Zayıflama Hapları

Moderatörler: luthien, muhendis

Re: Zayıflama Hapları

Mesajgönderen pelinn88 » Pzt Eyl 07, 2009 3:00 pm

baharcım o ilacı kullanmayı kesmelesin ben ufak bi arastırma yaptım ve hiç iyi şeyler yazmıo o ilaç hakkında hatta yukardada biber ilacıyla ilgili bi yazı var ben cok rahatsız oldum kullanırken vede cidi anlamda korktum cnm bence sende kullanma gercekten kullanma cnm
Kullanıcı avatarı
pelinn88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bbaharr » Pzt Eyl 07, 2009 11:28 pm

çok saolun kızlar.. hapı bugun almadım bidahada almayı düşünmüyorum aslında nasıl olduda içeriğini netten araştırmadım bilemiyorum sabah yazdığımda 2günde 1 aldığımı sölemiştim,,, fakat işte olduğum için yazılan uzun yazıları okumaya fırsatım olmamıştı şimdi okudum nettende baktım gerçekten ne içiomuşum ben öle..

yazıyı okurken aklıma geldi bugun telefonda bi konu anlatmaya çalışıyorum ama sadece çalışıyorum kelimeler aklımda ama bitürlü toparlayıp ağzımdan çıkartamıyorum..

ilk yazımdada kullanılmamasının daha ii olduğunu yazmıştım şimdiki fikrim asla kullanmayın tecrübeyle sabit,, tansiyon düşüklüğü,durup dururken çarpıntı,bayılıcak gb olmalar,ağız kuruluğu,mide bulantısı,neşemin kaçması ve son günlerde sol elimde ara ara uyuşmalar yarın doktora gidip sonuçları tekrar paylaşıcam , deneyimlerinizi aktardığınız için çok teşekkür ederim.. :huggs:
Kullanıcı avatarı
bbaharr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pelinn88 » Pzt Eyl 07, 2009 11:36 pm

ohhh baharcımm walla içim rahatladı ben baya korktum çünkü seninde hala kullandığını düşündükçe içim rahat etmiodu :)
Kullanıcı avatarı
pelinn88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bbaharr » Cum Eyl 11, 2009 7:59 am

tatlımmm korkma korkma bıraktım bende :)
dr. gidicektim gittim sonuçları almak biraz uzun sürdü malum kan ve idrar testi yaptırdım. şükür bişi çıkmadı, bıraktıktan sonraki 3.günden bu yana gayet iiyim hiç bi şikayetim kalmadı. kilomsaaaaaa 53kg.500gr. akşamları yiyiyorum ama egzersizlere sarıldım hiç bi şekilde bırakmıyorum.
Kullanıcı avatarı
bbaharr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Siibellaaa » Cum Eyl 11, 2009 9:39 pm

Kızlar aktardan sağlıklı zayıflamak için Fitoform kapsüllerinden aldım , daha önce kullanan ar mı bu kapsülleri acaba işe yararlar mı , karnım değilde bacaklarım için istiyorum :(
Kullanıcı avatarı
Siibellaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pearlly » Pzt Eyl 14, 2009 3:42 pm

Kızlar aranızda acai berry kullanan varmı ?
pearlly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Siibellaaa » Sal Eyl 15, 2009 1:56 pm

sanırım işe yarıyor bu fitoform :S sürekli tuvalete gitmeye başladım hiç giteyen biri olarak :yeah:
Kullanıcı avatarı
Siibellaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen se38 » Sal Eyl 15, 2009 2:24 pm

mrb kızlar bızım aılede kılo genetık bırazda butun aılecek kılo problemımız var ozellıkle annemde kıloda dolayı hastalıklar falanda oldu kalp falan annem dıyet yapamıyan bırısı tansıyonu dusuyo cunku ve pıyasada nekadar ot cay macun ne bıleyım aktarlarda satılan herturlu seyı denedı ama sonuc aynı kılo veremıyodu elma krom bıber hapı gıbı haplarda kullandı ama sonuc aynı en son rx1 adlı hapı ben denemıstım bende kılo verdırdı ama acayıp degısık bısey yapmıstı uykum gelmıyodu uyuyamıyodum enerjı hapı almıs gıbıydım cok fazla baskı yapıyo gıbıydı yanı terlıyodumdevamlı ama bu rahatsız edecek sekıldedeydı fakat aynı hap yanı rx1 annemde hıc bır sorun yaratmadı ve ınanılacak gıbı degıl ama hıc kılo veremeyen annem bır ayda 10 kılo verdı ve kullanmayada devam edıyo ama en saglıklı kılo verme yolu tabıkıde dıyetısyen kardesım 12 yasında ve artık obez sınırına dayanınca dıyetısyene goturduk ve hemen hemen hıc bıseyden kısmadan sadce az yıyerek ama herseyı yıyerek oda bır ayda 10 kılo verdı eeee bende sadece bol su ıcerek ve gun ııcnde devamlı yuruyerek nerdeyse ıdeal kıloma geldım ıste sıze 3 farklı kısı 3 farklı yol zayıflamak ıcın sonucta butun bunyeler farklı vucutlarımız farklı tepkı verıyo sonucta neyse baya uzun bı msj oldu umarım herkez ıdeal kılosuna ulasır cunku kılo herseyden onemlı saglık ııcn fazla olmaması gerekıyo..
se38
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sere » Prş Eyl 24, 2009 4:34 pm

Kaynak: Hürriyet
Resim

Meksika biberi çekirdeği esanslı zayıflama hapı kullanan 110 kilo ağırlığındaki 28 yaşındaki Ferhan Yılmaz, evinde ölü bulundu.

Türkiye´ye Uzakdoğu´dan sokulan ve orijinal adı `La Jiao Shou Shen' olan Meksika biberi çekirdeği esanslı zayıflama hapı kullanan 110 kilo ağırlığındaki 28 yaşındaki Ferhan Yılmaz, evinde ölü bulundu. Polis, yatağının başucunda 3 kutu zayıflama hapı bulurken, yakınları ve komşuları Ferhan Yılmaz´ın uzun süredir zayıflamak için alternatif zayıflama metodları üzerinde araştırma yaptığını söyledi.

Olay Bayındır Mahallesi´nden gelen bir ihbarla ortaya çıktı. 340 Sokak Kuzucu Apartmanı´nın 5´inci katında yalnız oturan, internet kafe işletmeciliği yapan Ferhan Yılmaz´ın kapısını çalan komşuları, yanıt alamayınca polise haber verdi. Gelen polis, çilingire açtırdığı kapıdan girdiğinde, 110 kilo ağırlığındaki Ferhan´ı, yatağında ölü buldu. Yatağının başucunda da 3 kutu zayıflama hapı bulundu. Ölümü şüpheli görülen genç için Olay Yeri İnceleme ekipleri çağrıldı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası dedektiflerinin de geldiği evden polis ekipleri, `La Jiao Shou Shen' adlı zayıflama haplarını alarak ayrıldı. Yakınları ve komşuları Ferhan Yılmaz´ın uzun süredir zayıflamak için alternatif zayıflama metodları üzerinde araştırma yaptığını söyledi. Komşuları, ``Herhangi bir hastalığı yoktu. Sadece, fazla kilo sorununu çözmek için hap kullandığını duyduk. Çevresinde çok sevilen bir gençti'' dedi.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdürlüğü´nün Türkiye´de üretim izni vermediği zayıflama hapını kullanan Ferhan Yılmaz´ın kesin ölüm nedeninin Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu´ndan gelecek raporla belirleneceği ifade edildi.

Piyasada kutusu 40 TL´den başlayan fiyatlarla satışı kaçak yollarla yapılan `Meksika Biberi' hapının kullanımı ile ilgili olarak internet sitelerinde de uyarılar bulunuluyor. Hamile, gebe ve emzirenlerin kesinlikle kullanamayacakları vurgulanan hapın, ayrıca karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar ile yüksek tansiyonlu kişiler, ülser veya gastrit şikayeti olanların kullanmasının hayati tehlike oluşturacağı belirtiliyor. Alkol ile birlikte kullanımının da zararlı olduğu belirtilen uyarılarda hapın mutlak surette doktor kontrolünde alınması gerektiği de özellikle vurgulanıyor. Dünyada sadece Rusya ve Çin´de resmi olarak satışı yapılan bu hapın Türkiye´de sahtelerinin de üretildiği iddia ediliyor.
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gokche19 » Cum Eyl 25, 2009 10:15 pm

kullananlara umarım yol gösterici olur bu talihsiz haber ! ! ! :angryfire
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shewolf » Sal Eyl 29, 2009 9:49 am

EN CANLI ÖRNEK BENİM DİKKATLİ OKUYUN KIZLAR!!!!

Çok diyet yaptım güsel kilo verdim hepsindede.. en son az bişe kilo aldım ve hap kullanmaya başladım ..Reductil'le başladım önce ; beynimde feci bi uyuşma ve bakışlarımda sabitlik yaptı bıraktım.Sonra FX15 kullandım o da halsizlik yaptı..En son LİDA kullandım tabiri caizse ağzıma etti...Kilo vermeyi bırakın 22 kilo aldım üzerine...

Geçen hafta DENGE SAĞLIK MERKEZ'ine gittim tartıya çıktığımda şok geçirdim ve fena kafama koydum dedim 6 ay kendime zaman biçtim.. Doktorla konuşmaya geçtiğimizde neler yaptın dediğinde ilaçı söledim o ara..bana ''_İyiki ölmemişsin yaşadığına dua et ..kilolarını veririz o sorun değil'' dedi

sakın ama sakın ilaçlardan uzak durun ... güsel bi diyetisyenle verilmicek kilo yoktur ..ben senelerce her türlü zayıflama yöntemini denedim..Lıposuctıon bile.. inanın hepsi boş.. tek değişmeyen düzenli yemek ve aktiflik..
Kullanıcı avatarı
shewolf
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen p11nar » Sal Eyl 29, 2009 10:11 am

shewolf çok geçmiş olsun canım :( doktorun dediği gibi, bununla kurtulman bile iyi, asla inanmıyorum şahsen ilaçlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilebileceğine, çokk karşıyım :shh: başarılar canım sana, dediğin gibi düzgün bir yeme düzeni ve aktif 1 hayatla verilmeyecek kilo yok :kissmuch:
=)
Kullanıcı avatarı
p11nar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shewolf » Sal Eyl 29, 2009 10:23 am

evet p11nar2cım o yüzden şimdi elimden geldiği kadar hap kullanıcılarını uzak tutmaya çalışıom..sonuçta benim canım yandı =) bari başkalarına faydam olsun
Kullanıcı avatarı
shewolf
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayse0707 » Cum Eki 02, 2009 10:46 am

arkadaslar mrb.aranızda fx15 kullanan etkı veya yan etkısını gören varmı.hapı alalı cok olmustu ama kullanmaya cesaret edemedım daha once dun ılk defa kullanmaya basladım 6 kılo fazlam var.son bır aydır tatlı yemeden 1 gunum gecmıyordu duramıyordum acıkcası ama dun hapı attım yarım saat sonra ne yemek ne tatlı hıc ıstahım kalmadı aklınıza yemek dahı gelmıyor cok sasrdım ve gunde 1 bardak su ıcen bn dun bardagı elımden bırakamadım.eger bu ılacı kullanan varsa yazabılırmı :huggs:
ayse0707
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Gmac » Cum Eki 02, 2009 10:58 am

Gnc - Pro performance tabletlerinden kullanıyorum
L- Carnitine

Spor a baslamadan 45 dk önce alınan bır ılac. tamamı ıle bolgesel yağlamalarda etkılı . 2 aydır kullanyorum ve ıstedıgım sonuca ulastım. Özellikle yuksek performanslı sporlar ıcın kullanılan ve etkılı sonuc veren bır ılac spor yapmıyorsanız kullanmayın. Herhangı bir yan etkısı yok. Zaten GNC bakanlıgında onayladıgı bır yağ yakıcı. GNC magzalarından alabılırsınız 100 Tl
Gmac
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen peony » Cum Eki 02, 2009 10:14 pm

ayse 0707 bak yukarıda arkadaş yazmış kendi deneyimini, bir bak istersen.
bence de bunları kullanmak hiç doğru değil ayrıca uzmanların söylediğine göre bunların etkisi 3 5 günde olmasa bile birkaç yıl sonra kesin çıkarmış ;)
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shewolf » Cum Eki 02, 2009 10:40 pm

ayse0707 yazdı:arkadaslar mrb.aranızda fx15 kullanan etkı veya yan etkısını gören varmı.hapı alalı cok olmustu ama kullanmaya cesaret edemedım daha once dun ılk defa kullanmaya basladım 6 kılo fazlam var.son bır aydır tatlı yemeden 1 gunum gecmıyordu duramıyordum acıkcası ama dun hapı attım yarım saat sonra ne yemek ne tatlı hıc ıstahım kalmadı aklınıza yemek dahı gelmıyor cok sasrdım ve gunde 1 bardak su ıcen bn dun bardagı elımden bırakamadım.eger bu ılacı kullanan varsa yazabılırmı :huggs:

ayşecim o ilaçın susatma nedeni böbrekleri zayıflattığı için böbrek suya ihtiyac duyuyo ve ağızda kuruluk yapıo... eminim o ilaçsız kendini zorlarsan içersin suyu.. 6 kiloyu verirsin ama 15 kilo olarakta geri alırsın..ömrünün sonuna kadar bu ilacı kullanmicaksın sonuçta... ben yazdım yukarda verdiği reaksiyonları bana .. bende senin gibi kimseye aldırmazdım kafamın dikine giderdim ..
Kullanıcı avatarı
shewolf
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayse0707 » Cmt Eki 03, 2009 10:57 am

tamm arkadaslar haklısınız kullanmıcam hiçbişey saglıkdan daha önemlı deıl önerılerınız için tesekkur ederım :huggs:
ayse0707
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shewolf » Pzt Eki 05, 2009 2:47 pm

umarım kullanmazsın ayse0707 =) dediğim gibi bende çok hata yaptım öle..şimdi diyetisyendeyim ve geçen haftadan buyana 2 kg vermişim bu da demek oluo ayda 8 kg ve sağlıklı bi şekilde =)
Kullanıcı avatarı
shewolf
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayse0707 » Pzt Eki 05, 2009 4:39 pm

ben zaten gecen sene dietle 14 kilo verdim 72 kilodan 58 e düstüm ve korudum sadece 1 yılda 2 kılo aldım en son 1 hafta once 60 kıloydum hapı sadce 2 gun kullndım bıraktım suandada dietle devam ediyorum.insallah 54 e düşerim :confused: ..... sanada basarılar dilerim shewolf insallh istedigin kılona ulasırsınnnnn :huggs:
ayse0707
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MARISSA24 » Cmt Eki 10, 2009 2:42 pm

Merhaba kuzular size bir sorum olacak diaformin diye bir hap duydunuzmu normalde şeker hastalarına verilen bir ilaç ama diyetisyenler zayıflamak içinde veriyorlarmış benim kuzenim kullandı 10 kilo verdi. bende bugünden itibaren başladım ilaçla ilgili bilgileri olan varsa yada kullandıysa bana yardımıcı olsun lütfen
Kullanıcı avatarı
MARISSA24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lava » Cmt Eki 10, 2009 6:20 pm

pembeprenses
ben kullandım kilo asla asla vermedim üzerine günde 15-20 kez lavaboya çıkıyodum geceleri saymıyorum bile uyku düzeni falan kalmadı 1 kilo bile veremedim :potty: aldığım yere iade ettim bana acı cehre verdiler bir de bunu denicem ama hiç ama hiç bir etkisi olmayacak gibi
var mı acı cehre kullanan?
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen endohater » Cmt Eki 10, 2009 7:50 pm

MARISSA24 evet o ilaç şeker hastalarına ya da olma ihtimali olanlara veriliyor. yemeye dikkat edilirse kilo verdirebiliyor.yemeklerden sonra içiliyo ve bağırsaklardan glikoz emilimini azaltıyor. fakat karbonhidrat tüketimini azaltman lazım. aynı düzende yemeye devam edip onu içersen lavabodan çıkamazsın.
Kullanıcı avatarı
endohater
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sere » Pzr Eki 11, 2009 11:47 pm

eevt diaformin doktor kontrolü olduğunda iyi bir ilaç. bi nevi karbonhidrat bloker sayılır belli ölçüde.
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen daraprensesi » Pzt Eki 12, 2009 12:39 pm

bende hipoglisemi var,doktorum bana da vermişti,ama dogru durust kullanmadım,bugun kullanmaya başlayacagım sanırım,doktorum bunun yanında bana birde diyet listesi verdi,onu yaparsam cok iyi bu ialçla beraber cok iyi kg verecegimi belirtti.benim dedigim gibi şeker sorunum oldugu için ve şu an ki kg gore sekerim cok dusuk,5 kg verirsem :pisik: şekerimin biraz normale yaklaşması umuduyla verilmiş bir ilaç..
ayrıca ilaçın içinde de yazıyor ki doktorum da belirtti, eger cok az kalorili bir rejimle alınırsa en azından bende agır hipoglisemi atagı gibi bir yan etki olabilir..
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen MisaZuga » Sal Eki 13, 2009 1:08 am

ben bundan 6-7 ay once yarim kutu fx15 kuLLandim ve ciddi derecede kiLo verdim ama bunun yaninda bas agrisida yapti bunun onune soyLe gectim,iLaci aLdiktan sonra hemen hatiri sayilIR kahvaLti/yemek yedim ve bas agrisi faLan kaLmadi,tabi bu bas agrimin nedeni ciddi bi sigara tuketimininde etkisi var
sonra istedigim kiLoya geLince biraktim ama tavi daha sonra dikkat etmek geekiyor ..
fx15 in bana saLadigi yarar hic su tuketmiorum normaLde ve ciddi bi su istegi oLusturdu ayni zamanda tokLuk hissi tabiki..
geri aLdimmi bu kiLoLari die sorarsaniz, evet, verdigimin aynisini 2-3 ay sonra geri aLdim ancak hic dikkat etmedim..
bugun tekrar siparis verdim..ve bu sefer hem kuLLanirken hemde kuLLandiktan sonra dikkat etmeye soz verdim kendime..amac 10 kiLo vermek..
Bu iLacLar mutLak zararLidir ama aynaya her baktigimda koca gobegimi ve popumu gorup sinirLenip butun moraLim bozuLup psikoLojim aLt ust oLmasindansa,ve ki ben sikintiLi oLdugum zamanLarda yemek yerim , sonucunun ne oLaagini biLmeden ani kurtarmak bugunLuk daha huzur veriyo ;)

GencLer dusuncesiz oLur,gencLiginde en guzeL yani budur ;)

:bye:
MisaZuga
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen glnzanl » Pzt Eki 19, 2009 2:34 pm

merabalar aranızda formula7 isimli ilacı kullanan oldumu??
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eyasknerdesn » Çrş Eki 28, 2009 3:47 pm

kilo vermek gerçekten çok zor ve sabır gerektiren ince bi iş, ben bunun için denemediğim yol kalmadı ama hiç birinde kilo verememiştim...
en sonunda herbalife denilen bi ürünle tanıştım ve kendimde inanılmaz bi değişim gördüm ürünler hem zayıflatıyor hemde güzelleştiriyo bir çok cilt problemime ve saç dökülmesine iyi geldi. sihirli bi iksir gibi şiddetle tavsiye ediyorum!! üstelik %100 kilo verdiriyo ve ürünü bıraktığınızda da tekrar kilo almıyorsunuz ;) ;)
eyasknerdesn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen glnzanl » Cum Eki 30, 2009 1:36 pm

benim kuzenim herbalife hem kullandı hem sattı ve şu anda çok pişman çünki aldığı kiloları fazlasıyla geri aldı okadar para verip okadar aç kaldıktan sora zaten kilo verrsin herbalifetan memnun olanını ilk kez görüyorum :S
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shewolf » Cum Eki 30, 2009 2:07 pm

HERBALİFE ile kuzenim çok kilo verdi yaklaşık 22 kg gibi bi şe ... ama çatır çatır ertesi sene geri aldı =) olan kendine oldu ...Sağlıklı ve düzenli beslenme,az biraz yürüyüşle verilmeyecek kilo yoktur..hem cildiniz hemde bünyeniz daha sağlam olur.. Ben daha önceki yazımdada anlattım..Zayıflamaya ait tüm ilaçlar hikaye.. birebir kendim ve çevremden biliom :yeah:
Kullanıcı avatarı
shewolf
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen glnzanl » Pzr Kas 01, 2009 5:07 pm

cuma günü gittim ender saraçın çıkardığı formula 7 zatıflama hapını aldım bakalım neler olacak gelişmeleri yazıcam :bye:
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AppLeDrops » Çrş Kas 11, 2009 5:44 pm

Merhaba arkadaşlar,
Bana da yardımcı olur musunuz bu zayıflamaya yardımcı haplar konusunda? Özellikle merak ettiğim, Ender Saraç'ın formule ettiği FORMULA 7 isimli bitkisel hap! Aranızda kullananlar olmuş sanırım, bana biraz bilgi verebilir misiniz, nasıl etki gösteriyor ve memnun kaldınız mı? Gerçekten çok merak ediyorum. Normalde zayıflama haplarına karşı oldukça soğuğum ama kilo vermeyi daha çok kolaylaştırıcaksa ve güvenilirse denemekte yarar olabilir düşüncesindeyim.
glnznl sanırım sen bu hapı almışsın ve kullanmaya başlamışsın. Kısa zamanda gördüğün etkiler neler oldu. Bilgi verirsen çok sevinirim.Çünkü en son yazdığından beri bir daha açıklama yapmamışsın canım. Şimdiden teşekkürler ;)
Kullanıcı avatarı
AppLeDrops
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen glnzanl » Prş Kas 12, 2009 3:04 pm

merabalar AppLeDrops evet ben aldım kullanalı yaklaşık 12 gün falan oldu 2 kilo verdim ve hiç bir yan etki görmedim ben daha önce fx15 kullanmıştım ve şiddetli baş ağrısı yapmıştı 1 haftada kesmiştim bunda hiç içip içmediğin belli olmuyo bile içinde 7 tane bitkiden başka hiç bişey yok diğerlerine göre biraz yavaş veriyosun ama iştahını kontrol ediyosun ben beğendim tavsiye ederim zaten 5 kilo fazlam vardı 2si gitti bir kutu kullanmam yetcek umarım sizdede işe yarar merak ednler için http://www.formula7.com.tr/ burdan bilgi alabilrler
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AppLeDrops » Prş Kas 12, 2009 10:13 pm

glnzaln, verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Bende kullanmayı düşünüyorum ve bu ilacın da özellikle iştahı kesmekte yararlı olduğunu okumuştum. Sen de bunu doğrular nitelikte yazmışsın. İştahın da azalma olmuş ne güzel.. Ama tabiki tek başına yeterli değildir herhalde! Yanında ek olarak bir diyet programı da uyguluyor musun veya spor yapıyor musun? Çünkü eğer tek başına bu ilacı kullanarak 12 günde 2 kilo verdiysen bu çok iyi bir rakam :) Bunları da cevaplarsan kafamda birşeyler oluşucak zannediyorum karar vermek için.
Sana bu yolculukta kolaylıklar diliyorum. Azı kalmış zaten, kısa zamanda verirsin onu da :yeah: Sevgiler canım...
Kullanıcı avatarı
AppLeDrops
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen glnzanl » Cum Kas 13, 2009 5:22 pm

canım benim pek spor yapma gibi bi şansım yok işim masa başı baya haraketsiz kalıyorum sadece biraz yediklerime dikkat ettim akşamda 6-7 den sora hiç bişey yemedim bukadar inş devam eder veririm o 3 kiloyuda teşekkür ederim dileklerin için inş sende istediğin ölçülere ulaşırsın biran önce :bye:
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AppLeDrops » Cum Kas 13, 2009 11:36 pm

İnşallah canım benim, aynı istek ve kararlılıkla devam ettikten sonra kilo vermemek gibi bir durum düşünemiyorum. Kısa zamanda vereceğine eminim kalan 3 kiloyu da :yeah: Hepimizin istediği gibi olsun herşey. Bilgilendirdiğin için de tekrar teşekkürler :bye:
Kullanıcı avatarı
AppLeDrops
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen juvuju » Çrş Kas 25, 2009 4:31 pm

ahmtbhr yazdı:slm :laugh:
bugun 56 kg. 100gr. gördüm tartıda çok sevindim. şimdi ayın 21inde başlamıştım 61 kg olarak ozaman aldığım ölçülerimi ve bugunki ölçülerimi paylaşıcam :banana:

21/08/2009 ;
boy: 1.65
kilo:61
göğüs altı:75.5 cm
göbiş:87 cm (şu can simidi olan kısımdan ölçtüm)
basen:92 cm
tek bacak: 55.5 cm ( basenin daha altından ölçü aldım)

28/08/2009 ;
kilo:56 kg. 100gr.
göğüs altı:69.2 cm
göbiş:82 cm
basen:90 cm.
tek bacak: 53.5 cm

mutluyummm :nanik:

merhaba, ben de bu sahab red pepper hapını kullanmaya başladım daha önce sole kullanmıştım tek bi tane bile yan etki yapmadı kilo da verdirdi ama sonra ben ipimi koparp yedim şimdi yine rejimle beraber red pepper ı aldım. Sen de biber hapını içerek mi kısa sürede bu kadar kilo verdin? sadece 5 kilo vermek istiyorum şimdi 59 kiloyum 1.70 boyum 54 e düşmem lazım bi ay içinde sende bi yan etki yaptmı? yada kullanan başka arkadaşlar da ciddi bişey oldumu yazıları okuyunca biraz korkmadım desem yalan olur ama bırakmak ta istemiorum en azndan bikaç kilo vermek istiyorum. Ne dersiniz kızlar gerçekten ciddi etkiler gören varsa nolur akıl versin:( :(
Kullanıcı avatarı
juvuju
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cisemm » Prş Ara 03, 2009 6:32 pm

kızlarr 5in1 ı ankarada nerede bulabilirim??
cok acl lazım yardım lütfeenn..!
Kullanıcı avatarı
cisemm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Prş Ara 03, 2009 6:52 pm

bitkisel ürünler satan yerler bulabilirsin.... artı bazı eczanelerde satılıyor.. çok dikkatli olman gerekli.. ilaç endüstrisindeki en korkunç sey sahte ilaçların yaygınlığı...
https://twitter.com/#!/cgdmbr
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Prş Ara 03, 2009 6:53 pm

kızlar isterseniz solgarı deneyin birde phsillium... yani bir farmakalog olarak öneririm:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nurkelebek » Prş Ara 03, 2009 7:29 pm

çiğdem solgarın iştah kesme özelliği var mı?biraz bilgi verebilirmisin?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Prş Ara 03, 2009 7:48 pm

nurkelebekcim canım var inanılmaz tok tutuyor.
içeriğinde karnıyarık özü var...yani sebze içerikli bu hap...bol suyla tüketiliyor bu haplar yemeklerden 1 saat yarım saat önce 2tane iştahına ve alışkanlığına göre 3 tane bolsuyla içiceksin daha sonrasında şişkinlik yaratıyor midende ve aç kalmadan doğal diyet yapmış oluyorsun... denilen hapların hepsinde aynı olan prensip var yani...
türkiyede iki çeşit ilaç vardır bunlar sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı onaylılar...
adı sanı bilinmemiş haplara bakıldığında (ki bunlara ilaç bile diyemiyorum malesef) hepsi tarım bakanlığı onaylıdır... e ozaman git mantar topla ye...tarım bakanlığı onada izin verir...
bende kullandım bunu,eczacı arkadaşlarımda kullandı ve çok memnun kaldık... hiç bir yan etkide vermedi çarpıntı vs gibi... tabi sonrasında verilen kiloları almamak için dikkatli olmak gerekli

+bununda heryerde sahtesi var eczanelerden temin etmek gerek
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cisemm » Cum Ara 04, 2009 1:58 pm

acaba lokman hekimde veya awe cemrede satılıyormu?
ya da bildiginz eczane var mı satan cnkü hangi eczanelerin sattıgını bulmak cok zor olablio.. :S

ayrıca tesekkürler :)
Kullanıcı avatarı
cisemm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nazenen » Cmt Ara 05, 2009 11:24 pm

MisaZuga yazdı:ben bundan 6-7 ay once yarim kutu fx15 kuLLandim ve ciddi derecede kiLo verdim ama bunun yaninda bas agrisida yapti bunun onune soyLe gectim,iLaci aLdiktan sonra hemen hatiri sayilIR kahvaLti/yemek yedim ve bas agrisi faLan kaLmadi,tabi bu bas agrimin nedeni ciddi bi sigara tuketimininde etkisi var
sonra istedigim kiLoya geLince biraktim ama tavi daha sonra dikkat etmek geekiyor ..
fx15 in bana saLadigi yarar hic su tuketmiorum normaLde ve ciddi bi su istegi oLusturdu ayni zamanda tokLuk hissi tabiki..
geri aLdimmi bu kiLoLari die sorarsaniz, evet, verdigimin aynisini 2-3 ay sonra geri aLdim ancak hic dikkat etmedim..
bugun tekrar siparis verdim..ve bu sefer hem kuLLanirken hemde kuLLandiktan sonra dikkat etmeye soz verdim kendime..amac 10 kiLo vermek..
Bu iLacLar mutLak zararLidir ama aynaya her baktigimda koca gobegimi ve popumu gorup sinirLenip butun moraLim bozuLup psikoLojim aLt ust oLmasindansa,ve ki ben sikintiLi oLdugum zamanLarda yemek yerim , sonucunun ne oLaagini biLmeden ani kurtarmak bugunLuk daha huzur veriyo ;)
merhaba fx15 i hangi siteden ısmarladıgınızı ögrenebilirmiyim lütfen...güvenlimi...
GencLer dusuncesiz oLur,gencLiginde en guzeL yani budur ;)

:bye:
nazenen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nazenen » Cmt Ara 05, 2009 11:27 pm

misazuga yazdım ama aceleden yanlış olmuş.fx15 i hangi siteden aldıgını ögrenmek istiyorum.karar veremiyorum bir türlü de.
nazenen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Pzt Ara 07, 2009 6:38 pm

çiğdemcim yardımına ihtiyacım var :huggs:
yarın solgar kapsülden sip veröeyi düşünüyorum,yakın tanıdıgım bir eczacı arkadasıma getirticem,normalde bu marka yok elinde ama ecza deposundan aldırtıcam..sahte olma olasılıgı varmıdır sence?
bir de ben kiolarımı verip mayıs gibi hamile kalmak istiyorum :pray: bu ilacın bana zararı olmaz değil mi tatlım?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pelinn88 » Pzt Ara 07, 2009 7:26 pm

juvuju yazdı:

merhaba, ben de bu sahab red pepper hapını kullanmaya başladım daha önce sole kullanmıştım tek bi tane bile yan etki yapmadı kilo da verdirdi ama sonra ben ipimi koparp yedim şimdi yine rejimle beraber red pepper ı aldım. Sen de biber hapını içerek mi kısa sürede bu kfile:///C:/Users/packard%20bell/AppData/Roaming/Microsoft/Internet%20Explorer/Quick%20Launch/GOM%20Player.lnkadar kilo verdin? sadece 5 kilo vermek istiyorum şimdi 59 kiloyum 1.70 boyum 54 e düşmem lazım bi ay içinde sende bi yan etki yaptmı? yada kullanan başka arkadaşlar da ciddi bişey oldumu yazıları okuyunca biraz korkmadım desem yalan olur ama bırakmak ta istemiorum en azndan bikaç kilo vermek istiyorum. Ne dersiniz kızlar gerçekten ciddi etkiler gören varsa nolur akıl versin:( :(

cnm umarım geç kalmamaışımdır lütfen o ilacı kullanma ben 5 gün kullandım ve en son hayatı ne kadar sevdiğimi düşünüodumm ilk gün aşırı bi uyku vardı yani gündüz asla uyumayan ben 2 saat boyunca misafirliğe gittiğim bi yerde uyudum dayanamadım ayakta duramadım öle düşün yani akşamları çarpıntım oldu ve unutkanlık başlamıştı kelimeleri bir araya getiripde konusamıorum daha sonra bende internetten ilaçla ilgili çok şey okudum başlangıç belirtileri aynı benimki gibiydi sonraki ise çok daha kötü hatta bir kız umarım ilerde kalıcı bi hasar görülmez die yazmıştı cnm gerçekten o ilacı kullanma ilaçsız zayıflamak en iyisi lütfen bunu oku hatta bi kaç kere oku ama lütfen o ilacı hemen at
Kullanıcı avatarı
pelinn88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Ara 07, 2009 7:54 pm

nurkelebek sahte olma şansı yoktur yani eczaneden alıyorsan büyük ihtimal elinde bulundurmak istememiştir,genelde öyledir reçetesiz ilaçları genelde talep olduğunda depolardan alırlar...
ilacın zararı olmaz...dediğim gibi içeri karnıyarık ve bu sadece posa gibi düşün midende şişiyor,yağ yakıcı idrar söktürücü bir özelliği yok,oyüzdende ne karaciğerine nede böbreklerine zarar verir...
diyet yapacaksın içtiğinde,idrar fazla gibi görünebilir ama bol suyla tükettiğin için olur.. bebeğine zarar vermez yani canım..ama hamileyken tabi kullanma,ben hamile olsam aspirin bile içmezdim yani sadece vitamin;)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mtpq » Pzt Ara 14, 2009 10:54 pm

herkesee uzun bi aradan sonra tekrar merhaba................
bende red peper zayıflama hapını araştırıyordum sonunda öyle yada böyle sipariş vermeye karar verdim...piyasada aynı isimle onlarca benzer ürün var kendimce en güvendiğimi seçmeye çalıştım yani en azından şunu söyleybilirmki bana ürün faturalı ve bandrollü olarak gönderilecek tarım ve köy işleri bak.onaylı..okuduğum kullanıcı yorumlarına bakılırsa yan etkilerine rağmen %90 memnuniyet verici tabii ne kadar güvenilir bilemiorum ama sonuçta bende kullanınca memnun kalırsam yazarım insnaların faydalanmasını isterim..aslında çok bi fazlam yok boyum 1.68 kilom 60(61 de olabilir=)yani en fazla 6 kilo vermk istiyorum..tabi istediğim görünüme kavuşayım derken sağlığımdan olmak istemiorum elbette ve ilk kez böyle bişey denicm..1 yada 2 gün eğer bi anormallik hissedersem ve henüz ölmemişsem kesinlikle bırakıcam...haftaya yazıcam size ürün çarşamba ulaşıcak bana haftaya bugün neler olmuş görücez bakalımmmmm...ha tabii bildiğiniz yada duyduğunuz bi durum varsa red pepperla ilgili tabikii size kulak vericem...=)görüşmek üzere....
Kullanıcı avatarı
mtpq
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lanalang » Prş Oca 07, 2010 4:56 pm

kızlar ben reductil kullanıyorum yan etkilerinden sadece bağırsak tembelliğinden :blushing: şikayetçiyim
bu konuda tecrübesi olan ben de yaşadım ama bi formül buldum diyeniniz varmı?acaba onu bırakıp lw yada red pepper mı alsam off anapcam ben ya :dontknow: 2 yılda 12 kilo aldım 3 ünü verdim daha yolum uzunn :crybaby:
Kullanıcı avatarı
lanalang
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Zayıflama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir