Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gsemmm - BaKımLı
#873129 nina ricci ricciyi bugün denedim şurup gibi geldi kokusu çok şekerliydi :confused: hypnotic poison sensual die bi çeşidi varmış içeriği aynı bildiğimiz hypnoticle ama içnde acı badem yerine portakal çiçeği esansı mı ne varmış daha çekici daha şık asil bi koku..erkek arkadaşım da çok beğendi kalıcılığı da klasik hypnoticle aynı.onu almaya karar verdim :yeah:
Gönderen: catfish - Güzelliğine Düşkün
SECILT yazdı:herkese merhaba ben kalıcı parfüm önerilerinizi bekliyorum. bazı parfümler çok çabuk uçup gidiyor sürekli sıkmak durumunda kalıyorum. ya siz?

merhaba, kalıcılıkda dior pure poison etkili olmuştu bende ( sarışınsan) esmersen dior'um coco madoimeselle kokusunu tavsiye ederim
Gönderen: kimzoo - Güzelliğine Düşkün
#879076 c.dior : hypnotic poison birde kuzenim şimdi givenchy : ance demon herhalde böle yazılıordu gayet kalıcıymış
Gönderen: hava75 - Güzelliğine Düşkün
#881698 lacoste pink var ben de ama değiştirmek istiyorum daha önce noa,amor amor,ralp loren ,calvin clein ,212 sexy denediklerim denemediğim güzel bir parfüm arıyorum yardım bu arada yanlış yazım olabilir
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#881756 dior hipnotic poison bu koku artık nerdeyse herkeste var kış geldi mi ya bu kokuyu duyuyorum yolda yürürken ya da magnetizmi.tabi çoğuda taklitleri.orijinalleri ne kadar güzel olsa da çok fazla takliti olunca koku özelliğini ve güzelliğini kaybediyor bana göre. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#881762 Magnetism benimde çok sevdiğim bir parfüm olmasına rağmen, çok yaygınlaşdığından, bu kış almadım. Boş şişeyi ara ara kokluyorum özledikçe :)
Kullanıcı avatarı
#881789 dupont bu kokuyu denedim geçenlerde çok kalıcı bir koku ama bir o kadar da ağır bir koku.eskiden yanımdan çok şık bayanlar geçerken kokularını arkalarında bırakırlardı ve onların kokusu deneyince anladım ki dupontmuş. :blushing:
Gönderen: kimzoo - Güzelliğine Düşkün
#883309 kızlar yardımcı olurmusunuz bu iki parfümden birini almayı düşünüorum

victor&rolf : flowerbomb

narciso rodriguez for her edp veya edt

hangisini önerirsiniz daha kalıcı etkileyici hangisi acaba
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ssalome - Güzelliğine Düşkün
#892003 Arkadaşlar bir sürü parfüm kullandım şu ana kadar.. parfümü o gün boşaltıyim ama yine de koku hiç kalmıyor üzerimde.. arkadaşlarım bile şaşırıyor bu duruma.. ne paralar döktüm şu parfüme bir ben bilirim :blushing:
En son Bulgari Jasmin Noir sipariş ettim.. ağır bir koku olduğunu söylediler en son onu deneyeceğim artık.. kızlar tavsiyelerinizi beklyorum yine de..

kimzoo narcizoo kullandım hoş bir koku bende hiç kalmadı ama sende nasıl olur bilmem :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#895027 ben bugün süt almak için bime gittim, orda bir parfüm sıvının rengi miracle gibi şişeside sade adıda symphony mi ne yazılışı bilmiyorum da türkçe senfoni işte, deneyim dedim kokusu çok hafif, çok güzel ve oldukçada kalıcı, benzediği bir parfüm mutlaka vardır ama bulamadım ben... yaz için aradığım kalıcı ama hafif koku olabilir bu gören duyan bilen varmı? :laugh:
Kullanıcı avatarı
kimzoo yazdı:kızlar yardımcı olurmusunuz bu iki parfümden birini almayı düşünüorum

victor&rolf : flowerbomb

narciso rodriguez for her edp veya edt

hangisini önerirsiniz daha kalıcı etkileyici hangisi acaba

victor&rolf flowerbomb bence bunu al canım. :blushing:
Gönderen: loraa - Güzelliğine Düşkün
#897290 Slm herkese, benim cwbime bakımla ilgili bi msj gelmisti,orda bi parfümün uzun süre kalıcı olması için banyodan sonra uygulamak gerktiği birde kulak arksına vs sıkarsak daha kalıcı olurmus
Kullanıcı avatarı
Gönderen: samora - Güzelliğine Düşkün
#897396 Arkadaşlarrrrr;

1- İssey Miyake d'issey

2- Marquise BEYOND PARADISE

3- Burberry Landon

4- Gucci Envy Me

5- cacharel NOA Fleur

6- Bi de Armani nin bi çiçek kokusunu da sıkmıştı ordakı adam ama adını neydı unuttum onuda begendım . .

Arkadaşlar bunlar arsında sizce en güzeli hangisi ? Ben beyaz tenliyim Böyle çiçek çiçek kokmak ıstıyorum hangısı uygun sızce ? ? ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sweetchoc - Güzelliğine Düşkün
#897946 esmer tenliyim ve kalıcı bi parfüm istiyorumm bir kaç tane isim önerirseniz çooook sevinirim arkadaşlaarrr şimdiden teşekkür ediyorum :pray: :pray: :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
#902190 herkese merhabalar,forumda yeniyim.Ama kendimi bildim bileli parfümler,güzel kokular ve kozmetikle ilgiliyim...kalıcı parfüm deyince aklıma ilk gelenler....este louder-prıvate collectıon,yıne este den beautıful,
lancome-tresor,YSL-Paris,Thery mugler-Angel-Alıen,Dıor-pure poıson,Gıvenchy-Amerıge,calvın cleın-Escape-eternıty-truth,cacharel-EDEN,Tom ford-black orchıd,Chanel-modemossel,allure ve son aldığım crystalle eau verte... :)
Gönderen: nadlivy - Güzelliğine Düşkün
#902700 arkadaşlar ESCOBAR escada'nın bir ürünü deil..ewt kokuları çok benzio ikiside aromalı ama escobar tek başına bi marka ve escada'dan çok daha kalıcı ve hoş kokulu ama neyazıkki ne bayilerden nede internetteki sitesinden öle bi ürüne ulaşamıorum sanırım piyasadan kaldırıldı..ben bilseydim bolcadan kullanırmıydım hiç stok yapardım..ya istanbulda satışının yapıldığına dair bilgisi olan varmı ya bulamıorum artık..Parfüm şişesinin üzerine Adieu escobar collection yazıo web adreesinide www.ahsen.com diye vermişler anlamadım gitti acaba üretimimi durduruldu?? bilen bana yazsın
Gönderen: nadlivy - Güzelliğine Düşkün
#902820 adieu escada collection parfümünü hiç biyerde bulamıorum..aranızda nerelerde satıldığını bilen varmı istanbuldayım ben ama hiçbiyerde bulamıorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#903086 kızlar bahar için inanılmaz kalıcı ama boğmayan bir koku tavsiyeniz varmı acaba. dip notalarında vanilya olursa ayrıca sevinirim. bu arada chloe love a bayıldım. kalıcılığını bilmiyorum eğer kalıcıysa onu da alabilirim. kalıcı olmayan parfümlere para vermek boşa giden para resmen. :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynap - Güzelliğine Düşkün
#904041 chloe'nin klasik kokusu inanılmaz kalıcıydı diye hatırlıyorum..ama love'ı bilemiyorum..ayrıca flower bomb oldukça kalıcı benim tenimde..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#904126 kızlar bugun lady million aldım. öğlen sıkmıştım hala gelior kokusu. kokuyu beğenirseniz alın bence. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Mehach - BaKımLı
svly25 yazdı:dupont bu kokuyu denedim geçenlerde çok kalıcı bir koku ama bir o kadar da ağır bir koku.eskiden yanımdan çok şık bayanlar geçerken kokularını arkalarında bırakırlardı ve onların kokusu deneyince anladım ki dupontmuş. :blushing:

Canım Dupont'un Blanc'ı mı( beyaz prizma şişeli) yoksa Classic mi bahsettiğin?
Gönderen: loretta - Güzelliğine Düşkün
#913958 issey miyake'nin l eau d issey kokusu da çok kalıcı ve yayılan bi koku. kıyafetlere işleyen cinsten.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sweetchoc - Güzelliğine Düşkün
#914054 evet issey miyake gerçekten çok güzel kokuyor vee kalıcı annem sıkıyor ve tüm gün koku üzerinde kıyafette aynı şekilde missss
Gönderen: daizie - Güzelliğine Düşkün
#914237 bende hiçbir koku kalıcı değil.neden böyle anlamıyorum sürekli koku değiştiriyorum sırf doğru kokuyu bulmak için..ben de buram buram parfüm kokmak istiyorum yanımdan geçen insanların kokusu nasıl geliyorsa benimki de onlara gitsin istiyorum ama olmuyor
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#915130 kizlar ya bugun sephorada bir iki parfum denedim bir tanesi kac saatir hala buram buram kokuyor ya yves saint laurentin bir parfumu ya da happy spirit ama hangisi oldugunu hatirlamiyorum. inanilmaz guzel, boyle cilekli lolipop ve gul gibi kokan bir parfum, hangisi olabilir sizce?
bggy yazdı:kizlar ya bugun sephorada bir iki parfum denedim bir tanesi kac saatir hala buram buram kokuyor ya yves saint laurentin bir parfumu ya da happy spirit ama hangisi oldugunu hatirlamiyorum. inanilmaz guzel, boyle cilekli lolipop ve gul gibi kokan bir parfum, hangisi olabilir sizce?

baby doll mu acaba? (:
#915175 yok sanmiyorum canim yaa oyle tatli bi sisedeki parfumu deneseydim hatirlardim :D 3 parfum denedim, hypnose, happy spirit ve yves saint l. ama hangisi oldugunu hatirlayamiyorum...hypnose olmadigindan eminim de happy spiritti galiba...hala muhtesem kokuyo inanamiyorum bayildim resmen ya :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
bggy yazdı:kizlar ya bugun sephorada bir iki parfum denedim bir tanesi kac saatir hala buram buram kokuyor ya yves saint laurentin bir parfumu ya da happy spirit ama hangisi oldugunu hatirlamiyorum. inanilmaz guzel, boyle cilekli lolipop ve gul gibi kokan bir parfum, hangisi olabilir sizce?

PARISIENNE OLABİLİR,TAM TARİFİNE UYUYOR. :love10:
#915263 evet evet denedigim ysl parfumu kesinlikle buydu! :D fakat soyle bir 1 saat sonra parfumu almak icin gittigimde sephoraya bir daha denedim ve boyla nasil agir koktu anlatamam bogulucam sandim daha once sktigimla alakasi yoktu ben de vazgectim. ama o an akil edemedim yanyana iki sise vardi biri edt biri edp ya da biri eski biri yeni versiyonuymus sanirim, herhalde ikinci gittigimde yanlis siseyi denedim :( en kisa zamanda tekrar deniyicem cunku tek kelimeyle bayildim yaa
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#915369 arkadaşlar bende sizleren bir parfüm tavsiyesi almak istiyorum. böyle düğünde davette özel anlarda sıkmak için birşey bakıyorum. yaz parfümüm emerald dream yazın çiçeksi, kışınsa vanilyalı kokuları seviyorum casmir kullandım bu kış. herneyse özel geçelerde ise şöyle gerçekten şık bir koku istiyorum mesela chanel no 5 gibi ama bunu çok kullananan oluyo direk pişti olurum diye almıyorum. 24 faouborg, mitsouko ve poison denedim annem mitsukoyu gündelikbuldu biraz ki gerçektende öğle. poisonda no 5 gibi çok sıkan oluyo fauborgu ise ben çok sevmedim sanki. herneyse aklımda olanlarıda yazıcam sizden hem tavsiye hem yönlendirme istiyorum;
Agent Provocateur-strip ap.ün tek çekici ve etkileyici bulduğum kokusu sizin fikriniz nedir bu koku hakkında
Lancome-tresor bu güzel ama bundada no 5 gibi pişti olurum hissi var
Lancome-maggie noire testerı her mağazada kara borsa koku var tester yok alabilirsiniz diolar
Givenchy-ysatis bunuda bilmiyorum tester yok koku var....
Guepard -guepard bunu annecim bir kere yurtdışından almıştı güzeldi gibi hatırlıyorum ama koku hafızam beni yanıltıyo olabilir diyim
sizin bunlardan hangisini tercih edersiniz ve diğer önerileriniz ne olabilir hanımlar ve varsa aramisi bunu kesinlikle dedikleriniz hangileri.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#915379 cnm bence dolce&gabbana the one ama rose olanı değil normal altın rengi kapağı olanı. bnc çok kadınsı ve seksi bir koku. özel günlerde kendini fark ettirir :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecil - Güzelliğine Düşkün
cingulum yazdı:ben bugün süt almak için bime gittim, orda bir parfüm sıvının rengi miracle gibi şişeside sade adıda symphony mi ne yazılışı bilmiyorum da türkçe senfoni işte, deneyim dedim kokusu çok hafif, çok güzel ve oldukçada kalıcı, benzediği bir parfüm mutlaka vardır ama bulamadım ben... yaz için aradığım kalıcı ama hafif koku olabilir bu gören duyan bilen varmı? :laugh:

o kokudan aldım ben..c.d. jadore un benzeri canım..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#915638 aramisi benim aklıma gelen koku michael kors klasik.çok kalıcı ve dikkat çekici.ben özel bir yere giderken çoğunlukla onu tercih ediyorum :kissmuch: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#916557 libra ve lariana çok tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hanımlar mutlaka önerdiğiniz iki kokuyada bakıcam sağolun :kissmuch: :bye:
#917605 bugun armani code denedim yine kararsiz bir moddayken, cok agir geldi once nedense. aradan yaklasik 7 saat gecti su and cok tatli, sekerimsi kokuyo coook hosuma gitti. daha once denedigimde hic boyle olmamisti. sevdigim bi koku ama almaya cesaret edemiyorum henuz :dontknow:
#939608 the one'ı sevmek istiyorum çünkü çok kalıcı. rose the one bundan da kalıcıdır diye düşünüyorum gülden dolayı ama onu şişesinden kokladım sadece.
Gönderen: sarinil - Güzelliğine Düşkün
#981666 arkadaşlar... ben givenchy'nin very irresistible sensual olanı ( mor olan) almak istiyorum. kokusunu çook beğendimm bazıları kalıcı bazıları dill diyo.. ben tekin acarda sıktırdım gömleğimde günlerce koktu desem yeridir.. kullanan var mı gerçekten nedir kalıcılığı ...:)??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karmenas - BaKımLı
sarinil yazdı:arkadaşlar... ben givenchy'nin very irresistible sensual olanı ( mor olan) almak istiyorum. kokusunu çook beğendimm bazıları kalıcı bazıları dill diyo.. ben tekin acarda sıktırdım gömleğimde günlerce koktu desem yeridir.. kullanan var mı gerçekten nedir kalıcılığı ...:)??

banada cok kalici gelmemistir ve ben nedense testerlarin daha yogun oldugunu bizi kandirdiklairni dusunuurm:)) :love10: