Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#40585 bayanını kullandım keskin limoni bir kokuydu. erkeği çok farklı bir koku olabilir diye yazmadım. umarım ikinizinde beğeneceği bir kokudur. ne güzel yaa benimde parfüm alasım geldi keçime :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kartanem - Moderatör
#40586 :lol: ayyy işallah limonsu bi koku değildir zoix :?: hafif bi koku olduğunu duydum.zaten sevgili nişanlıma sorup siparişini werdim.bakalım işallah limon, ve keskin bi kokusu yoktur :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinart - BaKımLı
#40630 ben bu kokunun bayan olanını kullanıyorum şu an, tam yazlık ferah limon ağırlıklı bir koku!
erkek versiyonunu da free shop ta koklamıştım, bence güzeldi, ferahtı..
güle güle kullanın 8)
Kullanıcı avatarı
#40681 teşekkür ediyorum ''pınart'' :lol: kokusunu bile bilmediğim bi parfümün siparişini werdim,hemde sürekli benim koklayacağım biri kullanacak bakalım işallah beğenirim... :roll:
Kullanıcı avatarı
#40683 rica ederim :wink:
Kullanıcı avatarı
#41668 arkadaşlar parfüm geldi dün. :) DKNY MEN gerçekten hoş kokuyooo... benim bile kullanasım geldi :lol: ferah ve temiz bi koku bence.banada yakıştı nişanlımada... bu demek oluyor ki; parfümüne ortak biri war ;Ben :lol:
Gönderen: nausicca - Güzelliğine Düşkün
#44650 armani black süper bi koku..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: marlasinger - Güzelliğine Düşkün
#52021 favorim eşimin yıllardır kullandığı burberry touch muhteşem.
Kullanıcı avatarı
#52024 eşimin kışları kullanadığı parfüm burberry touch :wink: gerçektende hoş kokuyo... biraz ağır 2 fıs yetiyor... herkezin tenine yakışmayabilir... bu parfümün bende çok farklı yeri war... :lol:
Kullanıcı avatarı
#52122 dün Body Shop'da "Of a Man" diye bir koku kokladım.
müthişti :o
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oya1106 - BaKımLı
#52148 Calvin Klein crave ve Avon'un Retrospect'i
Kullanıcı avatarı
pinart yazdı:dün Body Shop'da "Of a Man" diye bir koku kokladım.

adı da çok espiriliymiş "of aman" :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Hurricane - BaKımLı
#52429 kızlar benim beğendiğim erkek parfümleri Armani Black Code ve Dior'un Higher'ı bunların dışında bi parfüm var sanırım Türkiye'de bulunmuyor. bigün yanımdan biri geçmişti parfümüne hayran kaldım. Paris'e gittiğimde 316'nın altını üstüne getirip buldum o kokuyu ve babama aldım. Revillon'un French Line'ı eğer Türkiye'de varsa şiddetle tavsiye ederim.

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: vitebelle - Güzelliğine Düşkün
#52442 chanel allure sport armani black code dan güzel bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
#52493 armani black code favorim benim de.bir de dior higher energy var cok guzel..
ben bir de bulgari aqua nasıl onu merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
zoix yazdı:
pinart yazdı:dün Body Shop'da "Of a Man" diye bir koku kokladım.

adı da çok espiriliymiş "of aman" :lol:

:lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
zoix yazdı:adı da çok espiriliymiş "of aman" :lol:

:lol: :lol:
Gönderen: iclal - Güzelliğine Düşkün
#52860 Kızlar "Azzaro visit" deneyeniniz varmı? Bende women'ı var kokusu pekde tarzım değil, ama kalıcılığı oldukça iyi, erkek parfümü nasıldır acaba :roll: Eğer güzelse babama almayı düşünüyorum strawberrnetden, fiyatıda oldukça uygun.
Kullanıcı avatarı
#69773 bayram hediyesi nişanlıma amor amor'un erkeğini aldık. çok güsel. denemenizi isterim. kokladığım zaman sanki parfümün tadını da alıyorum gibi oluyor :lol: iştah kabartıcı :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deryaks - BaKımLı
#69978 212 men ve rochas lui favorilerimdendir
rochas lui kesinlikle rochastan daha farklı ve ikisde güzel sonuçta
Kullanıcı avatarı
Gönderen: derinnnn - SüsLü
#77965 armani black code, givency blue label, dior higher energy, jil sunder sun
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#77968 sunay arkada$ım herkesin yazdigini boyLe duzeLticekmisin biz kısaca parfüm diyoruz aramızda umarım herkesin yazdıgını duzeltmessin
Kullanıcı avatarı
sunayyyyy yazdı:
kartanem yazdı:eşimin kışları kullanadığı parfüm burberry touch :wink: gerçektende hoş kokuyo... biraz ağır 2 fıs yetiyor... herkezin tenine yakışmayabilir... bu parfümün bende çok farklı yeri war... :lol:

Parfüm Değil \"Eau De Toilette\"

bilgilendirdiğin için sağol sevgili ''sunayyyyy'' parfümericimisin yoksa ayyyy pardoooon \"Eau De Toilette'' mı yoksaaa :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oglak - BaKımLı
#77991 sunaycım hoşgeldin aramıza ilk günden bu kadar uyarılmak kişilerin hoşuna gitmiyor doğal olarak yinede sen bilirsin tarzını yumuşatabilirsin
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#78014 kusura bakma sunay kızarak soyLemedim yanLı$ anLa$ıLmasın :) Ama eger yanLı$ soyLeniyorsa arkada$Lar parfum diyorsunuz ama dogrusu Eau De Toilette desen daha uygun oLurdu.. herkesin hatasını duzeLtmene gerek yok demek istedim
Kullanıcı avatarı
#78102 bu ne ya cok komik herkesin lafını duzeltmiş bir de koyu koyu yazmış..uslubu yanlış olmus.
Gönderen: sunayyyyy - Güzelliğine Düşkün
iclal yazdı:Kızlar \"Azzaro visit\" deneyeniniz varmı? Bende women'ı var kokusu pekde tarzım değil, ama kalıcılığı oldukça iyi, erkek parfümü nasıldır acaba :roll: Eğer güzelse babama almayı düşünüyorum strawberrnetden, fiyatıda oldukça uygun.

\"Azzaro Visit Bright\" Gayet Güzel Hemde EDP
Kullanıcı avatarı
Gönderen: glcn83 - Güzelliğine Düşkün
#90904 Geçenlerde kokladım,süperdi,ben erkek reyonunda görmüştüm ama sanırım unisex.kalıcımıdır bilmiyorum,ama fiyatı iyi gibi geldi,80-90 civarı bişeydi
ACQUA DI PARMA FICO DI AMALFI

diğer favorilerim,
givenchy pi fresh- fresh olanı mutlaka
versace blue jeans-çoook eskilerden biliyorum ama çook seviyorum
ysl body kouros- pek bilindik değil ama çok güzel ve oldukça kalıcı
bi deee joop jump- buda yine benim sevdiğim gibi şekerli
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aslihayal - KoKoŞ
#91202 azzaro chroma çok güzel bir kokudur.ben çok beğenirim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ozlemsss - Güzelliğine Düşkün
#91271 givency pi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: celln - BaKımLı
#91274 arkadaşlarrr o kadar seksi ve çekici bir koku kii GIVENCHY POUR HOME (bordoya kaçan renkte kapağı) aşırı sewiyorummm!!! yani bi koku bu kadar cezbeder :wink: ve birde PACO RABANNE ULTRAVIOLET yalnız dier xs black bnm ve sewgilicimin hoşuna gitmedi hatta ordaki çocuk koluna sıkmıştı , hesap öderken \"ya bu koku hala burnuma geliyo çok fena \" diyip durdu :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: swordfish - BaKımLı
#91276 Giorgio Armani Acqua di Gio da mükemmellllll
Kullanıcı avatarı
Gönderen: firaye - BaKımLı
#91599 Armani blackcode ve hugo
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gwebb - SüsLü
deryaks yazdı:212 men ve rochas lui favorilerimdendir
rochas lui kesinlikle rochastan daha farklı ve ikisde güzel sonuçta

rochas lui nasil kokuyo canim biliyormusun?
Kullanıcı avatarı
#98075 bugun gazetede erkekler için muhtesem denerek bir kou onerilmiş.michael kors..harvey nicholson da satılıyomuş.cok merak ettim.
Gönderen: pasithee - Güzelliğine Düşkün
#98674 212 ve jean paul
Kullanıcı avatarı
ChunLi yazdı:kusura bakma sunay kızarak soyLemedim yanLı$ anLa$ıLmasın :) Ama eger yanLı$ soyLeniyorsa arkada$Lar parfum diyorsunuz ama dogrusu Eau De Toilette desen daha uygun oLurdu.. herkesin hatasını duzeLtmene gerek yok demek istedim

avatarindaki sen misin chunli cok tatlisin!soninda seni gorebildim yupiii!
Kullanıcı avatarı
Gönderen: soyacini - Güzelliğine Düşkün
#98757 YSL L'HOMME
sevdicegimin yeni parfumu :lovetoget cok guzel kokuooooo
Kullanıcı avatarı
#98762 birde blvgary black tapıyorum o kokuya aşkımın eski parfümü :oops:
Kullanıcı avatarı
#98771 Esimin kullandigi ilk uclu herzamanki favorim:
1)Piazetta di Portofino Acqua di Toeletta, essiz bir koku, bunu eczneden almistim Portofino'da eczaci kadina nerdeyse asik oluverdim!
Resim
2)Paco Rabanne, Ultraviolet
3)Sculpture
Sunlara da bayiliyorum :arrow: Emporio Armani Il, Armani Acqua di Gio ama ilkini hicbirseye degismem!
Kullanıcı avatarı
#98772 itiraf edeyim esime diye almistim ama cogunu ben kullandim
Kullanıcı avatarı
#98776 gwebb cnm sculpture nina riccinin dimi eğer oysa eski erkek arkadaşımın parfümü idi kokusuna deli oluorum :oops:
Kullanıcı avatarı
#98777 pardon cnm nicos muş

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#98925 Bende eşime emporıo armanı setini almıştım duş jeli after shave ve vucut losyonu vardı hepsini kullanıyor acayip kokuyor çok hoşuma gidiyor kokusu dışarı çıkarken fazla kullanma diyorum geçtiği yerde kokusu kalıyor kızlar koşucak peşine sonra :snorkshot
Kullanıcı avatarı
#100621 valla kosulabilir dikkat, benim eski erk. arkadasiminki idi esimde bildigi icin alamiyoz onu artik, yasakli bir koku o! Black code a benziyo ama daha guzel bence1
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#100625 Ben de herşeyi eşimle paylaşmamayı geç öğrendim herşeyi paylaşmamak en iyisi galiba paranoyak oluyorlar arasıra :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cadikazani - Güzelliğine Düşkün
#110992 normalde daha fresh kokuları beğenmeme rağmen burberry brit'i sevgilimin tenine çok yakıştırıyorum :oops:
ilk sıkıldığında biraz ağır gibi geliyor ama biraz bekleyince geriye çok hoş ve son derece seksi bir koku kalıyor, üstelik kalıcılığı da oldukça güzel :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kitimini - Güzelliğine Düşkün
#115041 eşimde fahrenhiti seviyorum ama o ha bire aramis,pino gibi kokuları alıyo şantiye işi naapsın.fahrenheit bitmek üzere bulgari aqua eşimde durmadı esmer eşim kardeşim kondu onda acayip iyi esmer erkek için ve kalıcı bi yeni koku varmı bildiiniz bulgari blac'i zaman zaman bende kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
#115102 issey miyake esmerlerde buram buram tutuyo tarcinli falan ya!