Bikini Bölgesi

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Bikini Bölgesi

Mesajgönderen Aegrine » Pzt May 11, 2009 6:26 pm

Marmaris ben heryerime çok rahat yapıyorum ama benim de kollaar feci acıyor.. sanki en çok acıyan yermiş gibi gliyor bana da kollar :confused:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Pzt May 11, 2009 6:43 pm

aegrine benimde inanirmisin kollarim hic acimiyor, dayanabiliyorum ama bacaklarimda mesela cok canim yaniyor :dontknow:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen BernaGul » Pzt May 11, 2009 7:27 pm

Bakulu yazdı:sochic cok sekersin :laugh:

Mihrace gecmis olsun de artik tatlim :) denedim dun ben. ama sadece ust kisimlari yaptim. kizlar bu is icin agda banti cok hosuma gitti, ama mini agda bantim 1 tane kaldigi icin ilk denemeyi onla yaptim, sonra buyuk banti kucuk kucuk yapistirdim cektim. ve buyuk bant cok acitti (kullanisli degi) kucuk bantlarsa cok kullanisli cekimi de kolay(ilk firsatta alacam), tek kotu yani sadece bir kullanisli, ikinci kez yapistiramiyorsun ama olsun o kadar :) zaten agda salonunda bu kullandigim bantlatin parasindan daha cok oderim +cekinecem :blushing: ha bi de ic taraflari da denemek lazim yavas yavas :( o biraz zor
Tikky ben de dun yapmama ragmen bugun hala hafif aci hissediyorum derimde.ama emla falan kullanmadim ben. direkt bant :) anlik aciydi geciyor. ohh be basariyorum galiba :)

Aa geçmiş olsun canım :laugh: :) Tebrikler hatta :) Darısı başıma :laugh: Sizi okudukça acayip gaza geliyorum ya şimdi gidip yapcam ama mazeretim vaar :blushing:
Bende en yakın zamanda yazıcam inşallah bu başlığa oh bee denedim diye :laugh:
BernaGul
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Wiseacre » Pzt May 11, 2009 8:48 pm

Bakulucum harikasın gel bir öpeyim seni. :kiss:
İç kısımlarda aynı şekilde ya,daha fazla bir acı olmuyor aslında.
İlk denemen ya çok şey beklemeyelim ilk günden. :)
Ama tertemiz oluyor işte mis gibi ben çok takıntılıyım bu kıl,tüy konusundada.
Neyse canım,devam et arkandayım her zaman. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Wiseacre
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Bakulu » Sal May 12, 2009 7:02 am

marmariscim benim de en cok bacaklarimda acitiyor agda, ustelik sinirlerim zipliyor o ani aciyla :angryfire :) ama bu yapamazsin anlamina gelmez, yapmalisin, yapacaksin!! :laugh:
kizlarrr desteginiz cok iyi...opuyorum hepinizi ben de :kissmuch: :kissmuch:
Bakulu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Sal May 12, 2009 7:34 am

bence manike ağdadan daha çok acıtıyor gibi,kollarımı bende sirle aldırıyorum hiç acımıyor,özel bölgede gerçekten kendin alınca daha çok acıyor ben dışarda yine sirle aldırıyorum yine çok acıyor ama kendim aldığım kadar değil, makineyle bir kere aldığımda ölüyorum zannetmiştim :confused: birkeresindede sir ağdayla kendişm alayım dedim yapıştırdım ama çekmeye cesaret edemedim geri yıkadım :laugh: bacaklarımı makineyle kendim alıyorum üst bacak bölgesi çok acıyor :(
bakulu ne güzel başarabilmişsin canım elinalıştıktan sonra hep kendin yapmaya devam edersin ne güzel :yeah: dışarıda aldırmak iyi oluyorda mesela bir hafta sonra aralardan çıkıyor hafif hafif kendim alabiliyor olsam hemen alıveririm ama işte dıuşarıda aldırınca diğerlerinide görene kadar bekliyor insan dezavantajı bu bence :(
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Sal May 12, 2009 7:38 am

sizden heveslendim kollarımı kendim almayı denicem özle bölge için hiç umudum yok ama kol olabilir,hangi ağdabantından alayım acaba sürekli kullandığınız memnun kaldığınızın ismini verebilirmisiniz kızlar,birkere bant almıştım geçenyıl ama kullanamamıştım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Bakulu » Sal May 12, 2009 9:03 am

gulos :kissmuch: sen hos geldin ya nerelerdesin :huggs:

canim ben kollarin icin sesunun buyuk agda bantlarini tavsiye edebilirim, bir pakete 10tane oluyor yanilmyosam (her tanesinin iki yuzu de yapiskanli) ve her kolum icin bir ve ya genelde 2 bant kullaniyorum. sir agda da yaptim koluma ama gozum basim sir oldu :laugh: bant cok pratik
Bakulu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Sal May 12, 2009 1:22 pm

gülos lapiden in ağda bantını vücut için olanını tavsiye ederim dün akşamda ben aldım kollarımı ağda bantı % 100 lük sonuç vermiyor ama % 80 lik temizliyor geriye minik minik kalanları zaten makine ile aldım çok güzel oldu :yeah:
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sochic » Sal May 12, 2009 5:11 pm

gulos canım kollarına eminim çok kolay yaparsın ben devamlı sirle alıyorum kollarımı sir ağda makinesiyle cok pratik oluyo,bantlar da güsel ve kullanışlı .ben bantla aldığım zamanlarda viveti kullanıyodum ısıtmak içinde yakıodum mutfakta ocağı bandı üstüne tutuodum ooo hemencecik ısınıodu valla elle ısıtmaya calışınca ayrılmıo bence bu ocak yönteni cok güsel tavsiye ederim bant kullananlara :bye:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Aegrine » Sal May 12, 2009 6:16 pm

ben hala kartuş ve makinesini beraber kullanma konusunda ısrarlıyım 15 -20 dkda heryer bitior :)
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sochic » Sal May 12, 2009 6:35 pm

her yer derken :) ayy tamam pratik ama ben daha o kadar aşamadım kendimi:)
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lava » Sal May 12, 2009 7:06 pm

ağdam bitmişti geçenlerde denedim epilasyonla öldüm resmen ama tertemiz bir sonuç valla bikini bölgesinde :yeah: acısını azaltan bi krem olsa sürsek uyuşsa ne iyi olur
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen BernaGul » Sal May 12, 2009 7:43 pm

Canım bende epilatörle alıyorum valla çok acıyo ama temiz oluyo :) Kalmıyo hiç :yeah:
Bu arada acıyı azaltan bi krem demişsin canım emlayı duydun mu? Bende denemedim ama burada kızlardan deneyenler var. Sürüp bir süre bekletince uyuşma sağlıyomuş ve acı hissini azaltıyomuş okuduğum yorumlara göre. Eczanede bulabiliyormuşsun canım bir sor istersen ;)
BernaGul
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lava » Sal May 12, 2009 9:44 pm

ay gerçekten mii :banana: olsun öyle birşey asla ağda sürmem dediğin gibi pırıl pırıl oluyorsun resmen ama birde kaptırma durumu var bu sefer 4 yerini kaptırdım fena oldu biraz epilatörümün ince başlığı yok ondan mıdır?
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Sal May 12, 2009 10:01 pm

kaptırma mııııı :angryfire amannn tanrımmmm :crybaby:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mobesa » Sal May 12, 2009 10:03 pm

ben genital bolge hariç bikini dahil,kol,bacak,koltukaltı her yerimi epilatörle alıyorum çok memnunum ;)
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Pzt May 18, 2009 10:20 am

bakulu teşekkürler canım buralardayım artık,derslerden ara vermiştim :kissmuch:
kızlar valla tavsiyenizle bende ağda bantı aldım,biraz önce kollarıma yaptım,veet aldım içinde 12 tane var sanıyordum 6 taneymiş yani iki taraflı sayarak 12 tane yazıyor üzerinde,zaten onunda 4 tanesini kullandım 2 tane kaldı,6 taneside 12 milyon sanki dışarıda aldırdığımla aynı hesaba geliyor bu ama,hem böyle kalanlarda oluyor,aslında memnun kaldım ama madem kendim yapıyorum daha hesaplıya gerlmeli,içinde daha çok olan ağda bantı olmalı :)
bakulu canım sen sesuda 10 tane var demiştin galiba,tane olrakmı 10 tane canım?
bu arada sochic arkadaşımızın tavsiyesiyle ocakta ısıtarak kullandım şipşak oluverdi,elle ısıtmaya uğraşmadım,teşekkürler sochic:)
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen BernaGul » Pzt May 18, 2009 10:44 am

lava yazdı:ay gerçekten mii :banana: olsun öyle birşey asla ağda sürmem dediğin gibi pırıl pırıl oluyorsun resmen ama birde kaptırma durumu var bu sefer 4 yerini kaptırdım fena oldu biraz epilatörümün ince başlığı yok ondan mıdır?

Evet canım varmış öyle bir krem eczaneye bir sor istersen ;) ayy nasıl kaptırdın canım ya çok kötüüü bişe :confused: Ben ince başlığı kullanmıyorum ya daha uzun sürüyo o zaman :) Ama ben ince başlık kullanmadığım halde kaptırmadım yinede dikkat et canım ya:/

Bu arada bende denedim ağda bantını :banana: :banana: İlk defa ağdayla kendim yapmama rağmen hüsrana uğramadım :laugh: Oh bee :laugh: :banana: Tek tük kaldı zaten onlarıda epilatörle temizledim ve kurtuldum :)
BernaGul
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Pzt May 18, 2009 12:23 pm

guloscum işine yaradıysa ne ala tatlım cok sevindim :bye: eet dediğin gibi içinde az sayıda bant var ama ben bant kullandığım zaman 2 çiftle işimi görüyorum ısıttıktan sonra tek bantla alabildiğim kadarını alıorum sonra cifti olan bandı yapştırmadan ocakta ısıtıorum soğumuş olduğu için en sonda yapıştırıorum bantları tekrar bi ısıtıorum baya alıoo kısacası bi dene istersen böyle de :bye:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lava » Prş May 21, 2009 9:59 pm

BernaGül'cüm
Sorma ya kaptırdım:)sorucam tatlım onu bi çok sağol :yeah: ağda misliktir yaa önce ağda sonra epilatör de tabii başlık önemli
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Petrichor » Pzt Haz 01, 2009 1:15 pm

emla'ya alternatif olarak xylocaine pump spray varmış. kullanan oldu mu aranızda? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esra654 » Sal Haz 09, 2009 4:51 pm

gulos yazdı:bakulu teşekkürler canım buralardayım artık,derslerden ara vermiştim :kissmuch:
kızlar valla tavsiyenizle bende ağda bantı aldım,biraz önce kollarıma yaptım,veet aldım içinde 12 tane var sanıyordum 6 taneymiş yani iki taraflı sayarak 12 tane yazıyor üzerinde,zaten onunda 4 tanesini kullandım 2 tane kaldı,6 taneside 12 milyon sanki dışarıda aldırdığımla aynı hesaba geliyor bu ama,hem böyle kalanlarda oluyor,aslında memnun kaldım ama madem kendim yapıyorum daha hesaplıya gerlmeli,içinde daha çok olan ağda bantı olmalı :)
bakulu canım sen sesuda 10 tane var demiştin galiba,tane olrakmı 10 tane canım?
bu arada sochic arkadaşımızın tavsiyesiyle ocakta ısıtarak kullandım şipşak oluverdi,elle ısıtmaya uğraşmadım,teşekkürler sochic:)

guloşcum istediğin gibi fiyatı uygun ve güzel bi marka var:vivet.içinde fazlasıyla bant var.sesudan veetden daha cok oldugunu soyleyebılrım.fıyatı da 9 tl.bi bak istersen ;)
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen labonde » Sal Haz 09, 2009 6:20 pm

bayanlar mrb yenı uye oldum yorumları falan okudumda bu emla kremi hakkında anlamadıgım genital bölgeye uygulanmıyo sanırım :S dogrumu anlamısım tek sıkıntım orasıydı da :blushing: onun ıcın almak ıstıyodum
labonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ahra » Çrş Haz 10, 2009 11:52 pm

kızlar bu konu hakkında yazılanların çogunu okudum..Şimdi agdamı daha az acı veriyor eldiven mi? :think: Bu konuda internette okudugum yazıların çogunda eldiveni kullananlar daha olumlu yaklaşmış konuya ..Helede ağdanın o yapıştırdıktan sonraki işlemini düşündükçe çıglık atasım geliyor... :blushing: :fear:

sanırım biraz daha cesarete ihtiyacım var bikini bölgesi için... düşünmek bile beni korkutuyor
Kullanıcı avatarı
ahra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ahra » Çrş Haz 10, 2009 11:55 pm

bu arada bugün tuhaf bir haber okudum bunu yapan kızada hayretler içinde kaldım sizinle paylaşmak istedim bu yöntemin var oldugundan bile haberim yoktu dogrusu :blushing:

haber şöyle
"Karaman'da kolonya sürdüğü bacaklarının tüyünü yakarak temizlemeye çalışan genç kız yaralandı.

Tahsin Ünal Mahallesi'nde oturan R.B. (27), evde bacaklarındaki tüyleri temizlemek istedi. R.B, kolonya sürdüğü bacaklarındaki tüyleri yakmak için çakmağı kullanırken yanındaki kolonya şişesi alev aldı.

Bacakları yanan R.B, Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan genç kızın bacaklarında ikinci derece yanık olduğu bildirildi. "

Güler misin aglar mısın bu olaya ?
Kullanıcı avatarı
ahra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Çrş Haz 10, 2009 11:58 pm

aa bende ilk kez duyuyorum böyle bişey yazık kıza, off kadın olmak zor işte garibim tüylerden kurtulcam diye bacaktan oluyomuş ya
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkny702 » Prş Haz 11, 2009 12:00 am

çok kötü ya cidden :confused: ya hayal etdimde şimdi ayy ciddi ciddi feci bişey
dkny702
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Aegrine » Prş Haz 11, 2009 12:01 am

o sırada çok kızdığınız ah bir elime geçse dediğiniz birini düşünün :) bakın ortada minicik bir tüy bile kalıo mu :laugh:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Prş Haz 11, 2009 12:06 am

ben duymuştum kızlar yanan tüyler bir daha çıkmıyor ondan denemiş olabilir garibim :(
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Prş Haz 11, 2009 9:15 am

çok kötü ya :confused: :confused: :confused: :dontknow:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen GLBK » Prş Haz 11, 2009 9:59 am

slm kızlar ben genital bölgem ve kollarım hariç hep epilatör kullanıyorum. genital bölgem ve kollarım için de ılık ağda kullanıyorum ve çok rahatım. hiç öyle bulaşmıyo. ılık ağda ve berabernde satılan ağda beziyle yarım saatte genital bölgemi alıyorum.öncedeb jilet kullanırdım ve berbat olurdu. bi senedir ağdayla rahata erdim. herkese tavsiye ediyorum. herkes ağda yapsıııın :banana:
Kullanıcı avatarı
GLBK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xono » Prş Haz 11, 2009 12:31 pm

kızlar benim bikini bölgemde batık çıkmıştı, çıkartim derken iğneyle resmen oydum orayı. şimdi orda bi şiş ve kapkara şekilde duruyor batık. ya batıklarınızı nasıl çıkarıyorsunuz. iğne olmadan :blushing: :blushing: :blushing: :blushing:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mobesa » Prş Haz 11, 2009 12:41 pm

batıkları ponza taşıyla ovmak gerektiğini duymuştum.uçlarını dışarı çıkarıyormuş :confused:
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Wiseacre » Prş Haz 11, 2009 3:27 pm

İğne mi ? :confused:
Benim batık sorunum yok ama,kese yapıyorum banyoda yinede oluşmasın diye.
İğneyle fln uğraşmayın bence arkadaşlar ya tehlikeli,mikrop kaptırabilirsiniz. :confused:
Kullanıcı avatarı
Wiseacre
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jadebead » Prş Haz 11, 2009 9:07 pm

sevgili xono,aman igne ile deseleme daha fazla,mikrop kapmamasina da dikkat et.iki parca pamuk yada gazli bez yada kagit peceteyi alkol ile islat.iki elinin basparmaklarina sar.tirnaklarinla degil parmaginla,burasi cok oenmli,parmak kisminla,batigin dibinden degil en az 0,5 cm etrafindan kuvvetle bastir.dibinden bastirirsan daha cok ice gomersin ve hatta parcalanabilir.batigi olusturan cildi yarip disari cikamamis kil govdesi ve onun etrafini saran sebum bezesidir.uzaktan parmaginla s1kman kolayca cikmasini saglayacaktir.
jadebead
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 19beray19 » Prş Haz 18, 2009 11:35 am

arkadaslar bende bikini bölgeme epilatör kullaniyorum ama cok yakiyo 2 dk sonra biraz uyusuyo ama ben yinede weet tüy dökücü krem kullaniyorum pembe olanindan alerji falan yapmiyo hemde cok kolay 2 haftada bi yapiyorum bacaklarimda makine kullaniyorum biraz batiklar oluyo koltuk alti icin makine cok idael ilk aldiktan son´ra ikincide hic aci kalmiyo kollarimDA AGDA YADA makine kullaniyorm
19beray19
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mearlyn1 » Prş Haz 18, 2009 11:48 am

emla kremi duymuşsunuzdur
emla kremi sürüp streç filmle kapatıp 1 saat kadar beklettikten sonra uyguluyormuşsun, uyuştuğundan acı hissi bazılarında tamamen kayboluyor yada çok az acı hissediliyormuş
bende denemedim henüz ama bikini bölgesi için denemeyi düşünüyorum bu kremi
Kullanıcı avatarı
mearlyn1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blondeblair » Prş Haz 18, 2009 12:52 pm

ya arkadaşlar ben bişeyler sormak istiyorum.bende sir ağda veya ağda kullanmak istiyorum bikini bölgeme.sizce hangisi daha rahat?bunların ikisinide daha önce kullanmadım.bi de bu sir ağdanın bant şeklinde olanları varmış.bikini bölgesi için onlar uygun olur mu?yardımcı ollur musunuz? :pray:
blondeblair
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aegrine » Prş Haz 18, 2009 1:00 pm

canım daha önce ağda kullanmadıysan tavsiyem kendin yapmaman :(
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sukatre » Cum Haz 19, 2009 10:07 am

arkadaşlar bikini bölgeme ağda yapıyoum uzun zamandır.
jiletle alsam bi seferliğine sizce nasıl olur :blushing:
Kullanıcı avatarı
sukatre
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hatichh » Cum Haz 19, 2009 10:53 am

bende bikini bölgesinde agda kullanananlardanım ve cok memmunum simdi bir güzellik salonunda yaptırıyorum ve tavsiye ederim laser epilasyon yaptırana kadar en güsel yöntem.. :blushing:
Kullanıcı avatarı
hatichh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen simyaser » Pzt Tem 13, 2009 7:43 pm

sochic yazdı:bikini bölgesi bnm için de tam bi kabus hanımlar nerdeyse bütün yöntemleri denedim epilatör bence ağdadan kat kat fazla acıo dayanılcak gibi değil.ağda bandını küçük küçük kesince ii iş cıkarabilio ama tabi sadce üst taraflara ben hala alt taraflara giremiorum :crybaby: küçük başlıklı kartuş ağdalar da kullanışlı oluo ağda bandı cabuk soğuyo soğuyunca da cekilmio morartıosun can yakıo falan :pisik: valla su kıl tüy işlerinden nefret ediyorum and içtim zaten kızım olursa daha küçükken karınca yağıydı falan sürcem anası gibi çekmesin yavrucak denemesi bedava( heee bi de tabi gögüslerine de kase kapatıcam konuyla alakası yok ama anası gbi silikon derdine düşmesin diee :blushing: )

sochic cahilliğimi bağışla ama nedir bu göğüslerine kase kapatma işi yani göğüslerin daha düzgün olmasını sağlıyosa bende yaparım yiğenlerime ve eğer olursa kızıma :kissmuch: gerçi kendi küçüklüğümden hatırlıyorum sanki annem ben 10 yaşlarındayken öle bişi yapmıştı bana kase gibi güzel şekilli bişeyi göğüslerine kapatıp 3 kere 'tılsımı bu, tılsımı bu...' diyosun o mu acaba :think: eğer buysa bende pek işe yaramadı heralde :toofunny:
simyaser.blogspot.com <3 ilgilenemesemde oralardayımm :)
Kullanıcı avatarı
simyaser
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Pzt Tem 13, 2009 7:50 pm

evet canım o :) . ergenlik çağına giren kızların göğüslerine kase, kahve fincanı gibi şeyler kapatıyolar göğüsleri bunun gibi güzel şekilli olsun diye. tabi sadece eğlenceli bi adet, keşke işe yarasa :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gizemel » Pzt Tem 13, 2009 8:30 pm

blondeblair veet agda bandı kesinlikle alamıyor o bölgeyi kaç kere denediysem olmadı,bence evde normal agda veya sirle dene ama kuaföre gitmek en iyisi.bir de bu yaz sıcağında ağda yapacaksan yanında pudra bulundur mutlaka
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tugba8683 » Pzt Tem 13, 2009 10:58 pm

Kendim sir ağda makinasıyla alıyorum tüm vucudumu, bi kaç kereden sonra çok alıştım. Evde alma sebebimm özellikle bikini bölgesinde kullanılan konserve genellikle birden fazla bayanda kullanılıyor, o bölgeye sürülen spatula konserveye sokuluyor bir çok kez ve herkezin sizin kadar temiz olduğunu düşünmeyin. Herkez için ayrı spatula kullanılsa da herkez için ayrı konserve kullanılmıyor. Bazı iyi kuförlerin her ürünü tek kullanımlık oluyor tabi ücretleride ona göre değişiyor.
Kullanıcı avatarı
tugba8683
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen marquise » Sal Tem 14, 2009 12:17 am

ben de sürekli güzellik salonunda aldırıyorum bikini bölgemi fakat kızlaar son zamanlarda o bölgemde hafiften kararma oldu.nedeni nedir s,zce? :(
Kullanıcı avatarı
marquise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Sal Tem 14, 2009 12:28 am

muhtemelen sıcak ağda ve çok sık ağda yaptırmak nedeniyle cildin hasar görmüş olabileceği gibi allah korusun "koltukaltında bulunan siyahlıklar" başlığında sözü edilen sağlık sorunları da olabilir :dontknow:

viewtopic.php?f=6&t=6954
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen marquise » Sal Tem 14, 2009 12:36 am

sanıyorum sıcak ağdadan dolayıı :(
bu siyahlığı yok etmek için yapabileceğim bişi var mı?
Kullanıcı avatarı
marquise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Sal Tem 14, 2009 12:45 am

öncelikle sorunun kaynağını yok etmek gerek. salondaki hanıma fazla sıcak ağda kullanmamasını söyle bence. gerçi güzellik salonu, kuaför gibi yerlerde çalışanlar pek kulak asmıyorlar, bildiklerini okuyorlar ama sen uzun süredir gidiyormuşsun, seni dinleyecek biridir sanırım.

sonrasında da her banyoda incitmeden hafif peeling ve daha ileri durumlarda da gene koltuklatındaki siyahlıklar başlığında verilen kremler etkili. ben bir de incinme ve sürtünmeleri engellemek için her gün pudra uygulamanı tavsiye ederim.
:bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 3 misafir