Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#980430 Burbery The London Man=D
Kullanıcı avatarı
#980904 Orange:Dkullandum bugün :yeah:
Kullanıcı avatarı
#981696 Chanel Allure Homme Spor sıkmıştım sabah ama şuan uçtu gitti :laugh:
Kullanıcı avatarı
#981868 Smuzdas geçmiş olsun :(
Kullanıcı avatarı
#982081 Bugün One Million sıktım :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#982300 bugün öğleden sonra dışarı çıkarken bargellodan aldığım chanel chance ı sıktım.akşam eve dönerken markete uğradım.kasada sıra beklerken kasiyer kız önümdeki bayana çok güzel bir koku duyuyorum sizdenmi geliyor acaba dedi.o da benden değildir dedi.sonra sıra bana geldi.kız bu defa aa sizden geliyor galiba dedi ve beni kokladı,evet sizden geliyormuş dedi :) .çok hoşuma gitti doğrusu :) :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#982429 Dior Homme İntense kullandım :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
cevizlikek2 yazdı:libra;bana da bi arkadaşım chloe love 'ı sordu geçenlerde aklıma sen geldin:):):)))

valla bu bargello işi iyi oldu :kissmuch: .inşallah diğer parfümleride böyle güzeldir.denemek lazım.güle güle fıslatalım parfümlerimizi canım :huggs: :type: :bye: .
Kullanıcı avatarı
#982465 Zepp nerelerdesin :huggs:
Kullanıcı avatarı
#982488 Anladım:( Sınavlar bittiyse artık buradasın :yeah:
Kullanıcı avatarı
#982856 Az önce one million sıktım :)
En son CHACE tarafından Prş Haz 30, 2011 11:54 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#983715 Rochas Man :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#984878 Elaelancım, ilk kez duydum bunu, merak ettim bak. :blushing: Biraz bahsedermisin canım, ne tarz bir koku.

Bende bu sabah annemin parfümünü sıktım birkaç fıs,Lancome Magnıfıque. Benim kullandığım dönem kalıcılığımdan memnun kalmamıştım, ama sabahtan beri herkez çok güzel koktuğunu söylüyor :dontknow:
En son yelizzz tarafından Çrş Tem 06, 2011 1:49 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaElan - BaKımLı
yelizzz yazdı:Elaelancım, ilk kez duydum bunu, merak ettim bak. :blushing: Biraz bahsedermisin canım, ne tarz bir koku.

Bende bu sabah annemin parfümünü sıktım birkaç fıs,Lancome Magnıfıque. Benim kullandığım dönem kalıcılığımdan memnun kalmamıştım, ama sabahtan beri herkez çok güzel koktuğunu söylüyor :dontknow:

:) tarif etmeye calisayim ciceksi odunsu oryantal tarcin cali seftali sam fistigi cicegi cardamon ve seylan kasmir ahsap tonka fasulyesi ve vanilya dan olususan bir kadinsi koku
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#985049 Farklı birşeye benziyor... :blushing: Sevil in sitesinde markayı gördüm bugün, ama parfümü yoktu sanırım. İstanbul a dönünce bir uğrayıp bakayım. Parfümler başlığında seni sıkça görmesemde, takip ettiğim kadarıyla parfüm zevkini beğeniyorum, güzel günlerde kullan canım. :bye: