Kullanıcı avatarı
Gönderen: arina - Güzelliğine Düşkün
#656766 Selam arkadaşlar :bye:

Ben DKNY'nin yeşilini yıllardır kullanıyorum. Bu sene de Fresh Bloossom'a baktım. Aynı Clinique Happy Heart'a benzettim kokusunu. Gerçekten çok hoş bir parfüm. Aynı zamanda da kalıcı. :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: leeyoung - Güzelliğine Düşkün
#680191 Red delicious ve be delicious en sevdiklerim, bayılıyorum ve iştah kabartıcı meyveler gibi kokuyorlar, redi daha çok beğeniyorum :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuucemm - KoKoŞ
#709419 aynen leeyoung bn de ikisini cok seviorm ama keske biraz daha bole pufur pufur koksalar sknca tmm kalici ama etraftn cok da duyulmuo gbi kokusu yoksa bana mi ole gelior?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: elena6666 - Güzelliğine Düşkün
#713323 uzun zamandır be delicious ı kullanıyodum. geçen gün fresh blossomı kokladım cidden çok güzell herkese tavsiye ediorm! :yeah: (hmn aldım tbiki :) )
Kullanıcı avatarı
#716412 kızlar dkny in delicious candy apples die 3 lü seri çıkmışş hepsinin(kzrmızı-yeşil-mor) kokularını deiştirerek aynı kutuda seri çıkrmışlar :) çok gsl gözüküo sevilde flan gören vr mıdır?hmn gidip dnicem :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gokay88 - BaKımLı
#716785 be delicious - yeşil elma kokusunu kullanıyorum , çok beğeniyorum :love10: arkadaşlarım da sürekli soruyor ne olduğunu harika bi parfüm :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#728227 Chasmire musk bence en güzel donna karan parfümü kızlar çiçeksi odunsu çoook da kalıcı yumuşak bir koku. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#730786 dodude ben pure dkny i pk beğenmedm dieselin fuel for life 'ına benzettm eğer puredknyi beendiysen diesele bak derim o dha gsl ve klıcı! :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#730868 pure dkny yi bende pek beğenmedim.sıradan silik bir koku gibi geldi.donna karanda klasiğini be delicious yeşili ve cashmere mist i kullandım bu güne kadar.üçü de çok güzeldi.ama içlerinde tenime en giden be delicious oldu.ben beyaz tenli sarışınım cashmere mist i çok beğenmeme rağmen bende daha silik kalırken oldukça esmer tenli olan kuzenimde mükemmel koktu :love10: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dodude - SüsLü
#731663 hmm tamam kızlar teşekkürler önerileriniz için :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ramora - SüsLü
#731788 Hımm Pure'u ben çok merak ediyorum, denemek istiyordum
siz pek beğenmemişsiniz kızlar?

DKNY'in een sevdiğim kokusu Delicious Night, bayılıyorumm mor elmayaa :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#731817 DKNY Women en sevdiğim parfümü benimde, yaz için harika.Parfüm gibi değilde, böyle ferahlatan, serinleten bir yanı var sanki.
Kullanıcı avatarı
#777500 bn pure dkny dışında btün kokularını çok sewiorm dknynin çok ağır değil ferahlatıcı ve kalıcı oluyolar :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: igraine - Güzelliğine Düşkün
#833715 dkny red delicuos tavsiyemdir kızlar, bu yaz kullandım ve çok beğendim, ferah, hafif ve hoş bir cazibesi var:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: claaire - Güzelliğine Düşkün
#835500 bende dkny red delicious u öneririm arkadaşlar. çilekten almıştım tam bir yaz kokusu. meyveli son derece enerjik bir koku. freshlik isteyenlere özellikle yaz günleri için öneriyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
#908839 red delicious :love10:

gerçekten mükemmel bir koku, güneşli havalara o kadar çok yakışıyorki :love10: :love10:

ben hala neden almadım bunu bilmiyorum en kısa zamanda almalıyım:) be delicious ıma kardeş gelir :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nkTRy - BaKımLı
#1015009 yumsatici gibi kokuyor, temiz mis gibi :) ama alirmiyim almam cok fazla bi özelligi yok gibi geldi bana :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#1015099 yumuşatıcı gibi kokuyorsa boğucu ve fazla meyveli bir koku değildir herhalde ve günlük kullanım için uygun olabilir. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deliananas - Güzelliğine Düşkün
#1015156 bence de denemeye değer ;) uf ben de koklayabılseydım bı de. ancak netten sıparıs verıyorum gıdıp magazada koklama ımkanım yok malesef :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#1015299 Bugün denedim bende, Golden Delicious gerçektende yumuşatıcı gibi kokuyor. Günlük deodorant gibi kullandığımız parfümler vardırya, o tarz bir koku. Özel bir parfüm değil.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: PaganPoetry - Güzelliğine Düşkün
#1016826 Golden deliciousu bir kaç seferdir deniyorum hatta arkadaşıma aldık. Bence çok güzel bir koku. Ben be delicious ve fresh blossomı çok beğenirim (ikisini de kullandım ama çok yayıldılar diye satın almıyorum artık) bu da çok güzel. Bir ara almak istiyorum. Yalnız kalıcılığı yokmuş hiç.
Bu arada be delicious ve fresh blossom kime sıksan aynı kokan parfümler ama golden delicious tene göre değişiyor. Aralarında en çok bunu sevdim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: minnicikim - Güzelliğine Düşkün
#1052377 golden delicious 'ı küçük tester'ılarından denedim, gerçekten güzel, insanı boğmayan bir koku ama ayırt edici, öne çıkan bir notası yok.

bu parfümü alsam ne zaman sıkabilirim diye düşündüm; spor salonundan çıktıktan sonra temiz bir parfüm sıkmak istediğimde, evdeysem ve hafif bir parfüm sıkacağım zaman ya da günlük dışarı sıradan bir yere giderken.

günlük özellikle de yaza çok uygun bir parfüm. be delicious'u beğenmememe rağmen bu parfümü beğendim ama o kadar para verir miyim? hayır vermem, ancak açığını bulursam kullanırım bu parfümü. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1059748 gold ilen macaron aldım e utluyuz birlikte ikisininde kalıcılığı kötü ama güzel kokular :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: girdap - Güzelliğine Düşkün
ASKIMEMNU yazdı:ben hiçbir dkny parfumunu koklamadim nedense :shh:

aynen bende öyle ama ben şişelerinden dolayı çünkü bana çok çocuksu geliyorlar benim için koku kadar şişede çok önemlidir mesela ben oldum olası armani she yi cok severim ama sırf tenekeyi anımsatan o şişeden dolayı asla alıpta kullanmadım.