Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#946042 Zepp yengeç burcumusun? :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#947212 mavisu, chace, nktry, teşekkürler arkadaşlar, uzun süredir girmemiştm bu başlığa kusura bakmayın, çok teşekkürler :)

pınarcım teşekkürler.. ben onun kokusunu aşırı sevmediğim için hep joker gibi kullandım zaten kaç senedir ancak bitti :) babam free shoptan almıştı kendim aldığım bişey değildi. kalıcılığı fena değil, 1 gün tamamen durmuyor ama bikaç saat duruyor hemde deodorant ferahlık hissi veriyor :yeah: ama zaten parfümünü kullanıyormuşsun daha iyi bilirsin, parfümler deoya göre daha kalıcıdır ya ;)

bu arada resmi yayınladığım günden beri clinique happy ve hugo boss'um bitti :banana: ben pleasures bloom'a aşık oldum yaa, normal pleasures'tan daha yoğun kokusu bayılıyorum. stok yapsam mı acaba douglas'ta indirimli??????
Kullanıcı avatarı
#970824 Zeep'cim bende ;)

Filiko güle güle kullan :yeah:
Kullanıcı avatarı
#971272 Rica ederim :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#980603 filiko çok güzeller güle güle kullan :love10: Ordaki Lancome Magnifique sanırım, aşık olduğum bir koku çok severim vazgeçilmez kış kokumdur.. Elizabeth Arden'in uzun şişedeki parfümü nedir ve neye benziyor kokusu?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
DSC_4339 (540 x 362).jpg

ayy çok güzel herkesin parfümleriii :love10: bunlar da benim fısfıslarım ;) gucci envy me ve flora yı kardeşim çarptı ya :crybaby: açık parfümlerimi artık kullanmıyorum kuzilerime vericem ama yine ayrılamıyorum. deolarımı da miniklerim hediye etti ay kıyamam ben size. :kiss:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#990143 teşekkür ederim kathryn benimde en sevdiğim kokular onlar bide lady millionum tabii. :love10: evidence bende çoook kalıcı. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#990209 herkesin parfüm fotoları çok cici ve güzel görünüyor güle güle kullanın.bende fotoğraf yükleyebilsem bende kendi parfüm fotoğraflarımı ekleyebilirim. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#990211 Herkes güle güle kullansın parfümlerini :love10: :bye: :yeah:

Ben de bu başlığa ilk kez ekliyorum foto . Bunlar da benimkiler ;) Parfüm değil de vücut spreylerini tercih ediyorum uzun zamandır TBS Vanilla ve Neroli Jasmin leri kullanıyorum . Benim parfümlerim aslında o ikisi gibi birşey oldu :) Onun dışında Yves Rocher leri yeni aldım . Açık parfümleri ise neden almışım hiç bir fikrim yok, hiç kullanmadım sayılır . Onlar da Armani She, Envy ve Be delicious green apple . Lancaster Sunwater ise tek gerçek parfüm denebilecek ürünüm herhalde :) Onun da uzuuun hikayesi var . Lise yıllarımda çok severdim ,sonra satılmıyor artık diye bir duyum aldım .Ama tesadüfen çilekte buldum uzun yıllar sonra direk kaptım tabi . :yeah:
Kullanıcı avatarı
#990289 tatlım vücut spreyleri özellikle neroli jasmini ve yves roch. mimoza çok sevdiklerimden ama bunlar çok kalıcı değiller gibi geliyor bana.sende kalıcı mı oluyorlar ya da sende kokularını sevdiğin için sık sık tazeleyerek mi kullanıyorsun??? :blushing:
Kullanıcı avatarı
svly25 yazdı:herkesin parfüm fotoları çok cici ve güzel görünüyor güle güle kullanın.bende fotoğraf yükleyebilsem bende kendi parfüm fotoğraflarımı ekleyebilirim. :blushing:

canım nassıl yani? ayrıca görmek isteriz cicilerini.. :laugh:
Kullanıcı avatarı
#990294 Buhayra,Junkhead güle güle kullanın :love10: :love10: :love10:

Buhayra Euphoria mı gördüm ne :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
#990297 evet canım :blushing: seviyorum ben parfüm yaa bi taneyle de idare edemem onun için biraz fazla ama ml. az ne yapalım ;) chacem şimdiki alınacak parfüm listem 1.play intense 2.l'instant magique 3.narciso rodrugez pemiş olan senin bunlar içine var mı beğendiğin?

junkhead güle güle kullan canım sende :bye: yves rocherler maalesef pek kalıcı diil ben böğürtleni ne zaman sıksan annem bu neee meyve suyu gibi kokmuşun diyo bana :toofunny: soğuttular resmen yaaa :(
Kullanıcı avatarı
#990299 Euphoria yı çok severim :blushing: Bende daha önceden çok fazla çeşit kullanırdım:D Şimdi kullandığım parfümler hem çok özel olmalı hem çok güzel kokmalı dediğim için sayısını azalttım ;)

Sana saydıkların arasından Narcisi Rodrugez=For Her Edp :love10: bunu tavsiye ederim :lol: Aynı zamanda Chanel Coco Mademoiselle veya Allure de çok çok güzel :love10:
Kullanıcı avatarı
#990306 inanırmısın bu azaltmış halim daha açıkların hepsi gidecek kız kardeşimin içinden alacakları var.ama napiim biraz takıntılıyım galiba :dontknow: resimler pek açık olmamış cocom var zaten de allure da olabilir tabii ;)
Kullanıcı avatarı
#990308 Evey Hypnose'u orada Coco Mademoiselle Edt görüm=)Ama yeni gördüm :laugh:

O zaman Allure veya Forher derim :yeah:
Kullanıcı avatarı
#990315 chacecm lütfen ama edp vaporisateur spray canım o :laugh: :laugh: edt tercih etmiyorum pek parfümler bile bende kalıcı diil ;) genelde erkeklerin edt leri çok kalıcı ama bayanlarınn ah ah :tongue:
Kullanıcı avatarı
#990376 Buhayra'cım öyle mi :lol: :lol: :lol: 35 ML değil mi Coco Mademoiselle?Bu arada doğru optiğe :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#990399 buhayra,svly25, CHACE sağolun arkadaşlaar :kissmuch: ;)

svly25, valla vücut spreyi olarak en kalıcı TBS Vanilla diyebilirim . Baya kalıcı hem de ;) Belki herkesin tenine göre değişiyormuş ya ondan bende kalıcı oluyordur . Beyaz tenliyim ben ;) Yves rocher leri daha sadece deneme amaçlı sıktım ama çilekli pek kalıcı gibi gelmedi bana da. Hindistan cevizi daha ağır bir koku olduğundan o biraz daha kalıcı olabilir kanımca :confused: TBS Jasmin de kalıcı sayılır Vanilla kadar olmasa da .
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Buhayra'cım öyle mi :lol: :lol: :lol: 35 ML değil mi Coco Mademoiselle?Bu arada doğru optiğe :laugh:

evet canım 35 ml. babamın hediyesi fransa dan. :kiss: ama sorun senin gözünde diil :shh: akşam çekmiştim ne kadar profesyonel makina olsa da küçültünce gözükmemiş. :tongue: ama sen yine gözlerini ihmal etme hem öğrencisin hem teknolojiyle uğraşan biri olarak canımcm :type: gündüz çektim bunu tel. imle
junkhead rica ederim :huggs:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#990429 Junkcum rica ederiz :love10: :huggs:

Buhayra'cım bana güzel bir seçim yapmış benim beğendiğim kokulardandır :love10: Eheheh sevindim bu duruma :shh: Bu arada yeni foto koymuşsun :type: Teşekkürler :kiss:

Gözlerim sapasağlam bu arada :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
#990433 canım aman sağlam olsun sağlık konusu ihmale gelmez hele göz.. :yeah: sen bize lazımsın hem ;)
Kullanıcı avatarı
#990435 :laugh: :laugh: :laugh:

Teşekkürler........
Kullanıcı avatarı
#990441 kesinlikle iltifat diil canım gerçekler :laugh senin gibi her sorduğumuza tatlı tatlı cevap veren muayı nerden bulalım :yeah: nazik muacm :kiss:
Kullanıcı avatarı
#990443 Teşekkür ederim :blushing: :blushing: :blushing:

Bak,Gerçekten ediyorum :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#990447 canımsın :laugh:
bu arada nerde senin parfüm fotoların hımmm??? hadi bakalım bekliyorumm :type:
Kullanıcı avatarı
#990449 Teşekkürler :laugh: :laugh: :laugh:

Foto yok :blushing: Çünkü eriniyorum :lol: :lol: :lol: Ama bir ara çeker koyarım :huggs:
Kullanıcı avatarı
#990456 o da ii oldu :laugh: nereye gidiyo bu gençlik ey tanrımm :pray: biz blog unu rüyamızda görcez galibaaa :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#990461 :laugh: :laugh: :laugh:

Hani erinmek değilde=)Öyle sıradan bir fotoyu yakıştıramam kendime.Özel düzenek kurulacak,Spot altında çekilecek...bla bla bla :lol: :lol: :lol:

Çok mükemmelliyetçiyim :( Bu huyumuda biraz sevmiyorum :shh: Ama yakında çeker ve koyarım :yeah:
Kullanıcı avatarı
#990466 canımcm sen yengeç diilmiydin ya yükselenin neydi? ufff ne yaptın sen neyse vazgeçtimmm :confused: sen öölee koyarsan biz ne yapalım :dontknow: evet mükemmeliyetçilik insanı çok yıpratan bi özellik bence.ama huy işte anlıyorumm ;)
Kullanıcı avatarı
#990468 Kokudan Astrolojiye :lol: :lol: :lol: Evet,Yengeç burcuyum yükselenim de Akrep :shh: Sanırım yükselen burcumdan da birşeyler kapmışım :laugh: :laugh: :laugh:

Yok,yok aslında bu özelliğimi seviyorum :blushing: Evet insanı yoruyor ama ortaya güzel işler çıkıyır :love10:

Bu arada benden önce Volkan'ın parfümlerini görelim :huggs:
Kullanıcı avatarı
#990472 görelimmmm :banana: bi bayan olarak bayılırım erkek parfümlerini karıştırmaya koklamayaa. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#990544 Ben de bayan parfümlerini koklamaya bayılırım :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#992247 Her ikiside :laugh: :laugh: :laugh:

Ama daha çok teninde :blushing: :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Her ikiside :laugh: :laugh: :laugh:

Ama daha çok teninde :blushing: :blushing: :blushing:

bence senin vereceğin tek cevap parfümün kadın tenindeki halini koklamak olmalı.yükselenin akrep ve burcun yengeç ilk cevap pek sana uymaz. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#992255 Aslında cevabım o da=)))Forumda yazmak istemedim :laugh: :laugh: :laugh:

Yoksa şişeden koklamak önemli değil tabi=)Önemli ve güzel olan kadının teninden koklamak...
Kullanıcı avatarı
#992260 Evet izin verirler bence de :huggs: Koku kadının teninde koklanmalı :love10: :love10: :love10:

Bu arada ikinci cümlene cevabım :type: Evet=)
Kullanıcı avatarı
#992266 :yeah: :yeah: :yeah: