Bikini Bölgesi

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Bikini Bölgesi

Mesajgönderen marquise » Sal Tem 14, 2009 12:57 am

çok çok teşekkür ediyorumm :kiss:
Kullanıcı avatarı
marquise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Sal Tem 14, 2009 1:06 am

rica ederim canım. hazır yaz da gelmişken bikini bölgesinin görüntüsü daha bi önem kazanıyor. malum bikiniler mayolar giyilecek, sahile havuza gidilecek :mosthappy
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Sal Tem 14, 2009 5:17 pm

simyaser yazdı:
sochic yazdı:bikini bölgesi bnm için de tam bi kabus hanımlar nerdeyse bütün yöntemleri denedim epilatör bence ağdadan kat kat fazla acıo dayanılcak gibi değil.ağda bandını küçük küçük kesince ii iş cıkarabilio ama tabi sadce üst taraflara ben hala alt taraflara giremiorum :crybaby: küçük başlıklı kartuş ağdalar da kullanışlı oluo ağda bandı cabuk soğuyo soğuyunca da cekilmio morartıosun can yakıo falan :pisik: valla su kıl tüy işlerinden nefret ediyorum and içtim zaten kızım olursa daha küçükken karınca yağıydı falan sürcem anası gibi çekmesin yavrucak denemesi bedava( heee bi de tabi gögüslerine de kase kapatıcam konuyla alakası yok ama anası gbi silikon derdine düşmesin diee :blushing: )

sochic cahilliğimi bağışla ama nedir bu göğüslerine kase kapatma işi yani göğüslerin daha düzgün olmasını sağlıyosa bende yaparım yiğenlerime ve eğer olursa kızıma :kissmuch: gerçi kendi küçüklüğümden hatırlıyorum sanki annem ben 10 yaşlarındayken öle bişi yapmıştı bana kase gibi güzel şekilli bişeyi göğüslerine kapatıp 3 kere 'tılsımı bu, tılsımı bu...' diyosun o mu acaba :think: eğer buysa bende pek işe yaramadı heralde :toofunny:

ay tatım maksat muhabbet olsun die diorum işte hani derler ya büyükler denemekte fayda var :toofunny:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen simyaser » Çrş Tem 15, 2009 2:05 am

hehe haklısın sochic, mihracecim sanada teşekkür ederim
cidden denemekte fayda var kızlar :banana:
simyaser.blogspot.com <3 ilgilenemesemde oralardayımm :)
Kullanıcı avatarı
simyaser
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zeytincik » Çrş Tem 15, 2009 11:49 am

merhaba kızlar ben hep jilet yapardım bikini ve tüm genital bölgeme ama sonra çok sert kökten almadığı için o bölge grimsi bi renk oluyordu çok rahatsız oldum bikaç sefer ağda yapayım dedim bir türlü beceremedim çünkü kıl çıkış yönlerim farklı farklı geçen gün bikini bölgemi pudralayıp epilatörle almaya karar verdim hatta bi ara okadar abarttımki genital bölgeme kadar bitirdim şuan okadar rahatımki tertemiz ve 3 hafta oldu tek tük çıkmaya başladı aman böyle olsunda 2 günde bir ben epilatör gezdirirm hiç üşenmem valla ancak şu kıl dönmelerine çare bulabilen varmı aranızda :(
Kullanıcı avatarı
zeytincik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Çrş Tem 15, 2009 12:09 pm

"batıklar ve kıl dönmeleri" başlığına bir göz atabilirsin ;)

viewtopic.php?f=6&t=3159
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Çrş Tem 15, 2009 12:23 pm

offfff nası yaptın hayatım epilatörle bikini bölgesini yaa saygı dydum su an sana ;) bana göre en cok acıtan yöntem epilatör hem de bikini bölgesinde aman amannn düşünemiorum acıdan bağırtır valla :pisik:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen GIZEM1903 » Çrş Tem 15, 2009 12:41 pm

bende tebrık edıyorum epılator asla deydıremem cok canım yanar
agdayla kendım bıle yapamıyorum dusun yanı yapsam ne ıyıolcak aslında ama işte...
Kullanıcı avatarı
GIZEM1903
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Petrichor » Çrş Tem 15, 2009 12:54 pm

şu yaz sıcağında hafif bir terleme durumunda kıl tüy işinden kurtulmak daha da zor oluyor. nasıl bir pudra sürüyorsunuz o bölgeye? yüzümden başka bir yere pudra sürmediğim için soruyorum :blushing:

ayrıca bikini bölgesini epilatörle almak sandığınız kadar korkunç değil :) alışkanlık meselesi, ben hep epilatör kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Çrş Tem 15, 2009 12:58 pm

yaa epilatör bende batık da yapıo malsef(yaw bi insanda herşey mi batık yapar en sonunda yeter uleynnn diip kaptan mağara adamı gbi dolaştrcaklar adamı :tongue: ) hem cok acıtıo yawwww tek tek cekiooo smdiden içim çekildi bak ;)
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Petrichor » Çrş Tem 15, 2009 1:11 pm

sochic bi alemsin canım ya ben de isyan ediyorum bazen senin gibi :laugh: :laugh:
benim cildim ağdaya garip bi reaksiyon veriyor. çektikten sonra kıpkırmızı oluyor ve o kırmızılık uzun süre kalıyor. o süre içinde canım da çok yanıyor :( soğuk ağda bantlarında da aynı şey oldu o yüzden epilatörümle mutlu mesut yaşıyoruz :pray:

ama şu pudra olayını merak ettim ?
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Çrş Tem 15, 2009 1:18 pm

hmm anladım cnm e sen memnunsan bize susmak,epilatörünle olan ilşkinde mutlu,mesut ve daha az kılsız günler dilemek düşer ;) pudrayı ben de merak ediorum ama hiiiiçççç ağda yapasım yokkk ya da epilatörle geçesim söle bi bacaklarımı zaten ağlanacak durumdalar batık batıkk ben de baktıkça üzülüorum onlara.şimdiki hedefim bi kovaya sıcak suyuu doldurup içine bacaklarımı sokup bi yarım saat yumuşatmak sonra da ponza taşıya ovalamak ;)
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zeytincik » Çrş Tem 15, 2009 3:50 pm

sochic yazdı:offfff nası yaptın hayatım epilatörle bikini bölgesini yaa saygı dydum su an sana ;) bana göre en cok acıtan yöntem epilatör hem de bikini bölgesinde aman amannn düşünemiorum acıdan bağırtır valla :pisik:

hiç sorma canım ya artık bunalımlara girmiştim resmen fışkırıyordu üstelik cok serttı ve ayıptır solemesı jılet cok kasındırıyordu benım canım tatlı degıldır belkı bırazda ondan dayanabıldım ama pudra ve derıyı germe olayı son derece faydalı oluyor bunu kesınlıkle bılıyorum ben talk pudra kullanmıstım benım bı ufaklıgıım var oyuzden agda yapacak zamanım pek olmuyo yoksa bacaklarımı falan bekarken hep agda yapardım oyle puruzsuz ollurduku tuyler seyrek cıkardı ama sımdı epılatore talım mecburı ıstıkamet enazından ısıtma yapıstır cek veya vıcık vıcık yapısma derdı olmuyo deyıp kendımı avutuyorum :)
Kullanıcı avatarı
zeytincik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen evangelline » Çrş Tem 15, 2009 9:06 pm

genital bölgede en az acıtan ve pratik yöntem ameliyat eldiveniyle almak, hem tüyler kısa sürede alınıyor hem de geç çıkıyorlar :yeah:
Kullanıcı avatarı
evangelline
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sochic » Çrş Tem 15, 2009 9:10 pm

zeyitncik anladım canım mecburiyetten olunca tabi göz görmüo bişii ama yine de cokk acılı bi yöntem epilatör bence.batık yaptımı peki cnm
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lovestruck » Cum Tem 17, 2009 10:16 pm

evangelline yazdı:genital bölgede en az acıtan ve pratik yöntem ameliyat eldiveniyle almak, hem tüyler kısa sürede alınıyor hem de geç çıkıyorlar :yeah:

nasıl yaa tek tek mi? amanin tüylerim diken diken olduu
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen evangelline » Cmt Tem 18, 2009 11:19 pm

canım tek tek veya 4-5 tüyü aynı anda alabilirsin yoğunsa :) inan epilatöre göre çok daha az acıyor, tüyleri de azaltıyor...
Kullanıcı avatarı
evangelline
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kebelekk » Pzr Tem 19, 2009 12:40 pm

ameliyat eldivenini ben de denedim aslnda yapılabilir ama ben kuaföre gidiyorum tanıdığım bir kadın var hep ona aldırıyorum açıkçası en temizi de bu aslında. evde almak çok zahmetli. tanıdığınız temiz bir kuaförde aldırırsanız çok rahat oluyor, hem kısa sürüyor hem de kadının eli çabuk oluyor çok acı vermiyor. ilerde lazer düşünüyorum ama lazer için şimdi daha yaşım küçük onun için. bir de düzenli aldırmaya başlayınca azalma da oldu baya
Kullanıcı avatarı
kebelekk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedk8 » Pzr Tem 19, 2009 1:01 pm

nasıl yani? ameliyat eldivenini takıp tüyleri mi çekiyorsunuz? :confused:
Kullanıcı avatarı
sedk8
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen evangelline » Pzr Tem 19, 2009 10:42 pm

evet bildiğimiz pudralı ameliyat eldiveniyle tüyleri çekiyorsun, bikini/koltukaltı gibi bölgeler için temiz ve pratik bir yöntem.
Kullanıcı avatarı
evangelline
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokay88 » Pzr Tem 19, 2009 10:58 pm

kızlar ben koltuk altı- bacak hep kuaförde sir yaptırırım ve çok memnunum ama bikini bölgesine utanıyorum yaptıramıyorum . evde de beceremem ağda bu ameliyat eldiveni çok çok acıtıyr mı sir kadar mıdır daha mı çok :confused:
*)
Kullanıcı avatarı
gokay88
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Pzr Tem 19, 2009 11:02 pm

canım şimdi kim ne dese boş, herkese göre değişir. kullananlar çok memnun. sen bi dene bence, denemesi zor bi yöntem de değil nasıl olsa :bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Tem 20, 2009 9:37 am

Ayy çok zor bu bikini bölgesi temizliği :blushing: Evlenince ne yapıcam diye düşünüyorum hep off daha da düzenli olmak gerek... Ben ölsem kuaföre gidemem bikini bölgem için kızlar ameliyat eldivenini deneyelim bakalım önümüzdeki haftasonu. Bu arada diğer bölgeler için kuaföre giden arkadaşlar, ne sıklıkta gidiyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokay88 » Pzt Tem 20, 2009 10:47 am

aslında kuaför o kadar temiz iş ki keşke gidebilsem ya bi türlü diyemiyorum bikini bölgeside var diye , bana kuaförüm 40 günde bir gel diyor ben sarışınım bide tüylerim de inceldi yaz ayları daha erken gidiyorum ama sıkıntı yaşamıyorum çok şükür.
*)
Kullanıcı avatarı
gokay88
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Tem 20, 2009 11:09 am

Canım temizdir kesinlikle kendimiz yaparken zorlanıyoruz ama sonra o insanın yüzüne bakamam ben :blushing: Dini açıdan da uygun değilmiş diye biliyorum. Benim derdim dediğim gibi evlilik sonrası şu an iyi kötü idare ediyorum. Off çok zor çok neyse ki daha var :blushing: Sir ağda mı tüyleri inceltiyor? Yaa aslında kuaförler ne şekilde yapıyorlarsa o ekipmanlardan alıp eve ağda teşkilatı mı kursam diye düşünüyorum kızlar???
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokay88 » Pzt Tem 20, 2009 11:14 am

evet canım sir benim tüylerimi inceltti ve geç çıkıyo , belki sarışın olmamın da etkisi vardır ama bikini bölgesi benide gelecek için düşündürüyor :confused:
*)
Kullanıcı avatarı
gokay88
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Tem 20, 2009 12:21 pm

Canım peki ne kullanıyor bu kuaförler? Ben de ondan alsam evde kendim yapsam mis gibi kimse görmeden ;)
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ipekbocegi » Prş Tem 23, 2009 3:09 am

kızlar bütün başlığı okudum da bir şey çok kafama takıldı nasıl yazsam blemiyorum :oops: :oops: :oops:

şimdi demişsiniz ya kuaförde çamaşır çıkartma utanma falan, ben yıllar önce bir güzellik merkezinde sir ağda yaptırıyordum, hatta annem zorla götürmüştü, zannettiğin gibi yapmıyorlar diye.

Öyle çamaşır çıkartma gibi bir olay yoktu kızlar, ben yanımda bir ağda çamaşırı götürüyordum, onu giyiyordum, alan kızda sadece tüy olan bölgeleri görüyordu, yani nasıl anlatsam, anladınız siz herhalde :oops: :oops: :oops: Şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım.

Birde emla kremi ben kalıcı makyaj ve dövme yaptırırken kullandım, ağda da kullanmak aklımın ucundan geçmemişti, çok yaşayın siz, müthiş fikir :yeah:

lovestruck, canım kuzenim kuaför kullandıkları sir ağdanın bizdekilerden çok farkı yok, onlar sadece daha ucuza toptan alıyorlar ama yine de kuaförlerde satılanlardan almak istersen malzema pasajları oralarda bulabilirsin. :bye:
Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer,
Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme...
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lovestruck » Prş Tem 23, 2009 8:50 am

ipekböceği canım yaa ben bu kuaförde ağda işinin cahiliyim bütün bölgeyi temizlemiyor muydu kuaför? Benim arkadaşım gidiyordu nasıl yaa çıkarıyor musun diye sormuştum. Evet ama benim örtüm var örte örte yaptırıyorum falan demişti. Yahu hep örtsen ne kadar örteceksin dedim baktım bozuluyor sustum ben de :laugh: Sir daha az acıtıyormuş ve geç çıkarıyormuş diye ben de giriyorum artık bu işlere hadi hayırlı olsun...
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Prş Tem 23, 2009 9:07 am

kızlar ben en geç 3 haftada gidiyorum yani hemen çıkmaya başlıyori,bu arada bende ilk başlar örtüyordum yani ama şurasını alayım burasını alyım derken o açılıyor zaten örtününde bir anlamı kalmıyor,hatta diyorlarki örtüyü alırmısınız rahat çalışamıyoruz,ilk başlarda çok utanıyordum ama alıştım neyapayım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lovestruck » Prş Tem 23, 2009 10:36 am

güloş tertemiz oluyor di mi neticede?
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ipekbocegi » Prş Tem 23, 2009 12:05 pm

canım örtü değil bahsettiğim, zaten örtü ile yapamaz ki, ben çamaşırın üzerinizde kalmasından bahsediyorum ve evet tamamını alıyordu. Sadece o an aldığı bölgeyi görüyordu, nasıl anlatsam ya :oops: :oops: :oops: Buradan anlatmak çok zor o olayı ama örtüyle olmayacağı kesin, işinin uzmanı insanlar bile kolayına kaçıyor demek ki artık :oops: :oops: :oops:

tabiki yine de utangaçlık oluyor ama, çıplak kalmaktan iyiydi, düşünüyorumda biri çamaşır yokken bacağını falan kaldır dese çok utanırım :blushing:
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gulos » Prş Tem 23, 2009 12:29 pm

evet canım tertemiz oluyor tabiki :yeah:
ipekböceği demekki odeğişik bir çamaşır ozaman hiç denk gelmedim öyle birşeye,zaten iç çamaşırı çıkarmayıp sade alacağı böylgeyi açıncada çıkarttırıyorlar,alt üst heryer alınıyor bende çok utanıyordum ama çareyok :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ipekbocegi » Prş Tem 23, 2009 12:40 pm

canım neyse,demek ki ben ağdaya gitmeyeli çok şey değişmiş :laugh: yani ben bildiğiniz çamaşır kullanıyordum ve kız hiç çıkarttırmıyordu, dediğim gibi sadece alacağı bölgeyi görüyor, sonra başka tarafa geçiyordu, beş dakika bile sürmüyordu. Gerçekten yaşlandım herhalde, çok eskilerde kalmış baksanıza, kimse karşılaşmadığına göre :(

kızlar, o işi yapan insanların umurunda bile olmuyor, yani kolunuz nasılsa orayı da öyle düşünüyorlar ama haklısınız ya utanmamak elde değildir ama bebiş gibi oluyorsunuz ya, değer bence :)
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mylove95 » Prş Tem 23, 2009 1:14 pm

ben hep evde ılık ağdayla alırdım bikini bölgesini ama bu sefer kuaföre gitmek zorundayım galiba, sıcaklarda ağdayı hiç çekemiyorumm, bikere de kuaförde denicem, sir çok acıtıyo mu yaa, arkadaşımla beraber gitmiştim, odadan çığlıklar yükseliyodu, feci korktumm :blushing: :crybaby:
Mutlu son, diye birşey yoktur. Çünkü birşeyde 'son' varsa orada mutluluk yoktur.
Kullanıcı avatarı
mylove95
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Prş Tem 23, 2009 2:00 pm

asla normal ağdadan fazla acıtmıyor, hiç merak etme. hatta daha az bile acır. ama gene acıyo o başka ;) .
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xesrax » Prş Tem 23, 2009 2:18 pm

zaten ağda yapan kuaförler günde bilmemkaç kişiyi görüyorlar. onlar için bıyık,kaş gibi normal bişey. ben artık utanmıyorum pek.. :nanik: ama acı her zmn oluyor. siz siz olun fazla bekeltmeden ayda 1 gidin :yeah:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mylove95 » Prş Tem 23, 2009 2:22 pm

tsk. ler kzlar :blushing:
Mutlu son, diye birşey yoktur. Çünkü birşeyde 'son' varsa orada mutluluk yoktur.
Kullanıcı avatarı
mylove95
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Cum Tem 24, 2009 10:09 am

Ya kızlar gidenlere bir şey demiyorum da ağdacılar için normal olabilir tabi artık ama benim için anormal :blushing: Böyle yetişiyoruz yıllarca forbidden zone şeklinde.

Örtü işini atmıştır belki de arkadaşım kızlar. Hani ben nasıl gidiyorsun o kadar utangacım şuyum buyum diyorsun bir de şeklinde bir tepki verince. Ya bugün ya yarın benim de bunu yapıp kurtulmam lazım. Başarılı bir operasyon olacağını umuyorum psikolojik olarak çok hazırlandım!!!

mylove95 çığlık duymadım ben hiç yaa abartı sanki biraz... Belki acıya çok dayanıksız bir insandı. Benim annem öyledir mesela bacağında bile auwuuwuwuwu falan sesleri çıkarır ben biraz daha dayanıklıyımdır.
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mylove95 » Cum Tem 24, 2009 1:29 pm

eed, hassas biras, belki o yüzden bağırmıstırr :blushing:
Kullanıcı avatarı
mylove95
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Cmt Tem 25, 2009 1:19 pm

yaa yaptım ama şu an canım yanıyor.. böyle sonuç alan var mı? daha önce de ağda yapmıştım hiç böyle olmamıştı :crybaby:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ipekbocegi » Cmt Tem 25, 2009 2:19 pm

canım hadi geçmiş olsun :) acısını da anlayabiliyorum ama bepanten plus falan kullansan iyi geliyor bana. Ki ben ne yazık ki çok talihsizim bu konuda :blushing: , bende bile işe yarıyorsa, acıya hayda hayda iyi gelir canım :kiss:
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cnscsn » Prş Ağu 06, 2009 1:10 pm

ya bakırköyde özel bolge icin bi yer tavsiye edebilecek olan ar mı? ama cok utanıyorum..?
cnscsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shinah » Pzr Ağu 23, 2009 6:13 pm

arkadaşlar bn suan yazlıktayım burda gidebilceğim bi kuaför bilmiyorum ve jiletle aldığım için çok sert çıktı bu sorunu nasıl çözebilirim?
birde bazı arkadaşlar çekindiğini yazmış bende başlarda çekiniyodum kadın komik şeyler söyledi cesaretlendirdi ve zamanla alıştım zamanla alışıyo insan sonuçta o da bir bayan:)
shinah
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Ağu 24, 2009 1:15 pm

kızlar bikini bölgemde bu ara batık olmaya başladı, bi kaç tane ama acıyor, kırmızı oldu..çok aşırı moralim bozuldu,bildiğiniz ilaç , krem flan var mı batıklara iyi gelen.cidden çok rahatsız oldum çnkü :crybaby: hem de sirle alıyorum ve kaç senedir alıyorum yani, ilk kez de değil, böyle batık sorunu hiç yaşamadım bugüne kadar..neden durduk yere oldu ki şimdi :crybaby:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Ağu 24, 2009 2:11 pm

canım farklı bir şey kullandın mı aldıktan sonra?
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Ağu 24, 2009 2:58 pm

yok cnm ya kullanmadım, kullanmam da zaten, yıllardır aynı yöntem, sirle alıyorum..hem de tüylerim azalmaya başladı ona ramen batık derdi çıktı başıma bu yaştan sonra.. cildim için kullandığım glikolik asitli ürünlerimden sürsem kesin iyi gelir ama çok pahalılar, kıyamıyorum :laugh: bu gidişle yapıcam ama, ya da daha ucuz bi soyucu kullanıcam acnelyse gibi :confused:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen missie » Pzt Ağu 24, 2009 3:52 pm

Selam kızlar ben 17 yaşındayım we bu yaşıma kadar hep jilet kullandım bikini bölgemde.Bacaklarım we kollarımada arada bi ağdaya gitsemde genelde oralarada hep jilet sürdüm.Ama kıllarım artık semsert ve aşırı derecede köklüydü.Ağda kullanan arkadaşlarımın tüyleri çıktığında warla yok arası olduğundan sorun etmemeleri beni çok kıskandırdı we yaklaşık 1 hafta önce full ağdaya gittim.Bacaklar ve kolaltı alındı ve sıra oraya geldi..Kadın alttan baslayıp üstlere doğru aldı ama o anda çok acısada uyuştuğu için çok fazla hatırlamıyorsunuz ve kızlar inanın ağdadan rahatı olamaz bundan sonra hep full ağdaya gidicem ve karınca yumurtası yağı sürücem..Bence kesinlikle ağdaya gidin :yeah: ben semsert olmuş tüylerimi aldırdım ve şimdi bakmaya doyamıyorum :blushing: :laugh:. Bu arada karınca yumurtası yağı kullanıp memnun kalan war mı? :confused: Herkese tüysüz günler :bye:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Pzt Ağu 24, 2009 7:23 pm

missie, forumda aratırsan karınca yumurtası yağı ile ilgili yorumları bulabilirsin.

örneğin bio-der/ capilex vb tüy azaltıcı kremler başlığı:
viewtopic.php?f=6&t=1733&start=460&st=0&sk=t&sd=a
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen missie » Pzt Ağu 24, 2009 9:47 pm

Mihrace, cnm bugun baktım biraz ama kullandım ben çok memnunum dien birisi göremedim ondan bide buraya sorıyım dedm cnm :kissmuch:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir