Roaccutane Kullananlar ve Sonrası IV

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Roaccutane Kullananlar ve Sonrası IV

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Kas 15, 2009 4:06 pm

mobesa canım hamileliktendir o. eczacımda da olmuş. hamileyken korkunç sivilcelenmiş ama şu an izin bile yok. aynen o da çok beyaz neredeyse şeffaf tenli. 6. ayda süper bir güzellik gelmiş herkes ne yaptın yüzüne demiş. sende de öyle olacaktır bence ;)
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen physcos » Pzt Kas 16, 2009 3:34 am

kızlarr acil yardımm!! biraz önce boncuk kaynaklarımı çıkardım,kaynaklar yüzünden saçımın dökülüp dökülmediğini anlayamıyordum. sıkıldım uzun saçtan ve tek tek çıkardım... kızlar tutam tutam saçlarım döküldü ama öyle böyle değil :( boncukların aralarında sıkışmış olanlar da döküldü ve o kadar moralim bozuk ki :( acilen saç dökülmesini önleyici bişeyler kullanmam lazım,bana bişeyler tavsiye edin ne yapıcam :crybaby: :crybaby: :crybaby: çok döküldü ya ağlamak üzereyim...
Kullanıcı avatarı
physcos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missie » Pzt Kas 16, 2009 8:11 pm

saolun kızlar destek için..bana doktorum çukurlar da geçicek dedi ama cilt kendine devrim yapıcak heralde bıraktıktan sonra ilacı :laugh: ne kadar geçebilirki yani yaa :confused:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missie » Pzt Kas 16, 2009 8:14 pm

belki contractubex çukurlarıda geçirir.. :dontknow:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Pzt Kas 16, 2009 8:14 pm

off soröa mıssıe yaa .bugun sınır oldumm.surat yıne kıpkırmızıı oldu sıvılce ızlerı desenn mor ve ötesiii :angryfire
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arzukarasoy » Sal Kas 17, 2009 5:21 pm

physcos aynı şeyleri yaşadık yolunmuş tavuk gibiydim kaynakları çıkardığımda yıllardır sarışın olan ben kumrala döndüm :(( saçlarım mahvetti kaynak ilaçta etki etti tabi bioxsin kullanmanı tavsiye ederim yeni saçlar çıkıyr bu dönemlde kaynak çok hata oldu bnm için:((( okadar ağladımki kısacık kaldılar
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tryasmin » Sal Kas 17, 2009 5:34 pm

drserra,
canım ilk zamanlarda nemlendirmedim çünkü kurumadı benim cildim sonra neutrogenanın hassas ciltler için olan nemlendiricisini kullandım..izler sanırım cildim hassaslaştıgından inceldiginden oldu umarım ilaçtan sonra kendni toparlar..yoksa ilaçtan önce bazen kocaman tek tük sivilce çıkardı hiç iz kalmazdı..
missie,
ucontretubexi ben kullanıyorum ama ne yalan söyliim anlamadım daha etkisini...izler tazeyken kllanıyım dedim ama sürünce izlerimi kızartıor ama biyerde okudum bu skar dokusunu yeniledigi anlamına geliyormuş,yani olgunlaşmış yara dokusunu degiştirmesi zor yazıyordu aa olgunlaşmadan kullanılırsa etkili olabilirmiş....uzun süren bir tedaviymiş yani işe yaradı diyemem işe yaramadı da diyemem...bakiciim..
jass,
ah o kızarıklıklar çukurlar morlar aman ya bitmedi yüzümle derdimiz..bence ilacı bitirince yüzümüz tekrar yaglanıcak ve böylece o ya yüzümüzü beslemeye başlicak ve cildimiz kendini yenilicek..ben ne yalan söyliim tekrar yaglanmasını istiyorum aşırı diil tabi ama kuru cilt çok rahatsız birşeymiş..bugün iki tane sivilcem hayata merhaba dedi...ama moralimi bozmicam..
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tryasmin » Sal Kas 17, 2009 5:42 pm

bir de kızlar ben saçlarım için bioxin artı badem yagının içine bephanthene ampul ve evigen ampul kırdım onu kullanıyorum uzun zamandır bu kadar saglıklı saçım olmamıştı..4 aydır kullanıyorum minik minik birsürü saçım çıktı ben de kumral oldum ama çıkan saçlardan dolayı..benim saçlarım rastalı herkes aaaa rastaların gitmiş diyo o kadar saç çıktı ki rastalarım arada kayboldu(umarım nazar degdirmem kendime )güzel bir bakım yapın saçınıza yaglar sürün çünkü dökülme saç kökleri yagsız kalıp beslenemeyince oluyor bence..
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missie » Sal Kas 17, 2009 6:51 pm

inş geçer cnm yaa bütün izlerimiz herşeyimiz geçerrr :pray: bnmde yeni sivilcem çıktı tam kaşımın üstündee :tongue:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Sal Kas 17, 2009 9:18 pm

tryasmın canım gercekten kuru cılt cok kotuymus yaa.elım kolum bacagım yuzum heryerım beyaz beyaz bölee gerılmektenn kabuklanır gbı oluo krem surmessemm.bı tek sac konusunda hosuma gttı bu kuruluk :laugh:
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tesla » Sal Kas 17, 2009 9:53 pm

ben de 2 sene önce kullandım bu ilacı...herşeyi denememe rağmen bi sonuç alamamıştım ama inanın roaccutane tüm sıkıntılarınıza değecek..yani o kuruluk kızarıklık vs....2 senedir tek yeni sivilcem çıkmamıştı...ta ki -hi hi hi- (hakkı devrim gülüşü) geçen haftaya kadar.. :laugh:
tesla
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arzukarasoy » Çrş Kas 18, 2009 9:55 am

2.ayımın bitmesine az kaldı doktor kontrolümde yaklaşıyor dudaklarıma nazar değmesin hala bişey yok ilk günden krem sürmeye başladığımdan sanırım ;) cildimde sadece düzleşiyor izler için erken snırım henüz bnm tedavimde..bepanten çok tüy çıkartıyor kızlar :laugh:
bu ilacın yanında korunmak için doğum kontrol hapı kullanan varmı arkadaşlar bi etkisi varmı acaba?
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Çrş Kas 18, 2009 10:52 am

ya hasta oldummmm :crybaby: öksürüorum delı gbı.ve heryerım agrıo:( doktorumu aradım bugun.tetra ıcermeyen grıp hapları kullanabılırsın dedı.surup da ıcebılısın dedeı.bugun alıcam:(
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen physcos » Çrş Kas 18, 2009 12:17 pm

arzu ben uzun zamandır adet düzensizliğim için doğum kontrol hapı kullanıyorum,hala da devam ediyorum. Roaccutanla etkileşmiyormuş,hatta ilaç kullandığın sürece hamile kalmaman gerektiği için doktorlar korunma amaçlı yazıolarmış roaccutanın yanında. için rahat olsun :bye:
Kullanıcı avatarı
physcos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arzukarasoy » Çrş Kas 18, 2009 12:42 pm

çok tşk ederimmmm içimi rahatlattın :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen physcos » Çrş Kas 18, 2009 12:53 pm

sen yine de nolur nolmaz,kontrole gittiğin zaman bir sor da,ben sorduğumda doktorum böyle söylemişti. belki durumlarımızda bir farklılık vardır falan,yine için daha rahat olur :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
physcos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arzukarasoy » Çrş Kas 18, 2009 3:35 pm

evt cnm kesin zaten 2 ay daha devam et diycek ilaca asıl etkiler 3.aydamı başlıyor merak ediorum doğrusu
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Çrş Kas 18, 2009 3:53 pm

canım öle kesın bır ay yok.herkestee farklı bı surecc oluo geneldee
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen MimSzzzN » Çrş Kas 18, 2009 4:06 pm

tryasmin yazdı:bir de kızlar ben saçlarım için bioxin artı badem yagının içine bephanthene ampul ve evigen ampul kırdım onu kullanıyorum uzun zamandır bu kadar saglıklı saçım olmamıştı..4 aydır kullanıyorum minik minik birsürü saçım çıktı ben de kumral oldum ama çıkan saçlardan dolayı..benim saçlarım rastalı herkes aaaa rastaların gitmiş diyo o kadar saç çıktı ki rastalarım arada kayboldu(umarım nazar degdirmem kendime )güzel bir bakım yapın saçınıza yaglar sürün çünkü dökülme saç kökleri yagsız kalıp beslenemeyince oluyor bence..

Merhaba kızlar,
Arkadaşlar ben de tedavimin 2.ayına başladım kan değerlerimde biraz düşüş olmuş ancak buna rağmen doktorum ilacın dozunu 40 mg dan 50 mg a çıkardı sizler beslenme konusunda katı yağlar hariç nelere dikkat ediyorsunuz kan değerleriniz ,karaciğer enzimleriniz için???
Sizlerle ben de gelişmelerimi paylaşayım benim cildim çok yağlıydı günde 2-3 defa yüzümü sabunlardım, saçlarım çok yağlıydı hergün duş alırdım yoksa 2.gün dışarı çıkamazdım şimdi yüzüm kıpkırmızı ve pul pul oldu özellikle dudak çevrem ve burnum (dudaklarım yarılıyor zaten artık neredeyse) ,saçlarım ise inanılmaz kurudu denedim 3.gün bile yağlanmıyor bu tedavinin beni en çok sevindiren tarafı şimdilik bu galiba :D
Tryasmin canım saçlarım ilaç öncesi bile aşırı dökülüyordu şimdi ilaçla birlikte değişti mi farkedemiyorum ama daha da dökülürse ne olur bilmiyorum :( ben de bioxin kullanıyorum ama şu evigen,badem yağı karışımını nasıl yapıyor ve uyguluyorsun anlatır mısın ?
Ben çok uzun yıllar (14 yıl kadar :)) sivilcelerimle barışık yaşamıştım inatla geçeceğine inanmıştım kızlar çünkü bir yıl sivilceli bir yıl sivilcesiz yaşıyordum dönem dönem değişiyordu cildim ama artık 27 yaşındayım çok aşırı sivilcem yok ama son 1 yılda kistik 3-4 sivilcem çıktı son 2 aydır hala yüzümde duruyorlar ve canıma tak etti doktora gittim tek çaresi olduğunu sivilcelerin artık cildimde iz bıraktığını söyledi ve roac a böyle başladım yani anlayacağınız benim cildimde çok derin değil ama çukurluklar zaten var umarım onlar daha da artmazlar çünkü iz tedavisi bildiğim kadarıyla sivilce tedavisinden çok daha zor ve ben roac bitince izler için birşeyler yapmak zorundayım...
Ama benimki gibi uzun süreli sivilce sorunu olmayanlar hiç kafalarına takmasınlar bebek gibi ciltleri olacak benim yakınımda örnekler var gözlerime inanamıyorum kızlar pırıl pırıl ciltleri oldu iz,leke tedavisine gerek kalmadan 3-5 ayda...
Kendinize iyi bakın
MimSzzzN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tryasmin » Çrş Kas 18, 2009 4:46 pm

mmszzznn,
canım sadece kistik aknen varsa emin ol onlar iz bırakmadan geçer..aknenin de türleri var kistik akne bu ilaca en güzel cevap veren türü..benimki daha yaygın kistik olmayan akneydi ve skar bırakan türü o asıl..
saçım için badem yagını aldım aktardan,içine de eczaneden aldıgım bephanthe ve evigen ampulleri kırdım.eczaneden aldıgında her bir paketin içinden 6 tane ampul çıkıyor..bunların 3 er tanesini yagın içine geri kalanı da bioxinin içine kırdım..saçlarımı bu karışım şampuanla yıkıyorum ardından daha islakken diplerine uçlarına bu yagı sürüyorum..ilk önce yaglıymı gibi duruyor ama ertesi gün saç o yagı emiyor ve inanılmaz parlak yumuşak oluyor.ben saçlarımı çok sık yıkamıyorum rasta oldugu için,sana tavsiyem sen de yıkama..yaglanmadıgı sürece yıkamana gerek yok bir de zaten saçımız kuru sık yıkarsan daha da kurur.umarım sende de işe yarar..
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 9:49 am

kızlarr sıze bı sorum olucak.
dun doktorta gttım grıp oldugum ıcın ve uc tane antıbıyotık verdı.ve ben gunde 50 mg roaccutane alıorum.cıgerlerıme zarar verıcek dıye korkuyorum.acaba ara versem bı ıkı gun roaacutaneye ve sadece grıp ıcın olan antıbıotıklerımı alsam roaccutane tedavım ıcın bı sakıncası olur muu???
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cevizlikek2 » Prş Kas 19, 2009 10:31 am

yasemin bence hepsini üst üste içme roaccutana ara ver
benimde migren ağrılarım oluyo bazen bütün ilaçları üst üste içmiyorum
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 10:54 am

roaccutane tedavımde bı sorun olmaz dımı ıkı uc gun kullanmasam onları? korkuyorum ya bısuruu hap ıcmek baska organlarımı mahvetcek yoksa.
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arzukarasoy » Prş Kas 19, 2009 11:01 am

ben adet dönemimde bile ara veriyorum sorun olmaz hepimiz grip geçiricez malesef daha dirençsiz haldeyiz şuan ve içicez mecbur
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 11:11 am

aadet gunlerınde nıye ara verıosunkı canım doktorun mu sıtedı bunu?saolun kızlar ya ıcımı rahatlattınızz.ıkı uc gun ara verıyım ozman ben :kiss:
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arzukarasoy » Prş Kas 19, 2009 12:21 pm

evt cnm adet günlerimde içmiyceğimi söyledi ..
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Prş Kas 19, 2009 12:52 pm

bende adet günlerinde ara veriyorum ya çok kötü oluyorum içinde
bayılıcak gibi oluyorum ve sanki ağrımı arttırıyo
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 5:35 pm

kızlar neden peki?bı sakıncası mı oluomus adetlıyken ıcmenın?
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tryasmin » Prş Kas 19, 2009 5:40 pm

bana adet dönemiyle ilgili birşey söylemedi doktorum ama mantıken eger adet döneminiz agrılı geçiyorsa bu ilaç agrı yaptıgından ara verin demiş olabilirler.
bu arad ben anlamıyorum izlerim saklambaç oynuyor sanki bir gün görünüp ertesi gün yokoluorlar..bugün geçtiler mesela çukurcuklar,size de olyor mu bu??
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 5:42 pm

evet tryasmın bana da aynı syler oluyor :laugh:
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tryasmin » Prş Kas 19, 2009 6:02 pm

acaba bu gçeceklerini mi gösteriyor :pray: :banana: :pray: :banana: :pray:
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 6:05 pm

:lol: ınsallahhhhh
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen MimSzzzN » Prş Kas 19, 2009 7:46 pm

Sağol Tryasmin tarifin için deneyeceğim çünkü saçlarım zaten 1 yıldır dökülüyor ve çok azaldı :(
Bu arada inşallah dediğin gibi olur bundan sonra çıkacak , püskürecek olanlar iz bırakmaz çünkü dediğim gibi benim zaten bir sürü eskiden kalma çukurluklarım var :(
Kızlar birşey daha sormak istiyorum sizler nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz hayatımda ilk defa düzenli olarak nemlendirici kullanacağım yüzüm inanılmaz kurudu kızardı dokununca yanıyor sanki bana doktorum la roche un nemlendiricisi ve güneş kremini verdi güneş kremi iyi de nemlendiricisi yüzümü acayip yakıyor yara üzerine kolonya sürmüş gibi :) acaba bütün kremler aynı mı etki yapar?
MimSzzzN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen physcos » Prş Kas 19, 2009 8:44 pm

la roche'un nemlendiricisi bende de yanma yapıyor :( çok kızarık olduğunda acı badem sütü sürüp,pamukla hafifçe siliyorum,o iyi geliyo tavsiye ederim..
Kullanıcı avatarı
physcos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Prş Kas 19, 2009 9:45 pm

la roch bende yanma yapmadı ama cok nemlendırmıo.sana CERADOLİN'i tavsıye ederım ;)
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen yytz52 » Cum Kas 20, 2009 8:55 am

nemlendirci olarak avene cleanance ve clean -ac kullanıyorum.tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
yytz52
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum Kas 20, 2009 10:06 am

ceradolin ve bepanthol iyi bence
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen arzukarasoy » Cum Kas 20, 2009 4:19 pm

bepanthol dudak için kullanıyorum ben çok yağlı bepantene kullanayım yüzüme diye düşündüm oda tüylenme yaptı :crybaby: şimdilik yıkıyorum sadece :drink:
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Cum Kas 20, 2009 5:18 pm

tuylenme sende de mı oldu can sıkıcı dımı:(
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arzukarasoy » Cmt Kas 21, 2009 11:40 am

aynen...artık dikkattliyim :((
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arzukarasoy » Cmt Kas 21, 2009 11:41 am

uff bugün nezle belirtilerini görmeye başladım :crybaby: napıcam ben şimdi ya birsürü ilaç içiyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen physcos » Cmt Kas 21, 2009 3:43 pm

arzu belki roaccutana ara vermen gerekiodur :dontknow: ,doktoruna bi danış ama mutlaka mutlaka bol bol su iç,sıvı tüket ki böbreklerini yorma... :yeah:
Kullanıcı avatarı
physcos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arzukarasoy » Cmt Kas 21, 2009 4:58 pm

doktorum şehir dışında bayramda randevum zaten sormam imkansız evde aferine başlayıp ilca ara ermeyi düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
arzukarasoy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Cmt Kas 21, 2009 8:10 pm

bn de grıbım kac gundur .ılaca ara verdım.sımdı ıyılesıorum cok sukur :pray:
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen drserra » Cmt Kas 21, 2009 8:28 pm

gecmis olsun kızlar..biran önce iyileşirsiniz inş ;)
buarada kızlar size bi temizleyici sölicem ben ilaca baslamadan önce 2yıl boyunca lrp nin effaclar serisini kullanıodum temizleyici olarak da temizleme köpüğünü kullanıodum memnundum fena değildi ama sanki derinlemesine temizlemiomus gbi geliodu ya da benim kendi paranoyam :laugh:
nesee ilaca başladıgım ilk gun watson dan sebamedin hassas ciltler icin olan temizleyici losyonunu aldım hem hidrasyon verip nem saglıo hem de vitaminli falanmıs size önermeden önce bi sure kullanayım die dusundum ;)
5eylul gununden beri roac kullanıorum aynı zamanda da sebamedin temizleyicisini..sebamedden cok memnun kaldım cildim daha hic kurumadı(gunluk 50mg kullanıorum 53 kiloyum ;) ) ve en sonunda derinlemesine temizlendigini hissediorum :yeah: dr.um lrp nin temizleyicisini önermişti ama bunu soyledim kullan bakalım reaksiyon vermez sanırım dedim şimdi cok memnunum nerdeyse 3.ay bitmek uzere her sabah aksam temizlediğim halde hala yarısına bile gelmedim :confused: lrp e ise 2.5 ay zor dayanıyordu..
temizleme losyonu arayanlara kucuk bi öneri ;)
Kullanıcı avatarı
drserra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drserra » Cmt Kas 21, 2009 8:31 pm

çok uzatmısım kızlar kusura bakmayın :)
buarada ben lrp güneş kreminin ustune id bare mineral fondoten kullanıorum forumda içinde bismuth war sivilce yapıyor, gozenekleri buyutuyor demiş kızlar :confused:
ama dr.um kullanabilirsin demiştin??oofff yeniden sivilcelerimin azmasını istemiorum zaten bi alevleniyor bi sonuyor :angryfire
siz pudra olarak ne kullanıyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
drserra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cmt Kas 21, 2009 10:58 pm

canım sebamed in yüz ve vücut için olanı mı bu senin kullandığın?
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen drserra » Cmt Kas 21, 2009 11:26 pm

evet canım face&body ;) cildim asırı hassastr benim ama memnun kaldım..
Kullanıcı avatarı
drserra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cmt Kas 21, 2009 11:48 pm

benimde aynen öyle elimde loreal in kuru ciltler için olanı var ve bitmek üzere bende sebamed alıyım
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen romeoz » Pzr Kas 22, 2009 12:41 pm

seLam arkadaşLar, b€nimde 62. günüm grip oLucam diye evden çıKmıyor derS çaLışıyorum :) neyseKi açık öğretimde Okuyorum. h3rkese aciL şif4Lar diLerim. :type:
romeoz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir