Bikini Bölgesi

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Bikini Bölgesi

Mesajgönderen Petrichor » Çrş Tem 15, 2009 1:11 pm

sochic bi alemsin canım ya ben de isyan ediyorum bazen senin gibi :laugh: :laugh:
benim cildim ağdaya garip bi reaksiyon veriyor. çektikten sonra kıpkırmızı oluyor ve o kırmızılık uzun süre kalıyor. o süre içinde canım da çok yanıyor :( soğuk ağda bantlarında da aynı şey oldu o yüzden epilatörümle mutlu mesut yaşıyoruz :pray:

ama şu pudra olayını merak ettim ?
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sochic » Çrş Tem 15, 2009 1:18 pm

hmm anladım cnm e sen memnunsan bize susmak,epilatörünle olan ilşkinde mutlu,mesut ve daha az kılsız günler dilemek düşer ;) pudrayı ben de merak ediorum ama hiiiiçççç ağda yapasım yokkk ya da epilatörle geçesim söle bi bacaklarımı zaten ağlanacak durumdalar batık batıkk ben de baktıkça üzülüorum onlara.şimdiki hedefim bi kovaya sıcak suyuu doldurup içine bacaklarımı sokup bi yarım saat yumuşatmak sonra da ponza taşıya ovalamak ;)
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zeytincik » Çrş Tem 15, 2009 3:50 pm

sochic yazdı:offfff nası yaptın hayatım epilatörle bikini bölgesini yaa saygı dydum su an sana ;) bana göre en cok acıtan yöntem epilatör hem de bikini bölgesinde aman amannn düşünemiorum acıdan bağırtır valla :pisik:

hiç sorma canım ya artık bunalımlara girmiştim resmen fışkırıyordu üstelik cok serttı ve ayıptır solemesı jılet cok kasındırıyordu benım canım tatlı degıldır belkı bırazda ondan dayanabıldım ama pudra ve derıyı germe olayı son derece faydalı oluyor bunu kesınlıkle bılıyorum ben talk pudra kullanmıstım benım bı ufaklıgıım var oyuzden agda yapacak zamanım pek olmuyo yoksa bacaklarımı falan bekarken hep agda yapardım oyle puruzsuz ollurduku tuyler seyrek cıkardı ama sımdı epılatore talım mecburı ıstıkamet enazından ısıtma yapıstır cek veya vıcık vıcık yapısma derdı olmuyo deyıp kendımı avutuyorum :)
Kullanıcı avatarı
zeytincik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen evangelline » Çrş Tem 15, 2009 9:06 pm

genital bölgede en az acıtan ve pratik yöntem ameliyat eldiveniyle almak, hem tüyler kısa sürede alınıyor hem de geç çıkıyorlar :yeah:
Kullanıcı avatarı
evangelline
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sochic » Çrş Tem 15, 2009 9:10 pm

zeyitncik anladım canım mecburiyetten olunca tabi göz görmüo bişii ama yine de cokk acılı bi yöntem epilatör bence.batık yaptımı peki cnm
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lovestruck » Cum Tem 17, 2009 10:16 pm

evangelline yazdı:genital bölgede en az acıtan ve pratik yöntem ameliyat eldiveniyle almak, hem tüyler kısa sürede alınıyor hem de geç çıkıyorlar :yeah:

nasıl yaa tek tek mi? amanin tüylerim diken diken olduu
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen evangelline » Cmt Tem 18, 2009 11:19 pm

canım tek tek veya 4-5 tüyü aynı anda alabilirsin yoğunsa :) inan epilatöre göre çok daha az acıyor, tüyleri de azaltıyor...
Kullanıcı avatarı
evangelline
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kebelekk » Pzr Tem 19, 2009 12:40 pm

ameliyat eldivenini ben de denedim aslnda yapılabilir ama ben kuaföre gidiyorum tanıdığım bir kadın var hep ona aldırıyorum açıkçası en temizi de bu aslında. evde almak çok zahmetli. tanıdığınız temiz bir kuaförde aldırırsanız çok rahat oluyor, hem kısa sürüyor hem de kadının eli çabuk oluyor çok acı vermiyor. ilerde lazer düşünüyorum ama lazer için şimdi daha yaşım küçük onun için. bir de düzenli aldırmaya başlayınca azalma da oldu baya
Kullanıcı avatarı
kebelekk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedk8 » Pzr Tem 19, 2009 1:01 pm

nasıl yani? ameliyat eldivenini takıp tüyleri mi çekiyorsunuz? :confused:
Kullanıcı avatarı
sedk8
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen evangelline » Pzr Tem 19, 2009 10:42 pm

evet bildiğimiz pudralı ameliyat eldiveniyle tüyleri çekiyorsun, bikini/koltukaltı gibi bölgeler için temiz ve pratik bir yöntem.
Kullanıcı avatarı
evangelline
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokay88 » Pzr Tem 19, 2009 10:58 pm

kızlar ben koltuk altı- bacak hep kuaförde sir yaptırırım ve çok memnunum ama bikini bölgesine utanıyorum yaptıramıyorum . evde de beceremem ağda bu ameliyat eldiveni çok çok acıtıyr mı sir kadar mıdır daha mı çok :confused:
*)
Kullanıcı avatarı
gokay88
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Pzr Tem 19, 2009 11:02 pm

canım şimdi kim ne dese boş, herkese göre değişir. kullananlar çok memnun. sen bi dene bence, denemesi zor bi yöntem de değil nasıl olsa :bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Tem 20, 2009 9:37 am

Ayy çok zor bu bikini bölgesi temizliği :blushing: Evlenince ne yapıcam diye düşünüyorum hep off daha da düzenli olmak gerek... Ben ölsem kuaföre gidemem bikini bölgem için kızlar ameliyat eldivenini deneyelim bakalım önümüzdeki haftasonu. Bu arada diğer bölgeler için kuaföre giden arkadaşlar, ne sıklıkta gidiyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokay88 » Pzt Tem 20, 2009 10:47 am

aslında kuaför o kadar temiz iş ki keşke gidebilsem ya bi türlü diyemiyorum bikini bölgeside var diye , bana kuaförüm 40 günde bir gel diyor ben sarışınım bide tüylerim de inceldi yaz ayları daha erken gidiyorum ama sıkıntı yaşamıyorum çok şükür.
*)
Kullanıcı avatarı
gokay88
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Tem 20, 2009 11:09 am

Canım temizdir kesinlikle kendimiz yaparken zorlanıyoruz ama sonra o insanın yüzüne bakamam ben :blushing: Dini açıdan da uygun değilmiş diye biliyorum. Benim derdim dediğim gibi evlilik sonrası şu an iyi kötü idare ediyorum. Off çok zor çok neyse ki daha var :blushing: Sir ağda mı tüyleri inceltiyor? Yaa aslında kuaförler ne şekilde yapıyorlarsa o ekipmanlardan alıp eve ağda teşkilatı mı kursam diye düşünüyorum kızlar???
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokay88 » Pzt Tem 20, 2009 11:14 am

evet canım sir benim tüylerimi inceltti ve geç çıkıyo , belki sarışın olmamın da etkisi vardır ama bikini bölgesi benide gelecek için düşündürüyor :confused:
*)
Kullanıcı avatarı
gokay88
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Tem 20, 2009 12:21 pm

Canım peki ne kullanıyor bu kuaförler? Ben de ondan alsam evde kendim yapsam mis gibi kimse görmeden ;)
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ipekbocegi » Prş Tem 23, 2009 3:09 am

kızlar bütün başlığı okudum da bir şey çok kafama takıldı nasıl yazsam blemiyorum :oops: :oops: :oops:

şimdi demişsiniz ya kuaförde çamaşır çıkartma utanma falan, ben yıllar önce bir güzellik merkezinde sir ağda yaptırıyordum, hatta annem zorla götürmüştü, zannettiğin gibi yapmıyorlar diye.

Öyle çamaşır çıkartma gibi bir olay yoktu kızlar, ben yanımda bir ağda çamaşırı götürüyordum, onu giyiyordum, alan kızda sadece tüy olan bölgeleri görüyordu, yani nasıl anlatsam, anladınız siz herhalde :oops: :oops: :oops: Şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım.

Birde emla kremi ben kalıcı makyaj ve dövme yaptırırken kullandım, ağda da kullanmak aklımın ucundan geçmemişti, çok yaşayın siz, müthiş fikir :yeah:

lovestruck, canım kuzenim kuaför kullandıkları sir ağdanın bizdekilerden çok farkı yok, onlar sadece daha ucuza toptan alıyorlar ama yine de kuaförlerde satılanlardan almak istersen malzema pasajları oralarda bulabilirsin. :bye:
Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer,
Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme...
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lovestruck » Prş Tem 23, 2009 8:50 am

ipekböceği canım yaa ben bu kuaförde ağda işinin cahiliyim bütün bölgeyi temizlemiyor muydu kuaför? Benim arkadaşım gidiyordu nasıl yaa çıkarıyor musun diye sormuştum. Evet ama benim örtüm var örte örte yaptırıyorum falan demişti. Yahu hep örtsen ne kadar örteceksin dedim baktım bozuluyor sustum ben de :laugh: Sir daha az acıtıyormuş ve geç çıkarıyormuş diye ben de giriyorum artık bu işlere hadi hayırlı olsun...
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Prş Tem 23, 2009 9:07 am

kızlar ben en geç 3 haftada gidiyorum yani hemen çıkmaya başlıyori,bu arada bende ilk başlar örtüyordum yani ama şurasını alayım burasını alyım derken o açılıyor zaten örtününde bir anlamı kalmıyor,hatta diyorlarki örtüyü alırmısınız rahat çalışamıyoruz,ilk başlarda çok utanıyordum ama alıştım neyapayım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir