Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#947331 mazzy cim çok doğru bir teşhis yapmışsın :yeah: .özellikle de şu euphoria yı beğenmeyen erkek yok galiba ;) .benim eşim kolay kolay parfüm beğenmez.en son dp den aldığım ange ou demon u beğenince orjinalini de denettirmek istedim.parfümeriye gitmişken euphoria yı da denedim.eve gelip eşime koklattığımda özellikle euphoria yı çok beğendi.hatta euphoria için bu parfüm senin bütün parfümlerinden daha güzel dedi :laugh: .euphoria benim çok beğendiğim bir parfüm değildi.ama bir dahaki alacağım parfüm o olacak :laugh: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
#947338 dp'de ange ou demon güzel mi libra? :dontknow: :bye:
Kullanıcı avatarı
#947348 orjinaliyle birebir aynı olmasada oldukça benziyor.güzel ve kaliteli bir havası var.ayrıca benim birçok orjinal parfümümden çok daha kalıcı.2-3 fıs bile sıksam tüm gün kokusu burnuma geliyor :bye: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
#947349 teşekkürler canım haftasonu bi bakayım :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#949629 ben genel olarak erkeklerin oriantel çiçeksi kokuları cazip bulduklarını ve beğendiklerini düşünüyorum ama tabi bazı erkekler daha farklı kokuları çekici bulup beğenebilirler bu da istisbasıdır diye düşünüyorum. :blushing:
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#952474 kizlar yeniden ve yeniden lancome -hypnose diyorum eger denemediyseniz mutlaka bi sans verin kendisine :) :) bugun cok guzel iltifatlar aldim parfumum sayesinde :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dramaqueenn - KoKoŞ
#954588 Erkek arkadaşım en çok Chanel Allure, Victorias Secret Strawberries and Champaigne Body Mist, Chanel Chance, D&G Light Blue, Armani She ve Armani Code seviyor.
Chanel Coco Mademoiselle'i ve CK Euphoria'yı pek sevmiyor.
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#954788 ben de ordan burdan hypnoseun cok kullanildigini duymustum ama enteresan bi sekiolde ben daha etrafimdaki kimseden bu kokuyu almadim :) :) kullanani vardir elbet ama kaliciligi dusuk oldugu icin herhealde.
bence asil 10 kadindan 9 unda olan parfum hypnotic poison - yazin bile herkesten bu koku geliyor, ama herkes severek kullanmaya devam ediyor hala :) herkes kullaniyor olsa da bir parfumu ben de seviyorsam kullanirim ben :kissmuch: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#956502 ben çok kullanılıyorsa sevsemde kullanıp kullanmamakta uzun süre düşünür ve kullanmamayı seçerdim herhalde.herkes aynı kokuyu kullanınca pek de farkın kalmıyor diğerlerinden. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sorceress - Güzelliğine Düşkün
#958512 onca parfüm değiştirdim birsürü para harcadım bu parfüm işine ;) erkek arkadaşıma ne zaman sorsam nasıl bu parfümüm diye iyyiii yani güzel işte cevabını aldım. geçen gün öylesine evde öylesine duran emotion harmonyi sıktım ve ben daha bişey demeden erkek arkadşımdan aaa bugün ne güzel kokuyorsun sen diye bir tepki aldım :) üstüne aynı gün iki kişi daha sordu parfümün ne çok güzel diye :) bu işte bir iş var ama :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: serguzest - Güzelliğine Düşkün
#959975 tom ford white patchouli BODY LOTION yer , zaman , cinsiyet ayırtetmeksizin kullanılabilen bir Tom Ford başyapıtı.her kullandığımda bi kompliman bi övgü bi meth...bende saçıma başıma kaşıma gözüme yapılıyor sanıp sevindirik olurdum ama iltifatların tesadüfi!! olarak vücut losyonunu kullandıım günlere özel olduunu anlayınca hadi bee oldumm ama lütfen dikkat parfümü diil vücut losyonu..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
dramaqueenn yazdı:Erkek arkadaşım en çok Chanel Allure, Victorias Secret Strawberries and Champaigne Body Mist, Chanel Chance, D&G Light Blue, Armani She ve Armani Code seviyor.
Chanel Coco Mademoiselle'i ve CK Euphoria'yı pek sevmiyor.

Victorias Secret Strawberries and Champaigne cok guzeeel :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#970202 Chanel Coco Mademoiselle-Calvin Klein Euphoria-Chanel Allure-Dior Addict-Narciso.R For Her beğendiğim kokular arasında :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#970483 givenchy very irressistible,alırken erkek arkadaşımda vardı,çok güzel kokuyor deyip durdu,sırf onun için aldım :laugh: tabi kokusunu bende beğendim,hergün beni koklayıp duruyor,çok güzel diye :laugh: iyimi yaptım kötümü bilmiyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#970538 benim erkek arkadaşım, şöyle haci şakir gibi kokan bi parfüm alsana dedi :laugh:
arayış içindeyim noa mı alsam acaba? hacı şakir parfüm işinede girse yaa :)
Kullanıcı avatarı
#970812 Busesinem gayet iyi yapmışsın :yeah: :yeah: :yeah:

Attractive :laugh:
Kullanıcı avatarı
unicorn yazdı:benim erkek arkadaşım, şöyle haci şakir gibi kokan bi parfüm alsana dedi :laugh:
arayış içindeyim noa mı alsam acaba? hacı şakir parfüm işinede girse yaa :)

ben jlo glow un kokusunu beyaz sabuna benzetirim ;) .hem çok kalıcı,hem de tertemiz mis gibi bir kokudur :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#972076 Glow Tekin Acar da 50 lik boyu 55 tl şu sıralar. İndirimdemi yoksa normal fiatlar böylemiydi, ben 2 yıl kadar önce almıştım galiba fiatını hiç hatırlamıyorum.

Ayrıca Dior Pure Poıson da beyaz sabun gibi kokuyor...Her kokladığımda anneannemin beyazsabun sepeti vardı, şöyle mavi pitikare kumaşla kaplı,o beyaz sabun dolu sepeti hatırlatıyor bana :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
yelizzz yazdı:Glow Tekin Acar da 50 lik boyu 55 tl şu sıralar. İndirimdemi yoksa normal fiatlar böylemiydi, ben 2 yıl kadar önce almıştım galiba fiatını hiç hatırlamıyorum.

Ayrıca Dior Pure Poıson da beyaz sabun gibi kokuyor...Her kokladığımda anneannemin beyazsabun sepeti vardı, şöyle mavi pitikare kumaşla kaplı,o beyaz sabun dolu sepeti hatırlatıyor bana :kissmuch:

PURE POISON BENCE DE SABUN VE MİS GİBİ TEMİZLİK KOKUYOR..BİTTİKÇE ALDIĞIM PARFÜMLERİMDEN BİRİDE PURE POISON DUR.. :huggs: :bye:
Kullanıcı avatarı
#974350 Son zamanlarda For Her burnuma hoşgelen kokulardan :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#975888 bi çok erkek meyve kokularını seviyor kızlar, tecrübeyle sabittir :laugh: .şöyle ki, bi arkadaşım escada sexy graphitti yi sıktığım bi gün biraz uzaklaş yoksa aşık olucam demişti( çilek gibi kokar) :laugh: :laugh: :laugh: yolda da kaç defa sayamadığım kadar hatta, dkny be delicious ı sordular, utanıp kızararak, mesela biri sevgili için alıcakmış, biri de eşine doğum günü için :laugh: :laugh: ben de meyve kokularını çok severim diğer kokular cezbetmez beni parfüm olarak zaten.o yüzden bu konuda sıkıntı yaşamıyorum :laugh: (dkny be delicious da yeşil elma kokar en sevdiğim kokudur o)
escada sexy graphiti artık üretilmiyor, ama dp lerde var.
özetle, karşı cinste yapay kokulardan, çok karışık kokulardan hoşlanmıyolar, yok 22. notasında amber filan hiç ilgilendirmiyor onları.taze kokular, belki de iç güdüsel olarak gençliği çağrıştırdığından ve duyularını harekete geçirdiğinden onları çekiyor.benim şahsi tespitim bu:DDD :yeah: :yeah:
hafif çiçek kokuları, sabun gibi duru olduğunda çok yoğun olmadığında da çekiyor onları.
Gönderen: sarinil - Güzelliğine Düşkün
busesinem yazdı:givenchy very irressistible,alırken erkek arkadaşımda vardı,çok güzel kokuyor deyip durdu,sırf onun için aldım :laugh: tabi kokusunu bende beğendim,hergün beni koklayıp duruyor,çok güzel diye :laugh: iyimi yaptım kötümü bilmiyorum. :blushing:

canım dediğin yeni çıkan very irresistible sensual mı mor olan mı??? yoksa absolutely mi kırmızı olan mı?
Kullanıcı avatarı
#982087 Absolutely :type: Kırmızı
Yeni çıkan :type: Mor
Gönderen: sarinil - Güzelliğine Düşkün
CHACE yazdı:Absolutely :type: Kırmızı

pekiii givenghy'nin very irresistible sensual mı yoksa yeni çıkan very irresistible l'intense mi daha güzell ve kalıcı???

absulately irresistible'da güzel gbi ama hangisi en çok önerirsinizz:=)??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
sarinil yazdı:
busesinem yazdı:givenchy very irressistible,alırken erkek arkadaşımda vardı,çok güzel kokuyor deyip durdu,sırf onun için aldım :laugh: tabi kokusunu bende beğendim,hergün beni koklayıp duruyor,çok güzel diye :laugh: iyimi yaptım kötümü bilmiyorum. :blushing:

canım dediğin yeni çıkan very irresistible sensual mı mor olan mı??? yoksa absolutely mi kırmızı olan mı?

canım benim yazdığım sensual değil,pembe olan very irressistible.
Kullanıcı avatarı
sarinil yazdı:
CHACE yazdı:Absolutely :type: Kırmızı

pekiii givenghy'nin very irresistible sensual mı yoksa yeni çıkan very irresistible l'intense mi daha güzell ve kalıcı???

absulately irresistible'da güzel gbi ama hangisi en çok önerirsinizz:=)??

Sorunun üzerinde çok geçmiş pardon :huggs:

En kalıcı olanları yeni çıkan İntense versiyonu=)Koku güzelliği açısından Absolutely'i sevmiyorum ben bana İntense daha güzel ve çekici geliyor ;)
Gönderen: Suarisoyy - Güzelliğine Düşkün
#993216 Kızlar erkeklere koku konusunda yaranmak çok zor :) ben sevgilimle sephora ya gitmistim sirf onun sevdigi bir koku alayim diye ( o ara kullandigim kokumun cikolatali puro gibi koktugunu ve begenmedigini soyluyordu- ve o koku daa sıkı durun Estee Lauder Sensuous' tı :) boyle masalsi bir kokuyu sevmiyordu yani) neyse sonunda Gucci- Flora da karar kıldık. Cok begendi falan ama bir sure sonra da baska koku istedi :toofunny: şu an Nina Ricci- Ricci Ricci yi kullaniyorum ve erkek arkadasim bu kokuma bayiliyorr (:
Gönderen: selda25 - Güzelliğine Düşkün
#1003886 very irressitible bende de var. Ama Abime ve babama sordum begenmediler. Can skciymis. Burberriyi begeniyrlar daha cok. Bizdeki gibi onlardada farkli zevkler var iste. lacost pour femme bide :)
Gönderen: loretta - Güzelliğine Düşkün
#1011968 benim de very irresistible. :) ama bu parfümü çok seven biri olarak bile çok sıkıldım artık bundan. sürekli deniyorum yeni şeyler ama daha çok beğendiğim bir kokuya rastlamadım. fazla özellikli bir koku da değil halbuki :blushing: ama asil ve aynı zamanda mütevazı, burdayım demeyen bi koku bence . :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#1012012 Chace'cim Very Irresistible L’Intense'e ben de bayılıyorum :love10: :love10: Süper bir koku inanılmaz kalıcı :yeah: Dinlenme tesisinde parfumor diye orjinal tester satan bir yerde denemiştim,bileğime bir fıs sıkmıştım Allahım nasıl bir kokudur bu buram buram yayılmaya başladı :love10: Ve 14 saat boyunca bileğimden kokusu gitmedi . Şekerli ve çok etkileyici bir koku,ilk defa bir parfüm tenimde bu kadar kaldı :pray: Eşimde bayıldı bu kokuya :kissmuch: Alacağım parfümlerin başında geliyor ;)
Kullanıcı avatarı
#1012686 şu bir gerçek ki erkekler vanilyalı ve hafif tatlımsı miskli kokuları seviyorlar. yani koku ailesi olarak oriantel içerikli kokuları seviyorlar. benim de erkeklerin sevdiği ya da beğendiği parfümlerle ilgili tespitim bu yönde. :blushing: