Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#979129 bugün bitimedim ama :)
theamed diş macunu
maybelline ten rengi far
maybelline affinitone fond.
parmex aseton
olay active hydrating losyon
2 tane de ojeyi attım
loreal voluminous 4x rimel
:banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#979184 bende diadermine göz makyajı temizleyisini ve hassas ciltler için olan toniğini yarısında attım hayır hem kötü olduğunu bilip hemde niye alırım bilmem ki kendime çok kızıyorum :nanik: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#979238 Di Gio parümüm bitti :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: withmyheart - KoKoŞ
#979257 demirbaş kozmetik ürünüm Bioderma H2o Sensibiom bitti,yenisi açıldı.
avon naturals saç balsamım,
rexona pudrasız deom,
palmolive duş jelim ve Gliss asia straight şampuanım bitti.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#979448 oriflame midsummerwoman parfumum
rexona deo
avonun bı sac kremı vardı attım gıttı
narçıcegı rengınde colleen marka bır oje
flormarın bır rımelı vardı urun hedıyesı olarak verılmıstı.onuda bırıne hedıye ettım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dkmkci - KoKoŞ
#979607 golden rose lıkıt kapatıcım bıttı tekrar alcam hafıf oldugu ıcın, max factor de alabılırım onun yerıne emın degılım :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#979620 yves rocher pure des lilas parfümüm bitti yenisi hemencik açıldı :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#979739 Artistry Jel Peeling
Armani She Parfüm
Nivea Lip Balm
Celebre Deo
Kullanıcı avatarı
#979748 Code parfümüm bitti :crybaby: Geçenlerde de Di Gio :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#979916 ızlar benim bunları bitireli çok old ama anca resim koyabildim hepside çok ii ürünlerdi VS ve clnique ten defalarca almıştım zaten
358 (450 x 600).jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#979959 Canım clinique yüz peeling i gayet yumuşak cildi tahriş etmeyen güzel bi ürün ama granüllü.
Bu arada bunlarda diğer bitenlerim
347 (450 x 600).jpg

Helena Rubienstein pudra haricinde hepsini tekrar alabilirim rastlarsam özellikle lancome ondöten favorilerimden.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#980047 Teint İdole fondöten çok güzeldir :love10:
Kullanıcı avatarı
#980741 Kalyon nemlendiricili oje kurutucum ve Shiseido yıpranmış saçlar için şampuanım bitti.özellikle şampuana çok üzüldüm çünkü gerçekten çok memnun kalmıştım :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#980751 Lancome pudralı tonik bitti :banana:
Kullanıcı avatarı
#981139 Bugü duştan sonra Victorias Secret good day sunshine vücut kremim bitti amaaaa yedeğii vaarrr :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#981184 Dove şampuanım bitti. nyx krem allığımın dibini gördüm. temizleme jelim de bitmek üzere. bir de asetonum bitti ve papatya marka disk pamuğumu bitirdim alix avieni açtım şimdi
Kullanıcı avatarı
#981262 Biraz yorumlar mısın :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#981268 elasel bn artistry nemlendirici temizleyiciyi kullanıorum krem şeklinde köpürmüyor pek ama güzel temizliyor. nemlendirio aynı zamanda cildi kızarıklığa tahrişe ve yüzde gerginlik hissine de neden olmuo. ama bu aralar biodermaya takmış durumdayım bebekler için olan abcderm serisinin jelini alıp onu kullanmayı düşünüorum=)

itsbea memnunsun sanırım high impact rimelden?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysegulh - BaKımLı
#981270 chace bana dedin sanırım :) hassas kızarık bir cildim var biliyosun kullananların yorumları rahatlatıyor az da olsa kızarıklığı alıyor yönündeydi deniyim diye küçüğünü almıştım öyle hani gözle görülür şunu düzeltti diye bi şey diyemicem ama rahatlatıyo gerçekten yüzü yıkadıktan sonra falan hafif kızarıklığını alıyor kuruyunca da nemlendiriciyi sürüyoum kuruduktan sonraki serinliğini seviyorum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysegulh - BaKımLı
#981273 larinia dene canım :yeah: kızarıklık, hassaslık kelimelerini gördüğüm yazılarda gözüm bi fal taşı gibi açılıyo benim de ne neymiş neye yarıyomuş diye :laugh:
Gönderen: barbie9393 - Güzelliğine Düşkün
#981352 arkadaşlar yeni üyeyim nereye konu açaçağım bilemedm. alıpda bize uymayan, kullanmadğımız makyaj ve cilt bakım ürünlerimizi takas yapalımm eğer sitede yasak dğilse
Kullanıcı avatarı
#981387 Kesinlikle yasak malesef:(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: itsbea - KoKoŞ
larinia yazdı:elasel bn artistry nemlendirici temizleyiciyi kullanıorum krem şeklinde köpürmüyor pek ama güzel temizliyor. nemlendirio aynı zamanda cildi kızarıklığa tahrişe ve yüzde gerginlik hissine de neden olmuo. ama bu aralar biodermaya takmış durumdayım bebekler için olan abcderm serisinin jelini alıp onu kullanmayı düşünüorum=)

itsbea memnunsun sanırım high impact rimelden?

lariniacm çok ama çok memnunum :yeah: :yeah: biten bi makyaj malzemesini tekrar aldığım yada almayı düşündüğüm çok çok nadirdir ;) bitince aldığım ilk makyaj ürünüm bu rimel sanırım hatta :laugh: makyajla geçmişim 1.5 yıl kadar olduğundan bide herbişeyden bisürü bişey olduğundan pek bitiremiyorum zaten ;) bittiğinde kesinlikle alırım diye düşündüğüm üç demirbaşım; nars sheer glow fondöten, dior nude toz pudra, clinique high impact rimel :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#981533 clinique high impact almayı düşünenler varsa çok avantajlı setler var bu aralar :yeah:
ben rimeli çok sevmediğimden almadım ama setler güzeldi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#981777 tbs çilekli peeling&duş jeli ve nıvea goodbye kremim bitti :banana:
Kullanıcı avatarı
#981829 Oooo neler bitmiş neler :) Pınar Lancome Nem maskesinden memmun kaldın mı?
Kullanıcı avatarı
#981834 Teşekkürler:D Peki Chanel ve Dior'a göre kıyaslama yapabilir misin?Yani bir daha alır mısın :huggs:
Kullanıcı avatarı
#981850 Alacak bir Chanel daha çoktı o zaman ;) Hangisini kullandın peki?