Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: zizi1943 - Güzelliğine Düşkün
#896159 ya korkuorum tekrar cıla attırmaktan ıyıce yıpranır dıe napacam bılmem cok fazla sarı oldu hıc dogal durmuo bes metre oteden bagrıo saclarım ben bu kadar acık sarı olsun ıstemıdum aralara atsın ısterken tum sacı dorelık gıtsın dıe platın yaptı tamam dorelık kızllık hıc kalmadı ama tamamen platın oldum
Gönderen: statistician - BaKımLı
#896203 Valla bende aynı dertten muzdaribim :( sarı istediğim röflem resmen beyaz oldu.. aradan neredeyse 1,5 2 ay geçti bu haftasonu tekrar gidicem saçlarımı düzelttirmeye. valla napıyosa yapsın ben sarı istemiştim. artık cilamı atar, röfle sözü verip yenidenmi yapar orası kuaförümün sorunu.
#896246 valla bugun ben baska bı kuafore gıttım bır tavsıye uzerıne, cok guzel cıla attılar o cıglık sarılık tamamen kayboldu, bakım da yaptılar, cok guzel oldu, o korkunc sacla bıgun bıle duramasdım, sıkıntıdan dun gece uyuyamadım, sımdı memnunum, cok yıpranmayacaksa sızde dogal bır cıla attırın kızlar, o cıglık gıdıo hemen
#896421 haftasonu gidicem zaten saçlarım çok işlem görmüş bir saç değil. krepe röfle yaptırmıştım 1,5 sene önce bu röflemide 1 2 ay oldu yaptıralı. bende ilk başlarda çok zorluk çektim gözüme bi tuhaf geldi ama saçlarımın zarar görmesindense biraz kendine gelsinler diye 2 ay kullandım. bu halinide baya beğenen olmuştu fakat biraz daha canlı bir sarı istemiştim beyaz oldu :/ işte haftasonu gidicem bakalım karamele dönük bir sarı cila olurmu yada daha canlı bir sarı... birde şey sorayım.. şimdi cila atıyorlarya röflede paketlenen sarılar cilayla boyanıyo fakat paket dışında kalan koyu kısımlarda boyanıyormu?? umarım anlatabilmişimdir :/ :/
#896496 cnm cılayı tum saca uyguluolar bnm bıldıgım, zaten bnm roflem tum sacıma yayılmıstı aralarda doreler var dıe tum sacımı paketledı ılk gıttıgım kuafor ondan korkunc bısekılde patladı platın rengi, koyu renk kalmamıstı yanı arada, fecıydım ya :( neysekı duzelttı yenı kuaforum
#896780 hmmm anladım canm.. benm doğal saçımın üstüne yapıldığı için hiç boyanmamış saçlarımda var röflelerin arada.. saçlarım tek renk değil (sarı+sarı tonu gibi değil), kahverengi+çok acık sarı.. dün annemn işyerine gitmiştim, bir arkadaşı bayılmış saçlarıma şimdi tekrar cila attırmaktan vazgeçmek üzereyim :laugh: ne kadar kararsızım allahımm yaaaaa :tongue:
#896801 sen begenıosan hıc elletme o zaman canımi sonucta ne kadar az mudahele olursa o kadar az yıpranır :) gule gule kullan sacını
#899471 sonunda bende gittim cila attırdım :banana: iyice beyazlaşmıştı. koyu olsun dedim.. çiğ sarımtrak beyazlar gitti karamel tonu oldu.. çok içime sindi yıkadıkça açılır dedi. :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yasi35 - Güzelliğine Düşkün
#905023 Resim

guzeim kahve saçarımı bu hale getirdi kuaför sağosun 2,5 aydır sabrediyorum bu babaanne saçarına,ne renk kızar benim saçım küllü bir röfe sanırım bu deği mi? bu rengi kapatacak guzel bir kahve arıyorum şimdi :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
#905039 babanne saçıyla ne alakası var yasi bence gayet güzel ben olsam kullanırdım :laugh:
ama illa kapattırcam diyosan koyu bi çikolata kahve hakkından gelir ama ilk boyamada birşey bekleme üst üste boyatman gerekir ilk aylar sonra oturur
Kullanıcı avatarı
#905110 ya aslında renk guzel ama sanırım bana yakışmadı sanki saçları emanet almışım benim değilmiş gibi :) ısınamadım birturlu...kahveler yeşermeye sebep olmaz değil mi? dikkat etmem gereken bir şey varmı ki seçerken :confused: ???
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#905176 yasicigim bende rengi cok begendim, belki yazin begenirsin. bronz tenle daha farkli durur.
bence bu rengi koyulastirma, cok güzel.
#905361 yasii benim eski saçım gibi olmuş :confused: bende yaşlı teyze saçı gibi demiştim. beğenen olmuştu, beğenmeyen olmuştu. ama birden alışamamıştım. hatta ilk hafta ağlamıştım bile :crybaby: sonra cila attırdım karamel tonu gibi. istediğim gibi oldu. en azından yaşlı gibi olmadı, canlandı. şimdide yıkadıkça akıyor. o beyazlıkları gitti :pray: sende röfle yaptırmışsınki yaptırmışsın, hemen koyu renge boyama bari. bence biraz bu şekilde kullan, hem saçın işlem gördü, cilayı boyayı tam yemez.hemde çok yorulur. biraz zaman sonra git içine sinicek şekilde cila attır. ben böyle yaptım, içim rahatladı. ama tabi karar senin canım. sıkma canını, düzeliyor :bye:
Kullanıcı avatarı
#905373 sağol canım haklısın ben de aynı düşüncedeyim senle hemen boyamak istemedim ama böyle de mutsuzum üfffff saç ve kaş çok önemli bana göre ya içime sinmedi mi uykularım kaçıyor..umarım halledebilirim en az hasarla :confused:
Gönderen: catmania - SüsLü
#905378 yıllarca röfle attıra attıra saçlarım lastik gibi oldu ama rengi platine dönmüştü çok hoşuma gidiodu ama degişiklik istedim gitti siyaha boyattım.ama kaldırabiliosanız platin sarı çok güsel bence kızlar nie sewmiosunus :dontknow: saçımın elimde kalmicanı bilsem gene başlarım röfleye platin olana kadar bırakmam :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kmlhcrkaan - Güzelliğine Düşkün
#905442 ayyy kızlarrr çok mutluyum çünkü dün gittim röfle yaptırdığım ve çiğ sarımtrak saçımı biraz koyultturdum kuaföre 2 ton kadar koyulaştı :banana: ama dediğiniz bilindik babaanne görüntüsü yok oldu sanki. bu 2 .günüm hala alışamadım kumral bakırdan snr baya bi değişik duruyor.maddi olarak ta pahalı oluyor tabi oda kasıyo beni.ama değer ya uyuyamıyodum eski halimle.şimdide aynaya bakmaktan uyuyamnıyorum :)
yasi35 yazdı:sağol canım haklısın ben de aynı düşüncedeyim senle hemen boyamak istemedim ama böyle de mutsuzum üfffff saç ve kaş çok önemli bana göre ya içime sinmedi mi uykularım kaçıyor..umarım halledebilirim en az hasarla :confused:

bana kuaförüm 8 9 yıkamadan sonra gel demişti. ama ben fırsat bulup gidememiştim. ancak 2 ay sonra gitmiştim :laugh: arkadaşlarımdan biliyorum, akşam sarı/röfle vb. yaptırıp, sırf beğenmedikleri için ertesi sabah tekrar koyultan :confused: ara kuaförünü konuş, hem bildiğim kadarıyla ilk attıkları röfleye para almıyolar. yani en azından almamalı. inş herşey gönlünce olur :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#905550 bende röfleyle rahat edemıorum yaa hemen koyultuorum :laugh: :laugh: gerçiuzun olsa saçlarım kullanabilirdim :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Mirage81 - Güzelliğine Düşkün
#910773 ARKADAŞLAR, benim size röfle konusunda hiç tereddüt etmeden saçlarınızı emanet edebiliceğiniz ankara daki tek yer ZABİT POLAT. Zabit polat işinde çok başarılı yaklaşık 2 yıldır röflemi kendisi yapıyor ve saçlarımda anlattığınız gibi yıpranmada yok . Çok memnunum. Kendisi kaş konusunda da süper kaşlarımı da kendisi alıyor benim diyen bir çok bayandan çok daha ii kaş tasarımı konusunda .. röfleyi herkes yapamaz ve saç bakımı yaptırmak gerekiyor kullanırken de dikkat etmek gerekiyor saçlara bakım uygulamak gerekiyor. Bunuda profesyonel markalarla yaparsanız saçlarınızı korursunuz. ben saçlarımı REVLON un ürünleriyle bakıma alıyorum bilginize... umarım yardımcı olmuşunmdur :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#911438 benimde saçlrım uzasıın bi kaç ay sonra canım kuaförüme balyaj attırıverdirtcem :laugh: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#911685 bende röfle yaptırıcam 4sene sonra sarıya dönüş olacak bakaLım hadi hayırlısı :) :banana:
Gönderen: ece11 - Güzelliğine Düşkün
#912100 arkadaşlar bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.danışabileceğim kimse yok.saçlarıma röfle yapırtdım bi hafta önce.beğenmedim.rengi çok soluk duruyo.ve pek doğal durmuyor.cila yapılmadı saçıma.kuaföre sorduğumda gerek olmadığını söyledi.arkadaşlar cila saçın rengini değiştirir mi.nasıl bir renk katar cila.rengini doğallaştırır mı yardımcı olur musunuz lütfen?sizce cila röfleyi güzelleştirir mi?
Gönderen: ece11 - Güzelliğine Düşkün
#912287 arkadaşlar cila saçın rengini değiştirir mi saçıma röfle yaptırdım rengi saman sarısı gibi oldu.rengi bi tuhaf.yardım lütfen.cila rengi açar mı koyulaştırır mı
Gönderen: catmania - SüsLü
#912444 şöle diim kuaförüm cilasız platin sarısı yaptıgında konsomatriye çıkıcak yaşı geçkin kadınlar gibi oluodum üstüne cila yaptıgında insan içine çıkabilcek normal bi insan :laugh: kim demiş sana cilaya gerek yok die bence bıraksın o işi.rengini açıp koyulaştırma konusunda ifade etmeyi beceremem ama daha bi normal görüntü sağlıo cnm cila
#912652 ece aynı durumdan muzdariptim.. benm saçıma cila atıldığı halde rengi hoşuma gitmemişti.. biraz süre sonra o cilada aktı catmania nın dediği gibi iğrenç olmuştu :angryfire gittim kuaförüme karamelimsi bir cila attırdım biraz aktı hoş canlı bir sarı oldu istediğim gibi.. senin kuaförün sırf cila harcamamak için resmen kandırmış seni. halbuki röfleyi yapıp cila atarlar, ardından çok akarsa ve istediğin renk olmazsa, bi sonraki cilaya para almazlar.. git attır cilanı, hangi rengi istediğini söyle, biraz akınca o renk olucak şekilde atsın..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinobella - BaKımLı
#913056 benim saçıma her röfle yapıldığında saçıma cilasını da yapıyor kuaförüm ondan 2 hafta sonra ancak renk oturuyor yıkadıkça açıla açıla tam rengini buluyor...cilasız haliyle aynaya bakmaya bile korkuyorum platin gibi duruyor o röfleler ama cila atınca süper oluyor...her kuaför bunu yapar bence mutlaka gidip attır cilanı verdiğin paraya yazık yoksa...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#913140 benim bildiğim rengin oturması için cila denen olayda mutlaka yapılmalı. ben 3 senedir röfle yaptırıyorum ve her seferinde kuaförüm sormadan yaptı bu işlemi...
sanırım yapılmadan çok ciyak sarı oluyo
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#913222 Cila olmadan sarı renk gerçekten cok korkunc görünüyor ... Kızlar birde ben size mor şampuanı tavsiye ediyorum ..özellikle yeni boyanmış sarı saçlar için .. Yada yazın rengi değişmiş renkler için.. Ben cok memnunum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#913226 Kesinlikle cilasız sarı renk çok mat duruyor :yeah: Zaten benim bildiğim röfle yapıldığında ardından cila atarlar :confused: Ben en son 3 sene önce röfle yaptırmıştım hiç söylemeden kuaförüm cila da atmıştı..
Kullanıcı avatarı
#913230 evet canım hatta bazen diplerim cok cıkmamış olduğunda ve sac rengim solduğunda kuaförim sadece cila atar bana ... Tabi o zamanlar kahveden dönmüştüm turunculaşma oluyordu .. Şu renk farklılıkları için sarı saça sahip olunlar mor şampuan edinsin kızlar (:
Kullanıcı avatarı
#913235 :) Cila gerçekten sarı rengin can damarı :laugh: Bide şöyle birşey var dip röflede eğer kendi rengin koyuysa kuaförler turuncumsu bir renge çeviriyorlar saç diplerini :tongue: benim başıma böyle birşey gelmedi çünkü kendi rengim röflenin taban rengi :) Ablamın saçları koyu kumral olduğu için dip röfle yaptırdığında hep turuncumsuluk oluyor :confused:

Bu mor şampuanın markası ne zeppcim? :dontknow: Ablama alayım ondan..
Kullanıcı avatarı
#913241 canım her markada var cilekden alışveriş yapıyorsan rusk tavsiye ederim ben ondan cok memnun kaldım ... Eğer güvenemiyorsan loreal blonde shine'da böyle bir ürün ... Bu arada canım sarı renkte koyulaşmalar olduğunda sende kullanabilirsin bu sampuanı .. Yada yazın tatilde güneşten saç rengin değiştiğinde .. Düzenli kullanılmıyor bu arada 1 hafta yeterli :huggs:
Kullanıcı avatarı
#913242 Çilekten uzun zamandır alışveriş yapmıyorum ama birkaç saç bakım ürünü almayı düşünüyorum ordan,rusk a bakayım :kissmuch: Loreal in saç düzleştirici durulanmayan kreminden alacaktım,blonde shine dan da alayım ;) çok teşekkür ederim zeppcim tavsiyelerin için :kiss: :huggs:

Evet tatildeyken güneşte saçlar renk değişimine uğruyor :blushing: Düzenli kullanılmaması iyiymiş benim gibi bi tembele göre :laugh:
Kullanıcı avatarı
#915238 Tabikide pınarcım (: .. Rusk mor şampuan strawberry'den tereddüt ederek aldım ancak allahtan bozuk vs cıkmadı önceden loreal blonde denedim bir arkadasımın önerisi ile merak edip rusk aldım .. yeni boyadan sonra saç rengini daha güzel yapıyor ancak sürekli kullanıma uygun değil .. ( saç rengi turuculaştığındada kullanılıyor )
Kerestase resistance age recharge maske ve kerestase Masquintense maske dönüşümlü olarak boya sonrası kullanıyorum .. Onun dısında stoklarımda tbs brazil nut maskem var .. Şampuan olarak redken blonde, jf acık sarı sclar için nemlendiricili ve gliss casmire kullanıyorum .. Uzun süredir j.f 3'ncü tüpteyim .. Saç kremi zararlı olduğu için kullanmıyorum , J.f'nın serumunu bazende sırf kokusu için bc bonacure nemlendiricili saç açıcı spreyini kullanıyorum .. Yazarken çok fazla geldiler ama 2 haftada bir kez maske uyguladığım düşünülürse şampuanla cık tara serum sür bu kadar :blushing: :huggs:
Kullanıcı avatarı
#915880 Dilosh'cum tek başına değil ama tüm seriyi kullandığında gerçekten mükemmelll :love10:
Gönderen: idil55 - Güzelliğine Düşkün
#941300 cila konusunda; kuaförler bazen cila atmak istemiyorlar çünkü cila, yapılan röfleyi doğallaştırırken aradaki ana rengi de değiştiriyor. kendi saçının üzerine röfle yaptıranlar için sorun. yani kendi saçınız da boyanmış oluyor. cilasız sarılar da pek iç açıcı değil... ne yapacağız bilemiyorum.. ton olarak bebek sarısı çok güzel.. tutturabilirlerse tabi... çok açık sarı istemeyenler röfle yerine gölge tercih etmeli bence...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysunnn - Güzelliğine Düşkün
#952749 internetteki bazı fırsat sitelerinde röfle+kesim+bakım+fön şu kadara şeklinde ilanlara fazlasıyla rastlıyorum bu aralar..okuduğum bazı yorum yapan arkadaşlar,uygun olduğu için ilgilenmemezlik yapmadıklarını gayet samimi davrandıklarını söylemişler,acaba ne kadar güvenilirler? sonuçta normal bir kuafördeki röfle ile aralarında ciddi fiyat farkı var ve bu fark insanlara cazip gelebilir,benim gibi mesela :)
Gönderen: naneliseker - Güzelliğine Düşkün
#965369 Arkadaslar bir ünlüde röfle beğendim müthiş yani ben çok beğendim herkesin zevki baska tabi..resim nasıl eklenir bilmiyorum ki göstereyim.iyi kuaföre gitmek istiyorum riske atmamak icin.elimde resimle gitsem aynısını tuttururmu?MOS nasıl çokmu pahalı? saçlarım uzun aynı begendiğim resimdeki gibi paraya kıyıcam ama çokta uçuk rakam olmasın 300 den fazla veremem tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#967037 naneliseker; mos pahalı evet. ücret tabloları girişlerinde var. ama bütçen oldukça yeterli geldi bana :) ben de genelde elimde foto ile giderim kuaföre. kesim olsun renk olsun. ama gittiğim yer tanıyıp güvendiğim bir yer. samimi olarak o saç sana gider mi ya da o rengi tutturabilir mi bilmen lazım. ankara da yaşıyorsan özel mesajdan kuaför tavsiyesi yapabilirim. istanbulsa diğer arkadaşlar yapsın ;)
Gönderen: naneliseker - Güzelliğine Düşkün
#967658 tesekkür ederim zoix.resim koymayı bilmiyorum ama dediğim renk Carrie Underwood un sac rengi google dan bakabilirsin bende açık tenliyim herkes gider diyor ama kaliteli kuaför olsun diyorum istanbuldayım 300 bile bana göre çok ama saçım gideceğine param gitsin diyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gzzdde - Güzelliğine Düşkün
#981813 Kızlar bana yardı edin:(

fındık kabuğu olan saçlarıma perşembe günü röfle yaptırdım. ama garip bişey oldu sanki.ilk defa açık renk yaptırdım diye yadırgadım, bikaç güne alışırım dedim ama yok alışamıyorum. tavsiye edebileceğiniz bi boya var mı? düzgün bi sarı olsun istiyorum... küllü sarıya boyarsam yeşil olurmuş sanırım doğru mu?

Resim
#981955 aslında çok güzel olmuş rengi ben çok beğendim, ama sanki tek renk gibi olmuş :/ küllü yaparsan daha büyük gösterirsin bence canlı sarı olması daha güzel
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gzzdde - Güzelliğine Düşkün
#982011 Gerçekten mi:) alışamadım işte. Yıkandıkçada açılıyo rengi ve iyice tek renk oluyo saçım.
#982013 açıkcası ben küllü renkleri pek yakıştırmıyorum gençlere. benimde röflem küllü olmuştu 2 ay dayanabildim, gittim karamel cila attırdım, oda biraz akınca daha hoş bir sarı oldu, doğal oldu. ama senin saçın soft bir sarı olmuş, yinede tabiki sen bilirsin ama altın tonları sarılar gençlere daha çok yakışıyor bence ;)