Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: lifegoeson - Güzelliğine Düşkün
#903537 kızlar ben tam bi bakır hastasıyım ama tenime gitmediği için tarçın bakır gibi iddaalı bakırlara boyayamıyorum. yine de içimde kalmasın diye koyu bi bakıra boyamak istiyorum. şu resimlerdeki gibi olması için neye boyamalıyım sizce? yardım edebilir misiniz?
Resim

Resim

Bu bi arkadaşımın saçı
Resim

bu da kızıl bakıra boyadım diyen bi kızın saçı. tam olarak bununki gibi olsa çok güzel olur.
Resim

sizce ne yapmalıyım?
Gönderen: loraa - Güzelliğine Düşkün
#908791 Arkadaşlar bende bugun palettenin kahve köpüğü renginden almıştım onu yaptım saçlarımda açık kestane falan, sonuç karamel renge benzer bişey çıktı. Sizce bal köpüğü gibi birenk tutturmam için hangi renk boya lazım bana?
Gönderen: loraa - Güzelliğine Düşkün
#908793 Aslında açık kestaneden çok küllü kumral sanırım, kuaförüm açık kumral olduğumu söyledi kardeşiminki benden koyu olduğu için benim saçım baya açık görünüyo ama tamda kumral denemez küllü olmalı, bu arada bugun boyadığım saç rengi doğrumuydu acaba, kutusunda baya açık görünüyodu renk sonuclarına baktığımda heh işte o en son gösterilen doğal saç rengine benziyodu benim saç rengim sonucu da fena değildi açık renk bişeydi ama daha açık tutması için sanırım açık renkler kullanmam gerek.
Gönderen: sezenist - Güzelliğine Düşkün
#910158 Röflemden sıkılıp üzerine 1 kututarçın bakır ve 2 kutu kumral bakırı karıştırıp boyadım.. ilk yaptığımda koyu geldi ama güzeldi,,şimdi açılıyor.. eğer röflenin üzerine direk tarçın bakır yapsaydım tam istediğim turuncu olurdu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#917995 arkadaşlar saç rengi bölümüne de yazdım. burayı sonradan farkettim :) arkadaşlar benim saçımda röfle var. hatta dip röflemi geçen ay yaptırdım.saçımı hürrem rengi istiorum yaaa. nasıl olur. bakımı zor mu akar mı. bide benim beyazım çokkkkkk. ne yappım arkadaşlar bana bi akıl verin
Gönderen: periprensesi - Güzelliğine Düşkün
#918114 slm

ben de saçımı 2 hafta önce hürrem rengine boyatttım, zaten açım o renge yakın olduğu için açma vs olmadı. ancak 3. yıkama da aktı açıldı kötü bir renk olmadı ama artık hürrem rengi değil :dontknow:

sana tavsiyem boyatacaksan loreal inoa marka boyayla boyatman. evet biraz pahalı ama ilkinde olmasa bile ikincisinde renginin daha uzun dayandığını göreceksin.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
periprensesi yazdı:slm

ben de saçımı 2 hafta önce hürrem rengine boyatttım, zaten açım o renge yakın olduğu için açma vs olmadı. ancak 3. yıkama da aktı açıldı kötü bir renk olmadı ama artık hürrem rengi değil :dontknow:

sana tavsiyem boyatacaksan loreal inoa marka boyayla boyatman. evet biraz pahalı ama ilkinde olmasa bile ikincisinde renginin daha uzun dayandığını göreceksin.

canım bide benim saçımda röfle var yaa nasıl olur akarmı.
Gönderen: DuguLi - Güzelliğine Düşkün
#924780 arkadaşlar bende karamel istiyorum palettenin altın karamelini düşünüyordum ama galiba çok açık birenkmiş vazgecdim çikolata karamel düşünüyorum korkuyorumki saçım turuncu olursa diye saçım sarı şuan ama akmış bi halde ve dip boyasıda geldi karamele boyasammı yoksa bu renkten vamı geçsem kendi saçımın üstüne nasıl durur bilemedim yardım edin

Resim

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/17/16193.jpg
Gönderen: tugce00 - Güzelliğine Düşkün
#980776 slm arkadaslar bende karamel yapmak istiyorum sacımı ama nasıl olcak bilmiyorum gecen ay sacımı koyu bakır gibi bi renk yaptım yanlıslıkla suan hala oyle acaba hangi renge boyasam karamel cıkar yardım edin lutfenn ... :blushing:
Gönderen: sanat80 - Güzelliğine Düşkün
#985956 merhabalar. arkadaşlar bende işi bilen birinde yardım rica ediyorum düğünüm var eylül başı ama ben hala siyahdan döndüğüm şaçlarıma açık güzel bir ton yakalayamadım sabrımda tükendi kafada saç kalmayacak bu gidişle. ten rengim buğday saçımı açınca fındık kabuğuna boyadım ama olmadı ( en son) şimdi kumral dore diyorum ama nasıl olur açık ton istiyorum lütfen yardım kızlar. inan duacınız olurum
Gönderen: gokce86 - Güzelliğine Düşkün
#986611 kızlar platin sarısı saçımın üstüne akaju kahve boyadım.kutudaki renkle alakası yok haberiniz olsun.bildiğin koyu kızıl yani :angryfire daha saçlarımı yıkamadan pişman olmaya başladım.oysa ki turuncu gibi bi renk istiyodum ben yani kutunun üstünde ki rengi..napıcam bilemedim.sanırım alışmaya çalışıcam. :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#986759 cnm kızıl cok cabuk akar alttada platin varsa hiç korkma tupturuncu olur saçların merak etme hemde 1-2yıkamada :yeah:
Gönderen: gokce86 - Güzelliğine Düşkün
#987887 seldaa inşallah akar canım.akmazsa koyu kestaneye yani kendi saç rengime boyayıp uzun bi süre dipboyayla fln uğraşmıycam.galiba biraz dinlendirmeliyim saçlarımı :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#987891 hı bide cnm formda konusulmustu kepege karsı etkili şampuanlar saç rengini açıyormuş deneyip gören arkadaslar wardı aklında bulunsun
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#988194 kızlar bir sorum olacak. ben açık tenli yeşil gözlüyüm. kızıl kahve gibi bir renge boyamak istiyorum. sizce yaşımdan büyük mü gösterir? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: blackdiamond - Güzelliğine Düşkün
#988204 Kaç yaşında olduğuna bağlı canım ama kahve ve kızıl tonları genel olarak yaşlı göstermezler. Aksine yüzünü daha canlı göstericeği için rahatlıkla tercih edebilirsin bence ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: blackdiamond - Güzelliğine Düşkün
#988290 Hmm bayağı küçükmüşsün sen. Ama koyu tonlarda olduğu sürece yaşlı göstericeğini sanmıyorum. Hem içinde kalmasın, dene bence. En kötü ihtimalle kendi rengine dönersin :bye:
Gönderen: kelebek41 - Güzelliğine Düşkün
#995250 merhaba ben sieye yeni üye oldum acilen yardıma ihtiyacım var :pray: saçlarım röfleli platin değil ama oldukça açık sarı en son açık apatya rengi ile :pray: dip boyası yapmıştım şimdi ise gönderdiğim resimdeki rengi istiyorumhangi renge boyamalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :pray: :pray: :pray:
Gönderen: becomejane - Güzelliğine Düşkün
didima yazdı:
burcu84 yazdı:kızlar dün boyattım tam olarak bu renk yaptılar ben çok beğendim ama annem beğenmedi :(

http://img218.imageshack.us/img218/9627 ... 7dd7m3.jpg

canım bu rengi nasıl elde ettin acaba?

Bu arada kızlar saçlarım benim senelerdir röfleliydi ve üzerine son bir senedir sadece sarıya boyatıyordum. Sarıdan çok sıkıldım. şöyle naz elmasın saç rengi gibi bir renk düşünüyorum. sarıyı kapamak için 3 seferdir koyu kahveler boyuyorum ama malesef hala saçımdaki yeşillik ve küllülük gitmedi. ne önerirsiniz? kızılın küllülüğü kapattığı söyleniyor ben de hem değişiklik olsun dedim. sizce elde etmem zor mu? Bu arada bi forum sitesinde okuduğum kadarıyla naz elmasın saç rengine palette tarçın bakır ve palette açık papatyayı karıştırarak elde ediliyormuş, bi bilgisi olan var mı? :dontknow:

selam kızlar benim de saçım röfleli iki uıldır ama çoook sıkıldımm...muhteşem yüyıldaki hürremin saç renginde bişiyler istiyorum burcu84'un kine çok yakın bir renk diye ondan alıntı yaptım...resmini koymuş diye o rengin.sizce tek seferde dönebilir miyiym?? bir de epey bir uzattım 7cm filan kendi saçlarım var diplerde kendi rengim kahve, ten rengim pembeye çalan beyaz sizce yaışır mı o renk saç hürreminki gibi??fikirlerinizi bekliyorum kızlarr....
Kullanıcı avatarı
Gönderen: simqe - Güzelliğine Düşkün
#1001174 bir sürü soru var havada kalmış ah bir kuaförümüz olsa :)
benden de bir soru sizlere :laugh:
6. sayfada lifegoeson'un paylaştığı fotograflardan 3.saça bayıldım yaaa onu nasıl elde edebilirim kii :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: liaa - Güzelliğine Düşkün
#1001190 demet akalının sabıkalsın klibndeki saç rengine hasta oldum :love10: :love10:
boyatıcam ama güvenemiyorum ki kuaföre 4 yıllık kuaförüme bile :(
çok büyük riske mi atarım acaba kendi saçlarım koyu kumral gbi bişi ben gittim üstüne siyah boyadım yıllrca şimdi pat diye karamel bakır arası bi renk yaptırıcam beyaz tenliyim aşırı denilecek kadar günde 5 saat güneşlene güneşlene karardım sonunda :banana: ama dönücem yine sırf bu renk için bu kış solaryuma giricem boyatrsam eğer :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: liaa - Güzelliğine Düşkün
#1001338 ayh yok zemin açık değil nese önce bi kauförümün ellerine bırakıyım snra kendim yaparım belki ama becerebilceğimi sanmıyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: simqe - Güzelliğine Düşkün
#1001487 becomejane dönersin canım ben yapmıştım.. ama ilk boyattığında dediğin renk olsa da röfle olan yerler daha açık oluyor yani saçın rengarenk oluyor açıklı koyulu olarak.sonra aynı renge bir daha ve bir daha boyadığında tamamdır ;) 3 boyamada istediğin olur :)
simqe yazdı:becomejane dönersin canım ben yapmıştım.. ama ilk boyattığında dediğin renk olsa da röfle olan yerler daha açık oluyor yani saçın rengarenk oluyor açıklı koyulu olarak.sonra aynı renge bir daha ve bir daha boyadığında tamamdır ;) 3 boyamada istediğin olur :)

Çok teşekkürler simgecim.. :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EsSinN - Güzelliğine Düşkün
#1003299 kızlar yardımınıza ihtiyacım var :) saçlarımı koyu kahveye boyuyorum siyah gibi oluyo ama.. artık değiştirmek istiyorum karamel tonları düşünüyorum beyaz tenliyim yeşil gözlüyüm bi de, yakışır mı bilemedim karar veremiyorum bi türlü :)
EsSinN yazdı:kızlar yardımınıza ihtiyacım var :) saçlarımı koyu kahveye boyuyorum siyah gibi oluyo ama.. artık değiştirmek istiyorum karamel tonları düşünüyorum beyaz tenliyim yeşil gözlüyüm bi de, yakışır mı bilemedim karar veremiyorum bi türlü :)

Esin'cim ben de beyaz tenli yeşil gözlüyüm arkadaşlarım karameli çok yakıştırmışlardı vakti zmanında karamelken saçlarım.Eminim sana da yakışacaktır :yeah:
Kullanıcı avatarı
becomejane yazdı:
EsSinN yazdı:kızlar yardımınıza ihtiyacım var :) saçlarımı koyu kahveye boyuyorum siyah gibi oluyo ama.. artık değiştirmek istiyorum karamel tonları düşünüyorum beyaz tenliyim yeşil gözlüyüm bi de, yakışır mı bilemedim karar veremiyorum bi türlü :)

Esin'cim ben de beyaz tenli yeşil gözlüyüm arkadaşlarım karameli çok yakıştırmışlardı vakti zmanında karamelken saçlarım.Eminim sana da yakışacaktır :yeah:

becomejane teşekkür ederim canım yardımın için :) ben de kararsız kaldım bi de koyu renkten sonra alışabilir miyim bilemiyorum :) ama cesaretimi toplayıp gidicem kuaföre :)
Gönderen: yudumkizal - Güzelliğine Düşkün
#1003333 Kizlar ben uc dort sene bakir kullandim ama ilk boyanizi kuaforde yaptirin sonra palette urununden renk tutturabilirsiniz simdi kirmizi saclarim ama dogal sacim koleston kadife kahveye donucem FORUMDA SATIŞ YASAKTIR
Kullanıcı avatarı
Gönderen: somnanbul - Güzelliğine Düşkün
#1004455 Merhaba kızlar,benim saçım koyu kahve ve şu anda saçımın bikaç ton açığı gölgeler var,ışıltı veriyor.Ama bu modelden sıkıldım saçlarım uzun omuz hizasında düz kestirip boyatasım var.Buğday tenliyim yeşil gözlüyüm.bakır,koyu karamel ya da bal rengi gibi bişey yakışır mı yoksa hiç değişikliğe gitmiyim mi kararsız kaldım:S
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Dilosh87 - KoKoŞ
#1004515 Kızlar Demet Akalın'ın sabıka adlı klibindeki saç rengini bilen var mı? Çarşamba günü boyaya gidicem ve bu renk çok hoşuma gitti :blushing:
Kullanıcı avatarı
#1005151 kızlar yine yardımınıza ihtiyacım var.. saçlarımı dün açtırdım ışıltılı kahve boyadı üstüne ama karamel gibi bir renk çıktı. bu kadar açık renge hiç alışık değilim sanki çok solgun gösterdi. kendim boya alıp boyasam diyorum, beklemeli miyim? bi de kahve tonu istiyorum hangi ton olur sizce? hiç memnun kalmadım boyadan :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
#1005184 Esin, saçını çok yıpratmamak için birkaç hafta bekledikledikten sonra boyarsan sorun olmaz. Ayrıca şu anki renginden daha koyuya boyayacağın için tutmama sorunu yaşamazsın. O yüzden aman ha istediğinden daha koyu bir renk alma beğenmezsen açması zor çünkü.

Somnanbul, saçların hoş görünüyor canlı ve uzun. Ben olsam kısa kestirmek gibi radikal bir değişiklik yerine sadece rengini birkaç ton değiştirirdim (gerçi saç kesimini ve rengini devamlı değiştiren biri olarak bunu söylemem abes kaçtı :laugh: ). Buğday tenliysen bakır değil ama karamel/bal rengi açık kumral vs yakışabilir bence :bye:
Kullanıcı avatarı
#1005195 cyborg çok teşekkür ederim canım :) siyahtan birden böyle bi renge geçince çok yadırgadım aynaya bakarken bu kim böyle diyorum :) bikaç hafta bekliyim öyle boyiyim bari, yok zaten canım çok koyudan uzak durucam artık yumuşak kahve tonları yeterli :)
Kullanıcı avatarı
#1005526 cyborg bende çok teşekkür ederim,bu aralar çok sıkıldım saçlarımdan o yüzden değişiklik olsun istiyorum ama açıkçası cesaret edemedim haklısın :) boyu şöyle Resim, Resim rengi de bu tarz bişey olsun istiyorum :) ama bana gider mi bilemedim :)
Kullanıcı avatarı
#1005626 somnanbul, eğer saçlarında yıpranma kırık falan yoksa, ki fotoğrafta gördüğüm kadarıyla oldukça canlı, kestirme derim :) ben de artık kestirmem gerektiği için geçenlerde uzun saçlarımı omuzlarımda kestirdim eski resimlerime bakıp iç çekiyorum şuan :)
rengine gelince, ben istediğin rengi çok beğendim sana da yakışır bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1005629 EsSinN,saçlarım belime kadardı biraz kestirdim kırık açısından bi sorunum yok da işte diyorum ya taktım değişiklik olsun diye:) bende pişman olmuşumdur hep kestirdiğimde ama uzun senelerdir o kadar kısa kestirmiyordum açıkçası aklım karıştı :) buğday tenli ve yeşil gözlüyüm umarım o bal rengine yakın olan renk bende çingene gibi durmaz :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
#1005662 Evet o renk bence de yakışır ;) Rengini değiştirmek yeterli gelecektir sana diye düşünüyorum. Boyadan sonra hala kestirmeye kararlı olursan öyle kestirirsin bence, kıyma hemen saçlarına :)
Kullanıcı avatarı
#1005666 EsSinN ve cyborg teşekkürler kızlar valla çok kararsızım yardımcı oldunuz bana :) aslında saçlarım belime kadardı biraz kendine gelsin diye göğüs hizamda kestirdim kırık sorunum falan kalmadı ama sırf değişiklik için kestircektim,renk değişimine gitmem yeterli olucak sanırım haklısınız:) buğday tenli ve yeşil gözlüyüm önceki mesajdaki renk gibi istiyorum ama esmer olduğum için çok kötü durur bende diye korkuyorum,bi de o tonu tutturmak zor kuaföre o hayalle gidip bambaşka kalkmak da var :)