Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: prudence - SüsLü
#851700 ben suda beklettikten sonra törpüleyince topuklarımı ilk başta çok yumuşak oluyo evet sonradan ne kadar krem sürersem süreyim deri kendini korumak için daha sert bi taban oluşturuyo o yüzden kuruyken ayak törpüsüyle ölü deriyi atıp duş alıp öyle krem sürüyorum daha etkili oluyo benim için
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nEsLee - SüsLü
#853577 Kızlar yine soruyorum cunku diger sayfada kalmıs mesajım. Siğili olup da tedavi sonucu iyileşen??? :(
Kullanıcı avatarı
#853581 benim siğil problemim oldu yıllar önce.verritol kullandım sürüp sürüp soyarak geçti uzun bi uğraş sonunda
Kullanıcı avatarı
#853709 Prudence cok sanslısın insallah bir daha hic yasamazsın.. :)
Ben de yaklasık 4 ay boyunca verrutol kullandım ama sadece 2 tanesi iyileşti. 2 tane kaldı bir tanesi tam topugumda oldugu icin gittikce derime batıyor. Soguk gazla yakıyorlarmıs son care olarak, onu yaptıran var mı?
Kullanıcı avatarı
#853712 neslee inşallah seninkiler de geçer en kısa zamanda :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#853716 Ay insallah canım! Sagol. Yapıştı iyice ya tam bela! :) :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#874661 benim ayaklarımda sorun yok kızlar, duştan sonra bi vazelin sürsem yetiyo bakım olarak.

ama tırnaklarım çok sert ya. kendim törpüleyip şekil veremiorum :( acaba onu nası hallediyosunuz, pediküre para vermek istemiorum açıkçası
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#874681 Ben de siğil için Verrutol kullandım, kısa zamanda geçti...
Siğil artık iyice beyazlayınca, kaldırıp aldım ben parmağımdan. biraz acıdı etrafındaki deri ama dayanamadım, siğilin yeri de önce oyuk kaldı sonra geçti. Bir daha da tekrarlamadı çok şükür.
1 haftada geçmiş oldu yani, epey de büyüktü ve acı veren bir siğildi.

Ayak bakımı için pek özel bir şey yapmıyorum ben çünkü kurumuyor öyle. Pedikürü de kendim yapıyorum :bye:
Gönderen: berrakmes - Güzelliğine Düşkün
#888293 ayaklarım için sally hansen ayak peelıngini uyguluyorum ayaklarım yumuşacık oluyor herkese tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
espadrilles yazdı:benim ayaklarımda sorun yok kızlar, duştan sonra bi vazelin sürsem yetiyo bakım olarak.

ama tırnaklarım çok sert ya. kendim törpüleyip şekil veremiorum :( acaba onu nası hallediyosunuz, pediküre para vermek istemiorum açıkçası

yves rocherin ayak kremleri tırnaklara kadar yumuşatıyor canım deniyebilirsin arnica ismi hatta :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#914303 benim şu sıralar ayak kremimde favorim rossmanda satılan fuss wohl isimli krem, çok sevdim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#922441 watsons dan ayak kremi aldım bakalm inşallah memnun kalırım.kullanan oldumu arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#922461 Kızlar, ayak tırnağında ojeden dolayı beyazlama yaşayan oldu mu hiç aranızda ?? Ben bir salaklık edip 1 aya yakın koyu renk ojeleri ayak tırnaklarımda tutmuştum silmeden :tongue: :tongue: :( En son çıkardığımda bir baktım baş parmak tırnağımın alt yarısı beyazlamış ve düzelmedi bir türlü. Böyle birşey yaşayan varsa,nasıl geçti söyleyebilir mi merak ettim :dontknow: :( :(
Kullanıcı avatarı
#922478 canım havasızlıktan olmuştur. tırnak hava almadığı için. bende tırnaklarımı bi dönem ojesiz hiç bırakmamıştım birini silip birini sürdüm filan rengi değişti. uzayınca geçti üzülme
Kullanıcı avatarı
#922484 Canım pek uzamıyor da o diğerlerine göre ya, zaten bütün yaz oje sürüp çıkarmaktan o tırnak sararmıştı,bir de bu beyazlama çıktı ortaya sinir oldum . Nasıl geçecek bilmiyorum :dontknow: :( :(
Kullanıcı avatarı
#922489 canım istersen bi dr git. belki ojeden olmamıştır. diğer tırnaklarda varmı beyazlaşma yoksa sadece ayağının bir parmağında mı
Kullanıcı avatarı
#922493 Yok canım sadece soldaki baş parmak tırnağımda var. en son koyu renk ojeleri sildikten sonra çıktı ortaya . yani hem oje koyu renkti siyah gibi,hem de dediğim gibi 1 ay falan kaldı silmedim salak gibi öfff :( :(
Kullanıcı avatarı
#922505 canım kendine haksızlık etme öyle bi dur bakalım dediğim gibi belki ojeden olmadı. bi dr git bence kafanda rahatlar hem. ojeden olsaydı bütün tırnaklarında olurdu. sadece birinde olmazdı bence canım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
#928638 galiba küçük bir nasır çıktı bende ne yapayımm??? :dontknow: ne önerirsiniz arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#943098 Ben de hep Neutrogena ayak kremi kullanırdım banyodaki ayak işlemlerinden sonra Kremi sürüm çorapla yatardım sadece ertesi gün ayaklarım pembiş pembiş olurdu 1 gün daha geçsin hemen kurumaya başlardı topuklarım :pisik: Sonra markette tesadüfen Hobby ' nin ayak kremiyle karşılaştım Alıp denedim Artık ayaklarım 1 hafta dayanıyor :) Sonra anneme tavsiye ettim Şeker hastası olduğu için ayak bakımı daha önemli onun için O da kullandı ve şaşırdı :) Artık eve Neutrogena sokmuyoruz
Kullanıcı avatarı
#943152 bende hergün ayaklarımı yıkıyorum, tatlı badem yağı sürüyorum üzerine gül kremi (vazelin gibi)
yumuşacık yapıyor ama ben kafana göre kullanıoyorum :laugh: hobbyde deneyim bi ara
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#943267 bende eyüp sabri tuncer'in el& vücut kremini ayak kremi yaptım. elime de sürüyorum. vücudumda alerji yaptı ama :angryfire kullanmayı bıraktım 2 aydır bacagımdaki kaşıntı geçmedi
Kullanıcı avatarı
#943724 hobby güzel gerçekten :love10:
Kullanıcı avatarı
#944895 body shopda ayak bakımı ürünleri vardı :love10: ayak tuzu mu ne oyle br şey de vardı. ayrıca yaz gelsin babetle çok sıktıgı için ayak spreyi alcam. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#945296 bodyshop ayak bakım ürünleri 2 al 1 öde şuanda :love10: ben o pepermint treatmenttan çok memnun kalmştım harika bişiydi :)
Kullanıcı avatarı
prudence yazdı:bodyshop ayak bakım ürünleri 2 al 1 öde şuanda :love10: ben o pepermint treatmenttan çok memnun kalmştım harika bişiydi :)

gerçektenmi ben dün ordaydım ama 2 al 1 öde kampanyası yoktu :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#945301 bugün başladı canım sitesinde gördüm promosyonlar kısmında :banana:
Kullanıcı avatarı
#945308 evet :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#947235 Kızlar eğer benim gibi devamlı çatlayan topuklarınız varsa ve ayak tabanınız pul pul oluyorsa ki benim bir kere kötü yapılan bir pedikürden ötürü ayaklarımın altı yara olmuştu günlerdir ayak tabanıma basamıyordum,en güzel ürün 'lapitak' fiyatına göre muhteşem bir krem.Her gün sabah-akşam ayaklarıma sürdüm ve çorap giydim.2-3 gün sonra ayaklarımdaki yaradan çatlaklardan eser kalmadı.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
#947243 arkadaşlar ben de size uygun ve etkili bir alternatif önereyim
eczanelerde satılır keratolitik kremlerdir eğer çok aşırı sert ve çatlak değilse topuklarınız kerasal forte pomad sürüp bi çorap giyip yatıyorum sabah pamuk gibi oluyo ayaklarım
ama eğer çatlaksa öncelikle bi süre elosalicpomad öneririm düzelince kerasal ile idame edersiniz bütün sert yerlerdeki sert kısımları yok edicek göreceksiniz :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: drmuge - SüsLü
#947253 bu nasır bantları var ya onlarla önce temizlemeli(bantlar salisilik asit içerir ) temizledikten sonra tekrar oluşmaması için bu kerasal fortu öneririm çünkü o da salisilik asit içeriyor ve keratolitik
yani bizin cildimizin en üst tabakasının salgıladığı cilde dayanıklılık veren keratin tabakasını yok ediyo (fazlası nasır oluyo çünkü ve sertleşiyo cilt)
Kullanıcı avatarı
#947733 bende watson un ayak kremini kullanıyorum banyodan sonra sürüyorum pamuk gibi oluyor ayacıklarım :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mehtapgamze - SüsLü
#964866 kızlar pedikürünü kendi yapan varmı :dontknow: manikür tamamda pedikürü yapamıyorum ya beceremıyorum püf noktalarınız varsa paylaşalımmı :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
karmenas yazdı:Yves rocher in lavantali ayak peelingi her bayanda olmali bence.. :love10:

aa canım bende onu merak ediyordum alayım bende :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
#965121 al bencede cok dayaniyor baya yogun bir peeling :love10:
En son Pixie79 tarafından Pzr Eyl 18, 2011 1:51 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: gereksiz alıntı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#972551 ben her banyodan sonra ayaklarıma vazelin sürerim,topuk bölgesine daha yoğun olacak şekilde-sonra biraz bekleyip giyiyorum çoraplarımı-hiç başka bir kreme ihtiyaç duymuyorum :yeah:
bence vazelin en ucuz,en etkili ürünlerden biri-denemediyseniz kesin tavsiye ediyorum :yeah: :yeah:
elleri çatlayanlar için de aynı şekilde bire bir.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fericav - Güzelliğine Düşkün
#977355 Arkadaşlar merhaba benim sorunum nasır. Aslında önceden böyle bir sorunum yoktu ancak kışın yanlış ayakkabı seçimi nedeniyle sağ ayak parmaklarımın üzerinde nasırlar oluştu. Görüntü olarak hiç estetik değil. Ben de Dr. School Nasır sökücü damla aldım. Sıvı bir ürün. Damlayı gece yatmadan temiz ve kuru ayağınızdaki nasırlı bölgeye uyguluyorsunuz sabah o bölgedeki deri kalkmış oluyor. Ancak hemen nasırdan kurtulamıyorsunuz. Hala nasırım azalmış olsa da duruyor. Kırmızı bir görüntü oluştu. Ürünün ayağımı çok tahriş etmesinden ve yara oluşmasından korkuyorum. Offf! :dontknow: Yapmadığım şey kalmadı. Ne tavsiye edersiniz? Çok acil! Yoksa bu yaz açık ayakkabı giyemeyeceğim. :(( :crybaby:
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#981342 kizlar dermatologa gittim bugun kerasal forte verdi bana. sorum su: doktor bana bu ilacin durulanip yikanmasiyla ilgili bisey soylemedi, eczaci da, ama prospektusunde ilik suyla yikanmali tarzinda bisey yaziyo. ama bu sadece asiri doz kullanimda mi yoksa normal kullanimlarda da mi anlamadim :dontknow: :dontknow: aranizda bu kremi kullanan var mi, siz napiyosunuz?

bu arada son 1 haftadir watsonsin naneli ayak kremini kullaniyorum, inanilmaz begendim..stok yapmayi bile dusunmuyo degilim :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#981385 nasır bantlarını da deneyin kızlar.. biraz sabır gerektiriyor ama kesin çözüm.. yani eğer yerleşmiş uzun süreli bir nasır değilse iyileştiriyor..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#981679 ben de nasır için kullanılan jellerden aldım gerçekten işe yaradı. yarısını döktüğüm için uzun süre kullanamadım ama 3 günde etkisini gösterdi. hobynin ayak kreminden ve beauty formula ayak peelinginden çok memnunum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#981689 kızlar, eşim askere gidecek. postallar nedeniyle ayaklarda sorun oluyormuş. ayakabı için ped alacağım. bakım için ne önerirsiniz?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#981776 kendi erkek arkadaşımdan bildiğim kadaıyla o postallar hem çok terletiyormuş hem de sıkıyormuş. nasır oluşmaması için iyi bir nemlendirici kullanabilir ki bence en iyisi vazelin sürmek. nasır oluşmaması için vuran yerlerine koyabileceği bantlar da alabilir. ayak kokusunu ve terlemesini azaltan spreyler ya da pudralar da işe yarar. bir de postalı bir numara büyük alsın bence. benim erkek arkadaşım öyle yapmıştı. daha ağır oluyor ama yara olmuyor en azından
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#981907 teşekkür ederim canım. büyük alma olayı iyi gerçekten. unutmaz inşallah öyle yapmayı, çünkü sonradan yeni vermiyorlarmış. serinletici veya nemlendiriciyi sprey halinde almayı düşünüyorum kullanışlı olsun diye. bakalım inşallah kullanacak zamanı olur ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dkmkci - KoKoŞ
#982637 ayakkabı ayagımı nasır yaptı sanırım, topugumda beyaz sert bir tabaka oldu, ayagımı sıkan bir ayakkabı da degildi,cok yurudum acaba ondan mı oldu bilemiyorum :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
zoix, nasır bantı nasıl oluyor? eczanelerde mi satılıyor?
missceren, jelin ismi nedir?