Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Gönderen: kreatinli - Güzelliğine Düşkün
#960642 Hanımlar merhaba.

Forumdaki yazıları okudum. bikini bölgesi temizliği sadece siz bayanlar için sorun değil, bir erkeler içinde sorun. bazı hanımlar güzellik merkezinde ağda ile bu işi çözdüklerini söylemişler. İstanbulda erkekler için böyle bir merkez var mı? varsa adını yazabilir misiniz rica etsem.

ilginize şimdiden teşekkür ederim.
Gönderen: Roxy711 - Güzelliğine Düşkün
#981756 Bayanlaaar emla kremi kesinlikle tavsiye ederim. Şimdi baya pahalılaşmış, eski fiyatının iki katı olmuş nerdeyse ama 54 liranıza kıyıp alın derim. Çektiğiniz acıya değmez.
Bana 1 tüp yetti. Yanlarında verdikleri streç bantlar ise her yeri tam kaplayamadı ama dışarda kalan küçük bölgeleri cımbızla da halledebilirsiniz. Neyse, 1 buçuk saat beklettikten sonra makineyle alın nerdeyse hiç acı hissetmeyeceksiniz. Sonra üstüne biodermin tüy inceltici ve azaltıcı kremini sürün. Bir daha ki sefere 0 acı olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihan27 - Güzelliğine Düşkün
#981873 Emla'yı bir iki kere kullanacak oldum,bir sefer etki ettiyse 2.sinde etmedi.
Ağda denemelerim de yarıda kaldı böylece.Öte yandan,ağdada o kadar acı çek belli bir uzunluğa gelmeden alama.Jilet ayrı dert.
Tek çözüm yolu lazer epilasyon gibi duruyor..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fidelitylife - Güzelliğine Düşkün
#991456 Valla arkadaşlar lazer epilasyon müthiş bir rahatlık ben tüm genital ve koltuk altı için gidiyorum 3 seans gittim bitti gibi bişey 4.seansım yaklaştı ama muhtemelen ileri bir tarihe erteleyeceğim çünkü bişey çıkmıyor. Yeni başlayacak arkadaşlara önerim, gittiğiniz yerlerdeki cihazları iyice araştırın derim çünkü benim bir arkadaşım da gidiyordu lazere onun gittiği merkezde kullanılan makine tetikleme yapmış ve kızın olmayan yerlerde bile tüy çıkmasına sebep oldu.Onun için iyiyce araştırmadan hemen başlamayın.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: buhayra - BaKımLı
#991467 bende çok memnunum lazer süper :yeah: 6. seansım bitti gibi emlasız bile bi şey hissetmiyorum. :banana: ama 1-2 seans ndyag olur herhalde ;) bu emla nasıl etki etmiyor ben anlamadım tabiki her vucüt farklıdır ama çok etkili bir krem. :dontknow: yalnız ben 3 tüp kullanıyordum bikini bölgesine.1-1,5 saat bekliyordum 2-3 saat sonra etkisi kayboluyor. :confused:
Gönderen: namnam - Güzelliğine Düşkün
maestro yazdı:
worldwide yazdı:Haklısın canım bende kuaförde ağda yaptırmak istiyorum ama ablamdan,yengemden bile utanırken bir başkasına hemde genital bölgeyi ağdayla aldırtamam ki :( Hem rengarenk olurum utancımdan,hem de acısından kuaförde çığlığı basarım herhalde :laugh:

Birde Ankara'da hijyenik-işini temiz yapan-pratik bir ağdacı nasıl bulacağım bilmiyorum :confused:

tatlım benim gittiğim bi kadın var . istersen önerebilirim , anormal hızlı ve güvenilir .detay istersen öm atabilirsin .

maestro merhaba, bana da bahsettiğin ağdacının adresini filan gönderebilir misin? ankara da henüz yeniyim ve güvenilir temiz acısız bir yer arıyorum..yardımcı olursan çoook sevinirim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lagloire - Güzelliğine Düşkün
kreatinli yazdı:Hanımlar merhaba.

Forumdaki yazıları okudum. bikini bölgesi temizliği sadece siz bayanlar için sorun değil, bir erkeler içinde sorun. bazı hanımlar güzellik merkezinde ağda ile bu işi çözdüklerini söylemişler. İstanbulda erkekler için böyle bir merkez var mı? varsa adını yazabilir misiniz rica etsem.

ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Beyoğlu'nda, Büyükparmakkapı Sokak'ta Man Wax diye bir yer var, internet adresine bir göz at derim: www.man-wax.com

Bu arada rumuzuna epey güldüm.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baharvakti - Güzelliğine Düşkün
#1082657 kızlar, bikini bölgemi tıraşla temizlediğimden 1 gün sonra yine aynı oluyor. evlenince bu sorun olur mu sizce? :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missie - Güzelliğine Düşkün
fidelitylife yazdı:Valla arkadaşlar lazer epilasyon müthiş bir rahatlık ben tüm genital ve koltuk altı için gidiyorum 3 seans gittim bitti gibi bişey 4.seansım yaklaştı ama muhtemelen ileri bir tarihe erteleyeceğim çünkü bişey çıkmıyor. Yeni başlayacak arkadaşlara önerim, gittiğiniz yerlerdeki cihazları iyice araştırın derim çünkü benim bir arkadaşım da gidiyordu lazere onun gittiği merkezde kullanılan makine tetikleme yapmış ve kızın olmayan yerlerde bile tüy çıkmasına sebep oldu.Onun için iyiyce araştırmadan hemen başlamayın.

hangi lazer cihazıyla yaptırdın canım? ben şuan alexandrite ile koltukaltına gidiyorum, bikini bölgesine de başlamayı düşünüyorum.. ablam diode ile yaptırmıştı ve çok az acı hissettiğini söyledi fakat benim gittiğim yerde bikini bölgesinde diode kullanmadıklarını, tenle temas olduğu için hijyeninin mümkün olmadığı ve bu yüzden alexandrite kullandıklarını söyledi..benim de kafam karıştı açıkcası alexle çok acır diye korkuyorum.. :(