Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#980179 Adelina teşekkürleer :kissmuch: :bye:

zoix :love10: :love10: Yaaa bu Irregular choice modellerine hastayım ,keşke benim de olsaydı 1 tanecik :( :( Nerden aldın,net üzerinden sanırım ? :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#980232 irregolar choise ayakkabılara bayılıyorum ama cesaret edemiyorum almaya çookk iddalı bunlarda benim son 1 ayda aldıklarım
gri platform aykkabı pierre cardinden aldım
deniz atlı sandaletler river ireland
terlikleride seven hill den buldum
DSC03968 (600 x 450).jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
zoix yazdı:şu an ayağımda olan irregular choice modeli.. russian dolls..

harika ya,ne orijinal!nerden buluyosunuz bunları ya :love10: fiyatı uygun mu bunların ne civarda?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#980387 junkhead inanmıycaksın ama 'oi arte' mağzalarında bir çok modeli satılıyor artık :) bunu ordan aldım. internetten de aldım bir tane yurt dışından ama gümrük vergisiyle falan ev kirası fiyatına geldi nerdeyse :confused: geçen gün markafonide de vardı bir bak istersen :)

bayansimit :) öff sorma hiç hesaplı değiller ama aşk işte.. engel olamıyosun bazen :love10:
Kullanıcı avatarı
#980649 elaelan evet mavi aynı fotodaki gibi. mağzada kırmızı ve yeşili vardı. siyahını görmedim. bence almalısınnn :) çok şekerler gerçekten sağolun :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
zoix yazdı:junkhead inanmıycaksın ama 'oi arte' mağzalarında bir çok modeli satılıyor artık :) bunu ordan aldım. internetten de aldım bir tane yurt dışından ama gümrük vergisiyle falan ev kirası fiyatına geldi nerdeyse :confused: geçen gün markafonide de vardı bir bak istersen :)

bayansimit :) öff sorma hiç hesaplı değiller ama aşk işte.. engel olamıyosun bazen :love10:

oi arte mağazasını ilk kez duyuyorum ben :) İzmir'deyim ben,burda yoktur herhal :confused: Buarada zoix cim evet tesadüf dün ben de gördüm Markafoni'de ama indirimli fiyatı bile beni aşar :laugh: :laugh: Tekrar güle güle kullaaan :bye: :yeah:
Kullanıcı avatarı
dkmkci yazdı:selda, özge, tunasina, zoix güle güle kullanın aldıklarınızı :love10: :love10: :bye:
tunasina; seni cok merak ediyorum benn :) :)

canım benim :huggs: nasıl merak ediyosun tipimimi...? :bye: tarzımımı ...birisi tarafından merak edilmek çok güzel bişi sağol hayatım.sorularını zevkle cevaplandırırım :bye:
Kullanıcı avatarı
#980868 sağolun :)
elaelan siyahı da gayet güzel.. kalıpları dar.. 38 giyiyorum 39 aldım.. zaten o yüzden çok fazla 39 numara kalmamış modellerde..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dkmkci - KoKoŞ
#981642 Tunasina, bana gizemli geliyorsun, alısverislerini hep cok begeniyorum :love10: cok farklı oluyor cunku :yeah: .Gozumde sarısın biri olarak canlandırıyorum seni, sarışın mısın? :huggs:
Kullanıcı avatarı
#981898 Canım benim çok sağol.demek zevklerimiz uyuşuyor seninle ki aldıklarımı beğeniyorsun.Evet canım süper tahmin etmişsin sarışınım.yani aslında sarıya yakın bi kumralım saçlarım röfleli bayaa bi sarı.tenimde açık. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
tunasina yazdı:irregolar choise ayakkabılara bayılıyorum ama cesaret edemiyorum almaya çookk iddalı bunlarda benim son 1 ayda aldıklarım
gri platform aykkabı pierre cardinden aldım
deniz atlı sandaletler river ireland
terlikleride seven hill den buldum
DSC03968 (600 x 450).jpg

deniz atlı sandaletlere bayıldımmmmmm güle güle kullen canımmmmm :love10:
Kullanıcı avatarı
#982247 Adelina saol canım daha iyileri senin olsun :huggs:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#982675 bir sey danısacagım topuklu ayakkabılar ayaklarımı coooook agrıtıyor hiç giyemiyorum hani cok rahat olmasını tabiki beklemiyorum ama azıcık topuklu olsa dahi acıdan yürüyemiyorum herkeste mi aynı etkiyi yaratıyor yoksa ben de mi sorun merak ettim de :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
#982712 Canım alışknlıkla alakalı olabilir bence bende topuklular ile daha rahat yürüyorum mesela acıya biraz katlan alışmaya çalış evde felan giy zamanla ayakların alışacaktır.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#982745 darkblue topuklu ayakkabıya bir anda alışılmıyor gerçekten,ama sabredince oluyor :yeah:
yalnız aniden converse gibi dümdüz ayakkabıları bırakıp da stiletto giyersen hemen pes edersin,mahveder ayağını.
böyle dolgu topuklarla,ya da hem önde hem arkada topuğu olanlarla başlamayı dene(bunlara ne dendiğini unuttum,platformlu muydu neydi)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: LemonTree - BaKımLı
#982750 tunasina deniz atlı sandaleti ben de çok beğendim nerden aldın ya river island'lar kapanmıştı en son tekrar mı açıldı ya da hiç kapanmayan bi mağazası mı vardı :love10:
Kullanıcı avatarı
LemonTree yazdı:tunasina deniz atlı sandaleti ben de çok beğendim nerden aldın ya river island'lar kapanmıştı en son tekrar mı açıldı ya da hiç kapanmayan bi mağazası mı vardı :love10:

Canım daha öncede yazmıştım Asos tan aldım ben onları bi kaç bişile beraber.
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
francesca yazdı:darkblue topuklu ayakkabıya bir anda alışılmıyor gerçekten,ama sabredince oluyor :yeah:
yalnız aniden converse gibi dümdüz ayakkabıları bırakıp da stiletto giyersen hemen pes edersin,mahveder ayağını.
böyle dolgu topuklarla,ya da hem önde hem arkada topuğu olanlarla başlamayı dene(bunlara ne dendiğini unuttum,platformlu muydu neydi)

topuklu ayakkabılarım yüksek degil ama gene de cok agrıtyo :( ama evet o dedgin platform oluyo onla biraz daha rahat oluyorum hatta cok daha rahat ne yapalım bir gün bnde alışırım herhalde :laugh:
Kullanıcı avatarı
tunasina yazdı:
LemonTree yazdı:tunasina deniz atlı sandaleti ben de çok beğendim nerden aldın ya river island'lar kapanmıştı en son tekrar mı açıldı ya da hiç kapanmayan bi mağazası mı vardı :love10:

Canım daha öncede yazmıştım Asos tan aldım ben onları bi kaç bişile beraber.

ah görmedim o mesajını cnm. güle güle kullan çok beğendim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ephthalia - SüsLü
#983341 bugüün bu babetleri aldim:)

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ephthalia - SüsLü
#983343 tsk ederim canim:)))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#984450 mehtapgamze teşekkürler :kissmuch:
lemontree benimki geleli bir hafta oldu ama değişiyor gönderim süreleri. 39 kalmamıştı 38 aldım biraz küçük oldu ama geri gönderemedim :)
Kullanıcı avatarı
#984488 yok dün akşam seninkini görünce girip bi mesaj atayım dedim, yine alakasız bir adrese yollamışlar :angryfire 1 haftadır orda duruyormuş, ne bi telefon ne bi mesaj var...trendyol bu siteler arasında en sevdiğimdi ama bana yaptıgı son eziyetlerden sonra çok soğudum...
Gönderen: aslan78 - BaKımLı
#984604 kızlar yeni aldığım ayakkabılar çok kötü vurdu ayağımı ne sürsem üzerine çabucak geçse :dontknow: yazın zaten ayaklarım hem vuruk izli dolaşıyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bolkozmetik - BaKımLı
#984880 Kızlar Ankara'nın yabancısı sayılırım. Abiye ayakkabı nereden bulabilirim.
Soysal Pasajı, ayakkabı dünyası, etichet, ıhlamur sokaktaki ayakkabıcılara baktım. Bunların dışındakileri sormak istedim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pembeprenses - SüsLü
aslan78 yazdı:kızlar yeni aldığım ayakkabılar çok kötü vurdu ayağımı ne sürsem üzerine çabucak geçse :dontknow: yazın zaten ayaklarım hem vuruk izli dolaşıyorum :confused:

geçmiş olsun canım.bepanthen plus iyi gelebilir
Gönderen: statistician - BaKımLı
bolkozmetik yazdı:Kızlar Ankara'nın yabancısı sayılırım. Abiye ayakkabı nereden bulabilirim.
Soysal Pasajı, ayakkabı dünyası, etichet, ıhlamur sokaktaki ayakkabıcılara baktım. Bunların dışındakileri sormak istedim

Onur Çarşısınada bakabilirsin. Bu saydığın yerlerde olmayan birçok modeli orada görüyorum ben ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bolkozmetik - BaKımLı
statistician yazdı:
bolkozmetik yazdı:Kızlar Ankara'nın yabancısı sayılırım. Abiye ayakkabı nereden bulabilirim.

Onur Çarşısınada bakabilirsin. Bu saydığın yerlerde olmayan birçok modeli orada görüyorum ben ;)

Çok teşekkür ederim:) Yarın bakayım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#986807 kızlar bugün deichmann de bir ayakkabı beğendm yalnz dha önce hiç bu markayı kullanmadım kullananlar da pek memnun değil sanırım. siz ne dersiniz :(
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#986812 bakk durduk yere yemin etmeyi sevmem,ama inanırmısın 5 dakika olmamıştır heralde, wallahi :) o kadar eminim yani :laugh:
Valla ayakkabı güzel bencede,hatta benimde aklımdan geçiyordu az önce gidip bi bizzat görsem,denesemmi diye :) Bu markanın ayakkabılarından almıştım daha önceden.Fenada diildi açıkçası,kalitesi filan.Hatta buda yine Cindy crawford'un serisinden anladıgım kadarıyla.
Kullanıcı avatarı
#986815 valla kalplerimiz bir demek ki :laugh: :kiss: ya ben bugün denedim aslında ama sadece 37 numarası kalmıştı 37 tam oldu ama acaba uzun süre bu topukluyla durursam ayağım şişer de ayakkabı sıkar mı diye düşündüm. 38 ini sordurdum hiçbir mağazamızda kalmadı dediler. sonra ona benzer bu modelin 38ini giydim o da bol oldu. bn d karar veremedim almadan çıktım ama ayaktaki duruşu güzel olan bir ayakkabı. sen de beğenirsen beraber alır giyeriz :laugh: bu arada bu markanın kalıpları büyük mü çünkü bana 37 hayatta olmazdı. eet cnm o koleksiyondan bu ürün de :)

yalnız divaresede de bikaç ayakkabı beğendim ne alsam bilemiorum :dontknow: gerçi divaresede beğendiklerimin hepsi baya topukluydu bu günlük giyime daha uygun gibi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#986817 kalplerimiz birmiş demek eed heralde :kiss: :laugh: Günlük giyim için güzel bir ayakkabı bencede.Çok abartılı olmayan ama aynı zamandada şık bir model.Bide pudra tonlarında aldıgım kadarıyla.Fotodan öyle görünüyor.Bu markanın kalıpları büyük gbi aslında bencede.Bende mesela 38 giyerim normalde.Aldıgım ayakkabıların biri 37 bendekide mesela.Diğer aldıgmsa 38di.
Bende denesem fena olmaz galiba. :) Ortak şeylerimiz allıklardan,makyaj ürünlerinden sonra şimdide ayakkabılara sıçramış olur böylece :laugh:
Divaresede beğendiğin ayakkabılar çok fazla yüksekse günlük kullanım için zor olabilir derim. Aşırı topuklularla ben rahat edemiyorum mesela günlük kullanımlarımda.Ayaklarımı çok yoruyor açıkçası :confused: Bu ayakkabının topuklarıda iyi anladıgım kadarıyla sanırsam.
Kullanıcı avatarı
#986819 bnm de aşırı ayaklarımı yoruyor çok yüksek topuklar cnm. aynen senin rahat edemediğin gibi ben de edemiyorum. ama bu ayakkabının topuğu çok rahat tüm gün bunla dursan diğerleri kadar yormaz. ve dediğin gibi hem şık hem de günlük giyebilecek bir model hem de dediğin gibi pastel pudra tonlarında ama daha çok kemik rengine kaçıo etekle şortla pantalonla güzel gidecek bir ayakkabı kısacası her işin altına gider bu ayakkabı=) ben de sanırım 37 alcam. yalnz ilk defa bu kafes gibi olan modelden almış olcam inş ayağı her yerden çok bastırıp terletmiodur. öle ayakkabılar olur ya ayak içinde nefes alamaz filan mahvedio öle ayakkabılar bnim ayaklarımı.