Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinkes - Güzelliğine Düşkün
#963396 versace vanitas deneyen kullanan var mı kokusu hafif acaba kalıcı olurmu deneyeceğim, givenchy very irresistible l'intanse de hoşuma gitti şişesi işemeli gibi olan ikisi arasında kaldım???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
#964193 Hazirmisinizzz agustos ayinda cikacak Marc Jacobs Daisy Hot Pink :love10: :love10:

Top notes: wild strawberry
Heart: jasmine, gardenia
Base: cedar, birch
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deryaks - BaKımLı
ElaSel yazdı:ben sun denedim ilk, netteki yorumlardan heveslenip ( herkes güneş yağı gibi koktuğunu güzel olduğunu falan yazmış ) ama denediğim an bu nee dedim..resmen acı kehribar kokıusu :confused: hala anlamış değilim bu nasıl güneş yağına benziyor :dontknow: acaba bana bozuk mu sıktılar emin değilim..tekrar denettireceğim, bir de stle ve pure deneyeceğim..bunlar da güzel yorum almış..gitmişken seninkine de bakarım
bence sıktıkları parfümde bir soorun vardır canım.Sun kullanıtorum ve herkes bayılıyor.Bnece tam yaz kokusu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#965126 karmenas :blushing: nasıl mutlu oldum anlatamam daisy sevdiğim ve kalıcı olmadığı için almadığım bir kokuydu umarım bu kalıcı olur notaları kulağa çok hoş geliyor :laugh:
Kullanıcı avatarı
cingulum yazdı:karmenas :blushing: nasıl mutlu oldum anlatamam daisy sevdiğim ve kalıcı olmadığı için almadığım bir kokuydu umarım bu kalıcı olur notaları kulağa çok hoş geliyor :laugh:

guzele benziyor :)) :love10:
Gönderen: komsuki - Güzelliğine Düşkün
#965722 Çok yeni değil ama Lasenzanın parfümlerini gördünüz mü arkadaşlar? Ben aldığımda iki tanesi 50 lirayaydı bende büyük boy diye kaçırmayayım dedim. Biri vanilyalı diğerki çicekliydi ve gerçekten çok güzel kokuyorlar bunda birsorun yok ama pek kalıcı değiller açıkçası.En azından eskiden bodyshopun vanilyalısını kullanıyodum o çok kalıcıydı ama.Neyse işte bi de çok nemli parfüm gerçi özelliği o ama zar zor kuruyo ya üstümde.Öyle işte.Buarada daisy çok güzel kokuyor gerçekten ama fiyatı biraz tuzlu ve kalıcı değil.bence bi parfümde olması gereken en önemli özellik kalıcılığı çünkü zaten güzel kokan parfüm kolay bulunuyor arkadaşlar.Bence siz de alırken kokusuna aldanmayın :tongue:
Kullanıcı avatarı
o_10085.jpg
o_10084.jpg
Donna Karain in meshur elma parfumlerine yeni cesitler geldi

Candy Apples Fresh Orange

Candy Apples Sweet Strawberry

:bye:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#968230 Halle Berry parfum konusunda oldukca iddiali ama ulkemizde sanirim yok
En son cikan parfumu
Halle Berry Ravael The Passion
Kullanıcı avatarı
nd.11594.jpg
2011 yazi icin Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau d'Ete 2011 Berbat bir parfum!! :pisik: :pisik:
Gönderen: sarinil - Güzelliğine Düşkün
#974398 arkadaşlar meraba... ben bugün yeni çıkan givenchy'nin very irresistible l'intense'i denedimm.. ( mor olan) hoşuma gitti açıkçası ama kullanan, deneyen varsa kalıcı mı güzel mi yorum yazarsanızz çook sevinirmm ona göre almayı düşünyorum çünküü:=)
Gönderen: sarinil - Güzelliğine Düşkün
#974402 yanlış yazmışım sanrım pardon givenchy very irresistible sensual ( mor olanı) denedim hoşuma gitti... deneyen alan varsa kalıcı mı güzelmi yorum yazarsanızz süper olurr :=)?
Kullanıcı avatarı
sarinil yazdı:yanlış yazmışım sanrım pardon givenchy very irresistible sensual ( mor olanı) denedim hoşuma gitti... deneyen alan varsa kalıcı mı güzelmi yorum yazarsanızz süper olurr :=)?

canim ben kullaniyorum ama asiri bir kaliciligi yok.Ama cok hoz kibar bir kokusu var
Kullanıcı avatarı
o.10198.jpg
Beyonce "nin yeni parfumu PULSE eylul 2011 de piyasada olacak..

Top notes: armut bergamot, Blue Curacao
Heart: Orkide, yasemin
Base: Vanilya misk ve odunsu notalar, dan olusacak..sevgiler :love10:
Kullanıcı avatarı
#977179 :bye: :bye:
nd.11630.jpg
2011 yilinda cikan diger bir parfumde Very Irresistible Tropical Paradise Givenchy ..Ciceksi odunsu bir koku..
Kullanıcı avatarı
Princesss06 yazdı:VERSACE VANITAS'ı çook merak ediyorum deneyen varsa yorum yapabilir mi ? :yeah:

ben denedim hos bir koku ama imza bir koku degil
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#978328 Ünülülerin çıkardığı parfümleri beğenmiyorum nedense :dontknow:
Kullanıcı avatarı
ElaSel yazdı:Versace'nin notasında neler var..ben de merak ediyorum

aslinda notalari cok basit..tepe noktada Lime(bir tur limon hani yesil olan),orta notada frezya ve tiare cicegi,dip notada sedir ve tonka fasulyesi var :bye:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Ünülülerin çıkardığı parfümleri beğenmiyorum nedense :dontknow:

bencede tamamen reklam amacli oldugundan bu is,sanki aceleye gelen kokular oluyor...Ben ne yapsam satar mantiginda ama bende begenmiyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
karmenas yazdı:

aslinda notalari cok basit..tepe noktada Lime(bir tur limon hani yesil olan),orta notada frezya ve tiare cicegi,dip notada sedir ve tonka fasulyesi var :bye:

Teşekkürler ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
ElaSel yazdı:
karmenas yazdı:

Teşekkürler ;) :bye:

rica ederim en buyuk sevgim parfumler ve yapimlari
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#979090 ELASELCİM,KARDEŞİM VERSACE VANITAS KULLANIYOR.TAM ÇİÇEK KOKUSU DİYE TARİF ETTİ,ÇOK DA KALICIYMIŞ..SICAKLAR İÇİN İDEAL DEDİ..O DA PARFÜM KONUSUNDA UZMAN SAYILIR..TABİ KİŞİDEN KİŞİYE KALICILIK DEĞİŞİYOR AMA FIRSAT BULURSAN KENDİN DENEYEBİLİRSEN SEN DE YAZARSIN BİZE...SEVGİLERİMLE :huggs: :bye: :kiss:
Kullanıcı avatarı
#979241 Karmenas hem fikirim :yeah: Üzerine çalışılmamı kokular :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#979736 Fısfısfıs teşekkür ederim, fırsatım olduğunda bir deneyim diyorum ben de ;)

Ya kızlar..ben versace kokularına uzağım, kaç çeşit kokusu var hangisi güzel hiç bilmem ama bundan 4-5 ay önce Guerlain almak için Sephora'ya gitmiştim..bana Versace'nin bir kokusunu sıktılar..siyah kare bir şişeydi diye hatırlıyorum ama adını ne bilmiyorum..çok enteresan bir kokuydu..hiç bilen ya da kullanan var mı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#979751 Elasel bu mu :type:

Versace Cyrstal Noir EDT
Kullanıcı avatarı
#980455 Siyah yazınca bu diye düşündüm bende :) Elasel bence sıradan bir koku=)
Kullanıcı avatarı
#980458 İçinde misk flan var diye aklımda kalmış biraz baharatlı bir parfüm ama son notaları ise portakal çiçeği ile kapanıyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
#980460 Ok... Rica ederim :)
Kullanıcı avatarı
#980623 :drink:
o.10258.jpg
yeni parfumler Calvin Klein forbidden euphoriaaaa
:love10:
top notes: ahududu, seftali cicegi, mandalina
heart: yasemin, orkide
base notes: musk, kasmir, paculi
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:İçinde misk flan var diye aklımda kalmış biraz baharatlı bir parfüm ama son notaları ise portakal çiçeği ile kapanıyor :yeah:

portakal cicegi yok yasemin var limon var icinde sandalagaci,amber bal ve vanilya
Kullanıcı avatarı
#980787 Yanlışın var içinde portakal çiçeği var ;)
Kullanıcı avatarı
#980797 Ben kokladım ve kokuyu aldım ama hatta sitesinde de yazıyor ;)
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Ben kokladım ve kokuyu aldım ama hatta sitesinde de yazıyor ;)

Quizas, red berries, italian lemon and cassia; indian jasmine and bulgarian rose; are patchouli, sandalwood, amber, madagascar vanilla and honey

:)
Kullanıcı avatarı
#980799 Dışı koyu şişeden bahsediyoruz değil mi=)
Kullanıcı avatarı
#980804 Foto yüklüyorum :huggs:
Kullanıcı avatarı
#980807 Resim
Kullanıcı avatarı
ElaSel yazdı:Fısfısfıs teşekkür ederim, fırsatım olduğunda bir deneyim diyorum ben de ;)

Ya kızlar..ben versace kokularına uzağım, kaç çeşit kokusu var hangisi güzel hiç bilmem ama bundan 4-5 ay önce Guerlain almak için Sephora'ya gitmiştim..bana Versace'nin bir kokusunu sıktılar..siyah kare bir şişeydi diye hatırlıyorum ama adını ne bilmiyorum..çok enteresan bir kokuydu..hiç bilen ya da kullanan var mı :dontknow:

Biz şundan bahsediyoruz:)