Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kimzo - Güzelliğine Düşkün
#977661 almak için tavsiyeler alırken diğer başlık kapandı kendimi bu başlıkta buldum chace teşekkür ederim sana epey yardımcı oldun chanel allureyi deneyemedim bile daha çünkü ne zaman gitsem boynere chanel testerları hep bitmiş olur yerinede koymuorlar pahalı olunca herhalde birde çok denenior o yüzden ama ben bi dolu anını denkgetiremedim allureyi de denemek istemişyim ama malesef ama yanlış hatırlamıorsam aluure için sentetik bi koku demişlerdi varmı doğruluk payı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#977683 Yeni başlık :banana:

Kimzo Allure kremsi,yumuşak,şık ve etkileyici=) :love10: :love10: :love10: Tercihin The One yada Allure olsun :huggs:
Kullanıcı avatarı
#977691 Rica ederim=)Bu arada Allure sentetik bir parfüm=)
Kullanıcı avatarı
Princesss06 yazdı:Sevilden alınmasına ragmen CHLOE EDP 'de kalıcılık sorunu yaşıyorum kızlar? aynı sorunu yaşayan var mı?sinir oldum :angryfire :confused: :confused: :confused:

vogue dergisi testerini vermişti çok güzel bi koku ama gerçekten kalıcı değil seville alakası yok
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Rica ederim=)Bu arada Allure sentetik bir parfüm=)

yaa bu olmadı işte :) neden sentetik gibi kokmak isteyimki estee nin sensuous parfümüde öle ama gerçekten içinde böle naylonumsu bi izlenim var onun gibiyse hiç hoş değil ben o zaman dolce the one ve guerlain linstat guerlain bu ikisini düşünüyüm.
gerçi linstat guerlainin içindede misk var ondanda şüpheliyim hacı misi gibi kokmasından dolayı üff ya :)
Kullanıcı avatarı
#977769 Hehe öyle deme=)Çok güzel bir parfüm bnce bir dene öyle karar ver=)Bence kesinlikle beğenirsin :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: f16zey - Güzelliğine Düşkün
kimzo yazdı:
CHACE yazdı:Rica ederim=)Bu arada Allure sentetik bir parfüm=)

yaa bu olmadı işte :) neden sentetik gibi kokmak isteyimki estee nin sensuous parfümüde öle ama gerçekten içinde böle naylonumsu bi izlenim var onun gibiyse hiç hoş değil ben o zaman dolce the one ve guerlain linstat guerlain bu ikisini düşünüyüm.
gerçi linstat guerlainin içindede misk var ondanda şüpheliyim hacı misi gibi kokmasından dolayı üff ya :)

Allure çokk güzeldir bence 2 şişe bitirdim :love10: Kullandığım en kalıcı parfüm..
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Hehe öyle deme=)Çok güzel bir parfüm bnce bir dene öyle karar ver=)Bence kesinlikle beğenirsin :huggs:

zevkine güvenip vercem siparişi inş.dediğini gibi beğenirim.
biraz önce bu sitede guerlain linstat parfümünün yorumlarını inceledim.hiç hoş şeyler yazılmamış :type:
içince benzion varmış o ne ya biride demişki ki buna çok güldüm babanne kokusu diye kaç kişinin babannesi böle kokar acaba :banana: tabi o espiri katmış ağırlığından bahsetmiş ama hoşuma gitti yorumu
Kullanıcı avatarı
#977788 Beğeneceğine eminim=)

:huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#977808 nedir bu orjinal parfümlerde ki kalıcılık sorunu 2 saat sonra yerinde yeller esiyo :) tazelemekten bıkııyo insan...valla açık parfümler çok daha kalıcı nefret ettim onca para döküp kokmamaktan!!!
Kullanıcı avatarı
Princesss06 yazdı:nedir bu orjinal parfümlerde ki kalıcılık sorunu 2 saat sonra yerinde yeller esiyo :) tazelemekten bıkııyo insan...valla açık parfümler çok daha kalıcı nefret ettim onca para döküp kokmamaktan!!!

sana müthiş kalıcı bi parfüm önerebilirim istesende çıkmaz kazaklarında fularlarını koyduğun koltuklarda bile kokusu kalıor ve bence nadir güzellikte kokan parfümlerden ben çok beğeniorum givenchy ange ou demon
zaten bi parfümde zambak varsa o kokunun kalıcı olmaması imkansız gibi nerdeyse şuan bile sana bahsederken kokusunu aldım burnumda miss gibi ange ou demon
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
Princesss06 yazdı:nedir bu orjinal parfümlerde ki kalıcılık sorunu 2 saat sonra yerinde yeller esiyo :) tazelemekten bıkııyo insan...valla açık parfümler çok daha kalıcı nefret ettim onca para döküp kokmamaktan!!!

aynen ya bende çok sinir oluyorum :angryfire .insanın içine oturuyor :angryfire dediğin gibi çoğu açık parfüm orjinalinden kalıcı.
benimde kalıcılığına garanti verebileceğim parfümler insolence edp ve michael kors(klasik) edp :bye:
Gönderen: foreverroma - Güzelliğine Düşkün
#978249 kızlar bence bu sıcaklarda bi dünya para verip orjinal parfüm almayın cünkü parfümlerin en büyük düşmanı sıcaktır bu sıcaklar insanın solunumu etkilediği gibi parfümlerin yapısınıda çok bozmaktadır.sizlere tavsiyem su 3 aylık dönemde alıyorsanız bile açık parfüm alıp kullanın en azından kışa hazırlık olarak biraz tasarruf yapmış olursunuz

saygı ve sevgilerimle
Kullanıcı avatarı
#979236 Cevizlikek güle güle kullan :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979362 Güle güle kullan :bye:
Kullanıcı avatarı
#979719 Shiseido Zen White aldım :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: giulietta - Güzelliğine Düşkün
#979737 bende ykm den yüzde elli indirimden 110 liraya issey miyake'nin a scent by issey miyake'sini satın aldım... üstelik 100 ml... j'adore takıntılı biri olarak hoşuma giden nadir parfümlerden oldu... tam bir yaz kokusu fresh,çiçeksi:sümbül, yasemin, galbanum, verbana gibi çiçekler kullanılmış ve notaların bir çoğu beyaz çiçeklerden elde edilmiş... ama yine de j'adore'u tek geçerim ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dkmkci - KoKoŞ
#980118 Teyzem yurtdısından Narciso Rodriguez for her edt getirmis bana, ay ne kadar mutlu oldum :love10: :love10: :love10: :love10: :love10:
Tresor nasıl bir koku sizce?
nktry; Evet bazı acik parfumler nedense orijinalinden daha kalıcı oluyor,ben de merak ediyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
#980121 nkTRy öyle mi bak onu hiç bilmiyorum :confused:

dkmkci güle güle kullan=)Tresor oldukça ağır ve benim burnuma göre vasat bir koku ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nkTRy - BaKımLı
#980180 evet malesef CHACE bi ton orjinal parfümüm var hicbirini sormazlar,dün gecen senelerden kalma d&p parfümü kullandim, soran sorana :pisik:

dkmkci güle güle kullan, tresor 35 yas üstü koku bence
Kullanıcı avatarı
#980185 Çok enteresan :confused:
Kullanıcı avatarı
#980261 Rica ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
giulietta yazdı:bende ykm den yüzde elli indirimden 110 liraya issey miyake'nin a scent by issey miyake'sini satın aldım... üstelik 100 ml... j'adore takıntılı biri olarak hoşuma giden nadir parfümlerden oldu... tam bir yaz kokusu fresh,çiçeksi:sümbül, yasemin, galbanum, verbana gibi çiçekler kullanılmış ve notaların bir çoğu beyaz çiçeklerden elde edilmiş... ama yine de j'adore'u tek geçerim ;)

Giulietta cim cok guzel bir parfum almissin Gule Gule kullan,hemfikiriz :huggs: Bencede yazlik bir koku.:)) :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#980390 dkmkci rodriguez'ini iyi günlerde fısfıslannn :) ben de bu gün sıktım.. sıktıktan 2-3 saat sonra daha da güzel bir kokuya dönüşüyor :kissmuch:

tresor çok keskin/ağır bir koku.. şişesi çok cezbedici ama ı ıhh..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
dkmkci yazdı:Teyzem yurtdısından Narciso Rodriguez for her edt getirmis bana, ay ne kadar mutlu oldum :love10: :love10: :love10: :love10: :love10:
Tresor nasıl bir koku sizce?
nktry; Evet bazı acik parfumler nedense orijinalinden daha kalıcı oluyor,ben de merak ediyorum :laugh:

tresor'u bende pek sevmem ama tresor in love gerçekten güzel bir koku ama asla yaz kokusu değil kışın tende çok daha güzel duran bir parfüm en azından bende öyle duruyor.:)
Kullanıcı avatarı
#982475 Güle güle kullan:)
Kullanıcı avatarı
#982494 Zepp rica ederim :huggs: Cumartesi günü Dior Homme intense aldım :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#982795 Chace, fısfısfıs, libra teşekkürler...
Libra D&P deki parfümlerin kalıcılığından çok memnunum ama bazı parfümleri orjınalinden çok farklı oluyor..Yazdıklarını okuyunca Bargelloyu merak ettim bende. Evimin çok yakınına yeni açıldı, en kısa sürede bir küçük boy alıp deneyeceğim bende. orjınallere dünya kadar para veripde tenimde kokusu 2 saat bile kalmayınca, gerçekten şişelerinemi veriyoruz bu paraları diye benimde aklımdan geçiyor... :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: JackSparrow - Güzelliğine Düşkün
#983154 Armani code SPORT aldım bugün elime ulaştı kozmetikvemoda sitesinden aldım bu forumdada oradan alan birilerini görünce gönül rahatlığıyla alışveriş yaptım.
Sephorada 10 tane parfüm denedim (issey miyakke,davidoff cool water,blvgari aqva marine,burberry summer,burberry touch,vsvs gibi parfümler vardı) en son bunu denedim ve resmen aşık oldum.Yine moda olacak bir parfüm.Tanıtım videosundada megan foxun oynadığı düşünülürse daha da yayılacağa benziyor ama keşke yayılmasa tek bende olsa :)
Yorum yazmasamda bu siteyi ve forumunu seviyorum ve takip ediyorum çünkü bakımlı olmayı seven bir erkeğim
Bir mağazaya gidip denemenizi tavsiye ederim parfümü ve yorumlarınızıda merak ediyorum denedikten sonra tabiki :)