Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#926802 İstanbul un her köşesi bu tezgahlarla dolu zaten.Ya o kırık dökük pis şişelerin orjınal parfüm olduğuna inanmak imkansız gerçekten. Bence alanda satanda biliyordur bu sıvıların sahte olduğunu... :dontknow:
Gönderen: mustu - Güzelliğine Düşkün
#928270 Sevgili çocuğum; üzülmek istiyorsan benim için değil kendin için üzümelisin. Neden diye sorarsanız önyargılarını kıramadığınız için . Biraz araştırmacı olmayı deneseniz derim.Bilgi sahibi olmadan fikir yürütmek marifet sayılmııyor.Anlattıklarım sizleri neden rahatsız etti anlamadım.Ben kimsenin reklamını yapmıyorm. İllaki satın alın diye bir telkinde de bulunmadım.Araştırın dedim. Tecrübemi paylaşmak istedim okadar. :bye:
Gönderen: foreverroma - Güzelliğine Düşkün
yelizzz yazdı:Arkadaşlar en uygun ve en taze parfümler Free Shoplarda. Üstelik her ay birkaç marka indirime giriyor, dahada ucuza geliyor o zaman. İmkanı olan herkez içine sinerek kullanır bari... :bye:

hep aynı bilindik 3 marka indirime giriyor ayrıca yurt dısındaki sitelerden alısveriş yapmak daha avantajlı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#937866 dışarıda öyle tezgahlarda satan parfümler kesinlikle orijinal değil kanmayın arkadaşlar.o kadar ucuza orijinal parfüm kesinlikle satılmaz.ayrıca eğer orijinalini kullandığınız takliti zor bir parfümünüz varsa oradaki takliti deneyince orijinal olmadığını hemen fark edersiniz. :blushing:
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem yazdı:tester alanlar var mıı ?

Birkaç arkadaşım var kullanan, tester mı bilmiyorum, sırf ithal ürünler satan parfümeriler var, parfüm, makyaj malzemesi, cilt bakım ürünleri falan satan, çoğu kutusuzmuş ama, oradan alıp kullanıyorlar. Kokuları bendekilerle aynı, kalıcılıklarıda, ama ben cesaret edemiyorum..Zaten öyle çok ucuzda değilmiş, biraz daha verip orjinalliğinden emin olduğum parfümleri alırım diyorum. Ama bir ara feci kafayı takmıştım,eğer gerçekten taklit değilse, nasıl bu fiatlara satıyorlar diye...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
yelizzz yazdı:
ekinoksenem yazdı:tester alanlar var mıı ?

Birkaç arkadaşım var kullanan, tester mı bilmiyorum, sırf ithal ürünler satan parfümeriler var, parfüm, makyaj malzemesi, cilt bakım ürünleri falan satan, çoğu kutusuzmuş ama, oradan alıp kullanıyorlar. Kokuları bendekilerle aynı, kalıcılıklarıda, ama ben cesaret edemiyorum..Zaten öyle çok ucuzda değilmiş, biraz daha verip orjinalliğinden emin olduğum parfümleri alırım diyorum. Ama bir ara feci kafayı takmıştım,eğer gerçekten taklit değilse, nasıl bu fiatlara satıyorlar diye...

istanbulda bir yerde oyle tester tarzı satıyorlarmış arkadaş biliyor yerini ve ucuza satıyormuş. gidip bakacam bakalım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: BitterQueen - Güzelliğine Düşkün
#945714 benim bilgiğim bu tarz yerlerın hepsındekıler taklit veya en ıyı ıhtımalle bozulmuş :potty: cildinize lutfen degdırmeyın illakı alcam dıyosanız kıyafete falan sıkın barii... ben ona bıle karsıyım allah korusun , zaten yeterı kadar hormon ıceren seyler yıyoruz , kansorejen maddelerle ıcıceyız buda eksık kalsın ;)
Kullanıcı avatarı
BitterQueen yazdı:benim bilgiğim bu tarz yerlerın hepsındekıler taklit veya en ıyı ıhtımalle bozulmuş :potty: cildinize lutfen degdırmeyın illakı alcam dıyosanız kıyafete falan sıkın barii... ben ona bıle karsıyım allah korusun , zaten yeterı kadar hormon ıceren seyler yıyoruz , kansorejen maddelerle ıcıceyız buda eksık kalsın ;)

orasıda dogru. bende neymiş ne değilmiş diye araştıracağım. ondan sonra yorumlara eklerim :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kimzo - Güzelliğine Düşkün
#945905 geçen hafta sonu ankarada bulundum arkadaşım parfüm merakımı bildiği için seni bi parfümeriye götüreceğim dedi ve dolum yapan bi yere gittik ben dolum parfüm kullanmam dedim ama bi dene inan çok kaliteli ve nerdeyse aynısı dedi burun kıvırarak girdim bi kaç tane parfüm denedim ama kızlar inanın özellikle hypnotic poison tıpa tıp aynısı şok oldum fiyatıda çok uygun hemen bi tane aldım hiçbi şekilde orjinalinden bi farkı yok ankarada yaşayanlar bence bi uğramalı
Kullanıcı avatarı
kimzo yazdı:geçen hafta sonu ankarada bulundum arkadaşım parfüm merakımı bildiği için seni bi parfümeriye götüreceğim dedi ve dolum yapan bi yere gittik ben dolum parfüm kullanmam dedim ama bi dene inan çok kaliteli ve nerdeyse aynısı dedi burun kıvırarak girdim bi kaç tane parfüm denedim ama kızlar inanın özellikle hypnotic poison tıpa tıp aynısı şok oldum fiyatıda çok uygun hemen bi tane aldım hiçbi şekilde orjinalinden bi farkı yok ankarada yaşayanlar bence bi uğramalı

evet dogru.. ablamda geçen diorun doldurma parfumune bakmış bir fark yok diyor :dontknow:
#945946 bu yasakların oldugu dönemde bile çok sipariş verdim bir sorunla karşılaşmadım cheap-perfume uk,beauty kozmetik ve cheapsmels den siparişlerim sorunsuz geldi ama takipli kargoları seçtim takipsiz sipariş asla vermem muhtemelen gelmeyen paketlerin çogu takipsiz olduğu için gümrükteki insanlar indiregandi yapıyorlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#980571 Parfüm en uygun giden bir yakınınız varsa ya da yolunuz düşerse ABD'den alınır diğer seçenek free-shoplar ya da ben YKM'yi tavsiye ederim,hatta YKM'nin kampanyaları free-shopları bile aratmıyor.Ben Ankara'da oturuyorum ve kızılaydaki YKM'nin arka kapısından girdiğinizde karşınıza ilk parfüm standları çıkıyor haftalardır değişik değişik markalarda %50 indirim oluyor ki bunlar hep Burberry,Kenzo,Givenchy gibi iyi markalar.Bir de tabii ki Avon ve Oriflame,Oriflame hiç kullanmadım ama ben şahsen Avon'un birçok parfümünün kokusuna bayılıyorum(İncandessence,Far Away,Tomorrow,Rare Gold,vs...) Belki şaşıracaksınız ama böyle Givenchy,Kenzo gibi pahalı markalarda bir türlü istediğim gibi koku bulamıyorum ama Avon'da hep bana hitap eden kokular oluyor.Bir de benim beğendiğim parfümler nedense hep piyasadan kalkıyor mesela ben bir Lou Lou hastasıydım,artık yok satılmıyor :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#980586 ben yasak kalkana kadar ( kalkarsa eğer :angryfire ) yves rocherden almayı planlıyorum parfümlerimi. leyklaklı kokusunu zaten çok seviyorum. Onun dışında high-end markaları Türkiye'den almam :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#980734 Şimdi fragrancex.com yazıcam beni döveceksiniz. :blushing: malesef yasaktan önce burasıydı ama en ucuz parfümler istanbul bayer kozmetik, adana amerikan pazarı ,ankara indirim dönemlerinde boyner ve ykm gaziantep söylemez pasajı, halep eczaneleri ve face mağazası,hatay suriye sınır kapısı free shopu (utanmasalar bedava verecekler) Amerika tjmaxx ,marshall VS mağazalar singapur yeraltı pasajları ve endonezya ve dubainin free shoplarından alınır.Gördüğüm eeeeeennnn uygun fiyatlar buralardaydı. :pray:
#982350 cumartesi günleri beşiktaşta kurulan pazarda gördüğüm parfümler 15 tl insanlar kapış kapış alıyorlar allah akıl fikir versin sırf piyasa yapıcam diye sağlıklarını büyük tehlikeye atıyorlar
Kullanıcı avatarı
#989058 Markasına göre değişiyor fiyatlarıda. 20 euro yada parfüm var 100 euro yada....Atu sitesinden ürünlere girip fiyatlarına bakabilirsin. Bazı parfümler yarıdan bile ucuzken bazılarındada 15-20 tl farkediyor saadece.Markasına göre değişiyor yani.... :bye:
Gönderen: bubucu - Güzelliğine Düşkün
#1010035 arkadaşlar parfumkutusu.com dan çoğu parfüm baya baya uygun fiyata satılıyo bazı ürünler yine piyasa fiyatına yakın gibi ama çoğu uygun fiyat..mail falan attım orjinalmi diye zaten onlarda yurtdışından getiriyolarmış ve kesinlikle orjinal dediler zaten orjinalliğinden şüphe duyarsanız hemen geri alırız falan dediler, bende sipariş verdim bildiğiniz ambalajlı falan geldi..sıkıntı yok yani burdan alabilrisiniz.
Gönderen: bubucu - Güzelliğine Düşkün
espadrilles yazdı:kızlar şu siteyi duyan bilen varmı?

http://parfumoutleti.com/urunler.627.Ba ... umler.html

acaba orjinal filan mı ürünleri merak ettim

o site sanırım kutusuz satıyo parfümleri..ürünler tester sanırım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selensu - Güzelliğine Düşkün
#1012428 arkadaşlar cozmostore dan parfüm alan var mı acaba? 200 tl üzeri alışverişe mac ürünleri de hediye ediyor araştırdıımda 1 kişi okudum nette alan,orjinal diyor.

bu arada eskiden di free shop tan parfüm almak,bu yaz tatile gidip döndüğümde elimde telden internete girdiğimde fiyatlat neredeyse aynıydı,euro nun bizim paramız karşısında çok değerli olmasından dolayı...
onlar 1 euro yu 1 tl olarak algılıyorlar sen pazarlık yapınca kızıolar 1 euro daha ne olsun diye:)
bubucu yazdı:arkadaşlar parfumkutusu.com dan çoğu parfüm baya baya uygun fiyata satılıyo bazı ürünler yine piyasa fiyatına yakın gibi ama çoğu uygun fiyat..mail falan attım orjinalmi diye zaten onlarda yurtdışından getiriyolarmış ve kesinlikle orjinal dediler zaten orjinalliğinden şüphe duyarsanız hemen geri alırız falan dediler, bende sipariş verdim bildiğiniz ambalajlı falan geldi..sıkıntı yok yani burdan alabilrisiniz.

sitedeki fiyatlar baya bir uçuk bu fiyatlara zaten her yerde satılıyor
selensu yazdı:arkadaşlar cozmostore dan parfüm alan var mı acaba? 200 tl üzeri alışverişe mac ürünleri de hediye ediyor araştırdıımda 1 kişi okudum nette alan,orjinal diyor.

bu arada eskiden di free shop tan parfüm almak,bu yaz tatile gidip döndüğümde elimde telden internete girdiğimde fiyatlat neredeyse aynıydı,euro nun bizim paramız karşısında çok değerli olmasından dolayı...
onlar 1 euro yu 1 tl olarak algılıyorlar sen pazarlık yapınca kızıolar 1 euro daha ne olsun diye:)

bu sitedeki fiyatlarda baya bir uygun şüphe uyandırıyor
#1018127 artık yasak olduğu sürece yurt dışından sipariş veremeyeceğiz.bu durumda kutusuz tester satan arkadaşlara yöneleceğiz bende zaten öyle alıyorum parfümlerimi gayette memnunum