Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#980446 watsonsın spf 50 yüz için güneş kremini aldım. çok ucuzdu bi deneyeyim dedim:)30ml çantada taşıması kolay, losyon gibi sıvı ve kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. bunun dışındaki yorumlarımı biraz kullandıktan sonra yapıcam en son coppertone kullanmıştım ama yüzüm ve kollarım direk güneşe çıkınca kıpkırmızı olup kaşınmaya devam etti beni memnun etmedi bakalım bu ucuz krem işe yarayacak mı:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: BSRA24 - Güzelliğine Düşkün
#980541 Arkadaşlar aranızdada watson da gördüm indirimdeydi. argon yağlı bir şampuanı var deneyen oldumu aranızda??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pembeprenses - SüsLü
h0ly yazdı:watsonsın spf 50 yüz için güneş kremini aldım. çok ucuzdu bi deneyeyim dedim:)30ml çantada taşıması kolay, losyon gibi sıvı ve kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. bunun dışındaki yorumlarımı biraz kullandıktan sonra yapıcam en son coppertone kullanmıştım ama yüzüm ve kollarım direk güneşe çıkınca kıpkırmızı olup kaşınmaya devam etti beni memnun etmedi bakalım bu ucuz krem işe yarayacak mı:)

ne kadara aldın acaba canım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#980696 BSRA24, bu bahsettigin şampuan ın markası live clean se ben onun argan yağını kullandım şampuanını değil. hiç memnun kalmadım. saçı yapış yapış yapıyor jöle gibi köpürüyor ve inanılmaz sertleştirip karıştırıyor taramayı bırak saç tutamını 2 ye bile ayıramıyorum. niye kullanıyosun dersen büüyk umutlarla aldım çöpe gitsin istemedim param az biraz yararı varsa saçıma diye. bitmek üzere umarım bi an önce bitiririm :pray:

kızlar bende superdrug ürünlerinden aldım anneme ve babama anti ating lifting kremlerden. çok uygundu ve hoşuma gitti. hayvanlar üzerinde de deney yapmıyormuş
Kullanıcı avatarı
pembeprenses yazdı:
h0ly yazdı:watsonsın spf 50 yüz için güneş kremini aldım. çok ucuzdu bi deneyeyim dedim:)30ml çantada taşıması kolay, losyon gibi sıvı ve kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. bunun dışındaki yorumlarımı biraz kullandıktan sonra yapıcam en son coppertone kullanmıştım ama yüzüm ve kollarım direk güneşe çıkınca kıpkırmızı olup kaşınmaya devam etti beni memnun etmedi bakalım bu ucuz krem işe yarayacak mı:)

ne kadara aldın acaba canım

7.5 tu canım :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#981052 rica ederim :kissmuch: bi de vücut için koruyucu sprey vardı onu tavsiye etmem çok yağlı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: BSRA24 - Güzelliğine Düşkün
#981145 [quote="espadrilles"]BSRA24, bu bahsettigin şampuan ın markası live clean se ben onun argan yağını kullandım şampuanını değil. hiç memnun kalmadım. saçı yapış yapış yapıyor jöle gibi köpürüyor ve inanılmaz sertleştirip karıştırıyor taramayı bırak saç tutamını 2 ye bile ayıramıyorum. niye kullanıyosun dersen büüyk umutlarla aldım çöpe gitsin istemedim param az biraz yararı varsa saçıma diye. bitmek üzere umarım bi an önce bitiririm :pray:

evet evet o şampuan az daha alcaktım yorumun için teşekkürler:)
Kullanıcı avatarı
#981608 pure beautynin bb creamini aldım fena değil gibi:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#982470 watsonsın farklı şampuanlarını deneyen var mı? kocaman şişelerde yaseminli şampuanları vardı. hiç denediniz mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#983408 ben watsons dan bugün syoss saç kremi aldım kızlar 0 silikon yazandan .şampuanını almadım yalnız . sonuçları yazarım kullanan var mı aranızda ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuanna - BaKımLı
#983617 watsons jel ayak desteklerinden alan varmı kızlar ayakkabıda ayağın kaymasını önlüyormuş yazın çok sık karşılaştığım bi problem özlelikle topuklularda ayak parmakalrım öne doğru fırlıyor kaymasından dolayı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#983620 kullandım kızlar 1 kere hemen yazıyurm normal bir krem , çok özellikli değil ama silikonlular kadar nemli tutmuyor bilginize.
Kullanıcı avatarı
tuanna yazdı:watsons jel ayak desteklerinden alan varmı kızlar ayakkabıda ayağın kaymasını önlüyormuş yazın çok sık karşılaştığım bi problem özlelikle topuklularda ayak parmakalrım öne doğru fırlıyor kaymasından dolayı

ben kullanıyorum cnm ama açık ayakkabıda değil. benim topuklarım çok acıyo ve sertleşiyo ayakkabının tabanına yapıştırdım ve çok memnunum yumuşaklık açısından.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#984320 Jel ayakkabı desteklerinden çok memnunun ben. Özellikle açık, topuklu ve ince bantlı ayakkabılarda çok rahat, parmakların önden taşan görüntüsünü engellediğinden,ayakkabı dahada şık duruyor ayakta. Ablamda, birkaç santim dolgu topuklu parmakarası ayakkabı ve terliklerini mutlaka bu desteklerle giyer, ayağın öne kaymasını engellediğinden düz parmakarası kadar rahat olduğunu söylüyor jellerle :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#984521 Kızlar şu köpüklü ayak spa masaj aletinden memnunmusunuz kullanan var mı? Ürünü google da aratırken şikayet var.com a denk geldim birisini elektrik çarpmış :confused: artık ufak çaplı akım mı karışıyor korktum ben :confused: :confused: İçine de minik bir parça Lush banyo köpüğü ufalayınca muhteşem olur diye heves ediyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuanna - BaKımLı
yelizzz yazdı:Jel ayakkabı desteklerinden çok memnunun ben. Özellikle açık, topuklu ve ince bantlı ayakkabılarda çok rahat, parmakların önden taşan görüntüsünü engellediğinden,ayakkabı dahada şık duruyor ayakta. Ablamda, birkaç santim dolgu topuklu parmakarası ayakkabı ve terliklerini mutlaka bu desteklerle giyer, ayağın öne kaymasını engellediğinden düz parmakarası kadar rahat olduğunu söylüyor jellerle :bye:
hımm sağol canım bende almayı düşünüyorum verdiğin bilgiler baya yaralı oldu benim için şu öne doğru kaymayı önleyenden alıcam bende :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#984649 Tuanna, rica ederim canım :huggs: Özellikle ince bantlı ayakkabıları çok daha rahat giyeceğinden emin olabilirsin.... :bye:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#984670 syoss ince telli saçlar için olanını kullanan var mı bir de watsons ta naneli yeşil çaylı bir şampuan var kullanan varsa yorum yapabilir mi :banana:
Gönderen: 2H1B - Güzelliğine Düşkün
#984952 Watsons'ın banyo ve vücut seyahat paketi olan sakura-bella harika bence.Hayran kaldım yanii :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etna - SüsLü
#985071 beauty formulas ın siyah nokta temizleme bandından kullanan var mı? ben nedense beceremiyorum onları :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#985073 Ben kullanıyorum ilk kez bant beğeniyorum :laugh: burnu biraz ıslak bırakıp yapıştırmak gerekiyor ve 15-20 dk tutman lazım
Kullanıcı avatarı
#985095 ben bandı hafif ıslattım üstünde kremleyin falan diyo öyle hiç yapışmaz bence..
bi de burnumu ıslatiim de deneyim bari :confused:
Kullanıcı avatarı
#985111 bandı ıslatmıyorsun :laugh: burnumu ıslatıyorum bandı kuru bir şekilde yapıştırıyorum zaten burnumun ıslaklığı onu yapış yapış yapıyor :banana:
Kullanıcı avatarı
#985112 du bakalım akşam onu da deniycem ya bnm bantta bişi var ya da bende beceriksizlik :nanik:
Kullanıcı avatarı
#985612 ya kızlar watsons daki charles wortington diye bi şampuan var çok ilgimi çekiyor ambalajı falan

75 ml seyahat boyları var çok şeker. deneyen yok mu hiç??

bide şunu farkettim watsonsda ürünler piyasaya göre daha pahalı... mesela benim 9,90'a aldığım tresan şampuan 15 tl, bi yerde 7 tl'ye gördüğüm sebamed lip balm 9,50 tl.. o yüzden bugün otacı saç şekillendirici alcaktım vazgeçtim kazıklanıyomuyum acaba diye.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#985621 ben onun kahverengi saclar icin olanini denemistim hic memnun kalmadim herhangi bir ozelligi yoktu canim
Gönderen: duyk - Güzelliğine Düşkün
#987276 Merhaba acaba bb kremlerinden memnun musunuz ? Ve hangisini önerirsiniz.Beyaz tenliyim okuduğuma göre bana uyar gibi geldi.
Kullanıcı avatarı
#987803 cerencim sağol ben ambalajını çok beğendim ama sırf ambalaj için alınmaz pek ucuz da değil
daha fazla yorum bulabilirsem okuyup denerim belki şimdilik dursun
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#988886 Benim de son Watsons ganimetlerim:

*Pure Beauty Whitening serisinin seyahat boyu seti,
*BB Cream (ama gramajı küçük ve 'Soothing' olanı,
*Minik seyahat boyu şişeler
*Gliss'in boyalı saçlar için renk koruyucu sıvı saç kremi.

:bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#990587 Tek beğendiğim ürünü pamuğu=)))
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Tek beğendiğim ürünü pamuğu=)))

Pamuğuna ben de bayılıyorum valla bir paketi bitirmek üzereyim :banana:
Kullanıcı avatarı
#990638 Ne güzel=)Ortak kullandığımız bir ürün :lol:

Ben 2. paketimi bitireceğim ama :lol:
Kullanıcı avatarı
#990643 Benim de 2. pakedim yedek duruyor hava mı atıyorsun :nanik: :nanik:
Ayrıca seyehat setleri çok kullanışlı valla sprey şişesi vs :yeah: Lifleri falan da yumuşak :banana:
Kullanıcı avatarı
#990644 Hava atacağım en son kişisin :shh: :huggs: :nanik:

Evet o sete bayıldım :love10: Ama ben seyehate çıkarken dev bir kozmetik çantası yapıp her şeyi yanıma alıyorum :laugh: Chanel kutularını gözümün önünde olmazsa olmaz :blushing: :laugh: :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#990668 watsons'ın ballı saç maskesini acayip beğendim ya :laugh: acaba 0 beklentiyle aldım diye mi böyle oldu diyorum ama yumuşacık yapıyor saçlarımı. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#990672 makyajımda olmazsa olmaz ürün watsons kulak çöpü :laugh: rimelimin bulaştığı yerleri kaş farımı düzeltiyorum süper bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
#993162 geçenlerde beauty formulas ın hazır soğuk ağda bantlarından alım 5liraya.. diğer markalar 15 lira civarıyken bunda 20 bant olmasına rağmen 5 lira olması ilginç geldi ama satıı kız alan gelip tekrar alıyo diyince deneim dedim.. cidden gayet başarılı buldum :yeah:
Kullanıcı avatarı
#993172 Watsons burun bandı varmı arkadaşlar?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#993175 sanki görmüştüm chace cim, bak emin olamadım şimdi :laugh:
Kullanıcı avatarı
#993178 Mavisu'cum :laugh: :laugh: :laugh:

Keşke olsa=)
Kullanıcı avatarı
#993202 Sİyah nokta için diyorsan cancan var burun bandı ben oradan alıyorum Beauty formulas ın bir de watsons ın kendi burun bantı varmış
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#993235 watsons ın biralı saç maskesine bayıldımmm :love10: saçlarımı yumuşak ve parlak yapıyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
#993318 Cancanım çok sağol :kiss: Sen hangisini kullandın peki?Yorum yazabilirmisin :huggs:
Kullanıcı avatarı
#993485 Beauty formulas ı kullanıyorum aşırı memnunum :yeah: zaten ondan memnun kalmayan yok cancan :banana:
Kullanıcı avatarı
#993489 Cancan bende alayım o zaman :banana: :banana: :banana: Sumuzdas güle güle kullan=)