Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#968091 Evet başka başlığa geçmeliyiz :huggs:
Kullanıcı avatarı
#980037 Talft ın hiçbir saç ürününü beğenmiyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#980701 TBS çay ağacı serisi :pisik:
Yüz yıkama jeli eh tonik eh gündüz ve gece nemlendiricileri rezalet :tongue: ne siyah nokta temizliyor ne gözenek :pisik: gündüz kremine pudra mı ne doldurmuşlar resmen iyice yedirilmeden kurursa beyaz beyaz kalıyor suratta ayrıca cilde yedirilen yerler tabaka gibi kalıyor elle sürtünce pul pul dökülüyor :tongue: en kötüsü acayip parlatıyor ya cildim direkt kusuyor böyle bir ürün ömrümde kullanmadım :pisik: ayrıca acayip cildimi yakıyor öyle ferahlatma olmaz olsun :angryfire
sadece sivilce söndürüyor (oluşumunu engellemiyor ama :pisik: )
çok doldum dostlarr çokkk :drink: bitse de kurtulsam
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#980882 loreal telescopic en nefret ettiğim rimel oldu:D
Kullanıcı avatarı
#980897 Mac Select Spf 15 bence Mac fondötenlerin yüz karası :pisik:
Kullanıcı avatarı
#981327 En güzeli miracle touch bana göre :yeah: Yapı ve görünümü muazzam :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fericav - Güzelliğine Düşkün
#982357 Sephora indiriminden aldığım Sephora markalı tombul göz kalemleri berbat :tongue: primer sürsem bile yine de birikme yapıyor bazı yerlerde de çok fazla dağılıp akmış makyaj görüntüsüne sebep oluyor. Almayın tavsiye etmem neyse ki indirimden almışım :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#985329 ben de cecile in dudak dolgunlaştırıcı lip glosslarından nefret etmiştim hem zamk gibi yapışıyor dudağa hem de fırçasının kılları dökülüyor dudağımdan fırçanın kıllarını çıkarcam diye baya bir uğraşmıştım attım zaten sonunda.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#986485 bu bodyshop un çay ağacı yağı bende hiçbir işe yaramıyor kızlar, izleri geçirsin demiyorum ama sivilce kuruttuğu felan da yok. 1 alana 1 bedavadan 2 tane almıştım hemde. neyse sürerim iş olsun diye.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#986504 zencefilcim ben çay ağacı duş jelini de almıştım yine 1+1 'den, ondan da bi atraksiyon göremedim açıkçası. bunlar bitince sebamed likit alıcam valla herkes memnun nasılsa. böyle ambalajını şirinleştirip gözümüzü boyuyolar :tongue: sebamed neyime yetmiyo..
Kullanıcı avatarı
#986517 Çay ağacı serisinden (yüz yıkama jeli, tonik, gündüz ve gece nemlendirici kremler, maske) en çok nefret eden benim :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gizemel - KoKoŞ
#986627 çay ağacı serisi toniği de yapış yapış bir his brakıyor ve yağı da bende de işe yaramıyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
#987248 flormar supershine gloss
fırçası bir alem oldu
acayip derecede yapış yapış dudaklarımı her tarafını
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#987522 aslında cok güsel cıkartıyor ama cok yaglı sevmem ben öle canım :tongue: fırcalarımı yıkıyorum yumusacık oluyor :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#987578 neutrogena nın makyaj emizleyicisini bende kullanmıştım bir sure.Makyaj çıkarması fena diil fakat kesinlikle yağlı bir his bırakıyor :tongue: Tavsiye etmem bende ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#987817 lush aquamarine hem kullanımı zor. hemde tüm cildimde sivilcelenmeye neden oldu yaaafffff :angryfire Allah'tan 5-6 kullanımlık bişey kaldı hatta kullanmadan atabilirimde :tongue:
Kullanıcı avatarı
#989875 Sephora Frambuaz özlü :type:

Duş Jeli :pisik:
Sabun :pisik:
Peeling :pisik:
Body Butter :pisik: :pisik:
Şampuan :pisik: :pisik: :pisik:

Kokusu çok kötü vede çok kalıcı :confused: Aynı zamanda şampuanı ise kremsiz ve saçı sert bırakıyor :( Kesinlikle bir daha almam...ASLA...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#989941 loreal allığı ilk kullanmaya başladığımdan beri çok seviyordum sonra ne oldu nazar mı değdi fikrim niye değişti anlamıyorum şimdi bana hiç kalıcı gelmiyor yaz ya ondan galiba :tongue:
Kullanıcı avatarı
CHACE yazdı:Sephora Frambuaz özlü :type:

Duş Jeli :pisik:
Sabun :pisik:
Peeling :pisik:
Body Butter :pisik: :pisik:
Şampuan :pisik: :pisik: :pisik:

Kokusu çok kötü vede çok kalıcı :confused: Aynı zamanda şampuanı ise kremsiz ve saçı sert bırakıyor :( Kesinlikle bir daha almam...ASLA...

CANCANım kokusunun kalıcı olması mı rahatsız etti :laugh: ağır koku insanı rahatsız eder tabi Sephoranın duş jeli nemlendiricisi falan kokusu kalıcıysa alabilirim kesin :banana:
Kullanıcı avatarı
#990040 Cancan'cım o hiç rahatsız eder mi :lol: :lol: :lol: Sephora banyo serisinin açık mavi serisi benim banyo ürünlerim olur :blushing: Çok güzel kokuyor ve çok memmunum=)Hani bir çok çeşidi var frambuazlı,okyanuslu,mangolıu..gibi ben frambuazlı seriyi sevmedim=)Şurup gibi kokuyor :confused: Ama kendine manglolu olanı al ve mutluluğu yaşa
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Kathryn - BaKımLı
#990116 Ben Lancome'un 4'lü farlarını bir türlü sevmedim. Taşlaşanı da var ama esas problemi pigmentasyonunun yeterince yoğun olmayışı. Tekrar tekrar sürmek zorunda kalınmamalı, göz bu nihayetinde :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#990164 rimmel in mat ruju kullandığım en kötü ruju. flormar golden rose pastele buna 10 basar.zaten çok ilginç bi dokusu var. bunun yanında sürümü zor ve inanılmaz kurutuyo dudakları. kesinlikle uzak durun derim benim gibi kuruyan dudaklarınız varsa.serinin adını tam yazayım colour show off lipstick
Kullanıcı avatarı
Gönderen: rencik - Güzelliğine Düşkün
#990169 Nivea çift fazlı göz makyajı temizleyicisi..
kesinlikle tavsiye etmiyorum. normalde gözlerim hassas olmamasına rağmen, yakma ve karıncalanma yaptı. Onun yerine bioderma H2O sensibio makyaj temizleyicisini öneriririm şiddetle..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Dilosh87 - KoKoŞ
dolcegabbana yazdı:avene cleanance güneş kremi :tongue:

Kesinlikle katiliyorum :angryfire :angryfire
Kullanıcı avatarı
#990652 Lancome göz kremi(Görevli Chanel Beaute İnitiale Eye Gel almadan önce 5-6 tane sample vermişti de) :type: Hepsini kullandım Chanel almadan önce ve tek yorumum fiyasko :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda1010 - BaKımLı
#990654 lancome teint idole silky mat fondötenini begenmedim pek nedense duruyo bi kenarda :confused: // bu arada halet-i ruhiye başlıgı neden yok onu cok sevyodum :crybaby: //
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
zencefilkiz yazdı:Nivea göz makyaj temizleyicisini bende sevemedim,gözümde yakma,yanma yaptı resmen :pisik:

ben de hiç sevmedim rezil bişi :pisik:
Kullanıcı avatarı
instyle yazdı:tbs çay ağacı serisi rezalett :tongue: :tongue:

Instyle seninle aynı kaderi yaşadım :pisik: Dermakozmetikten şaşmam artık :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: instyle - BaKımLı
#991073 benim sıcaktan yüzümde 1-2 tane sivilce çıkmıştı onun için aliim dedim ama hem faydası olmadı hem de yapış yapış oldum :tongue: :tongue: