Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#981707 Yeni paylaşımlara buradan devam edeceğiz herkese keyifli paylaşımlar dileriz..
Bir önceki başlığımız;
viewtopic.php?f=57&t=11774
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tarihelyanwe - BaKımLı
#981731 ben de ışınladım kendimi buraya :) Kızlar bronzer ı hakkında ne düşünüyorsunuz? Alasım var konturleme güzel oluyor mu onunla?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merqure - BaKımLı
#981739 ben de yeni bi allığını aldım :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merqure - BaKımLı
#981749 sağol canım :blushing: terracota 43
Kullanıcı avatarı
#981921 Terracota 43 bende de var kullanıyorum çok güzel ya :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daredevil - BaKımLı
#982262 doğal durucak bi ruj öneriniz var mı özellikle mat olursa? doğal dudak rengi gibi yada biraz daha koyu..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#982273 gecen gün almıstım flormar long wearing yapısı cok hosuma gitti kolay sürülüyor acıkcası :bye:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dkmkci - KoKoŞ
#982287 daredevil, L16 olabilir :bye:
hazal, gule gule kullan bende de l16 var rengini begeniyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merviss - BaKımLı
#985189 kzılar flormarda mayb. feel pinke benzeyen ruj :love10: var mı? :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Marjolaine - KoKoŞ
#985613 bugün alışveriş merkezindeki flormar standında ve watsons'da flormar rujlarda %30 indirim vardı. ben de nihayet long wearinglerden almış oldum :P l16'ya baktım, pek bana uymicak gibi geldi, l01 aldım, o da çok koyu gibi geldi şimdi evde deneyince. off denemeden ruj almak ne kadar zor :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gizemel - KoKoŞ
#985804 flormar mat touch fondötenden çok memnun kaldım kızlar,matlık yok öyle ekstra ama ciltle çok gzl bütünleşiyor ve kusurları kapatıyor,ciltle bütünleşmesi benm için en önemli şey,deneyin derim,ama matlık beklemeyin o yalan olmuş biraz :)
Kullanıcı avatarı
#985813 Bendeki mat touch inanılmaz mat ki benim cildim acayip yağlıdır saatlerce pudrasız parlamadan duruyorum seninki niye öyle olmuş acaba :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#985949 cnm clinique antiblemish var bende ,onunla kıyaslıyorum o kesinlikle daha mat ama o da durmuyor,cildim çoook yağlı benim,belki de ondan böyle hissettim,hiç matlık vermedi bana :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#985953 çok ilginç :confused: ben bir tek kıvamını sevmiyorum tatlım çok yoğun bitsin öbür mat ı denemek istiyorum onun kıvamı daha hafifmiş mat velvet olan
Kullanıcı avatarı
#986077 mat velveti elimde denemiştim hafifti yapısı ama kapatıcı değildi o da ,ben daha kapatıcı diye mat touchı almıştım
Kullanıcı avatarı
#986101 Doğrudur tatlım hafif yapılı ürünlerin çoğu kapatıcı olamıyor ne yazık ki Flormar bize bir çozüm üretsin :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daredevil - BaKımLı
dkmkci yazdı:daredevil, L16 olabilir :bye:
hazal, gule gule kullan bende de l16 var rengini begeniyorum :bye:

yazmışsın görmemişim :drink: teşekkür ediyorum bakıcam hemen :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cyborg - BaKımLı
#986429 Flormarın pretty rujları çıkmış (ya da ben mi yeni gördüm acaba) baya nemlendirici, güzel gibi :)
Gönderen: naughtyS - Güzelliğine Düşkün
#988895 ben de flormarın L14.ü aldım en son önce bi cesaret edemedim turuncu gibi durur die ama hafif sürünce şeftali rengi gibi duruyo ben beğendim tavsiye edebilirim ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
cyborg yazdı:Flormarın pretty rujları çıkmış (ya da ben mi yeni gördüm acaba) baya nemlendirici, güzel gibi :)

cyborg ,evet Pretty rujlar standlara gelmiş . Ben de birkaç gün önce gördüm aldım bir tane ;) Ama fazla nemlendirici gibi gelmedi bana, gerçi sürüp uzun süre kullanmadım henüz . Bir de denemeden aldığımdan renk biraz koyu geldi :confused:
Kullanıcı avatarı
#989179 Junkhead, evet "çok" nemlendiricili değil ama long wearing serisi gibi kurutmuyor sürümü baya yumuşak o yüzden beğendim ben :) bir kaç rengini alabilirim ucuz ne de olsa. Ne ilginçtir ki bende de 312 rengini hafif nude diye almama rağmen koyu çıktı (benim için hava hoş gerçi). 311 de fazla pembe sanırım... Güzel ölü göstermeyen nude bir tonunu bulan buraya yazarsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
#989214 cyborgcum, benim aldığım da 306ymış . Nude gibi geldi bana da ,dudağıma da denemedim ilk kez ama koyu çıktı çikolata rengine benzer bir renk :) :) Tam bizim istediğimiz ton nude yoktu sanırım Pretty serisinde :confused:
Gönderen: naughtyS - Güzelliğine Düşkün
karbeyaz33 yazdı:Kılzar fuşya rengi ruj flormarda var mıııı :dontknow:

Flormar supershine 521 var ;)
Kullanıcı avatarı
#989495 Yazmamışım ya :blushing: 303 ya da 304'ten bahsediyorum.
Kullanıcı avatarı
cyborg yazdı:Yazmamışım ya :blushing: 303 ya da 304'ten bahsediyorum.

Evet aslında o 2 renk hoş görünüyor daaa sitesindeki renkler doğru çıkmıyor genelde :confused: Ben standda tüm Pretty renklerine göz gezdirmiştim, 303le 304e yanaşmadığıma göre onlar da fazla nude idi herhalde öyle hatırlıyorum ;) Buarada benim 306 baya kahve görünüyor sitede,normalde de öyle galiba :) :blushing: Bense onu nude ton diye almıştım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meLodys - KoKoŞ
shopaholic yazdı:Dudak kalemlerini çok beğeniyorum Flormar'ın :yeah:

+ 1 :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#989697 geçen standda matte serisinden pembe bir ruj beğendim emin değilim ama 204 fln olabilir,matte serisinin yapıları nasıl?normalde flormar rujlar dudakları kurutuyor,bu matte serisi daha da kurutur diye almaya cesaret edemedim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Chinchilla - BaKımLı
#990845 Kızlar metalik ve neon farlar çıkmış, sitesinde görünüyor. Deneyen var mı?
Bi de pretty serisinin lipglosslarını merak ettim. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cns87 - Güzelliğine Düşkün
#990917 turuncu far aldım ben o seriden çok beğendim
Kullanıcı avatarı
#990932 pretty rujlardan 311 rengnı aldım,bronz makyajla gzl gıdecek bır renk,bana cok nemlendırıcılı geldı bu ruj hıc kurutmadı dudaklarımı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: domino1 - BaKımLı
#990935 supershine m10-m11 esmerlerin için harika glosslar ya renklerine, ışıltılatına bayıldım :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Chinchilla - BaKımLı
#990961 Ben de neon laciverti ve metalik bronz/altınımsı olanı çok merak ediyorum fırsat bulursam denicem. :blushing: O pretty rujların bir de glossları var 804 numarası -netten- çok güzel gözüküyor. :love10:
Kullanıcı avatarı
#991156 Gizemel, pretty 311in rengi nasıl? Ölü gibi gösteriyor mu? Çok bej ya da pembeye mi dönük?
Kullanıcı avatarı
#991613 cnm pembeye dönük ve bazı tenlerde ölü görünüşü verebilir,denenerek alınması gereken bir renk.ama ben bronz makyaja çok yakıştırdım kendi tenimde :bye:
Kullanıcı avatarı
#991687 Tamam o zaman Flormar standa gidip deneyeyim önce :) Güle güle kullan gizemel :bye:
Kullanıcı avatarı
#991806 teşekkür ederim cyborg ;)
sumuzdaş ama öyle görünüyor ya bazı rujlarda ondan dedim :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#991807 evet canım haklısın. bende internetten nude diye alıyorum. ölü oluyorum maalesef :laugh:
Kullanıcı avatarı
#991812 ya şimdi internette 312nin dudakta duruşunu gördüm sanırım deepbeautynin blogundaydı süpermişşşşş,almam lazımm :love10: