Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#925956 somy ye katılıyorum hem sarı hem beyaz içeren alyanslar çok hoş oluyor benim ortası sarı kenarları beyaz altın tam tersi de oluyor ama iki türlüde güzel bende sırf beyaz isterdim ama cidden gümüş yüzük gibi duruyor bazıları ;)
En son persofone tarafından Sal Nis 19, 2011 1:37 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#925959 somy çok tşk ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#926022 Esracım tebrik ederim canım bende katılıyorum sarı beyaz karısımlar cok hoş birde birgünde halletme durumunuz var anladıgım kadarıyla bi noktadan sonra hepsi birbirine benziyor gibi oluyor ve yanlıs karar veriliyor buna özellikle dikkat et derim canım,gönlünü tam anlamıyla alan bi model buldugunuzda bence hiç düşünmeyin derim,şimdiden kolay gelsin zor ama tatlı telaşlar...
Kullanıcı avatarı
#926447 melc çok tşkler cnm :kissmuch: evet büyük ihtimalle sarı-beyaz karışık alıcam :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#926454 bizimki de sarı+beyaz karışık. ben ne tek başına sarı ne de tek başına beyazı düşünemiyorum. 2 si de tuhaf duruyo. ama 2 renk olunca modern duruyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: peony - KoKoŞ
#927020 Esracım hayırlı olsun çok sevindim :kiss:
Canım bence de şimdiden şartlanma nasıl alacağın konusunda, çünkü kuyumcuda bakarken fikirler değişebiliyor öyle bir durumda en ufak beğenmeme hissetsem ben de rahatsız olurum :P
Senin kararın tabi kullanacak olan sensin ama ben eski alyanslar gibi sadece altın düz halkaları beğeniyordum önceden.
Ama tektaşım beyaz altın olacak, o yüzden öyle alyans alamam mesela. Sarı-beyaz karışık alyanslara ise her şeye uymalarına rağmen kendi adıma hiç ısınamadım alışamadım, erkek arkadaşım da öyle istemiyor sırf beyaz altın alacağız.
Dediğin gibi gümüş alyanslar gibi de durabiliyor beyaz altın ama modeline bağlı bir de ne kadar olsa beyaz altın gümüşten ayırt ediliyor karşıdan bile, parlıyor kendini belli ediyor canım. Hele bir de taşlı filan ne güzel modeller var, erkek için olanları desen yeni modeller çeşit çeşit öyle.. Bu konuyu takmıyorum ben yani, düz beyaz taşlı alacağım ;)
Kullanıcı avatarı
#929855 peony çok tşkler cnmmm :kissmuch: bakalım bende o an karar vericem artık,düz beyaz yada beyaz-sarı karışık alabilirim kararsızım hala.
Kullanıcı avatarı
#938792 kıslaar nişanım oldu bitti :) söz verdiğim gibi yüzüklerimin resmini ekliyorum. alyansımı sarı-beyaz karışık aldım :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#938804 çok güzel canım, mutlulukla sağ elden sol ele geçer inşallah :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#938805 kıslar çok teşekkür ederim tşk ederim,beğenmenize sevindim. Tek taşı ben kendim seçmedim,nişanlım sahilde süpriz bir evlenme teklifiyle taktı :) ama kutusunda model pırlanta yazıyor.
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#938877 esracigim yüzüklerin cok güzel. tebrik ederim, allah tamamina erdirsin canim :pray:
Kullanıcı avatarı
#938916 marmariss tşk ederim cnmm,aminn :blushing: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Kordelya - BaKımLı
#938955 esracım tebrik ederim,yüzükleriniz de çok güzel.
Kullanıcı avatarı
#939029 kordelya çok tşk ederimm :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#939199 xesrax tebrikler canım mutluluğun daim olsun inş. darısı bizlerin başına :pray:
Kullanıcı avatarı
#940070 attractivee aminn cnmmm darısı tüm bekar itsbeauty hanımlarınaa :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Felis - KoKoŞ
#940549 Esracım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin :)
Yüzüklerin de çok güzel :) :)
Kullanıcı avatarı
#940619 felis amin cnmm,çok saoll :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#941434 Esacım hayırlı olsun. Alyansın da tek taşın da çok güzel. Allah bir ömür boyu, mutlulukla tamayı nasip etsin :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysnr - BaKımLı
#941460 hayırlı olsun canım :bye: Allah tamamına erdirsin ömür boyu mutluluklar dilerim
Kullanıcı avatarı
#941895 romneya,aysnr tşk ederimm :kissmuch:
Gönderen: catmania - SüsLü
#955762 üfffffffff ruhum daraldı yaaa ben ne güsel alyans istemiodum sewmiorum sarısına beyazına,iki renklisine parlagına matına hepsine baktım hiçbirini begenmedim,sadece tam tur pırlanta alyans alıp onu takcam diorum annemler bıtbıt yok bi tane eşininkiyle takım normal alyansının olması lazım mutfakta yemek yaparken pırlantayımı takıcaksın bilmemne söylendi.zaten öle fazla yüzük takan biri diilim biliorum kendimi ewde sporda fln ztn fazlalık gbi gelcek bana takmicam.hatta dicektim anneme takmicamki her zmn,onun içinde döwme yaptırmayı düşünüorum yüzük takmak istemiorum spor,iş yaparken,tatilde fln die ama cwabını bildigim için sölemedim bişi..üfffffff tmm cnm hala ööle uçuk uçuk görüceksin sen ewlenince dicekti ama ben anlaştım bile döwme yaptırıp klasik alyans takmama konusunda :nanik:
içim sıkıldı yüzük muhabbetinden daha takılmadan.erk arkım bendende beter bu konuda o hiç sewmio öle yüzük fln daha bitanesi için begendim dedigini görmedim onunda.heralde sırf göstermelik olcak bizim alyanslar :laugh:
Kullanıcı avatarı
#956149 ya ben de keşke aşkımla nişanlansam da yeterki alyans taksamm yaaa isterse en berbat alyanslar olsun hiç farketmezzzz olsun da ne olursa olsun yaaa :pray:
Kullanıcı avatarı
#956985 ayy aysenur canım benim ya inşallah Allah o günleride gösterir sana bebeğim :huggs:
Kullanıcı avatarı
catmania yazdı:üfffffffff ruhum daraldı yaaa ben ne güsel alyans istemiodum sewmiorum sarısına beyazına,iki renklisine parlagına matına hepsine baktım hiçbirini begenmedim,sadece tam tur pırlanta alyans alıp onu takcam diorum annemler bıtbıt yok bi tane eşininkiyle takım normal alyansının olması lazım mutfakta yemek yaparken pırlantayımı takıcaksın bilmemne söylendi.zaten öle fazla yüzük takan biri diilim biliorum kendimi ewde sporda fln ztn fazlalık gbi gelcek bana takmicam.hatta dicektim anneme takmicamki her zmn,onun içinde döwme yaptırmayı düşünüorum yüzük takmak istemiorum spor,iş yaparken,tatilde fln die ama cwabını bildigim için sölemedim bişi..üfffffff tmm cnm hala ööle uçuk uçuk görüceksin sen ewlenince dicekti ama ben anlaştım bile döwme yaptırıp klasik alyans takmama konusunda :nanik:
içim sıkıldı yüzük muhabbetinden daha takılmadan.erk arkım bendende beter bu konuda o hiç sewmio öle yüzük fln daha bitanesi için begendim dedigini görmedim onunda.heralde sırf göstermelik olcak bizim alyanslar :laugh:

niye öyle diyosun ki bencede alyans olmalı catmina yani sonuçta evliliğin bi göstergesi bence alyans benim gözümde hiç bir zaman demode olmadı ama tabi modern bi model şeçmek en iyisi diye düşünüğyorum yanlışmıyım :bye:
Kullanıcı avatarı
Attractivee yazdı:ayy aysenur canım benim ya inşallah Allah o günleride gösterir sana bebeğim :huggs:

amiinnn canımmmm aminn :pray: :pray: :pray:
#957203 attractive sadece pırlanta alyansı taksam yetmezmiki??tek taşla alyansı birleştirip tek bi yüzük takmak istiorum ben :pray:
Kullanıcı avatarı
#957214 catmaniacım şimdi seni anlıyorum ben ama nasıl ki bi gelinliğin modası bi genç kız için hiç geöüçmiyorsa alyansında geçmemeli sadece daha modern tasarımlar seçebilirsin ben şahsen alyans kullanmak istiyorum tek taşımda yanında ohh evliliğin ana kuralları şekerim bunlar bence yapmalısın :bye:
#957220 bakıcas işte bu ara yüzük.18inde geliolar yüzük takmaya ama gelinleri mümkün olsa ewlenirken bile yüzüksüz olmak istio bakalım nası bi çözüm bulcas :)
#957228 ben cnm gelin die kendimi kastettim :)
yani diorumki istemye geliolar yüzük fln takılcak ewlences kısmetse ama benim aklım 5 karış hawada hala nası olcak :laugh:
Kullanıcı avatarı
#957320 olur olur Allah kolaylık verir inş. :) sende takıver ya nolcak zaten büyükler istedimi oluyo allem edip kallem edip yaptırıyorlar yani :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: withmyheart - KoKoŞ
#960076 kızlar nereye yazacağımı bilemedim.
alyansıma kireç çözücü döküldü ve bakır rengine döndü.yeşil altın alyansım.
bir bilgisi olan var mı bu konuda :crybaby:
#961422 withmyheart bence kuyumcuya sormak lasım onu hiç fikrim yok :dontknow:

benimde tamtur pırlantamın siparişi werildi bugün sıra normal alyansa geldi.yarı mat yarı parlak yada sadece mat beyaz altın alyans alcas..cok spor duruo diolar mat alyans için ama öle sewiorum ben ztn pırlantayı takcam genelde,spor oldugum zmnlardada mat beyaz alyansı
#965556 kızlar fikir wersenize bu hafta alyansların siparişini wericesde nikahta farklı alyans almicas söz nişan neyse artık noluosa hepsi bi seferde olucak srna nikahta aynı alyanslar takılıcak gene.yanlız içine şimdi bişi yazdırmamız gerekiomu yoksa onun için nikahımı beklemek lazım nikah tarihimi yazılır alyansa?
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#965682 Ben nişanda aldığımız alyansı kullanmaya devam edeceğim için (çoğunluk da öyle yapıyor genelde) yüzüğün içinde nişan tarihi yazıyor canım ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dreamland - Güzelliğine Düşkün
#965683 biz sadece isimlerimizi yazdırdık nişanda. ben de evlenirken de aynısını kullanırım diyordum ama evlenirken şu dümdüz normal alyanslar var ya ondan almak istiyorum. şu an taktığım da sade ama iki renkli. ben nikahta düz sarı altın istiyorum ona da sanırım sadece isim yazdırırım.
#965688 hm o zmn sanırım sırf isim yazdırmak daha dogru olur ilk etapta.snra nikah tarihini yazdırmak için weriris yüzükleri.biz bu rahatlıkla onuda 2 yıla yayarıs ztn :laugh:
Kullanıcı avatarı
#965695 bizim alyanslarımıza adam isimmlerimizi ve tarihi not ettiği halde,yazmayı unutmuş. vardır herşeyde bir hayır :)
Kullanıcı avatarı
catmania yazdı:kızlar fikir wersenize bu hafta alyansların siparişini wericesde nikahta farklı alyans almicas söz nişan neyse artık noluosa hepsi bi seferde olucak srna nikahta aynı alyanslar takılıcak gene.yanlız içine şimdi bişi yazdırmamız gerekiomu yoksa onun için nikahımı beklemek lazım nikah tarihimi yazılır alyansa?

canım benim alyansımda nişanda takılan içinde tarih yok sadece isimlerimiz var tarih yazdırmayın sadecei isim olsun yada düğün tarihi belliyse düğün tarihini yazdırırsınız :kiss:
#965717 persofone bende öle düşündüm cnm şimdilik sadece isim yazılır snra nikah zmnı weriris tarihi yazdırırıs artık
#979979 bitti sonunda şimdilik yok yüzük yok kıyafet fln derdi
taktık alyanslarıda
ikisininde resmini çektim bi tamtur aldı bide o taşlı die genelde kullanıcam alyansım daha spor olsun istedim ztn genelde klasik alyansı diil tamturu takıorum,digerini sadece spora fln giderkenhem mat hem normal beyas altın taşıda yok
Kullanıcı avatarı
#979990 canım ikiside çok güzel :love10: :love10: hadi bakalım sıra düğünde :banana:
Kullanıcı avatarı
#980131 ................................
En son Attractivee tarafından Prş Haz 30, 2011 9:21 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
#980140 teşekkür ederim persofone kuşum

att darısı başına cnmcm ama sonunda kelimesinin detaylı açıklamasını alabilirmiyim senden ne demek sonunda gördüm :laugh: :laugh: :laugh: teşekkür ederim cnm sanada inş hepimizin istedigi gibi olur hersey hayatta
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#982134 ya ben üç yıl kadar önce altınbaş ya da atasayda bi alyans görüp bitmiştim ondan beri arıyorum o alyansı bulamadım bi türlü :(
catmania hayırlı olsun cnm :bye: