Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
archi yazdı:http://www.typef.com/slideshow/oh-natural/ çok güzeeeel :yeah: cildimmm düzelsiinn nolur! tek isteğim böyle tazecikk sorunsuz bi cilt :love10: ve en sevdiğim makyaj :love10:

evet gerçekten çok güzelllll :) chace sence bu hatunun allığı hangi markadır bu renk bişey arıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#978535 Bana kızmayın ama ben böyle makyajları sevmiyorum=)
Kullanıcı avatarı
#978574 Fazla bir mayaj tekniği kullanılmıyor bana göre=)Benim favorim her zaman podyum makyajları :love10:
Kullanıcı avatarı
#978584 Piki=)))

Bu arada ağır makyajları hiç sevmem ama konturlu elmacık kemikleri,Smoke eye,nude dudaklar,glow ten benim favorim :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#979761 hah işte melba bende neslihancımmın eklediği resimdeki gibi duruyor :love10: o yüzden de yerine başka bişi koyamıyorum ne denesem boş hakkaten :DDDDDDDD kızın makyajı da benim makyajım her daim gece gündüz.bazen eyeliner a kuyruk o kadar :)
bnm eklediğim resimdeki allık daha kayısı tonlu.o renk bi allık bulamadım apricot diye geçip bildiğin pembe oluyolar :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#979764 archicim sen böyle makyaj seviyodun dimi :)
bu fotoğrafları görünce aklıma sen geldin çünkü tazecik ışıl ışıl cilt seviyorum demiştin sanırım :blushing:
Kullanıcı avatarı
#979780 evet cnm aynennn tazecik olsun :love10: bazen de eyeliner işte tamam dahası fazla duruyor bende zaten :love10: bnm şahsi fikrim budur makyaj var olanı sağlıklı gösterse yeterli :love10: nitekim şehir şartları nedeniyle ben dahil bir çoğumuzun cildi sağlıksız :blushing: neslihan :huggs: :huggs:
http://www.lisaeldridge.com/video/17770 ... p-make-up/
ingilizcesine bayılıyorum lisa nın, ses ve pronunciation çok iyi, ya da bence öyle:D çok güzel anlatmış.bobbi brown powder pink kullandı allık olarak, farz oldu onu almak, nitekim açık tenli sarı tonlu lisa da bana çok yakın rengi:)
burda çok güzel anlatmış :)
Kullanıcı avatarı
#979802 tatlım ben o kadına bayılıyorum yani başka da bişi diyemiyorum :banana:
o videoyu sitesinde gördüm ama izlemeye kıyamadım daha :laugh:
ben de doğal makyajı çok seviyorum makyaj rahat olmalı çoğunluk yüzümden aktı mı dağıldı mı derdi olmamalı kişinin :yeah:
Kullanıcı avatarı
#980030 Bronz makyajı mükemmel :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#980598 lisanın nude uygulaması çok güzel hakikaten.. Tavsiye ettiklerinin arasında Bobbi Brown Pot Rouge-Pink Truffle da var, ben de nude tarzında makyaj yapıyorum ve Pink Truffle'ı daha yeni almıştım, tam isabet!:) :)
Bronz makyaj uygulamasına ben de bayıldım hakikaten, çok çok güzel :love10:
Kullanıcı avatarı
#980657 nude videosunu sonunda seyrettim ben de ve çok beğendim. o kadının yaptığı herşeye bayıldığım için ayrım yapamıyoru :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#980688 yaa bu kadına bende bayılıyorum, hatta bobbi brown pink powderı bi videosunda daha önermişti (belkide buydu) gittim aldım ama bende böyle duruyor mu? tabiki hayır :( insan beceriksiz olunca elindeki ürüne yazık :laugh:
Kullanıcı avatarı
#980892 unicorn :laugh: ya o kadın öyle bir uyguluyor ki herşeyi ve o kadar güzel yakıştırıyor ki hayranlıkla seyrediyorum :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#980894 Makyajlı ve makyajsız arasında çookkk büyük farklar yok çok doğal çok alımlı hepsi :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
eva521 yazdı:http://4.bp.blogspot.com/_A5kWyrfZNeA/Sz-LBGcyhZI/AAAAAAAAAGw/Nx6oUWMohGI/s640/2638_1121152907561_1189204909_30396143_2473571_n.jpg :love10: :love10:

Hakkaten bu tam nude makyaj eğer makyajı varsa tabi :) :) Makyajsız gibi bu baya yav ,bi de cildinde photoshop olabilir kanımca. Artık hiç güvenemiyorum böyle netteki makyaj cilt fotolarına :confused: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eva521 - SüsLü
#981719 junkcım bende pek güvenemiyorum açıkçası ama kız muhteşem görünüyoo :love10: bide bu kız a moment to remember daki kız filmde de cildi muhteşem görünüyodu :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#981970 bende pek güvenmiyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
#981978 Cildinde bana göre kesinlikle photoshop var :confused:
Kullanıcı avatarı
#984645 yaa bi kerecik olsa şu bobbi brow dene hatun banada makyaj yapsa şu görüntüye bayıldım :love10: :love10: :love10: sağlıklı canlı çok güzel

http://www.bobbibrowncosmetics.com/imag ... eafter.jpg
Kullanıcı avatarı
unicorn yazdı:yaa bi kerecik olsa şu bobbi brow dene hatun banada makyaj yapsa şu görüntüye bayıldım :love10: :love10: :love10: sağlıklı canlı çok güzel

http://www.bobbibrowncosmetics.com/imag ... eafter.jpg

unicorncum aynennn :banana: bi ara takıntıydı bu kadının yaptığı makyajlar bende.bir de youtube da elle&blair fowler kardeşler bu kadınla röportaj yapmıştı ve sonrasında onlara makyaj yapmıştı çok kıskanmıştım :potty: sonra o listeye lisa eldridge eklendir. sonra rae morris eklendi. böyle gidiyorrr :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sere - SüsLü
#984957 bobbi brown fotoğrafi bariz photoshoplu bu arada... dişleri bile beyazlatacak hali yok ya bobbi'nin? gıdısı bile kaybolmuş kadının
Kullanıcı avatarı
#985600 bnde yeni aldım powder pink benim tenime de çok güzel uydu :banana: ben lisa yı bu doğal görünüm konusunda daha başarılı buluyorum açıkçası. çok güzel açıklamış her şeyi video da.budur dedim gerçekten, bence de doğal görünümde kontür, çizgi olmaz.tek böyle düşünen ben değilmişim :) powder pink çok güzel duruyo gerçekten:) melba'ma kardeş geldi :DDDDDDDDD nars orgasm ben de doğal durmadığından bu ikisinden çok geride kaldı benim için ne yalan söyleyeyim.bitince alacağım, vazgeçilmezim olmadı.ama mac melba ve bobbi powder pink :yeah: lisa bi videosunda lingering i kullanmıştı, o da bana tam oturdu cilt kaş tonum aynı zaten onunla.ama şu an lingering i aldım ve mekanizması bozuk inşallah değiştirecekler....
lisa bu açıklama paylaşma işini ticarete dökmediğinden her şeyi güzel güzel alatıyo, bobbi de işin içinde kendi ürününü satma var direk, o yüzden resimlerde evet photoshop var.
Kullanıcı avatarı
#985833 çok iyi dozunda uygulanmalı bnce snn dediğin için cnm.evet o zmn olabilir doğal makyajda da ama, tercihen öyle olmadan kullanıyorum ben :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#987268 kızlar o fotoğraflardaki makyajları yapmak o kadar da zor değil aslında ben kendime her gün o tarz makyajlar yapıyorum ve çok da zaman harcamıyorum.burda önemli olan cildinizle uyumlu doğal tonlarda pudra ve fondöten kullanmak ve gül kurusu bir allık kullanmak banyodan yeni çıkmış pembemsi yanaklar oluşturabilmek için. :blushing:
hem yaz içinde en uyugun makyaj böyle çok ağır olmayan ve kendi güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj tarzını seçip bu uyfulamak. :blushing:
Gönderen: lepoulet - Güzelliğine Düşkün
#1005358 benim sormak istediğim bir şey var ben esmerim ama yüzüm sarı-altın tonlarında. şimdi nude ruj arıyorum ama pembemsi mi yoksa daha sarımsı rujlar mı yüzümdeki sarılığı bastırır merak ediyorum yardım edin lütfenn:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#1005476 bazı pembeler mor gibi oluyor daha soluk gösteriyor. sarı derken şeftaliye benzer olabilir. bende buğdayım. sana maybelline velvet beige 630 veya inglot lipstick 110 önerebilirim :bye:
Gönderen: lepoulet - Güzelliğine Düşkün
#1005534 inglot a netten baktım ama sanırım sadece istanbul gibi büyük şehirlerde var ben küçük şehirdeyim bulabileceğimi sanmıyorum ama maybelline e bakacağım teşekkürlerr:)
Gönderen: prettyB - Güzelliğine Düşkün
svly25 yazdı:kızlar o fotoğraflardaki makyajları yapmak o kadar da zor değil aslında ben kendime her gün o tarz makyajlar yapıyorum ve çok da zaman harcamıyorum.burda önemli olan cildinizle uyumlu doğal tonlarda pudra ve fondöten kullanmak ve gül kurusu bir allık kullanmak banyodan yeni çıkmış pembemsi yanaklar oluşturabilmek için. :blushing:
hem yaz içinde en uyugun makyaj böyle çok ağır olmayan ve kendi güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj tarzını seçip bu uyfulamak. :blushing:

Sana katılıyorum. Ağır olmayan, cilde uyumlu tonlarda bir makyaj çok doğal duruyor. Özellikle allık çok önemli. Ben "banyodan yeni çıkmış pembemsi yanaklar için Loreal'in truematch allığını buldum, sandalwood pink çok güzel bir gül kurusu, çok doğal duruyor :love10: herkese tavsiye ederim :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: narcia - BaKımLı
#1010489 bu makyajı yapmak zor degil ama aynısı yapılsa bile ev ısıgında böyle durmaz maleseff.. :(
Kullanıcı avatarı
#1010700 ya archi çok güzel :yeah: saçı falan da çok güzel hep böyle kısacık saçım olsa ne rahat ederim diye düşünüyorum ama cesaret edimiyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: artemiss - SüsLü
narcia yazdı:bu makyajı yapmak zor degil ama aynısı yapılsa bile ev ısıgında böyle durmaz maleseff.. :(

evet fotograf ısıgı dahada güzelleştiriyor
Kullanıcı avatarı
#1010731 neslihan kısa saç çok riskli ve ben şahsen hep uzun saçı daha beğenirim.ama kısa yakıştı mı da yeri ayrı cidden :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1010796 benim saçlarım upuzundu. o kadar uzundu ki belimi falan geçmişti artık sonra çat diye kestirdim gitti :laugh:
şimdi çene hizamda :laugh: ama böyle bir model de denemek istiyorum bakalım ona ne zaman cesaret edicem
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#1010809 Ginnifer'ın ilk makyaj çok hoşmuş archi :love10: :yeah:

Kısa saç hakkaten çok rahat kızlar ;) Yıkayıp kurutma derdi bile daha az,vakitten tasarruf oluyor . Aslında şuan ense hizamda falan ama yakışacağını bilsem ve saçlarım daha gür dolgun olsa kısacık bir model kestirirdim mutlaka :confused: Ama ince telli saçlara kısacık model kötü olur diye düşünmüyorum malesef ... Ama ölmeden mutlaka bir kere saçlarımı kazıtıcam ,öyle bir hayalim vardır :)
Kullanıcı avatarı
#1010824 neslihaaan çene hizanda mııı :o en son gördüğümde uzundu baya.
junkhead kahkül kullanamadığından baya zor olur alışman diye düşünüyorum ben kısa saçı.çünkü erkek gibi sevmiyorum pek, ginnifer ın ki çok başarılı :yeah: tabi öyle bi kuaför de bulmak lazım.
Kullanıcı avatarı
#1010832 archicim evet uzundu omuzlarıma geliyordu sonra iyi saatte olsunlar geldi çat diye çene hizasına geldi :laugh:
o kadar kısa saç kesinlikle her yerde kestirilmez sonra keloğlan gibi oluveririm ben :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1010833 :laugh: :laugh: ben eminim saçlarımı kestirsem kısa deli gibi pişman olup ağlarım, o yüzden hiiiç bulaşmıyorum öyle radikal değişikliklere:DDDDDD