Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: misscheery - Güzelliğine Düşkün
#969080 ÖZgecim birşey soracaktım sana. Senin bana önerdiğin krem var ya hani, onu ağdadan önce kullansak faydalı olur mu? Kardeşimin canı çok acıyor da acaba faydası olur mı diye sana sormak istedim :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#969179 Canım onu ağda öncesi de kullanan çok :laugh: makineyle alanlar da kullanıyor
Onu sürüyorsunuz sonra buzdolabı poşeti gibi bir poşetle sarıyorsunuz hava almamalı 1 sa bekletip işleme geçiliyor :banana: Sürerken de önce 1 kat yediriliyor cilde sonra 2. kat beyaz bir tabaka şeklinde bırakılıyor yalnız o tabaka ince olacak yani bulamaç gibi kalmayacak :)
Ayrıca ilk olarak kolunun minik bir kısmına sürüp bekletsin ilacı Cildi reaksiyon gösteriyor mu bakmalı tatlım Yanlış anlaşılmasın cildi tahriş eden bir şey değil fakat mesela benim kortizonlu kremlere karşı alerjim var antibiyotikli ve kortizonlu aklınıza gelen her hangi bir merhemi sürdüğüm an cildim yara oluyor :tongue: Hatta ameliyat olmuştum doktorum sürmüştü dikiş yerlerime çabuk iyileşsin yaram diye ertesi gün pansumanı bir açtı rezalet bir haldeyim hemen kesmişti O gün anladık ki kortizonlu kremlere alerjim var :laugh: Siz de garanti olsun diye önce deneyin tatlım her cilt bir değil çünkü
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sorceress - Güzelliğine Düşkün
tarihelyanwe yazdı:Ağda benim genitalimi kararttı renk açıcı kullanıyorum 2 aydır rengimi açmadan önce lazer koyu renkteki (ki derim bildiğin koyu füme rengi gibiydi) cildimi de yakıyordu :pisik: Şimdi rengim daha açık yakmıyor bir yerimi yara olmuyor artık

özgecm renk açıcı olarak ne kullanıyorsun ben de koltuk altım için istiyorum bişeyler ama :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#970026 canım bana oradan verdiler Isis Pharma Unitone 4 kullanıyorum internetten baktım bazı eczanelerde var sanırım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sorceress - Güzelliğine Düşkün
tarihelyanwe yazdı:canım bana oradan verdiler Isis Pharma Unitone 4 kullanıyorum internetten baktım bazı eczanelerde var sanırım

teşekkür ederim özgecm :) pazartesi doktora gidicem bi sorayım da ben de kullanayım :) sinir oluyorum çünkü :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: moufle - Güzelliğine Düşkün
tarihelyanwe yazdı:canım bana oradan verdiler Isis Pharma Unitone 4 kullanıyorum internetten baktım bazı eczanelerde var sanırım

canım gittiğin yerin adı ne ve hangi şehirde acaba?
Kullanıcı avatarı
tarihelyanwe yazdı:İstanbulda canım eğer sen de istanbuldaysan özelden pm atayım yerini

evet canım yazabilirsin istanbuldayım çünkü.
Kullanıcı avatarı
tarihelyanwe yazdı:canım sana özel mesaj yollanamıyor :dontknow:

:S ya evet geçen gün biri daha dedi ama neden yollanmıyor ben de bilemiyorum :dontknow: neyse artık burdan yazsan olmaz mı en azından hangi ilçede?
Kullanıcı avatarı
tarihelyanwe yazdı:K.bakkalköyde canım
sen mesaj ayarını kapatmışsın öyle yazdı yollamaya çalışırken

teşekkürler canım, bu arada mesaj ayarlarını nasıl açabilirim?
Kullanıcı avatarı
#979767 hayır tam aksine kılların meydanda olması lazım :) çok uzun olmayacak şekilde (o zaman can daha çok acıyor çünkü) kısa haliyle gidilyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eracun - BaKımLı
#979843 Kızlar yafft 6 7 seans gidip bırakım ben lazeri hiç bitmicek sandım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Hiç gidipte biten varmı yaff. alexe gidicem yine.
Kullanıcı avatarı
#979845 canım senin ısı dereceni düşük tutmuşlar herhalde 6-7 seansta bitiyor çünkü ya ısı derecen düşükmüş ya da kıllar sarı ya da ince lazer görmemiş :confused:
Kullanıcı avatarı
#979920 Kızlar ben de bugün başladım sadece kol altına yaptırdım şimdi garip bir hal aldılar :) ama ancak bir haftada düzelirmiş. Biraz acıdı ama dayanılmayacak bir acı değilldi, sanırım bu cesaretle genital bölgeye de başlarım :) Ben buradan bir arkadaşın bahsettiği Fizyomed'e gittim onunkisi Beylikdüzü şubesiydi, ben Bakırköy'e gittim. Gayet temiz bir yer ve ilgililer kesinlikle tavsiye ederim :yeah:
Kullanıcı avatarı
#979928 Cesaretini kırmak istemem ama genital acısı ile kol altının alakası yok keşke acı dozları aynı olsa :) ama şöyle düşün çekilen acıya da değiyor :banana:
Kullanıcı avatarı
#979975 evet tatlım :huggs: bu yüzden genital ve koltukaltım bitsin bacaklarıma başlayacağım :banana: seneye yaz azacip rahat ederim ya bu yaz son işgenceli yazım olur :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eracun - BaKımLı
#980005 ya aslında sıyah hemde nasıl sıyahtır bildiğin esmerım ben ama sanıyorum ısı derecesini dusuk tuttular pekı gıdıp bıma garantılı anlaşıcam kaç olması gerektıgını bılıyormusun
Kullanıcı avatarı
#980166 canım ısı derecesi herkesin farklı yani işi iyi bilen birisi ayarlıyor onu
Mesela ben ilk başladığımda ısı seviyesi 13 deydi onunla başladılar baktı dökülme az 14 e çıktı 2 seans 14 oldu temmuzda seansım var o 15 olacak yani dökülme oranına göre seviyeyi ayarlıyor bir de her makine de farklı bazıları derece bazılar seviye :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#981392 ÖZgecim sana birşey soracağım, başını ağrıtıyorum yine ama sanırım bu konuda en bilgili sen varsın şuan aktif olarak :) ben salı günü lazer epilasyon yaptırmıştım, söylemiştim burada da. Bugün 3. günü oldu ve dökülme yaşanmadı normal birşey mi canım bu? Yoksa bir sorun mu var :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#981472 kıllar duruyor mu anlamadım :confused: benim yaptırdıktan sonra bakıyorum kıl mıl kalmamış lazer yakıyor hepsini 10 gün sonra çıkıyorlar çıkanların hepsi dökülüyor 1.5 ay sonra da tekrar çıkıyorlar seansta da o çıkanlara vuruluyor
her makinenin etkisi değişik sanırım :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: naat - Güzelliğine Düşkün
tarihelyanwe yazdı:İstanbulda canım eğer sen de istanbuldaysan özelden pm atayım yerini

canim sanirim memnunsun yaptirdigin yerden, bende arastirmalara basladim ve istanbuldayim bana da ozelden nerde yaptrdigini yazabilir misin :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: MAGNIFICENT - Güzelliğine Düşkün
#981759 selam arkadaşlar,ben 1995te lazer epilasyon yaptırmıştım yüzüme,Levent tarafında Dermamed diye bir yer vardı bilmiyorum hala duruyormu,birkaç yıl sonra tekrar çıkıyor tüyler ne yazık ki..En kesin çözümü iğneli epilasyon bence,acıyor falan ama en azından hiç çıkmıyor,teyzem ve annem 30 yıl önce yaptırmış tek tüy bile çıkmıyor..Lazerde yeni cihazlar yeni gelişmeler var mı diye forumu okurken sanırım hala kesin çözüm,kesin bitiriyor diyebilen yok..Çene altımda 3-5 tüy var,hamileliğim sırasında iğneli epilasyonu bıraktığım için kalmışlardı,onlar için de yine iğneli epilasyona gidicem,iyi bir uzman olduktan sonra da iz miz kalmıyor..
Kullanıcı avatarı
#981920 Zaten yüzde lazerin çok etkisi yok hatta lazer epilasyonun doğuma kadar etkili olduğunu doğumda vücudun kendini sıfırladığı ve bütün kılların tekrar çıktığını söyleyenler vardı valla komşumuz hamile de kaldı doğum da yaptı şimdi oğlu kocaman ama kadın hala pamuk gibi :) benim gittiğim yerde yüze lazer yapılmıyor anca bıyık sadece oda kılın durumuna göre :)
Gönderen: hbb06 - BaKımLı
#982007 perşembe günü lazer 3, seansım var fakat koltuk altımda kıllar sanki bu sefer çok fazla çıktı. :confused: genitalde gözle görülür bir azalma var fakat k.altında böyle olması canımı sıktı. :confused:
Kullanıcı avatarı
#982323 Özgeciim yine soruyorum :) neyse ki benmkiler dökülmeye başladı bi de elleyince hemen kopuo zaten, ama farkettm ki bazı tek tük yerlere ulaşmamış. Acaba onları cimbızla alsam mı? Yada yaptırdığım yeri arasam bir daha yaparlar mı ücretsiz? O kadar para veriyoruz :confused:
Kullanıcı avatarı
#982341 Canım işte benim gittiğim yer öyle durumlar için rötüş seansı yapıyor ücretsiz sen de ara söyle cımbızlama sakın :) ulaşmadığı yerlere de vurmak zorunda sonuçta kıl başına para almıyor :laugh: çok zaman kaybetmeden ara ki bahane bulmasınlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sere - SüsLü
#982902 şu fizyomed'e ben de bakayım.
bacak ve kol altı gitmeyi düşünüyorum şimdilik
allah'IM nolur beni amazon ormanı olmaktan kurtar
:pray: :pray:
Gönderen: hbb06 - BaKımLı
#982947 Şimdi 3.seansımı yaptırıp geldim. Bu sefer her yere 2 kez yapıldı. İlkinin dozu normal ikinci biraz daha fazla. artık dökülme olup yavaş yavaş çıkmaya başlayınca gidecekmişim. O da ortalama 1,5-2 ay sürermiş. O kadar acı çekiyorum + masraf yapıyorum umarım memnun kalırım kurtulurum :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: agapi - Güzelliğine Düşkün
#983514 Merhaba kızlar,

ÖSS stresi sonucu hormonlarımın alt üst olmasıyla :) bende insülin artısı ve bunun tetikledigi erkeklik hormonlarının artması dolayısıyla tüylenme basgösterdi.Yüzümde hatırı sayılır derecede tüylenmeler olmaya basladı.Ağda ile aldıkca çene kısmında sert siyah kıllar da basgösterdi.Bir sene önce Alexander ile bıyık ve cene altına basladım.Sert siyah kıllar ilk seferden itibaren yok olmaya basladılar 5-6 seans sonra IPL'e gectim ve hala onla devam ediyorum.
Ancak favori kısmımda yanaklarda ince ince ayva tüyleri var ve ben rahatsız oluyorum.Lazeri yapan hanım ısrarla bunları almayalım lazer bunları görmez önce azdırır güclendirir sonra azaltmaya baslar bu da 1,5 seneyi gecer cok pisman olursunuz yapmayalım dedi.Annemlere,etrafımdakilere sorarsam yüzümdekiler gayet normal ayva tüyleri ama ben takmıs bulunuyorum,sanki yüzüme bakan herkes ahahahaha suna bak diyormus gibi geliyor :) O yüzden baska bi yerde iğneli epilasyon mu yaptırsam dedim her kafadan ayrı ses cıkıyor,iz kalır diyorlar,kim işinin ehli insan emin olamıyor,anlayacagınız muallaklardayım :)
Şimdi burda da IPL yüzde etki etmez tarzı bir şey okudum iyice şaşırdım.Ağdayla mı alayım?
Ne yapayım ben? :)
Kullanıcı avatarı
#983541 canım ben yüzümü ağdayla aldırıyorum her yerimi lazer yaptırım da yüzümü elletmem Seninle ilgilenen kadın haklı iyi ki de yapmamış benim gittiğim yerde zaten direkt söylüyorlar yüze lazer uygulamıyoruz diye :) yaklaşık 1 yıldır yüzümü aldırıyorum ve inanılmaz azaldı kullanılan ağdanın da etkisi var :yeah:
iğnelide dediğin gibi iz kalma riski de var zaten iğneli epilasyonu sevmiyorum ben genitalimde bir kaç kıl kalacak mesela (nasıl sarardılarsa oramda o da ilginç tabi :laugh: ) kalanları iğneliyle bitiririz dendi Tabi avuçlarını yalarlar iğneliden hiç ama hiç haz etmiyorum çünkü :tongue:
Annem çenesini iğneli yaptırıyor (benim gittiğim yerde) iz miz kalmıyor hiç Ama halam yıllar önce yaptırdı bir yerde çukur çukur oldu çenesini yaktılar :tongue:
Kullanıcı avatarı
#983582 tarihelyanwe canım senin dediğin yer neresi? bir de annen iğneli epilasyondan memnun mu? ağda da sarkıtır ve sertleştirir diye cekiniyorum acıkcası cenemdekileri sertlestirmişti cogaltmıstı cünkü 2-3 günde bir cıkyıordu br de costurmasın :) senin uygulattgın agda bildigimiz sir mi yoksa özel dedigine göre bir ismi falan var mı :)

bir de cok sasırıyorum yüze lazer uygulanmazsa benim gitiitgim yer bana niye ve nasıl 1 senedir lazer uyguluyor :) bayagı da bilindik genis kitlesi olan bir yer.iyice sasırdım.

Önceki postlarda bir arkadas igneli için ince ayva tüylernde giriş cıkısda gözenegi büyütüp iz gibi gözükmesini saglayabilir demiş de annenin yüzündekiler bariz belli kalın tüyler miydi :) soruya gel :) benimkiler ince cünkü.

acıkcası korkuyorum zaten kadir inanırkilerini aratmayan göz torbalarım bide cizgilerim var bir de yüzümden olmayayım obsesif olcam cıkcam yakında :)
Kullanıcı avatarı
#983592 Canım şöyle başlayayım :laugh: :laugh:
Annem çenesini yaptırıyor iğneli ve annemin siyah siyah hormonlardan erkek kılı gibi olmuş (anneannemin de aynı şekilde o da iğneli yaptırıyor) çok memnun yara iz miz yok Ayrıca bıyıklara lazer yaptırıyor (ne kadar işe yarıyor bilemem ben yaptırmam açıkçası)
Benim ağdacım özel bir ağda kullanıyor azaltıcı etkili (sir ama rengi falan da farklı sedefli parlak böyle aydınlatıcı gibi :laugh: :laugh: ) Sir ağda zamanla kıl döküyor evet ama bu ağda cidden farklı yani yıllardır bacaklarımı aldırırım bu ağda birden döktü tekir bekir kaldı bacaklarım kel kel oldu :laugh:
Yüzümü de aldırıyorum ağdayla gıdığımda koyu renk tüylerim vardı ince ve koyu yani artık çıkmıyorlar :) yanaklarımda da artık tüy bile çıkmıyor :laugh: bir tek erkeklerin favori dediği yerlerimde kaldı Oralarım saç gibiydi bariz gür ve siyah :tongue: artık onlar da tüye dönüştü ince ince çıkıyor ve bayağı azaldı :banana: Kısaca ben ağdamdan çok memnunum :laugh:
Benim bildiğim yüze lazer uygulanmamasının sebebi ince tüyler olduğu için zaten deri de hassas yara mara olmasın diye riske girmek istemiyorlar Zaten lazer yüzü çok çabuk yakıyor ben hayatta cesaret edemem mesela :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: amadeus - BaKımLı
#983596 Tarihyelanwe....eğer bir meslek sırrı değilse....gittiğin ağdacıya sorabilirmisin....kulandığı ürünün tam adı nedir diye..
Şu kıl mevzusu çok can sıkıcı,kurtulmak lazım biran önce.
Kullanıcı avatarı
#983605 Yeri nerede? Ne kadar sıklıkla ve hangi fiyata yaptırıyorsun?Reklam olabilir diye konusmak sorun olur mu bilmiyorum eğer öyleyse özel mesaj atabilir misin? :)

İşte benim de tüylerim öyle sert sert siyah olsa en etkili sonuc onlarda alınıyor.Çenemde vardı benim o tarz bir kac tane daha ilk seansta döküldü bir daha da cıkmadı.Lazerle de azalma oldugunu daha gec cıktıgını söyleyebilirim.Uygulanırken yanma hissi veriyor ama yara yapmıyor günes koruyculu geziyorsun zaten..

Benim yanak favori kısmımda görünen ama ince tüylerim var.Ki onlar da bu şeker hastalıgı yüzünden cıktı,yoktu önceden.Lazer onları görmezmiş.Anca onları costurucak sert siyah cıkartcak sonra azaltcak ugras dur.Şimdi bu kadar incelerse tüylerim igneli de cok yaramayabilir gibi geldi.Sanırım senin agdayı denicem sen ismini falan öğren de bir,yerine falan bir gidip konusurum. :)

Acıklamaların için çok saol canım :)

Bir de Kadir İnanır torbalarım giderse benden mutlusu yok :)