Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#978924 Bende kirli sakal severim :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kavala70 - SüsLü
#979805 geçen gun macde renklı nemlendırıcı denerken mua yuzumdekı kızarıklılara önce prep and prime ın fırçalı yeşil renklı kapatıcısıı uyguladı cıldımın kızarıklıklarını notrledi,taksımde farklı turlerı de varmış ,bılgısı olan var mı acaba :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979820 Prep prime aydınlatıcıyı diyorsun değil mi ;)
Kullanıcı avatarı
#979863 Ben onu 3 renk diye biliyorum ama bildiğim yeşil yoktu=)Fotosunu koyar mısın :huggs:
Kullanıcı avatarı
#979880 Yok canım anladım ben hangsini değini :huggs: Yeşil deyince şaşırdım sadece ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kavala70 - SüsLü
#979887 peki bunların krem veya başka formda olanları var mı,kalem pek kullanışlı gıbı gelmedı de,eger varsa iyi olur ,cıldımde kızrıklık harıc bır problem yok,tek onu lokal olarak kullanıp uzerıne allık uygulayabılırım
Kullanıcı avatarı
#979893 Evet var=)Ama Macte değil :dontknow: İlla Mac mi olsun?
Kullanıcı avatarı
#979902 Mac ne kadar ki :)
Kullanıcı avatarı
#979908 Bende Chanel yazacaktım :blushing: Kavala'cım fırçalı aydınlatıcı mı yoksa kızarıklığı nötrleyen yeşil bir ürün mü soruyorsun=)
Gönderen: mommyofkitty - Güzelliğine Düşkün
#979939 BENM de cildim şükürler olsn ki ortalamanın üzerinde. o yüzden fondöten pudra vs ile günlük makyajda çok yormak istemiyorum cildimi. şimdi güzel bir baz bulup kapatıcı ile cilt makyajımı yapmayı düşünüyorum ama nasıl olur fikir verirmisiniz? tabii bir de güzel bir baz tavsiyesine ihtiyacım var,çok beyaz bir ten rengim var ve ben ten rengimi çok seviyorum :kiss: yani bir ara baz niyetine 50 faktörlü vichy koruma kullanıyordum ve belli olmuyordu yani o derece :)
Kullanıcı avatarı
#980042 Sana hem Mac ten uygun hem daha güzel bir tavsiyem var :type:

AMC Krem kapatıcı=60 numara
Krem Kapatıvı=36 numara
Kapatıcı kalem=41 numara

Birde aydınlatıcı kalem var fakat yeşil tonda rengi yok=)Bu arada İnglot hepsi :yeah:
Kullanıcı avatarı
#980078 Kavala'cım rica ederim :huggs: Hehehe şimdiden gelmeye başladı bile:DTakmam kafayı :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#980156 Chace'cim Mommyofkitty bir şey sormuş yeni üye olduğu için mesaj kontrol aşamasında gecikmiş :) bir önceki sayfada görürsün zaten bir el atsan olaya :kissmuch: :huggs:
Kullanıcı avatarı
#980160 Tarih'cim tamam bakıyorum :huggs: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
mommyofkitty yazdı:BENM de cildim şükürler olsn ki ortalamanın üzerinde. o yüzden fondöten pudra vs ile günlük makyajda çok yormak istemiyorum cildimi. şimdi güzel bir baz bulup kapatıcı ile cilt makyajımı yapmayı düşünüyorum ama nasıl olur fikir verirmisiniz? tabii bir de güzel bir baz tavsiyesine ihtiyacım var,çok beyaz bir ten rengim var ve ben ten rengimi çok seviyorum :kiss: yani bir ara baz niyetine 50 faktörlü vichy koruma kullanıyordum ve belli olmuyordu yani o derece :)

Çok güzel olur :yeah: Güzel bir primer sonrası concealer ile makyajını tamamlarsın tabi ki=)Dior Nude crystal Primer çok güzel :yeah:
Gönderen: mommyofkitty - Güzelliğine Düşkün
CHACE yazdı:
mommyofkitty yazdı:BENM de cildim şükürler olsn ki ortalamanın üzerinde. o yüzden fondöten pudra vs ile günlük makyajda çok yormak istemiyorum cildimi. şimdi güzel bir baz bulup kapatıcı ile cilt makyajımı yapmayı düşünüyorum ama nasıl olur fikir verirmisiniz? tabii bir de güzel bir baz tavsiyesine ihtiyacım var,çok beyaz bir ten rengim var ve ben ten rengimi çok seviyorum :kiss: yani bir ara baz niyetine 50 faktörlü vichy koruma kullanıyordum ve belli olmuyordu yani o derece :)

Çok güzel olur :yeah: Güzel bir primer sonrası concealer ile makyajını tamamlarsın tabi ki=)Dior Nude crystal Primer çok güzel :yeah:

çok tşkrler chace,hemen bakıorum diora :bye:
Kullanıcı avatarı
#980471 Rica ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
#980585 Evet onu ben yazmıştım :blushing: Kurumaması için canım :huggs:
Kullanıcı avatarı
#980780 Evet kapağı ters şekilde olmalı:D Baş aşağı :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#980883 Ben en son Missha BB Boomer almıştım elimde 3 tane makyaj bazı var MAC, Smashbox ve Missha.. En çok Misshayı beğeniyorum ama malesef yurtdışı satış yasakları nedeniyle birdaha ne zaman alabilirim bilmiyorum.. MAC in Primeride kremsi yapıda SPF özelliği olması güzel onuda seviyorum.. Smashbox ise silikon tarzında sürümü çok keyifli ancak karma ve yağlı ciltlere uymayan bir yapısı var onu sürdükten sonra sivilcemsi birseyler cıkıyor cok fena !! Oil Free versiyonu var onu denemedim belki o daha iyi olabilir :confused:
Kullanıcı avatarı
#980898 Chunli sende Mac Prep Prime spf 50 var değil mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#981009 chunli blogundada gördüm boomer i çok güzel birşeye benziyor :love10: ah ah bende alacaktım ama alamadan şu yasak geldi :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cicole - SüsLü
#982972 gözenek küçültücü olarak ben benefit Porefessionaldan memnun kaldım (: sadece burnumun üstüne ve kenarlarına sürüyorum pürüzsüz görünüyo bu arada niveanın all in 3 olan ürünüde işe yaradı ama içinde alkol var sanırım acaba neutrigina mı alsaydım :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#983909 kızlar mac in bütün paintpotları far bazı olarak kullanılabilir mi yoksa sadece painterly mi uygun?

bir de too faced in far bazı nasıl mavi olan insuranceydi sanırım adı.

son olarak sephoranın pembe ışıltılı fondoten bazını merak ediyorum. kullananınız var mı nasıl bir ürün, önerir misiniz?
Kullanıcı avatarı
#983921 Larinia cığım ben Too Faced kullanıyorum yok böyle bir ürün :) göz kapaklarım biriktirmeye çok müsait ayrıca düşük Kaş kemiğimin derisi göz kapağımın üzerinde (umarım tarif edebilmişimdir) ayrıca kapağımın üstünde 2 tane kırışık sayılabilecek çizgim var (ki bence direkt kırışık onlar) yani bazsız hem çizgilerime doluyor hem de kaş kemiğime bulaşıyor Ama too faced mükemmel tek kelimeyle far zamk gibi kalıyor kapağımda :yeah: Çok fazla tuttuğu için makyajına 2-3 fırça darbesi daha eklemen gerekiyor :laugh: ama çok kasan bir ürün değil ben çok seviyorum Pirinç tanesi kadar sürüyorum kapaklarıma yetiyor :yeah: Ayrıca göz kapaklarım da yağlıdır benim ve extra yağlandırma falan yapmadı
Ben aşığım bazıma kısaca :laugh: :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
hazaal yazdı:clarinsin kırmızı kavanozda bi ürünü var makyaj öncesi sürülüyormus elimin üstünde denedim de yumusacık yaptı acaba bahsettiğiniz bu ürün mü gözenek kücültüyor :dontknow:

canım bence gozenek kucultmek ve sıkılastırmak ıcın olan dırek urunlerı kullanırsan daha ıyı sonuc elde edersın
benımde aynı sorunum vardı
hala da var ama eskısıne gore daha az
yanı kozmetıkten medet ummaktansa sorunu tedavı etmeye yonelmelıyız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
larinia yazdı:pelitocm sen hangi ürünü kullandn peki gözeneklerini küçültmek için

canım ben temızleyıcı ve gozenek sıkılastırıcı suyunu kullandım novıderm ın
zaman zaman maden suyu ıle pamuk ıle kompress yaptım ve kıl maskesı yapıyorum haftada bır

tonıgı henuz yeni doğmuş bebek misali blog umda tanıttım bak ıstersen :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
tarihelyanwe yazdı:Larinia cığım ben Too Faced kullanıyorum yok böyle bir ürün :) göz kapaklarım biriktirmeye çok müsait ayrıca düşük Kaş kemiğimin derisi göz kapağımın üzerinde (umarım tarif edebilmişimdir) ayrıca kapağımın üstünde 2 tane kırışık sayılabilecek çizgim var (ki bence direkt kırışık onlar) yani bazsız hem çizgilerime doluyor hem de kaş kemiğime bulaşıyor Ama too faced mükemmel tek kelimeyle far zamk gibi kalıyor kapağımda :yeah: Çok fazla tuttuğu için makyajına 2-3 fırça darbesi daha eklemen gerekiyor :laugh: ama çok kasan bir ürün değil ben çok seviyorum Pirinç tanesi kadar sürüyorum kapaklarıma yetiyor :yeah: Ayrıca göz kapaklarım da yağlıdır benim ve extra yağlandırma falan yapmadı
Ben aşığım bazıma kısaca :laugh: :banana:

özgeemm aynı göz kapağından bende de vaarr :laugh: ve too faced denemem lazım o zaman acileeenn :banana:
Kullanıcı avatarı
#984032 evet Lariniam bendeki mavi ama zaten diğer renklerin de işlevleri aynı sadece ışıltılılar altın -gümüş vs :)
Neslim dene bence :yeah: Bir de benim gözlerim aşırı hassas her kapatıcıyı kullanamam herkesin gözleri yanarken benim göz kapağım yanar cildim hassas herhalde :confused: Bu ürün o konuda da rahat sürdükten sonra cildim reaksiyon göstermiyor :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#984416 bugun mac prep prime denedi mua yüzümde yalnız bana sürdüğü spf 50 olmayanı yani içinde güneş koruma faktörü yok nasıl bir ürün içeriği filan nasıl kullananınız var mı