Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#957517 Labello tabi bunlar fikirlerimiz :huggs:

Ama yazında No 5 olmaz :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
svly25 yazdı:parfüm öyle bir şey ki beğenmediğiniz bir koku bir anda size çok güzel gelirken, beğendiğiniz bir kokuya ise burun kıvırabiliyorsunuz parfüm beğenisi zaman mekan vs.meselesi bence. :blushing:

Kesinlikle aynı şeyleri düşünüyorum bende... :yeah:

Hypnose benimde bitmeden aldığım parfümüm. :love10: çoğu kişi sırf vanilya kokusu diyor ama beni çeken bir yanı var işte, o neyse....tenime çok yakıştırıyorum, birde armani she var...Ne kadar yaygın kullanılırsa kullanılsın oda vazgeçilmezim...Bu ikisini heran sıkılmadan kullanabilirim...
Ama diğer parfümlerle gelgeç ilişkiler yaşıyorum :laugh: Üstüste birhafta aynı parfümü bayıla bayıla kullanırken, sonrasında haftalarca şişesini elime almadığım oluyor...Asla kullanamam diyeceğim çokaz parfüm var ama, dönem dönem beğeni oranım değişiyor benimde....
şu sıralar London a takmış durumdayım mesela.....Oysa bir ara plastik kokusu alıp uzunca bir süre elime almamıştım şişesini... :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
labello yazdı:şekerli kokuları hiç sevmem ben :( bir de son günlerde guccinin tüm kokuları kötü geliyor burnuma. havaların ısınması da bunda etken olabilir tabi

bende pek sevmiyorum şekerli kokuları :( çiçek kokuları çok hoşuma gidiyor :love10:
Kullanıcı avatarı
#958263 Givenhy'nin tüm erkek parfümleri :pisik:
Euphoria Men :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
yelizzz yazdı:
svly25 yazdı:parfüm öyle bir şey ki beğenmediğiniz bir koku bir anda size çok güzel gelirken, beğendiğiniz bir kokuya ise burun kıvırabiliyorsunuz parfüm beğenisi zaman mekan vs.meselesi bence. :blushing:

Kesinlikle aynı şeyleri düşünüyorum bende... :yeah:

Hypnose benimde bitmeden aldığım parfümüm. :love10: çoğu kişi sırf vanilya kokusu diyor ama beni çeken bir yanı var işte, o neyse....tenime çok yakıştırıyorum, birde armani she var...Ne kadar yaygın kullanılırsa kullanılsın oda vazgeçilmezim...Bu ikisini heran sıkılmadan kullanabilirim...
Ama diğer parfümlerle gelgeç ilişkiler yaşıyorum :laugh: Üstüste birhafta aynı parfümü bayıla bayıla kullanırken, sonrasında haftalarca şişesini elime almadığım oluyor...Asla kullanamam diyeceğim çokaz parfüm var ama, dönem dönem beğeni oranım değişiyor benimde....
şu sıralar London a takmış durumdayım mesela.....Oysa bir ara plastik kokusu alıp uzunca bir süre elime almamıştım şişesini... :blushing:

tatlım parfüm beğenisi ile ilgili yazdığın tüm yorumlarına aynen katılıyorum.benimde değişken bir beğeni anlayışım var ve bu da bence beni sıradanlıktan kurtarıyor diye düşünüyorum. :blushing:
hypnose bazılarına çok yakışıyor bence de ve sen de kendine yakıştırıyorsan kullan kimin ne dediğine pek takılma canım.vanilya kokusu bazı tenlerde mükemmel bir kokuya dünüşüyor pek tanıdığımda bu durumu test ettim. :yeah: :blushing:
Kullanıcı avatarı
#966101 Pardon Pi'yi çıkarıyorum o listeden :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#966485 eşime aldığım pi yi bugün bende sıktım :laugh: .gerçekten harika kokuyor :love10: .bu kadar eski ve bilindik bir koku olmasına rağmen geç keşfettim(seneler önce baktığımda ağır gelmişti,bende bir daha bakmamıştım) ama bundan sonra bittikçe alınacaklar listesinde :love10: :)
Kullanıcı avatarı
#967296 Güle güle kullanın :laugh:
Kullanıcı avatarı
#967316 Tom Ford Men S Extreme EDT Erkek Parfüm

Bunu biliyormusun peki?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#967326 hmm sanırım aynı tom forddan bahsediyoruz. netten çeşitlerine baktım. koyu kahverengi şişede olan :confused: sanırım sen beğeniyorsun :) yapma ama yaaa :tongue: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#967344 Evet aynısından bahsediyoruz :huggs: Ben daha hiç denemedim ama kokusuna bakacağım :yeah: Ben almayı bile düşünüyordum o kadar mı kötü?

Bu arada modları forumda görmek güzel :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#967352 kötü demek istemezdim ama evet çok kötü :)

bir de sen o parfüm için inan çok gençsin. böyleeee 65 yaşlarında, puro yanında ucuz şarap içen adamların kokusu gibi :laugh:

efenim forum hep beraber güzel :huggs:
Kullanıcı avatarı
#967356 :yeah: Eğer gerçekten öyle söylüyorsan kötüdür :yeah: Chanel No=5 vakasının man versiyonu gibi anladığım kadarı ile :laugh:

Zoix tahliline bayıldım :laugh: :laugh: :laugh: (Alemsin)

Forum çok güzel :huggs:

:kiss:
Kullanıcı avatarı
#967506 Mehach'cım etmeyiz tabi :) Ama herkese gitmiyor ya ;)
Kullanıcı avatarı
#967549 ;)
Kullanıcı avatarı
#967851 Ben yeni halini sevemedim :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#979140 lolita lempicka
miss cherie
amor amor
escada'nın parfümleri
dördünü de hiç sevmiyorum :tongue: amor amor bi zamanlar severdim ama şimdi tahammül edemiyorum :/ hele miss cherie nin samplenı sıkmak gibi bi hata yaptım otobüste mide bulantısından ölmüştüm :laugh: escadanın parfümleri de çok tatlı geliyor bana içimi bayıyor :D
Kullanıcı avatarı
#979243 Gözde çok mu şekerli geldi sana kokusu :)

Hayatım boyunca aldığım en kötü koku Angel a Men :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#979266 evett şekerli demek istemiştim ben ordaa :laugh:
angel'ın bayanını ben beğenirim ağır ama tam gece parfümü :yeah: erkeği nasıl bilmiyorum tabii :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#979274 Heheheh :laugh:

Bayanı çok güzeldir :love10: Erkeğini bir kokla bak bile diyemeyeceğim :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
#979357 Değişen hali içinde mi öyle diyorsun :laugh:
Kullanıcı avatarı
#979733 Archi yeni hali çok silik olmuş bence :confused:
Kullanıcı avatarı
#980233 Chanel Egoiste :pisik:
Kullanıcı avatarı
#980415 Bu sıralar No5 sıkanlar görüyorum yapmayın bu mevsimede olmaz ya :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#980899 Cinema nasıl çıkmış aklımdan :pisik:

Bu ara Gucci EDP 1i sevmiyorum :pisik:
Kullanıcı avatarı
#982090 Cingulum,Fısfıs,Mervis teşekkürlerrr :kiss

Cingulum nice yılllaraaa :banana:
Kullanıcı avatarı
#983718 Şu sıralar Chanel No 19 :pisik:
Kullanıcı avatarı
#993114 nkTRy +2=)
Gönderen: huysuzkedi - BaKımLı
#996018 gucci rush ı geçen gün ilk kez denedim bileğimde.midem altüst oldu. otobüste kokunun benden geldiğine inanamadım.hemen ykm ye gidip bileğimi temizleme sütüyle sildim.tek artısı sevenleri için kalıcı olması !