Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zullall - Güzelliğine Düşkün
#537149 x-tragel selülit-sıkılaştırıcı ve bölgesel inceltici kremle ilgili başlık var mı, göremedim?
kremi çok merak ediyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kartanem - Moderatör
#537172 zullall;

Selulit kremi başlığımız; viewtopic.php?f=65&t=1171&hilit=sel%C3%BClit

ve Selulit başlığımız viewtopic.php?f=65&t=355&hilit=sel%C3%BClit

bu başlıklardan devam edebilirsin :bye: ve yine FORUM sağ üst köşesinde bulunan arama bölümünü kullanabilirsin ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cimcime87 - Güzelliğine Düşkün
#545132 duydugum bır urun hakkında bılgı toplamak ıstıyorum.konu acmak ıstıyorum.konusmak ıstedıgım sey emla kremı.agda oncesi uyusturdugu konusuluyor paylasmak ıstıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: muhendis - Moderatör
#546527 sağ üstteki arama kutusuna "emla" yazarak aratırsanız forumda emlayla ilgili yazılan mesajları görebilirsiniz bu konu diğer başlıklarda konuşuluyor oralardan takip edin lütfen
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysepilasyon - Güzelliğine Düşkün
#572176 Bayanlar için önemli bir sorun olmaya devam eden istenmeyen tüylerin giderilmesi hususundaki yöntemlerden lazer epilasyon ya da çeşitli kremler vs. ile ilgili forum başlıkları olmasına rağmen en etkili ve en eski yöntem olarak bilinen iğneli epilasyon konusunda forum başlığı olmamasını bir eksiklik olarak değerlendiriyorum. Bu konuda diğer forum başlıklarında kısmen bilgilerdirmeler olmuş ancak bunların da kulaktan dolma çok da sağlıklı bilgiler olmadığını gördüm. Bu konuda 23 yıldır hizmet veren bir uzman olarak eğer İĞNELİ EPİLASYON konu başlığı açılırsa değerli arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışabilirim. saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mearlyn1 - Güzelliğine Düşkün
#582107 merhabalar
bende istenmeyen tüyler kategorisi ile ilgili başlık açılmasını rica edicektim
değişik marka isimlerden bahsediliyor ,ama her ürünü kullananların yorumlarını takip etmek zor oluyor,karışıyor,örneğin bioder/capilex/tüy azaltıcılar başlığında birçok üründen bahsedilmiş
birde tüyler diye ayrı başlık var ,bende piyasaya yeni çıkmış olan epilixir adlı ürünü kullanıyorum
deneyimlerimi farklı başlıklarda paylaştım ,nereye yazmalıyım yorumlarımı kafam karıştı :(
istenmeyen tüyler yada epilixir kullananlar diye ayrı bir başlık açılabilirmi acaba,daha kolay takip edilmesi adına aklıma böyle bi fikir geldi
ilginiz için şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
#582373 tüy azaltıcılar ve tüylerle ilgili zaten başlıklarımız var istediğin başlıklarıda açarsak hepten karmaşık bir hal alacak. istenmeyen tüyler için
http://itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=1239
tüy azaltıcılar epilixir,bioder vs vs tarzı ürünler için
http://itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=1733&p=34587#p34587
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysepilasyon - Güzelliğine Düşkün
muhendis yazdı:lazer epilasyon başlığını lazer/iğneli epilasyon olarak editleyeceğiz ordan devam edin lütfen

Lazer epilasyon konu başlığını Lazer/iğneli epilasyon olarak editleyceğinizi belirtmişsiniz bu sebeple İğneli epilasyon a ihtiyaç / ilgi duyan tüm bayanlar adına ilginize teşekkür ederim. Ancak aradan geçen zamana rağmen ben bu konu başlığına ulaşamadım...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ahmtbhr - Güzelliğine Düşkün
#591009 slm, kurabiye kokulu parfümlerde satır satır okudum forumdada arattım ancak bulamadım.
buttermilk&honey cream yada BODY BAKERY ürünleri adında bi başlık varsa yönlendirebilirmisiniz ?
sonuç olarak ballı kurabiye/kurabiye kokulu vücut kremleri arıyorum yoksa bi başlık rica edicem :blushing:
Kullanıcı avatarı
#594637 sağ üst köşedeki arama kutusunu kullanarak arama yaparsanız daha uygun olur. zaten böyle bir başlık var
http://itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=4307&st=0&sk=t&sd=a&hilit=v%C3%BCcut+nemlendiricisi&start=420
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kartanem - Moderatör
#647517 Bölgesel zayıflama için; viewtopic.php?f=43&t=2337
Göbek başlığımız; viewtopic.php?f=42&t=5360
ve son olarak ise Liposuction için; viewtopic.php?f=43&t=954

bunlar gibi başlıklarımız zaten mevcut ;) Bunun yanı sıra Forumda arama bölümünü kullanabilirsiniz :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pembeseker01 - Güzelliğine Düşkün
#651337 kadınların birbirini nasıl çatlatacağı hakkında teknikler verseniz .. baktım ama bişi göremedim..birazda çatlatıcı şeylerden bahsedelim ..buna ihtiyacım var..pek beceremem de böyle şeyleri ...tüy0 lazımm bana ...
Kullanıcı avatarı
#651343 birincisi başlık talebinizi yazdığınız yer vücut bakımı bölümü. çatlakmaktan kastınız vücut çatlakları olmadığına göre bu bölüme talebinizi yazmanız doğru değil.
ikinci olarakta istediğiniz başlığa yakın olarak burdan devam edebilirsiniz:
http://itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=3963&p=648358&hilit=kad%C4%B1nlar+aras%C4%B1#p648358
Gönderen: 1112 - Güzelliğine Düşkün
#740582 kirpikler ve kaşların bakımı için bir ürün tavsiye edicektim ama başlık bulamadım,yardımcı olur musunuz? :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuanella - Güzelliğine Düşkün
#805190 ilginize hayran kaldım yaaa bi forum ancak sizin kadar ilgili olablr heralde madem başlık falan açmayacksınız yazmayın yeni başlık falan diye !
Kullanıcı avatarı
#805854 eğer forumumuzda gerekli başlık olmasaydı açardık ancak sağ üst köşedeki arama kutusuna whitening yazınca çıkan başlık:

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=7034&hilit=whitening

tüm whitening ürünleri için ayrı ayrı başlık açmıyoruz oradan devam edin lütfen. bir başlık açma talebinde bulunmadan da lütfen arama yapın. Bizim ilgisizliğimiz değil sizin üşengeçliğiniz desek daha doğru olur. zaten 3 mesajınızın 3üde yeni başlık açılması bölümüne ne tesadüfki istediğiniz tüm başlıklarda mevcut. Bize ünlemli cümleler kurmaktansa tek yapmanız gereken sağ üstteki arama kutusuna istediğiniz kelimeyi yazıp aramak.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#834827 kızlar greenland diye bir marka buldum hem sitemiz hemde sevil ürünlerini satıyor, marka hakkında niye bilgi yok? body shop vs vucut ürünleri satan markalarla ilgili başlık açmanız mümkünmü? :confused: kokularına bakıp almak isityorum hangi mağazada var onu bile bulamadım :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#980529 "iğneli epilasyon" başlığı açılabilir mi acaba? "lazer ve iğneli" şeklindeki başlıkta tam bir karmaşa var, o kadar çok lazerden bahsedilmiş ki iğneliyle ilgili sorular ve yorumlar da arada kaynayıp gitmiş..

İğneli hakkında daha "temiz" bilgiye ulaşabileceğimiz sadece iğneliye özel bir başlık açılsa daha iyi olur bence..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
#1005808 Hotcouture aynı başlıkta devam edelim lütfen,
Sorceres Baby Foot ile ilgili viewtopic.php?f=6&t=1323 başlığını kullanırsan sevinirim.
Espadrilles EST başlığı açıldı. ;)
Aramisi Greenland için şu anda yeni bir başlık açmaya gerek yok. Vücut bakımı forumunun alt başlıklarını kullanırsan sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1016254 tırnak uzatma,nasıl tırnak uzatılır hızlı tırnak uzatma gibisinden bişeyler aradım ama bulamadım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#1017158 Victorias secret başlığının olmamasına inanamadım.Artık Türkiyeye de geliyor.vücut bakımı başlığına açılsa çok çok iyi olur. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#1017166 amadeus canım be sürekli cilt bakımı makyaj ve vücut bakımı bölümlerinde aradım.bulamayıncada çok şaşırdım :dontknow: alışveriş ta olcağını düşünmedim.çok sağol canım :confused: