Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
#987421 Kızlar benimde annemin koltuk altında kararmalar war çok moralini bozuyorlar bi krem bulduk netten South beach die faydası warmıdır kullanan oldumu hiç aranızda sütü ve kremi varmış bu markanın sanırım kullandıysanz yorumlarsanız sevinirim ona göre sipariş vericez annem sor bakalım sitedeki arkadaşlarına dedi :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#987438 adelina onu bilmiyorum finale whitening bende çok işe yaradı ama az olduğu için bi ay gitmedi ben şimdi ısıs pharma bodytone kullanıyorum tavsiye ederim süper :yeah: paraben yok her bölgeye uygulanabilir. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#987475 rica ederim cnm nedemek :blushing: eczaneden almıştım 95liraydı etiketi 90 a verdi eczacım.finale bi ay gitmişti 30liraydı.bunu 2 aydır kullanıyorum bitmedi. :yeah: ayrıca her banyoda cilt tipine göre duş jelini yada peelingi yüz temizleme fırçasıyla kullanırsan koltukaltlarına iyi sonuç alırsın :)
Kullanıcı avatarı
#987579 cnm bana söyledin sanırım ;) ısıspharma yı eczacım önerdi doktor vermedi. ama dr önerse bile bu ürünleri sigorta karşılamıyo diye biliyorum. :( sadece koltuk altında sorun varsa finale whitening daha uzun süre gider o da çok etkili memnun kalmıştım. finale 30 tl.ydi. parfümerilerde bulabilirsin.
Kullanıcı avatarı
#987593 finale whitening i internetten buldum.doktor önermedi.bunlar ilaç diil zaten. internetten satın alabileceğin gibi istanbulda süvari ve lizz kozmetikte satılıyor. eczanede satılmadığı için yine iyi araştırın derim. cnm ben memnun kaldım inş. annende kalır. :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#987631 bir yerde okumuştum, yazdım mı bilemiyorum koltuk altına kil maskesi uygulayıp gözenekleri açmak cildi beyazlatıyormuş. Ama ben denemeye korktum yakar diye. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eracun - BaKımLı
#988878 bende 5 6 ay tum vucut lazere gıttım. Bembeyaz olmustu yaz sezonu gırınce ıs tatıl nderken atladım seansları gidemedim evde sir yaptım. O gun kıpkımızı oldu sonra o kırmızılık sımsıyah oluverdı. Sinirimi bzuyor o kremlerım hepsinden alıcam bende. Butun kıs ben gordum koltuk altımı beyazdı sımdı denızde havuzda herkes goruyor kapkara :tongue:
Gönderen: kor99 - Güzelliğine Düşkün
#989498 bu tamemen cilt yapısıyla ilgili bende ezelden beri jilet kullanan arkadaşımın koltuk altı pürüzsüz yine aynı şekilde hiç jilet kullanmamış ağda kullanan arkadaşımın koltuk altı siyah. tamameeenn cilt yapısı.. :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: november07 - Güzelliğine Düşkün
#991297 Kızlar aslında tüm bu kararmaların sebebi,tahriştir...çünkü cilt kendini korumak için tahrişli bölgeye hemen melanin hücresi yollar...cildimiz güneşe karşı hassas olduğu için cilt bunu hemen tahriş olarak algılar ve sonuç olarak bronzlaşırız...mesela sıkı bir bel yapısına sahip dar pantalon,beli sıkı lastikli giysiler,çok sıkı iç çamaşırları dolaşımı biraz zorlaştırdığı için bu giysileri çıkarınca o bölgelerde çok yoğun bir kaşıntı oluşur...biz de eğer hart hurt o bölgeyi kaşırsak cildimiz tahriş olur ve zamanla o bölgelerin rengi koyulaşır...ve en kötüsü de bu kararmalar çok zor geçer...
koltukaltı da ağdadan tahriş olur,ve yine melanin hücresini o bölgeye depolar...traş bıçağı yumuşakça kullanıldığında bunun için hiç kararma yapmaz ciltte...ama epilatör ve ağdalar biraz yapıyor...hatta tüy sarartıcıların üzerinde bile yazıyor uyguladıktan sonra ciltte kaşınma olacaktır lütfen cildinizi asla kaşımayın diye...ben hep güneşten kaynaklanır sanıyordum bu kararmaların ama asıl sebep kaşımak ve de cildi tahriş etmekmiş...
Gönderen: BitterAlmond - Güzelliğine Düşkün
#1007085 Bende de kararma var ama çok koyu değil rengi. Doktora gittim bir kaç kere ama sonuç alamadım maalesef. Nette gezerken Finale Whitening'i gördüm. Siteye bakınca da Isıs Pharma'yı gördüm. İkisini de kullananlar Finale Whitening ve Isıs Pharma arasında tercih yaparsanız hangisini önerirsiniz? Çok kararsız kaldım. :dontknow: Bir de bu ürünleri sürekli mi kullanmamız gerekiyor yoksa beyazlayınca bırakıyor muyuz?...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merlinda - BaKımLı
buhayra yazdı:adelina onu bilmiyorum finale whitening bende çok işe yaradı ama az olduğu için bi ay gitmedi ben şimdi ısıs pharma bodytone kullanıyorum tavsiye ederim süper :yeah: paraben yok her bölgeye uygulanabilir. :blushing:

tatlım hangisi daha etkili peki?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: QueenBlair - KoKoŞ
#1043170 kızlar bendede var ama bı urune 90-95 veremem yanı okdarı sacma gelıyo. jılet agda hepsı yapıyor sanırım herseyden kullandm tuy dokucu harıc yıne sıyah yıne sıyah agda yaptıgımda puruzsuz bembeyaz koltukaltı ıstıorum yok yanı :( deodorant reklamlarındakılere ozenıorm bı kaldırıolar bembeyaz ben bakıorum syhlıklar var :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
#1043571 ben duruma gore jılette yaaparım agda da epılatorde ama hıc kararma yok.beyaz ama sut beyaz olmayan bı ten rengım var delı gıbı keseleenırım cogu zaman keselenırken tenımı tahrıs ettıgım bıle olur ama kararma yok !!! bence cılt yapısıyla alakalı.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#1073944 Nivea'nın koltuk altı derisinin renginni açan bir bleaching serisi var kızlar ama maalesef Türkiye'de yok. Bilmiyorum belki de gelir önümüzdeki günlerde. Ben Missglamorozzi'nin channel'ında gördüydüm, favorisi olduğunu ama çok fazla bulamadığını, bulduğunda stokladığını anlatıyordu o da.. ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mihrace - BaKımLı
#1073955 burda da nivea pearl beauty diye bi ürünü var. o da koltukaltı derisine bakım yapıyor. kararmalara karşı iyi bir ürün.

koltukaltı ürünleri kararma yapabiliyor. mutlaka güvenilir bir marka ve alkol içermeyen ürün kullanın kızlar :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#1073956 Yok hayır canım, ben Pearl Beauty'den bahsetmiyorum.. Bu serinin adı: Nivea Extra Whitening.. ;) Pearl Beauty de zaten kararmadan ziyade daha pürüzsüz koltuk altları vaadediyor.. Renk açıcı bir etkisi yok..
Gönderen: bilezikli - Güzelliğine Düşkün
#1093095 kimyasal peeling yaptırın ;) eğer gerçekten siyahsa ve bundan rahatsızsanız birkaç seansta bölgenin rengini açıyorlar. Hatta kol altına iğneli epilasyon yaptırmış ve bundan dolayı kol altında iz kalmış bayanlar da renk açtırmak için kimyasal yaptırıyorlar.