Haz 11, 2009 9:07 pm

sevgili xono,aman igne ile deseleme daha fazla,mikrop kapmamasina da dikkat et.iki parca pamuk yada gazli bez yada kagit peceteyi alkol ile islat.iki elinin basparmaklarina sar.tirnaklarinla degil parmaginla,burasi cok oenmli,parmak kisminla,batigin dibinden degil en az 0,5 cm etrafindan kuvvetle bastir.dibinden bastirirsan daha cok ice gomersin ve hatta parcalanabilir.batigi olusturan cildi yarip disari cikamamis kil govdesi ve onun etrafini saran sebum bezesidir.uzaktan parmaginla s1kman kolayca cikmasini saglayacaktir.
jadebead
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 19beray19 » Prş Haz 18, 2009 11:35 am

arkadaslar bende bikini bölgeme epilatör kullaniyorum ama cok yakiyo 2 dk sonra biraz uyusuyo ama ben yinede weet tüy dökücü krem kullaniyorum pembe olanindan alerji falan yapmiyo hemde cok kolay 2 haftada bi yapiyorum bacaklarimda makine kullaniyorum biraz batiklar oluyo koltuk alti icin makine cok idael ilk aldiktan son´ra ikincide hic aci kalmiyo kollarimDA AGDA YADA makine kullaniyorm
19beray19
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mearlyn1 » Prş Haz 18, 2009 11:48 am

emla kremi duymuşsunuzdur
emla kremi sürüp streç filmle kapatıp 1 saat kadar beklettikten sonra uyguluyormuşsun, uyuştuğundan acı hissi bazılarında tamamen kayboluyor yada çok az acı hissediliyormuş
bende denemedim henüz ama bikini bölgesi için denemeyi düşünüyorum bu kremi
Kullanıcı avatarı
mearlyn1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blondeblair » Prş Haz 18, 2009 12:52 pm

ya arkadaşlar ben bişeyler sormak istiyorum.bende sir ağda veya ağda kullanmak istiyorum bikini bölgeme.sizce hangisi daha rahat?bunların ikisinide daha önce kullanmadım.bi de bu sir ağdanın bant şeklinde olanları varmış.bikini bölgesi için onlar uygun olur mu?yardımcı ollur musunuz? :pray:
blondeblair
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aegrine » Prş Haz 18, 2009 1:00 pm

canım daha önce ağda kullanmadıysan tavsiyem kendin yapmaman :(
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri