Kaş Rengi Nasıl Açılır?

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Kaş Rengi Nasıl Açılır?

Mesajgönderen tarsheeva » Cmt Kas 18, 2006 9:42 pm

arkadaşlar bir de kalarım çok koyu renkli. Artık saçlarımı boyamak istiyorum ama kaşlarım kpoyu olduğu için cesaret edemiyorum. Önce kaşlarımın rengini açmak istiyorum. Kaşlarının rengini açanlar memnunlar mı? Ben doğal, hafif açık renkli, boyandığı belli olmayan kaşlar istiyorum. Yani kül rengi gibi olur ya öyle işte. Yoksa işlem kaşlarına çok mu zarar verdi. Bir de nasıl açılıyoor rengi? Kendimin evde yapabileceğim bir teknik var mı? Yoksa kesinlikle kuaföre gitmemi mi tavsiye edersiniz?
tarsheeva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tarsheeva » Çrş Kas 22, 2006 8:07 pm

daha önceki başlığı görmemişim kusra bakmayın tekrar başlık açmış olduk. Kaşlarını boyayan arkadaşlar memnunlar mı yoksa aman sakın boyama başına bela mı olur diyorlar? Bir de kaşları ne kadar sıklıkta boyamak gerekiyor? Cevaplarınızı bekliyorum :wav:
tarsheeva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 10, 2006 3:29 pm

Kaşlarınızı sesunun saratıcısıyla sararatabilirsiniz en koyu renkleri bile bi kaç dk da açıyo önce kahverengi sonra da sarı yapıyo rengini beenmesseniz üzülmein bi hafta içinde kendiliğinden eski rengine dönüyo riskli bişey değil zaten
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tarsheeva » Sal Ara 12, 2006 10:27 am

ladiacım çok teşekkür ederim. Kesin deniycem eski haline dönebilmesini duymam çok iyi oldu. Kaşlara zarar veriyor mu? yani kaşlar dökülüyor mu sık tekrarlarda? Yardımların için çok teşekkür ederim :mylove:
tarsheeva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Sal Ara 12, 2006 3:02 pm

tarsheeva yazdı:ladiacım çok teşekkür ederim. Kesin deniycem eski haline dönebilmesini duymam çok iyi oldu. Kaşlara zarar veriyor mu? yani kaşlar dökülüyor mu sık tekrarlarda? Yardımların için çok teşekkür ederim :mylove:
canım kaşları dökme gibi bi durum yok ama sana tavsiyem yavaş yavaş rengini aç. Önce biraz sür azıcık bekle eeer rengini beenmessen bi daha sürersin, eğer ölçüyü kaçırırsan sapsarı olur kaşların çünkü :) bi de sana tavsiyem kaşlarının diplerine iyice yedir böyle yapmassan uçları açık renk dipleri de siyah siyah kalıyo. Ben de geçen hafta uygulamıştım baktım rengi koyulaşmaya başlamış dün bi daha yaptım :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Sal Ara 12, 2006 5:30 pm

canım bende senin gibi bu konu dertliydim saçıma röfle yaptırdığımda kaşlarımı inceltmek zorunda kalıyordum ama kuaförde kaşlarımın rengini kırdırdım bir sorunla karışlaşmadım 3 kere yaptırdım bu işlemi kısa sürüyor zaten istersen kuaförde dene.ben kollarım için sesu kullanıyorum ama kaşlarımda hiç denemedim belki oda işe yarıyordun ama cesaret edemem herhalde sonuçta kaş bu kol değil ama sen bilirsin :D
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Çrş Ara 13, 2006 12:59 pm

ladia yazdı:Kaşlarınızı sesunun saratıcısıyla sararatabilirsiniz en koyu renkleri bile bi kaç dk da açıyo önce kahverengi sonra da sarı yapıyo rengini beenmesseniz üzülmein bi hafta içinde kendiliğinden eski rengine dönüyo riskli bişey değil zaten

canım bu ürün nerede satılıyor bir de fiyatı nedir?
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tarsheeva » Çrş Ara 13, 2006 5:01 pm

arkadaşlar çok teşekkür ederim cvplarınız için. Sesuyu deniycem kesin karar verdim. Ama tatil dönemi gelsin o zaman deniyim, ölçüyü fazla kaçırıp sarı kaş, kömür gibi saçlarla ortalıkta gezinmiyim :D Anti-kibariye gibi olurum:D
tarsheeva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Çrş Ara 13, 2006 5:06 pm

charlize78 yazdı:
ladia yazdı:Kaşlarınızı sesunun saratıcısıyla sararatabilirsiniz en koyu renkleri bile bi kaç dk da açıyo önce kahverengi sonra da sarı yapıyo rengini beenmesseniz üzülmein bi hafta içinde kendiliğinden eski rengine dönüyo riskli bişey değil zaten

canım bu ürün nerede satılıyor bir de fiyatı nedir?
canım bu ürünü bütün kozmetikçilerde bulabilirsiniz fiyatını hatırlamıyorum ama çok makul bişey. ama kaşlarınızın dışında bi bölgenizde kullanmanızı önermem. Bir de imkanınız varsa önce bi sally hanseni araştırın ondan daha çok memnun kalabilirsiniz ben şahsen onu da deniycem.
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Pzr Şub 25, 2007 1:02 am

bence kendiniz yapmayın, bir uzmana gidin. ben bir kere kırdırmıştım kaş rengimi, benim kaşlarım bariz siyah, doğal saç rengim açık kumral, gözlerim ela, tenim beyaz.ama kaşlar maşallah, siyah ve kalın..neyse gölge yaptırdığımda açtırmıştım.bitkisel içerikli bir ürün kullandığını söylemişti.dikkat edin bazı kuaförler saç boyası kullanabiliyormuş, kaşları yıpratıyor tabii doğal olarak.sesu'nun ürününe de güvenmiyorum çünkü içinde amonyak var, ölçüyü kaçırırsanız kaşsız dolaşırsınız ortalıklarda...bir bilene gidin derim,naçizane fikrim...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen soyacini » Pzr Şub 25, 2007 11:46 am

soyacini yazdı:sir gibi saklardim cunku cok komik gelirdi ve utanirdim solemeye (kemkum :roll: ) ama baktim ki cogumuz ayni dertten muzdarip, size mi solemicem dimi kizlarr? :)
acikliyorum iste

saclarimi koyu kullanmazsam eger bildigimiz tuy saraticiyi surup bir dakka dahi bekletmeden siliyorum hemen (cok beklediginde yemin ederim kizil oluo :lol: sakin unutmayin o yuzden silmeyi) ha baktiniz ki yeteri kadar acilmadi ( ama once kasi bi yikiyin ve kurutun ki renk belli olsun) accik daha surup gene hemen silin.. hemen cikarmak isin puf noktasi kac kere kizil kizil kaslarla dolasitigimi ve kalemle koyulastirdigimi bilirim.. rezilim reziiiil :toofunny:
rofleli, karamel rengi. acik kumral ve kizilken hem yaptim.. genelde 2-3hafta da az cok eski rengine geri donuyor kas, ama kasimi actigim zaman yuzum inalilmaz aydinlaniyor..

bu uygulamalarda sesu marka tuy sarartici kulllanilmistir .
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eda27 » Pzr Şub 25, 2007 4:10 pm

biraz oksijen suyu sürüp güneşte açmak istediğiniz kadar beklemek renk açıyomuş böyle duymuştum çok açmak isterseniz süreyi biraz daha uzun tutmak gerek. hatta saçlar için de kullanılıyomuş bu yöntem bilmiyorum duydunuz mu hiç?
Kullanıcı avatarı
eda27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Pzr Şub 25, 2007 5:31 pm

ay bu tüy sarartıcıyı ben de deniyim çok pratik gibi görünüyor :o
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Şub 25, 2007 5:38 pm

ya yazık yüzünüze gözünüze tap taze teninizi mahvediceksiniz oksijenle sarartıcının da zararı var ama 2dk sürüp siliyosun bunu sürüceksin bi de 2 saat güneş altında bakliceksin acırım o cilde valla kızlar yapmayın yaw :evil:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen burcu8 » Pzr Şub 25, 2007 11:16 pm

eda27 yazdı:biraz oksijen suyu sürüp güneşte açmak istediğiniz kadar beklemek renk açıyomuş böyle duymuştum çok açmak isterseniz süreyi biraz daha uzun tutmak gerek. hatta saçlar için de kullanılıyomuş bu yöntem bilmiyorum duydunuz mu hiç?

Evet, ama oksijenin saçlara zararı büyük..
ayrıca saç açıcı spreyler de saçı cok yıpratıyor kızlar aklınızda bulunsun. zamanında saçlarımı öyle açmıştım mahvolmuşlardı.. ille de güneşte rengini doğal olrk kendim açmak istiyorum derseniz sadece papatya suyu kullanın :wink:
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen roserose » Pzt Şub 26, 2007 11:33 am

peki tam olarak tüy sarartıcısını sürdüğünüzde ne kadar bekliyorsunuz 1 dk. çok mu sizce ben biraz rengi kırılsın istiyorum mesela?
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen soyacini » Pzt Şub 26, 2007 11:58 am

roserose yazdı:peki tam olarak tüy sarartıcısını sürdüğünüzde ne kadar bekliyorsunuz 1 dk. çok mu sizce ben biraz rengi kırılsın istiyorum mesela?

ben ikinci kasima surmeyi bitirince, ilk kasimi temizliyorum hemem... o kadar kisa tutuyorum yani.. olmadiysa bir daha suruyorum.. en azindan kontrol bende oluyor :P
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen roserose » Pzt Şub 26, 2007 2:31 pm

soyacini yazdı:
roserose yazdı:peki tam olarak tüy sarartıcısını sürdüğünüzde ne kadar bekliyorsunuz 1 dk. çok mu sizce ben biraz rengi kırılsın istiyorum mesela?

ben ikinci kasima surmeyi bitirince, ilk kasimi temizliyorum hemem... o kadar kisa tutuyorum yani.. olmadiysa bir daha suruyorum.. en azindan kontrol bende oluyor :P

saol canım denemekte fayda var diyorum ama bakalım cesaret edebilecekmiyim :) :)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt Nis 14, 2007 7:55 pm

elmalisarlot yazdı:canım sakın kaslarına kahverengı olduguna aldanıp swıss o par kas boyası surme,gecen aldım kı benım kaslarım oyle cok koyu degıl, surdum aynen hacivata döndüm delırdım ya saclarım da acık sarı sen dusun artık halımı

İlahi, öldüm gülmekten ya...Çok hoşsun...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen glcn83 » Sal Nis 17, 2007 2:15 pm

soyacini yazdı:
soyacini yazdı:sir gibi saklardim cunku cok komik gelirdi ve utanirdim solemeye (kemkum :roll: ) ama baktim ki cogumuz ayni dertten muzdarip, size mi solemicem dimi kizlarr? :)
acikliyorum iste

saclarimi koyu kullanmazsam eger bildigimiz tuy saraticiyi surup bir dakka dahi bekletmeden siliyorum hemen (cok beklediginde yemin ederim kizil oluo :lol: sakin unutmayin o yuzden silmeyi) ha baktiniz ki yeteri kadar acilmadi ( ama once kasi bi yikiyin ve kurutun ki renk belli olsun) accik daha surup gene hemen silin.. hemen cikarmak isin puf noktasi kac kere kizil kizil kaslarla dolasitigimi ve kalemle koyulastirdigimi bilirim.. rezilim reziiiil :toofunny:
rofleli, karamel rengi. acik kumral ve kizilken hem yaptim.. genelde 2-3hafta da az cok eski rengine geri donuyor kas, ama kasimi actigim zaman yuzum inalilmaz aydinlaniyor..

bu uygulamalarda sesu marka tuy sarartici kulllanilmistir .

canım önerin için çoook sağol...
denedim...
süper oldu!!
işyerindekiler inanamadılar evde yaptığıma
kutuda yazdığı gibi karışımı hazırladım,kocaman bi pamuk parçasını ıslattım,banyoda aynanın karşısınna geçtim ve elime bi saat aldım. kaşımın üstüne saratıcıyı sürdüm 30sn. sonra ıslak pamukla sildim. Sonra havluyla bi güzel kuruladım. Baktım biras daha açılabilir rengi, aynı işlemi 30 sn daha uyguladım...
Sonuç süper doğal kaş rengi!!!
:twisted:
Kullanıcı avatarı
glcn83
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen keremasli » Sal Nis 17, 2007 2:56 pm

glcn83,canım ben de hemen denemek istiyorum.çok heveslendim şimdi.şimdi tam adı sesu tüy sarartıcısı olarak mı geçiyor?
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen glcn83 » Sal Nis 17, 2007 3:27 pm

keremasli yazdı:glcn83,canım ben de hemen denemek istiyorum.çok heveslendim şimdi.şimdi tam adı sesu tüy sarartıcısı olarak mı geçiyor?

ewet canım sesu tüy sarartıcı, tüm marketlerde,kozmetikçilerde bulabilirsin...
kolay gelsin :wink:
Kullanıcı avatarı
glcn83
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen keremasli » Sal Nis 17, 2007 4:56 pm

glcn83 yazdı:
keremasli yazdı:glcn83,canım ben de hemen denemek istiyorum.çok heveslendim şimdi.şimdi tam adı sesu tüy sarartıcısı olarak mı geçiyor?

ewet canım sesu tüy sarartıcı, tüm marketlerde,kozmetikçilerde bulabilirsin...
kolay gelsin :wink:
çok sağol canımbenim.
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen roserose » Prş Nis 19, 2007 10:33 am

sesuyla bende denedim işe yarayor gerçekten :wink:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen keremasli » Prş Nis 19, 2007 4:42 pm

kızlar sizle konuştuktan sonra hemen akşamına marketten aldım.denedim ve sonuş harika.yalnız 30 sn yetmedi açmaya rengini.ben 3 4 sefer sürdüm.sonra tam istediğim gibi oldu.çok teşekkürler kızlar tekrar..
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen roserose » Prş Nis 19, 2007 5:01 pm

keremasli yazdı:kızlar sizle konuştuktan sonra hemen akşamına marketten aldım.denedim ve sonuş harika.yalnız 30 sn yetmedi açmaya rengini.ben 3 4 sefer sürdüm.sonra tam istediğim gibi oldu.çok teşekkürler kızlar tekrar..

ben istediğim sonuca ulaşmak için 3 kere denedim 3. oldu insan biraz panik oluyor değil mi canım ya fazla açılırsa diye ama öle kolay açılmıyor merak etme :wink:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen keremasli » Cum Nis 20, 2007 1:49 pm

roserose yazdı:
keremasli yazdı:kızlar sizle konuştuktan sonra hemen akşamına marketten aldım.denedim ve sonuş harika.yalnız 30 sn yetmedi açmaya rengini.ben 3 4 sefer sürdüm.sonra tam istediğim gibi oldu.çok teşekkürler kızlar tekrar..

ben istediğim sonuca ulaşmak için 3 kere denedim 3. oldu insan biraz panik oluyor değil mi canım ya fazla açılırsa diye ama öle kolay açılmıyor merak etme :wink:
ben de ilk başta dedim ki açılmayınca rengi allah allah bende mi işe yaramadı diye??sonra sonra açıldı... :)
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Pzt Nis 30, 2007 11:29 pm

e kızlar bir şey sorucam sarartıcı tüyü uzatıyo diyenlerde var kaşlar da uzama etkisi olursa nolucak böyle saç gibi :lol:
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Çrş May 02, 2007 12:20 pm

kızlar uzadı mı yoksa kaşlar cevap yok :lol: :roll:
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen newyorker » Prş May 03, 2007 9:20 am

sesuyu ben de kullanıyorum kaşlarıma ama kızılımsı kızılımsı açıyor rengini. saç renginiz küllü kumral ya da sarı olunca o kızıllık hoş durmuyor :? ya da belki bi bende öyle yapıyordur :)
Kullanıcı avatarı
newyorker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Cum May 04, 2007 12:07 pm

kıl uzaması işini bilmiyorum canım valla ben kollarımdada uyguluyorum bu işlemi belki uzatıyordur zaten rengi zamanla yine koyulaşıyor kaşların :roll:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zewzeq » Cum May 25, 2007 11:39 pm

Ben de tüy sarartıcı kullanıyordum ama kaşlarım 3 gün içinde alttan siyah siyah uzuyordu. Üzerine tekrar saratıcı sürmek kaşlarımı sapsarı yaptı, millet bayağı dalga geçti. Sonunda gidip 8 seviyesinde bir saç boyası aldım, dikkatle onunla boyadım, sonuç çok iyiydi. Şu anda ise Refectocil marka kaş ve kirpik boyasının sarı rengini kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Cmt May 26, 2007 9:37 am

bu bahsettiğin boya ne kadar canım birde nerden alıyorsun ben saç boyası ile boyadım bendede sonuç gayet iyiydi
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen zewzeq » Pzr May 27, 2007 6:49 pm

lasoledad yazdı:bu bahsettiğin boya ne kadar canım birde nerden alıyorsun ben saç boyası ile boyadım bendede sonuç gayet iyiydi

Son yapılan Güzellik ve Bakım fuarından 20 YTL'ye hem boyasını hem de oksidanını almıştım. Ayna Güzellik diye bir firma getiriyor, sanırım normalde sadece kuaförlere satışları var.
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Pzr May 27, 2007 10:53 pm

of sırf bu güzellik fuarı için ist da olmayı isterdim :) teşekkürler zevzek :lol: bu arada nickine bayıldım :D
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Re: kaş rengi nasıl açılır?

Mesajgönderen elif374 » Pzt May 28, 2007 10:16 am

Öncelikle merhaba;
koyu kestane saç renginden kızıla dönmüştüm e doğal olarak kaşlarımında rengini açtırdım.
ama tavsiyem öncelikle kuaföre gidip istediğin saç rengini uygulatman daha sonra oluşan saç rengine uygun kaş boyası ile kaşlarının rengini kırdırman.
Kendin yapmaya kalkma sakın normal boyalarla kaşlarına zarar verir dökülmesine sebep olursun. istersen bi resmim var örnek yollayabilirim. :)
Kullanıcı avatarı
elif374
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcucum » Prş May 31, 2007 6:32 pm

kızlar bence bu tüy sarartıcı olayını denemeyin. çünkü yakıcı bişey sonuçta. gözlerle temas halinde doktora başvurun yazan bi ilacı nasıl kaşlarınıza vuruyosunuz.Allah korusun ya gözünüze kaçarsa
burcucum
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: kaş rengi nasıl açılır?

Mesajgönderen melikemelike » Çrş Haz 27, 2007 10:34 pm

tarsheeva yazdı:arkadaşlar bir de kalarım çok koyu renkli. Artık saçlarımı boyamak istiyorum ama kaşlarım kpoyu olduğu için cesaret edemiyorum. Önce kaşlarımın rengini açmak istiyorum. Kaşlarının rengini açanlar memnunlar mı? Ben doğal, hafif açık renkli, boyandığı belli olmayan kaşlar istiyorum. Yani kül rengi gibi olur ya öyle işte. Yoksa işlem kaşlarına çok mu zarar verdi. Bir de nasıl açılıyoor rengi? Kendimin evde yapabileceğim bir teknik var mı? Yoksa kesinlikle kuaföre gitmemi mi tavsiye edersiniz?

ben saçlarımla uyumlu olması için sesu kullanıyorum.sürekli kuaföre gitmek sıkıcı.çok az bekletince süper duruyor...tavsiye ederim...
melikemelike
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 28, 2007 3:32 pm

geçenlerde gittiğim kuaför bana yvs rocher da bu şekilde bir açıcı olduğunu söledi hemde bitkiselmiş daha önce kimsede duymadım sormak lazım aslında :D
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Re:

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 23, 2007 9:15 pm

REVNAK yazdı:yves rocher'in bu ürününü deneyen var mı kızlar?ben yarın sormak için bir uğrayacağım.

kuzenim,swiss opardan memnun kalmadı,tüy sarartıcılardan önce bu ürünü denemekte yarar var.olmadı son çare sesu'yla sarartırız,napcaz. ;)

canım sally hansen ı tavsiye ederim, eczanelerde bulabilirsin, fiyatı 26 ytl, gerçekten sesudan çok farklı bir ürün, yalnız almadan önce içine bi bak ürünler tam mı, hatta activatörün içine bak, bazen boş ya da kullanılmış olabiliyor.. :angryfire
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Kaş Rengi Nasıl Açılır?

Mesajgönderen ladia » Pzt Ara 24, 2007 2:02 pm

tatlım yalnız iki tane var, ikisinin de fiyatı aynı, biri yüz için, biri vücut için karıştırmayın sakın :shh: :) yüz için olan frambuazlı hatta :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bgirlhilal » Pzt Ara 24, 2007 7:31 pm

yazın kaşlarımı açmak istedim bir arkadaşımın önerisiyle normal saç boyasıyla denedim sarı rengi sonra yaptığıma pişman oldum kaş yokmuş gibi durmuştu :lol:
Kullanıcı avatarı
bgirlhilal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgirlhilal » Sal Ara 25, 2007 9:53 pm

gerçekten mi :? zaten bir daha yapmamıştım kesinlikle tekrarlamam :o
Kullanıcı avatarı
bgirlhilal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mrdry » Pzt Oca 28, 2008 5:22 pm

saclarımı boyattım dün (acık kahve sarı balyaj) kaslarım simsiyah kaldı tabi.. burada okudugum şu sesu sarartıcıyla bende denedim.. tam sacımdaki kahve rengi aldım okadar dogal durduki tesekkürler bilgileriniz için :roll: :innocent: :bye:
mrdry
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bidibidi » Sal Oca 29, 2008 12:37 pm

kaşlarınız çok koyuysa açmayın çünkü kızıllaşıyolar ve kaş havadaymış gibi duruyor. en güzeli doğal rengi kalsın .
Kullanıcı avatarı
bidibidi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Pzr Şub 10, 2008 5:27 pm

Ben kaş ve kirpikle oynamaya acıkcası karşıyım, cünkü zaten azlar ve ilerde yaşlandığımızda seyrek ve cirkin olmasını acıkcası istemiyorum. Boya yerine inceltme yada kaş için bir rimel cinsi var yıllar önce kullanmıştım önce beyaz rimel ve sonra üzerine renkli kirpik rimeli. Birde bunu deneyin :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen NLCNSDW » Pzt Mar 10, 2008 6:30 pm

Kızlar markası refectocil olan bi kaş açıcı var.Bunu almayı düşünüyorum ama kaş açmaktan kasıt nedir onu anlamadım ben..Bnm kaşlarım haverengi açılmasını istiyorum yani renk kırılsın istiyorum.Bu ürün işe yararmı dersiniz.Kullanan varmı aranızda??
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen patty » Cum Mar 28, 2008 3:25 pm

ya ben de kaş rengimi bi ton falan açmak istiyorum. kaşlarım siyaha yakın bi renkte. ve ben kahverengi falan istiyorum. sanırım kaş boyası kullanmak lazım. marka önerisi olan var mı? :blushing:
Kullanıcı avatarı
patty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuanna » Cum Nis 18, 2008 4:38 pm

bende silik kaş diye tabir edilen kaşlara sahip olmak istiyorum kaşlarım seyrek ve kumral gibi kaş açıcı boya alsam çok mu sararır gri renk alsam belki silik şeklinde durabilir diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen burcu8 » Cmt Nis 19, 2008 12:57 am

burcucum yazdı:kızlar bence bu tüy sarartıcı olayını denemeyin. çünkü yakıcı bişey sonuçta. gözlerle temas halinde doktora başvurun yazan bi ilacı nasıl kaşlarınıza vuruyosunuz.Allah korusun ya gözünüze kaçarsa

uygularken elbette üstünkörü dağınık bir şekilde uygulanmıyor. sonuçta bu ürün sıvı veya akıcı değil. yoğun bir krem gibi, doğrudan kaşa uygulanıp 10 saniye kadar sonra da temizleniyor. allah korur cnm merak etme, sadece biraz dikkat :)
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir