Hobileriniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: haazzaal - Güzelliğine Düşkün
#874144 ben yay burcuyum, ama yükselenimi bilmiyorum, doğduğumu saati anneme bi sormam gerek sanırım :blushing: erkek arkadaşımsa terazi burcu :)

AdeLinA kardeşim de burçlara inanmaz, o da ikizler burcu hehe
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#877445 ben de akrep burcuyum. yükselenim de ikizler. böyle bol gelgitli bir karakter yani. burçlara inanıyorum özelliklerini taşıyor insanlar kesinlikle. ama şu ayda şu olacak, şu gün şuna sinirlenceksin kısmına pek inanmıyorum açıkçası =)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#877451 b ende balık burcuyum yukselenımde başak ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#878061 aslanım ve yükselenim de aslan. 2011 burç yorumlarında geçen seneki zorlukların aşıldığı, şans ve paranın aslanlarla olacağını öğrendim :laugh: 2010 gerçekten çok kötü bir yıldı umarım bu yıl güzel olur :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
haazzaal yazdı:ben yay burcuyum, ama yükselenimi bilmiyorum, doğduğumu saati anneme bi sormam gerek sanırım :blushing: erkek arkadaşımsa terazi burcu :)

AdeLinA kardeşim de burçlara inanmaz, o da ikizler burcu hehe

Öylemi canım ne tesadüff :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seanem - BaKımLı
h0ly yazdı:aslanım ve yükselenim de aslan. 2011 burç yorumlarında geçen seneki zorlukların aşıldığı, şans ve paranın aslanlarla olacağını öğrendim :laugh: 2010 gerçekten çok kötü bir yıldı umarım bu yıl güzel olur :dontknow:

bende senın gibiyim aslana aslan bakalım 2011den çook umutluyuz:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daisy3535 - Güzelliğine Düşkün
#879322 burçlar mıı?
ben bu başlığı nasl görmemişim :sleepy:
ben boğa yım yükselenimde terazi yani tam bi venüs kızıyıım :love10:
eşimi sormayıın o da tam bir balıık :nanik:
yani yükselenide balık demek istedim :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#879344 akrebim yükselen burcum ekolayda oğlak çıkıyor ama gazetede yazana bakmıştım yay diyor, muneccim.com da da yay çıkıyor başka bildiğiniz site var mı bakılacak merak ettim neymişim diye?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
seanem yazdı:
h0ly yazdı:aslanım ve yükselenim de aslan. 2011 burç yorumlarında geçen seneki zorlukların aşıldığı, şans ve paranın aslanlarla olacağını öğrendim :laugh: 2010 gerçekten çok kötü bir yıldı umarım bu yıl güzel olur :dontknow:

bende senın gibiyim aslana aslan bakalım 2011den çook umutluyuz:)

aynen. benim 2010 oldukça kötü geçti, zaten yeni yıl gelmesin diye girmiştim yeni yıla böyle bir iç sıkıntısıyla=) bu sene iyi geçecekmiş bakalım=)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
#881610 Başak-Yükselen Terazi

Hoş ve alımlı olurlar. İyi giyinirler. Duygusaldırlar ve bunu gizlemezler. İnsanların iyiliği için çabalarlar. Bazen istemeden karşılarındaki kişileri kırabilirler. Biraz tembel olmalarına karşın çalıştıkları zaman iyi bir performans çıkartırlar.

:laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EuphoRiA - BaKımLı
#882551 kovayım ve burcuma bayılıyorum. sanırım kendimi seviyorum ondan :blushing:
sevdiceğim de balık ve bu duruma da bayılıyorum :blushing: ya ben depresyondan çıktım galiba :banana:
Kullanıcı avatarı
dofa yazdı:akrebim yükselen burcum ekolayda oğlak çıkıyor ama gazetede yazana bakmıştım yay diyor, muneccim.com da da yay çıkıyor başka bildiğiniz site var mı bakılacak merak ettim neymişim diye?

internette bi kaç yerden daha baksaydın canım... bi kaç yerde de aynı çıkıyosa o doğrudur o zaman...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecem - Güzelliğine Düşkün
#884611 ben başağımmm yükselenimde akrep ya aramızda bişiler olacak gibi olan biri var da :love10: burcu ve yükseleni akrep uyumumuz nasıl olur acabaa bilionuz muu :blushing:
Gönderen: huzurprenses - Güzelliğine Düşkün
#893732 bende aslan yükselenim boğa bazı sitelerde ikizler çıkıyor ikizler boğa =) ana rahmine düştüğümde yay mışım hahah oda etkiliyor diyolar :dontknow: ay burcumda oğlak çıktı ama aslanın özellikleri var napacağız bu gururu bilmiyorum iyi bişi değil gurur ama iyiki aslan olmuşum =) en sevmediğim burç koç ve yengeç sorunlu oluyorlar çünkü üzerine alınmasın kimse emnim buradakiler farklıdır =) en çokta boğayı severim yay aslan ikizler kova kova bana hep kutsal nedir nedense akrepte iyidir anlaşırım
Kullanıcı avatarı
cecem yazdı:ben başağımmm yükselenimde akrep ya aramızda bişiler olacak gibi olan biri var da :love10: burcu ve yükseleni akrep uyumumuz nasıl olur acabaa bilionuz muu :blushing:

valla çok ateşli bi beraberlik olur gibi akrep akrep =)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: voice35 - Güzelliğine Düşkün
#901306 oğlak burcuyum bu burcu seviyomuyum sevmiyomuyum bilmiyorum mükemmelliyetçi içe dönük insanlarla mesafeli aslında biraz saf art niyet düşünmüyen ama hemn kırılabilen küsebilen çok mutluyken bi anda üzüntüye boğulabilen havlardan etkilennen aşırı derece domuz :D inatçı bi burç he birde aslında çok duygusal bir burç bende bndan 5-6 sene önce çok duygusaldım aşırı derece ama bu durumdan o kdr sıkılıodumki nasıl oldu bilmiorum şuan çok maddesel bi insan oldum erkes taş kalpli diye dalga geçiyor hani önmde adam kesseler bi gram bişi hissetmem aşırı derece soğkkanlı oldum.bir yerde okumştm oğlak kadını çengi çalıpp oynarda tarlada pamukta toplarda yazıyodu bence klask oğlak diyebilceğimiz özellk sınırlı sevgili küçük keçilerim :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#901315 çok güzel anlatmışsın benim kardeşimi :laugh: kardeşimde oğlaktır :laugh: terazi ve oğlak tam zıt kuup iki kardeş oluyor iyi anlaşırız çok severiz ama fikirlerimiz hayata bakış açımız taban tabana zıt bu kadar mı olur :laugh: kardeş olarak sevilir anlaşılır ama iki ayrı cinste olursa veya duygusal ilişkie asla geçinemeyecek iki burç :shh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: millan - Güzelliğine Düşkün
#901447 ben ikizler..kocam ikizler..hadi hayırlısı..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mavisu - SüsLü
#962010 bende ikizler burcuyum yükselenimde ikizler :laugh: seviyorum burcumu :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#962016 daha önce yazmışmıydım acaba bilmiyorum ama ben yay burcuyum bütün özelliklerini bu kadar mı taşır bi insan şekil a ben oluyorum :laugh: sevgilimde oğlak anlaşıyomuyuz evet mutluyuz bazen çatışıyoruz ama olcak o kadr yalnız çok inatçı :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Ceyli - Güzelliğine Düşkün
#962348 ben de başak burcuyum.özelliklerini de gayet fazla taşıyorum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gwebb - SüsLü
impp yazdı:yahu ben akrep burcu olarak ınsanların hangı burcsun sorularına akrep burcuyum dedıgımde verdıkelrı gereksız tepkıyı anlamıyorum ne kotulugumu gordunuz :tongue:

akrepler aslinda kimseye kotuluk etmeyen, kendilerini cok seven ve kendilerine bakan, azimli ve prensip sahibi insanlardir. Herkese sensin sensin demedikleri icin sevilmezler, kendilerini hersey tur kotulukten cok iyi korurlar ve hicbiseyden zarar gormezler yada gormezmis gibi gorunurler.
Kullanıcı avatarı
#964427 ben de akrebim hehehe :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gwebb - SüsLü
#964475 merak etmeyin, yaslanmazlarda zaten, benim enistem akrep 50 lere yaklasiyo valla 30 gosteriyor
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#971152 Koç burcuyum, yükselenim Başak.
İkisinin de belirgin özelliklerini ciddi anlamda taşıyorum :laugh:
En çok Koç'un inatçılığını, Başak'ın düzen tertip hastalığını :laugh:

Nişanlım da bilgin ötesi Kova :laugh:
Kullanıcı avatarı
#971445 hiç alakası yok ben yay burcuyum tertip düzen benden soruylur evde ve temizlik hastalık derecesindeyim ama kız kardeşim başak ve hiçç umrunda değil kızın düzen falan hiç düzenli değil çok umursamaz yani burçla alakası yok bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
#972603 balik yukselen ikizler
merkurum kova
venusum kovada
marsim ikizlerde

ay burcun ikizler

anlayacaginiz hava grubuyum balik numunelik
#974387 Attractive, öyleyse kardeşini yükseleni etkiliyordur.
Düzenci detaycı olmayan bir başak burcuna rastlamadım henüz. :)
Ayrıca ben yaylarla hiç anlaşamam :blushing: :blushing: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#974634 ben teraziyim yükselenimde terazi :banana: :banana: terazi burçlarına kadife eldiven için demir yumruk derler :laugh: :laugh: dışı yumuşacık ama içi demir gibi yumuşak tarafı suistimal edene balyoz gibi iner valla :laugh: :laugh: :laugh: ben de yüzde yüz teraziyim :banana: :banana: :banana:
#975533 Annem terazi, en yakın arkadaşım terazi... :love10: :love10:
Sanatçı burçtur, çok yeteneklidir, iyi anlaşırız ;) :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#977043 Ben yengeçim :banana: :banana: :banana:

Yükselenim Aslan mı Akrep mi daha çözemedim :laugh:
Kullanıcı avatarı
#977243 ben yayım ama yükselenim başak benim anlaşamadığım burçları bilmiyorum ben hangileri acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#977477 bende akrebim seviyorum burcumu ben yaa :nanik: yükselenimde terazi sanırım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
jalapeno yazdı:Annem terazi, en yakın arkadaşım terazi... :love10: :love10:
Sanatçı burçtur, çok yeteneklidir, iyi anlaşırız ;) :kiss:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: terazi burcu için tek kelime zaten sanatçı burç istisnasız tüm terzilerde sanatın bir dalına yetemek vardır :yeah:
#978026 persofone :kiss: :kiss: yetenekli hamarat teraziler sizi :huggs:

Attractive, demek ki titizliğin yükselen başaktan geliyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
jalapeno yazdı:persofone :kiss: :kiss: yetenekli hamarat teraziler sizi :huggs:

Attractive, demek ki titizliğin yükselen başaktan geliyor :yeah:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
En son persofone tarafından Çrş Haz 22, 2011 8:20 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
#981523 yay burcuyum yükselenim terazi burcumu seviyorum. :banana:
neşeliyizdir, girdiğimiz ortamı şenlendiririz, iyi sırdaşızdır, iyi sevgiliyizdir, dert ortağıyızdır, kimi zaman yaslanacak omuz kimi zaman dertlere derman olmaya çalışanızdır.
gezmek tozmak deyince kapının önünde 5 dakikada biteriz, iki yüzlü insanlardan içten pazarlıklı tiplerden nefret ederiz çünkü içi dışı bir insanızdır neysek o'yuz kardeşim o kadarr:)
duygusalızdır ama belli edemeyenlerden sevdikleri üzülmesin diye derdini içine atan gözyaşını içine akıtanlardanızdır.
her ortama ayak uydururuz lafımız hiç bitmez iyi bir dostuzdur ama kırılıncada cam gibi keseriz.

biraz genelleme oldu benim yazım ama kendim ve çevremdeki 4 tane yay arkadaşım, kuzenim ve dayımıda göz önüne alaraktan bunları yazdım.
üç aşağı beş yukarı yay burçları böyledir seviyorum uleynn yayları canlarımmm :kiss:
Kullanıcı avatarı
#981534 benimde yakın arkadaşlarım bu aralar hep yay burçları bende severim yayları senin birde yükselenin teraziymiş valla süper bir birleşim bence :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
persofone yazdı:benimde yakın arkadaşlarım bu aralar hep yay burçları bende severim yayları senin birde yükselenin teraziymiş valla süper bir birleşim bence :laugh:

valla birleşim süper mi bilemem ama eşim bazen dengesizliğin teraziden mi geliyor deyip beni gıcık ediyor. :tongue:
eşimde boğa burcu süper uyumluyuz babam boğa burcudur hep derdim evleneceğim adam babam gibi olsun duam kabul oldu doğum günleri bile 4 gün arayla huyları aynı ama ben gıcıklıklarıda aynı olsun dememiştim neyse ufacık kusur kadı kızında da olur.:)
Gönderen: pinkkk - Güzelliğine Düşkün
#981637 ikizler burcuyum kesinlikle her özelliğim tutuyor yaa :) ayrıca ikizler iki yüzlü falan değildiir sadece biraz kararsız ve çabuk değişken olduduğumuz için öyle sanılıyouz ayrıca ikizler erkeğiyle hayatta anlaşamıyorum onlar da çift karakterli oldukları için kavga kaçınılmaz :D balıklarla ve başaklarla anlaşabiliyorum sanırım ama balıklar da fazla duygusal ve alınganlar o yüzden sorunlar çıkabiliyor tabi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihan27 - Güzelliğine Düşkün
#981876 Öz burcum Koç.
Yükselenim ve Ay burcum da Başak.
Koç ve Başak iki zıt burç.Bu iki zıtlığın çatışmasını her an hissediyorum..