Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#980910 Yanlış anlaşılma :huggs:

Ben Elasel'e yazdım notaları :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#981058 yaza uygun fresh bi koku çıktı mı acaba bilen var mı ama çiçek kokusu olmayacak, meyveli olabilir :huggs:
Gönderen: foreverroma - Güzelliğine Düşkün
loretta yazdı:escada taj sunset'i deneyen oldu mu bence güzel bi koku klasik escada kokusu. sexy graffity'ye benziyo ama bu biraz daha güzel. kalıcı da geldi bana.

nisan ayında free shopta denedik hanımla bu kokuyu gerçekten çok güzel ben bile hasta oldum kokuya keşke ordan alsaydım parfüm yeni çıktıgı içinde istanbulda cok pahalı suanlık beklemedeyiz::))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
nd.9800.jpg
selamlar..konu yeni cikan parfumler ancak paylasacagim parfum 2000 yilinda Oriflameden cikmis.Ben Tr de gormedim ancak cok sempatik bir goruntusu var.. :love10: Yasemin,manolya,visne ve pembe frezya iceriyor.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#981552 :drink: :drink: YENI YENI YENI Narciso Rodriguez for her in colour:))Kokusuunu cook merak ediyorum

Gul ve seftali , amber, musk, paculi ve sandalagacindan olusuyor :love10: :love10:
nd.12844.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
nd.12843.jpg
VEEE Essence in colour Narciso Rodriguez

Gul,iris,musk ve amber:)Sanirim bu parfume bayilacagimmmm :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
karmenas yazdı:
nd.9800.jpg
selamlar..konu yeni cikan parfumler ancak paylasacagim parfum 2000 yilinda Oriflameden cikmis.Ben Tr de gormedim ancak cok sempatik bir goruntusu var.. :love10: Yasemin,manolya,visne ve pembe frezya iceriyor.

bende var bundan kullanamıyorum süs diye duruyor.kokusu güzel aslında iştah acıyor :laugh: :laugh: yaklasık 2 yıl once almıstım ben.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: JackSparrow - Güzelliğine Düşkün
#983140 Armani code sport for men.Yeni çıkan güzel parfümlerden biri aldım hemen :) Denemenizi tavsiye ederim yaz için çıkarılmış bir parfüm çok çok çok beğendim.
Kullanıcı avatarı
detuna yazdı:
karmenas yazdı:
nd.9800.jpg

bende var bundan kullanamıyorum süs diye duruyor.kokusu güzel aslında iştah acıyor :laugh: :laugh: yaklasık 2 yıl once almıstım ben.

bende sisesine bayildim:)
Kullanıcı avatarı
JackSparrow yazdı:Armani code sport for men.Yeni çıkan güzel parfümlerden biri aldım hemen :) Denemenizi tavsiye ederim yaz için çıkarılmış bir parfüm çok çok çok beğendim.

Güle güle kullan :huggs: Klasik olanı ile notaları benzer mi?
Kullanıcı avatarı
#988864 celine dion yeni parfumu signature...Mimoza,yasemin,elma,amber,gul,sandalagaci guava iceriyor... :love10:
Kullanıcı avatarı
#988866 BCBG Max Azria nin yeni parfumu..ILK hatta:)Likor,beyaz sarap,iris,yasemin,zambak,menekse,gul,misk ve sandalagaci var..Bence guzel bir icerik...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#988912 şişeler çok şık ve görsel olarak + puan alacak gibiler.ama tabi şişelerin görünüşü kadar kokularda almak için oldukça önemli bana göre sonuçta ucuz değiller ve verilen parayı da her açıdan hak etmeliler. :blushing:
Kullanıcı avatarı
svly25 yazdı:şişeler çok şık ve görsel olarak + puan alacak gibiler.ama tabi şişelerin görünüşü kadar kokularda almak için oldukça önemli bana göre sonuçta ucuz değiller ve verilen parayı da her açıdan hak etmeliler. :blushing:
:)
ah ah o siseler biizi cok kandiriyor biliyorsun:)Ama icerikleride fena degil denemek lazim tabi
Kullanıcı avatarı
#989299 evet bilmez miyim canım?? sms bu kadar pahalı bir parfümün kalıcılığı daha çok tatmin etmeli hatta şöyle reklam yapmalılar 24 saat kalıcı olmazsa geri iade alınır. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
o.10584 (450 x 543).jpg
ange ou demon le secret çok asil parfümüm çok seviyorum. :yeah: hemen denemek istiyorum. :banana: bu parfüm biraz daha kalıcı olursa kesin alırım. :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
#989544 Elasel,Alışveriş Cininden o yazıyı bende daha önce görmüştüm...Çok merak ettim kokuyu acaba nasıl birşey?Meraklardayım:DDDD
Kullanıcı avatarı
buhayra yazdı:
o.10584 (450 x 543).jpg
ange ou demon le secret çok asil parfümüm çok seviyorum. :yeah: hemen denemek istiyorum. :banana: bu parfüm biraz daha kalıcı olursa kesin alırım. :love10: :love10:

çok asil çok şık bir bir şişe tasarımı. görürsem kokusunu mutlaka test etmeyi düşünmüyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#991335 eveett Versace Yellow Diamond icin herkes hazirmi....

Top notes: limon, bergamut, neroli, armut
Heart: portakal cicegi, mimoza, frezya, nilufer
Base: amber, musk,
Kullanıcı avatarı
karmenas yazdı:eveett Versace Yellow Diamond icin herkes hazirmi....

aman allahım çok heyecanlandım . :love10: hemen koklamalıyım.notalara baksan tam benlik gibi. taze yaz kokusu belli ama amber varsa kalıcıdır.karmenas sen denedin mi peki?
Kullanıcı avatarı

limonla açılan parfümler genelde sert ve keskin başlar.denemek lazım belki bergamut ve armut tatlandırmış olabilir açılışı. :blushing:
Kullanıcı avatarı
buhayra yazdı:

aman allahım çok heyecanlandım . :love10: hemen koklamalıyım.notalara baksan tam benlik gibi. taze yaz kokusu belli ama amber varsa kalıcıdır.karmenas sen denedin mi peki?

denemedim canim ama sevdigim notalar var.aslinda limon olmasi biraz gerginlik yaratti bende:)
Kullanıcı avatarı
svly25 yazdı:

limonla açılan parfümler genelde sert ve keskin başlar.denemek lazım belki bergamut ve armut tatlandırmış olabilir açılışı. :blushing:

bence armut degisik bir nota
Kullanıcı avatarı
o_10680.jpg
Asaletin simgesi Tom Ford`dam muhtesem parfum....TOM FORD VIOLET BLONDE!!!!

Top notes: Menekse yapragi, mandalina,pembe biber
Heart: iris, yasemin,
Base: misk, sedir, vetiver, suet, benzoin

Bu parfum kalici olmali.Pudramsi ...Benzoinler harika etkiler verirler parfumlerde~~
Kullanıcı avatarı
karmenas yazdı:
buhayra yazdı:

denemedim canim ama sevdigim notalar var.aslinda limon olmasi biraz gerginlik yaratti bende:)

ange ou demon le secret limonun bendeki tüm önyargılarını yok etti. :yeah: onun için heyecanlandım biraz :love10: violet blonde kalıcıdır dediğin gibi dip notaları güçlü baya. ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
ElaSel yazdı:http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CB0QhgIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.alisveris-cini.com%2F2011%2F07%2Fburberry-body-geliyor%2F&ei=bb8mTtPMMpD_-gaU743XCw&usg=AFQjCNGMZIy8OLR7BTQtAts6EsVqHkhjjA

Ben de bekliyorum bunu, çok çok çok merak ediyorum..reklamı çok iddialı :yeah:

=) kadına burberry body geldi mi diye soruyorum evet buyrun diyor, deneyeceğim diye merakla burberry standına geçiyoruz ve kadın bana Burberry London Body Lotion uzatıyor..şaka olmalı bu :angryfire

daha kötüsü hayır bunu sormadım yeni çıkan parfümü sordum diyorum ve allahın şaşkını bana onun öyle bir parfümü yok, üstünde body yazanlar sadece vücut lsoyonudur diyor ..!!

herşey şaka olmalı, herşey şa-ka olmalııııı :tongue: :tongue: :tongue:
Kullanıcı avatarı
#992687 :confused: :confused: :confused:

Evet...Böyle bilinçsiz satış elemanlarının olması ŞAKA gibi :angryfire :angryfire :angryfire
Kullanıcı avatarı
#992729 elasel çok karşılaştım ben bu şakalarla :laugh: aklıma sephora ya girdipte nars standı nerde diye sorduğum geldi. kadın garip garip bakıp o marka bizde yok dedi. :confused: aaa kaldırdılar mı diye düşünürken bi baktım nars :love10: kadının ne sattığından haberi yok çıkıp gidecektim bende :dontknow: body burberry 1 eylülde sevilde ve tekin acarda diye biliyorum. ;) tüm dünyayla aynı anda diyolar ya pehh :laugh:
Kullanıcı avatarı
#992740 hiç şaşırmadım canım ;) iş ürünlerin ismini ezberletmekle bitmiyor maalesef bu firmalar iyi eğitim verseler bile ilgi sevgi meselesi işte.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#992857 KEŞKE BENİM SEPHORA GİBİ BİR MAĞAZAM OLSA DELİ GİBİ ÇALIŞIRIM,HATTA BİR DE LABARATUVAR KURAR PARFUM İMAL EDERDİM :type: İLGİNÇ ŞEYLER DAMITIR,KOKUTUR ,BEKLETİR :pisik: SIRAYLA AŞKIN,NEFRETİN,İHTİRAS VE ŞEFKAT VB...DUYGULARIN KOKULARINI YAPARDIM :yeah: TÜRK HALKI DA HİZMETTE SINIR OLMADIĞINI ANLARDI..DAHA NELER NELER YAPARDIM? :dontknow: KİMBİLİR? :pisik: :love10: :dontknow:
Kullanıcı avatarı
FISFISFIS yazdı:KEŞKE BENİM SEPHORA GİBİ BİR MAĞAZAM OLSA DELİ GİBİ ÇALIŞIRIM,HATTA BİR DE LABARATUVAR KURAR PARFUM İMAL EDERDİM :type: İLGİNÇ ŞEYLER DAMITIR,KOKUTUR ,BEKLETİR :pisik: SIRAYLA AŞKIN,NEFRETİN,İHTİRAS VE ŞEFKAT VB...DUYGULARIN KOKULARINI YAPARDIM :yeah: TÜRK HALKI DA HİZMETTE SINIR OLMADIĞINI ANLARDI..DAHA NELER NELER YAPARDIM? :dontknow: KİMBİLİR? :pisik: :love10: :dontknow:

bende bende :love10: :love10:
:toofunny:
Kullanıcı avatarı
#992861 FISFISFIS :laugh: :laugh: :laugh:

Neden olmasn=)
Kullanıcı avatarı
o_10710.jpg
Bu mesaji yazmaktan buyuk keyif aliyorummmmm
Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet!!!

Top notes: citrus ve portakal
Heart: Gul ve sakayik
Base: paculi ,beyaz misk

Yaz icin harika olmali!!!
Kullanıcı avatarı
buhayra yazdı:elasel çok karşılaştım ben bu şakalarla :laugh: aklıma sephora ya girdipte nars standı nerde diye sorduğum geldi. kadın garip garip bakıp o marka bizde yok dedi. :confused: aaa kaldırdılar mı diye düşünürken bi baktım nars :love10: kadının ne sattığından haberi yok çıkıp gidecektim bende :dontknow: body burberry 1 eylülde sevilde ve tekin acarda diye biliyorum. ;) tüm dünyayla aynı anda diyolar ya pehh :laugh:

Kesinlikle 1 eylulde 150 ulke ile birlikte ayni anda marketlerde..Reytingleri muthis kokusunun:) top secret bilgi :)
Kullanıcı avatarı
#993073 Jean Paul Gaultier Classique Silver My Skin and Le Male Silver My Skin raflarda!!! Ikiside limited edition:)

Le Male notes - lavanta,nane, kakule, bergamot ,tarcin,kimyon ,portakal cicegi,sandalagaci, tonka fasulyesi, sedir, vanilya ve musk
o_10712.jpg
Kullanıcı avatarı
#993099 Sağdaki parfüm ilgimi çekti :love10: :yeah: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: LoveM - Güzelliğine Düşkün
karmenas yazdı:
o_10710.jpg
Bu mesaji yazmaktan buyuk keyif aliyorummmmm
Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet!!!

Top notes: citrus ve portakal
Heart: Gul ve sakayik
Base: paculi ,beyaz misk

Yaz icin harika olmali!!!

Bayıldım ya benim olmalı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
karmenas yazdı:
buhayra yazdı:elasel çok karşılaştım ben bu şakalarla :laugh: aklıma sephora ya girdipte nars standı nerde diye sorduğum geldi. kadın garip garip bakıp o marka bizde yok dedi. :confused: aaa kaldırdılar mı diye düşünürken bi baktım nars :love10: kadının ne sattığından haberi yok çıkıp gidecektim bende :dontknow: body burberry 1 eylülde sevilde ve tekin acarda diye biliyorum. ;) tüm dünyayla aynı anda diyolar ya pehh :laugh:

Kesinlikle 1 eylulde 150 ulke ile birlikte ayni anda marketlerde..Reytingleri muthis kokusunun:) top secret bilgi :)

Notası nedir?