Kullanıcı avatarı
Gönderen: meggie - Site Admin
#119752 Boyalı saçlar için – Günlük kullanılan şampuan ile değişmeli , 2 yıkamada bir kullanılması tavsiye olunur.

Boyalı ve permalı saçlar için – Her 3 yıkamada bir kere kullanılması tavsiye olunur. Diğer 2 yıkamada günlük kullanılan şampuan kullanılabilir.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EYLUL26 - BaKımLı
#121066 kızlar iyi akşamlar..tony&guy ürünlerini kullananlar ne düşünüyorsunuz :?: saç spreyi şekillendirici seti falan varmış kullanan oldumu :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: soyacini - Güzelliğine Düşkün
#121192 ben uzun sure boyali saclar icin sampuanini ve kremini kullanmistim (bright and beautiful color rescuer serisi)
cooook guzel kokuyor, mis gibi bayiliyordum kokusuna.. saclarima da iyi gelmisti, memnundum yani :)

bir de shine addiction, sparkle and mist spreyini kullaniyorum hala :) cok guzel isil isil yapio saclari
Kullanıcı avatarı
soyacini yazdı:ben uzun sure boyali saclar icin sampuanini ve kremini kullanmistim (bright and beautiful color rescuer serisi)
cooook guzel kokuyor, mis gibi bayiliyordum kokusuna.. saclarima da iyi gelmisti, memnundum yani :)

bir de shine addiction, sparkle and mist spreyini kullaniyorum hala :) cok guzel isil isil yapio saclari

canım.. ben saçımı maşayla yaptığımda yada iri dalga verdiğimde sabitleyecek şeklini koruyacak bir ürün arıyorumda :wink: sparkle and mist istediğim sonucu verirmi acaba :?:
Kullanıcı avatarı
EYLUL26 yazdı:canım.. ben saçımı maşayla yaptığımda yada iri dalga verdiğimde sabitleyecek şeklini koruyacak bir ürün arıyorumda :wink: sparkle and mist istediğim sonucu verirmi acaba :?:

vermez :( sadece isil isil yapio saci sparkle
hic masa kullanmadim, dalgali vs yapmadigim icin sana urun de oneremem ki :(
Kullanıcı avatarı
soyacini yazdı:vermez :( sadece isil isil yapio saci sparkle
hic masa kullanmadim, dalgali vs yapmadigim icin sana urun de oneremem ki :(

anladım tatlım canın saolsun yinede çok saol .. :wink: kızlar tony&guy spray kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorumm..saçımı sabitlicek bir spray arayışı içerisindeyimde :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: SOFIALOREN - BaKımLı
#124387 arkadaslar tonı guy sampuan ve sackremı artı sac maskesını ucu bır arada kullanıp memnun olan varmı acıl ıhtıyacım var suan bu uc urunede.saclarım ıcın temel kullanmam gereken tum urunlerım bıttı.acıl kızlar acıl lazım.yoksa yıne elseve alıcam ben degısık bısıler denemek ıstıyorum. :lol:
Kullanıcı avatarı
x yazdı:soyacinim o sparkle urunu sacı nasıl ısıldatıyo? sımlı gıbı mı yoksa boyle fon cekılınce sac parlar ya oyle bı parlaklık mı?

yok simli degil kesinlikle, ben bayiliyorum isil isil oluyor sanki cila varmis gibi : ) cok dogal saglikli sac gibi super parliyor :)

fon cekince bile benim sacim hic bole parlamamisti o yuzden bilemiyorum hic fonlu sac parlamasi gibi mi diil mi??

valla kokusu da guzel, bazen parfum surmekte zorlaniyorum o kadar yogun kokusu dusun :)

sofia loren biraz gec olmus ama gormemisim sorunu :(

ben kullandim hem sampuanini hem kremini (boyali saclar icin olanini) cok da memnundum :) mis gibi kokuyordu saclarim en cok da ona bayiliyordum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#130522 bende almayi dusuunyorummmmmmmm alterna bitince heemen aLıcamm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: HEAVEN80 - BaKımLı
#130813 evdeki ürünlerim bitince ben de hemen alıcam, daha önce hiç kullanmamıştım ama sanırım denemeye değer. Fiyatları da oldukça uygun.
Kullanıcı avatarı
tatlım o urun bu mu?
http://www.hepsibenimolsun.com/prod.asp?id=3022

hay allah ben sanki gormustum daha once bu urunu sitede :(
yok caniko o degil benim kullandigim
bu:
http://www.boots.com/shop/product_enlar ... &imageid=1

ama eminim senin bahsettigin de iyidir, belki de artik benimki uretilmiyordur, ben sanirim 3 sene once aldim (evet ve hala bitmedi :P)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: picaruz - Güzelliğine Düşkün
#293129 Selam,dün debenhams'tan twist -it curl balm ı aldım.Saçlarıma sürdükten sonra vigoyla kuruttum.Çok güzel oldu büyük büyük bukleler oluştu saçımda ama sabah kalktığımda karmakarışıktı saçlarım.Ürünün üzerinde saçınızı kurutun filan demiyo bir dahaki sefere kendi haline bırakıcam...Sonuç olarak bence güzel bir ürün..
Gönderen: dismoi - BaKımLı
#331817 Toni Guy beach curl spray nasıl?
benim saçlarım dümdüz, böyle arada hoş dalgalı olsun istiyorum. Hani denizden çıkınca saçlarınızı toparsınız açtığınızda deniz tuzunun verdiği sertlikle saçda böyle harika bir dalgalanma olur ya ben ondan istiyorum.
Bu ürün benim düm düz saçlarımı o hale getirirmi? Getirmezsede önerebileceğiniz bir şey varmı?
Kullanıcı avatarı
#334996 Ben kullanıyorum beach curl sprey güzel dalgalandırıyo...biraz sert yapıyo hatta saça yakından sıkarsan taş gibi oluyo saç..vigoyla kurutursan daha etkili sonuç alırsın...
Kullanıcı avatarı
dismoi yazdı:teşekkür ederim cnm
peki senin saçın kendinden dalgalımı yoksa düzmü?

dümdüz değil biraz kabarık biraz dalgalı vigoyla filan kurutursam dalgalı oluyor...
Kullanıcı avatarı
#410402 Watsons da tony and guy satmaya başlamış hem de fiyatları gerçekten uygun..daha önce debenhams'tan 32 ytl'ye aldığım şekillendiriciler 20 ytl..şampuan ve saç kremleri ise 16 ytl...bi göz atın derim kızlar... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gossde - Güzelliğine Düşkün
#426173 ya kıvırcık saçlar için bi balzamı vardı bu markanın.satan kadında bi övdü bi övdü aklım kaldı ama alamadm çok pahalıydı.ya kullanan var mı kızlar ?
Kullanıcı avatarı
#426666 Ben kullanıyordum...yeni bitirdim daha gerçekten güzel ve etkili bi üründü..tony & guy 'ın diğer hiçbir ürününden o kadar memnun kalmadım diğerleri de fena değil ama en iyisi twist-it curl balm'dı...sende bu üründen bahsediyorsun sanırım... :yeah:
Kullanıcı avatarı
#426860 Canım şöyle anlatayım ürünün kullanımını..Banyodan çıktıktan sonra ıslak saçlarımın nemini iyice aldırıp hatta 5-10 dk da hafif kurumaya bıraktıktan sonra balsamı alıp ellerimle saçlarıma şekil veriyodum (saçlarımı krem olan ellerimle avuçluyodum dalgalandırmak için) bu işlemi bi kaç dakika yaptıktan sonra vigo başlığıyla orta hızdaki saç kurutma makinasıyla kurutuyodum..işte saçlarım dalga dalga...yani hem hacim veriyo hemde dalgalar için tutuculuk sağlıyor..çok fazla sürmezsen yapıştırmaz yani :laugh:
Kullanıcı avatarı
#427636 evet ne yazık ki biraz pahalı :( bi ara watsons da indirim vardı ama yılbaşından sonra bitmiş...ben şampuan ve saç kremini d kullanıyorum onlarda şekillendirmeye yardımcı oluyor... :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: snoopytr - Güzelliğine Düşkün
#457765 Kıslar ,finishing shine spray hakkında bilgisi olan var mı? sacı agırlastırmadan parlatır mı gercekten?John frida easy freeze serumlara karsılastırırsak hangısı daha iyidir acaba :dontknow:

Refreshing (durulanmayan sampuan ) ve detox sampuanınıda merak ettıım :confused:
Kullanıcı avatarı
#458021 Frizz smoothing şampuan ve saç kremini kullanıyorum çok harika bişey diyemem...farkedilir bi değişiklik olmadı saçımda...bence değmez o paraya... :angryfire yine de belirtmeliyim ki şekillendiricileri güzel...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#563983 bende maskesini falan alıcam güneşten etkilenmesain saçlarım :confused:
Gönderen: kalahari - Güzelliğine Düşkün
#570858 benim de bu ürünle ilgili merak ettiğim bir kaç şey vardı. gerçi biraz araştırdım ama yine de itsbeauty kızlarına sormadan bi karar vermiyim dedim ;)

şimdi benim saçlarım asla düz değil, maalesef kabarık dalgalı ve ince telli :( dolayısıyla saçlarımı serbest bıraktığımda her bir tel bağımsızlığını ilan edip coşunca kocaman bi kafam oluyo :confused: haliyle bu halimden de memnun değilim.

çok uzatmadan şöyle özetliyim; saçlarım denizden çıkıp kuruyunca inanılmaz güzel şekil alıyo, tuzlu su saçımı bukle bukle kıvırcık yapıyo. ne zamanki tatil bitti ben eve döndüm eski saçlarıma geri döndüm :cry:

baktım olcak gibi değil ne yapabilirim diye nette araştırma yaparken başlıkta adı geçen markanın deniz mineralleri içeren dalgalı ve kıvırcık saçlar için ürününü fark ettim. çok mutlu oldum.

şimdi bu ürün gerçekten faydalı mı? bir de hem spreyi hem de balsamı var yanılmıyorsam. hangisi daha etkili olur acaba, yoksa her ikisini de almak en matıklısı mı? bu sıcaklarda saçıma fön çekmek istemiyorum, eğer gerçekten etkili bir ürünse mutlaka alıcam, fikirlerinize gerçekten çok ihtiyacım var..

umarım çok laf kalabalığı yapıp kafa şişirmemişimdir :blushing: . ilginize teşekkür ettim şimdiden, görüşmek üzere :bye:
Gönderen: kalahari - Güzelliğine Düşkün
Aegrine yazdı:canıkm benim de denizden sonra öyle oluyor kuruyken tarama saçını bir de köpük sür nemliyken :) bakalım yine öyle olcacak mı :)?

o tarz yöntemler (jöle, köpük, briyantin) maalesef ben de pek işe yaramıyo :( yine de teşekkür ettim aegrine.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Aegrine - KoKoŞ
#573694 Kızlar benzer topiclere de aynısını yazdım buraya da yazıyorum benim saçlarım ince telli dalgalı ve açık renk, nişan için aralara sarı ışıltılar attırmıştım, uçlar fena kurudu uçlarımı temizlettim. keserken kağıt keser gibi ses geliodu :(
gelelim ana mevzuuya, deniz tuzu güneş fln korkuyorum hangi bakım ürününü öneririsiniz??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#982018 limangoda indirimdeydi, twist it curl balm aldım. umarım elidor kremleri gibi değildir :tongue: saçlarımı yağlandırmadan ağırlaştırmadan ve ıslak göstermeden bukleleri belirgenliştirecek bir krem istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#987650 ben de bu markanın ürünlerini merak ediyorum ama pek memnun olan yok sanırım. beach curl spray mi alsam banyodan sonra nemli saça mı uygulanıyor bu ürün? bu arada bnm saçım ince telli kabarık önler düz arka saç diplerim de dalgalı saçna sapan bir saçım var yani ayrıca sa tellerim kuru ve tüy gibi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#987822 peki cnm ıslak saça uygulandığında saçı dalga dalga yapacak bir ürün bilio msn ama etkili bir üründen bahsediyorum hemen saçı indirip söndürmeyen
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#987859 John Fridanın pürüsüzleştirici süt kremi aynen öyle yapıyordu benim saçlarıma mesela.Çok ilginçtir aslında daha çok düzleştirme için olan bir üründü, fakat özellikle banyodan sonra filan ıslak saçlarıma ugulayınca kurudugu zaman dalga dalga oluyordu baya baya diyebilirim.Fakat o ürün uzun zamandır satılmıyor türkiyede neden bilemiorum ama gelmiyormuş buraya artık.Niye türkiyeye gelişini durdururlar anlamam zaten iyi ürünlerin.. :angryfire

Birde Fekkai'nin marine serisinin spreyi var mesela bende.Deniz dalgası gibi durması için saçların,oda orta düzeydeydi diebilirim.Fekkainin diğer serilerinde o tarz dalgalar vaad edenleride denemiştim fakat hiç memnun kalmadım onlardan.Diğerleri saçlarımı ağırlaştırdı.Onun dışında diğer pek çok marka denedim fakat hiçbiri süper üründür diyemiyorum ne yazıkki.Bende ürün arayışındayım diyebilirim şu anda o konuda.