Kullanıcı avatarı
Gönderen: meggie - Site Admin
#95418 Üyelerimiz artıyor, aramıza yeni minik üyeler de gelmeye başlıyor. Bu nedenle yeni bir başlık açayım ve bebişlerimiz ile ilgili herşeyi burada konuşalım dedim. Kimler hamile, bebeklerimiz ne zaman doğacak, isimleri...vs.
En son meggie tarafından Cum Oca 26, 2007 11:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: derinnnn - SüsLü
#95421 meggiecim çok güzel düşünmüşsün ben ne evliyim ne hamile ama onların sevinçlerini bende içimde yaşıyorum allah herkese gönlünden ne geçiyorsa versin bebek diince zaten gözlerim doluyo hemen çok çok düşkünüm :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kartanem - Moderatör
#95425 çok güzel düşünmüşsün meggie :D gerçi ben şu an yazamam buraya ama :oops: başlık için fikrimi belirtim dedim :D
işallah bende bir gün kendim ile ilgili yazarım :flowers:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Exlibris - BaKımLı
#95479 çok güzel bir fikir artık bebeklerimizi anne adaylarımızı burdan takip ederiz Buraya ilk Anne adaylığı haberini yazan inşallah Gamze olur
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oglak - BaKımLı
#95512 ilk bebeğimizi ben yazmış olayım benim kızım var adı Eylül 16aylık dünya tatlısı hep 1kızım olsun istemiştim allah verdi şu anda dünyadaki en değerli varlığım çok süslüdür günde kaç kere kıyafet değiştiririz o odasından beğenir seçer getirir gidir diye tutturur mecbursun giydirceksin hayatta pijamalarla oturmayız montunu giydirtir şapkasını takar hadi deyip kapıya dinelir aynı zamanda gezmekçiyizde boş body shop butter kutusunu ona verdim günde kaç kere yüzüne güya o minik parmaklarla alır alır sürer durur tam annesi gibi yertişiyor babamız iflas eder artık süs püs parasından yıkılır
Kullanıcı avatarı
Gönderen: swordfish - BaKımLı
oglak yazdı:ilk bebeğimizi ben yazmış olayım benim kızım var adı Eylül 16aylık dünya tatlısı hep 1kızım olsun istemiştim allah verdi şu anda dünyadaki en değerli varlığım çok süslüdür günde kaç kere kıyafet değiştiririz o odasından beğenir seçer getirir gidir diye tutturur mecbursun giydirceksin hayatta pijamalarla oturmayız montunu giydirtir şapkasını takar hadi deyip kapıya dinelir aynı zamanda gezmekçiyizde boş body shop butter kutusunu ona verdim günde kaç kere yüzüne güya o minik parmaklarla alır alır sürer durur tam annesi gibi yertişiyor babamız iflas eder artık süs püs parasından yıkılır

Allah bagıslasın canım benim yerim ben onu tahmin edebiliorum yaptıklarını bende kücükken cok( ve simdide tabiki:oops: ) süslüymüsüm.Allah nazarlardan saklasın eylülcügü :kisslove:
Kullanıcı avatarı
#95518 sağol Tuğbacım Allah herkese göstersin
Kullanıcı avatarı
Gönderen: muhendis - Moderatör
oglak yazdı:ilk bebeğimizi ben yazmış olayım benim kızım var adı Eylül 16aylık dünya tatlısı hep 1kızım olsun istemiştim allah verdi şu anda dünyadaki en değerli varlığım çok süslüdür günde kaç kere kıyafet değiştiririz o odasından beğenir seçer getirir gidir diye tutturur mecbursun giydirceksin hayatta pijamalarla oturmayız montunu giydirtir şapkasını takar hadi deyip kapıya dinelir aynı zamanda gezmekçiyizde boş body shop butter kutusunu ona verdim günde kaç kere yüzüne güya o minik parmaklarla alır alır sürer durur tam annesi gibi yertişiyor babamız iflas eder artık süs püs parasından yıkılır

Allah bağışlasın oğlakcığım bende hep bir kızım olsun istiyorum evlenir evlenmez verir inşallah Allah banadaResim
Kullanıcı avatarı

cnm ne güzel allah analı babalı büyütsün evladını sana ve eşine bağışlasın ve olmayanlara da versin çok seviyorum ben bebekleri bende evleneyimde hemen yapıp sizinle paylaşıcam inşallah :oops: :lol:
Gönderen: biensu - Güzelliğine Düşkün
#95564 benimde 19 aylık kızım var adı su pek süüslüdür kendisi .eşim bazen kızıyor kendine benzetiyon diye.geçen yaz siyeh bi elbise almışrtım kendime yazlık çiçeklı onu giymeye fırsatım olmadı zira kendisinin sabah kaltıgı ilk iş elbiseyi alıp giymek.elbideyi 2 kat yapıp straplez gibi arkadan bağlıyoruz hop ellerde belizmizde salına salına dolaşıyoruz evin içinde şimdide krem hastası oldu kendisi .bende sebamedin bebek losyaonu boş krem kutusuna azıcık koydum oda koklayıp kokayıp oh oh der minik ellrine sürer.zamane ler böyle galiba :)
Kullanıcı avatarı
#95583 allah bağışlasın allah sağlık versin kötü anlarını göstermesin
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilkin - Güzelliğine Düşkün
#97481 ay cok tatli ya allah hepsini anali babali saglikli sansli buyutsun.kizlar ya cocugum olsun istedim bak simdi :D
#98222 amin canım benim umarım zamanı geldiğinde allah sanada nasip eder.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#98472 allah bağışlasın canım.benim de en büyük hayalim ileride bir kızımın olması.o süslü olmasa bile ben süslerim onu kendime benzetirim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#98796 Kızlar 19 aylık bir canavar da bende var o bir erkek erkek diyorum sünneti bile oldu.Çok tatlı oluyorlar tek yaşama sebebim o şu anda saçları kıvırcık yüzü yuvarlak hafifde toplu yazın şort giydiği zaman bacaklarını yiyesim geliyor.Allah olmayanlara da versin....
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#98834 Ebrucum allah bağışlasın çok tatlı maşallah benimkinden kilolu seninki benim oğlum temmuz 20 doğumlu 1,5 yaşında henüz seninki hangi ayda doğdu?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: soyacini - Güzelliğine Düşkün
#98839 allah bagislasin ebrucum, cok sirin bisimis :) serseri serseri de siritmis, ya bu bebisler cok serseri oluolar valla..tam isirmalik dediin gibi, masallah :P

ben de yegenimi ozledim bak :( bir senedir gormuyorum irmak kizi (zaten daha aralik ayinda yeni 1yasina basti :cry:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aslihayal - KoKoŞ
#98992 bebişlerinizi allah bağışlasın ve analı babalı büyütsün :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gamzeilhan - BaKımLı
Exlibris yazdı:çok güzel bir fikir artık bebeklerimizi anne adaylarımızı burdan takip ederiz Buraya ilk Anne adaylığı haberini yazan inşallah Gamze olur

allah hepinizinkini bağışlasın kızlar inşallah gün olur bende yazarım be :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: keremasli - BaKımLı
#99165 oğlun gerçekten çok tatlıymış ya.allah ona uzun ömürlrt versin inşallah.gamzecim ben de 2.5 senelik evliyim.ben de yavaş yavaş düşünmeye başladım cnm.inşallah herkese allah bu mutluluğu tattırır..tabi önce senin haberlerini alırız inşallah :P
Kullanıcı avatarı
#99177 inşallah arkadaşım allah hepimizin gönlüne göre versin canım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#100064 Kızlar Allah bağışlasın çocuklarınızı, eminim çok güzel bir duygudur, ben şimdilik düşünmesem de isteyenlere güzel bebişler diliyorum. :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ernestine - SüsLü
EBRUASAR yazdı:bebeğimin sayfasın sizlerle paylaşmak istedim

http://www.bebegimveben.com/klup/bebek_detay.asp?id=20855

allahım bu ne guzellik.tu tu tu tu masallah.bende istiyorum artik aa en az bir yil daha beklemeliyim :(
tum arkadaslar allah bagıslasın evlatlarınızı.
isteyenlerde versin insallah.
muhendiscim sozum sana ve bana :D
ezgicim sende lutfen kafana takma ve allahtan hayırlısını iste.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ernestine - SüsLü
ernestine yazdı:

allahım bu ne guzellik.tu tu tu tu masallah.bende istiyorum artik aa en az bir yil daha beklemeliyim :(

ezgicim derken gamzeilhan ı kastetmistim pardon isimleri karıstırdım sanırım :oops:
Kullanıcı avatarı
ernestine yazdı:

amiiin inşallah canım sağol :kisslove:
Gönderen: tutti - Güzelliğine Düşkün
#102399 Evet konu çocuklar olunca bir double anne olarak bizimkilerden bahsedeyim :)

23 aylık ikizlerim var Oğlum Boran ve kızım Ilgın
Emin olun dünya onlarla güzel :)

Allah isteyenlere de minicik bebisler versin...
Gönderen: tutti - Güzelliğine Düşkün
#105777 simdilik ben degil bakıcı basediyo h.ici :)
h.sonu ise inanılmaz keyifli ucumuz oyunlar oynuyor,yemekler yapıyoruz keyifli kısacası
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pillihatun - Güzelliğine Düşkün
#105966 bende evliyim ama henüz bebeiş yok kısmetse seneye artık Allah bağışlasın evlatlarınızı olmayanlarında ALLAH gönlüne göre versin
Ebrucum maşallah oğlun çok tatlı Allah sağlık sıhhat versin ona bu arada verdiğim adresten hatıra defterini okudumda çok güzel şeyler yazmışsın özelliklede annenden sana bir nasihatı gözyaşlarıma hakim olamadım çok güzeldii :cry: eline sağlık
Kullanıcı avatarı
#107224 kızlar çok mutsuzum ya incecik bir çizginin üzerindeyim sinizrlerim çok bozuk ya kızlar insan bukadar kkısa zamanda bukadar hamile olayı öğrenir mi iki arkadaşım daha hamile iyi güzel onların adına sevindim ama ben hergeçengün tarifi mümkün olmayan acılar çekiyorum yeter artık ya çok çaresizim ben ya ne yapıcam ne edicem bilmiyorum bildiğim tek şey boğuluyorum kızlar sanki gırtlağımda hep bir el var nefes alamıyorum bilmiyorum belkide almak istemiyorum....
çok mutsuzum ya yeter ya yeter insanlara bahane uydurmaktan bıktım herkes suratıma hastalıklıymışım gibi bakıyo beceriksiz diyolar ya açık açık kimse düşünmüyo bu ne haldedir diye ya yeter artık ya patlıycam bigün birine yeter ya olmuyo işte biz bu işi beceremiyoruz beceriksiziz biz yapamıyoruz işte sormayın bidaha.....
reglim 2 gün gecikti peki hamilelikten mi? hayır her ay test yapıp sonucununnegatif çıkmasını sinirlerim kaldırmıyo artık ya 2 gündür test yapıyorum negatif biliyorum hissettiğim herşey psikolojik her gece dua ediyorum bıkmadan usanmadan neden ya neden biz neden olmuyo niye ya niye kafayı yememe az kaldı kızlar belkide yedim bilmiyorum ama hiç iyi değilim......................................................
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sizkaya - Güzelliğine Düşkün
gamzeilhan yazdı:kızlar çok mutsuzum ya incecik bir çizginin üzerindeyim sinizrlerim çok bozuk ya kızlar insan bukadar kkısa zamanda bukadar hamile olayı öğrenir mi iki arkadaşım daha hamile iyi güzel onların adına sevindim ama ben hergeçengün tarifi mümkün olmayan acılar çekiyorum yeter artık ya çok çaresizim ben ya ne yapıcam ne edicem bilmiyorum bildiğim tek şey boğuluyorum kızlar sanki gırtlağımda hep bir el var nefes alamıyorum bilmiyorum belkide almak istemiyorum....
çok mutsuzum ya yeter ya yeter insanlara bahane uydurmaktan bıktım herkes suratıma hastalıklıymışım gibi bakıyo beceriksiz diyolar ya açık açık kimse düşünmüyo bu ne haldedir diye ya yeter artık ya patlıycam bigün birine yeter ya olmuyo işte biz bu işi beceremiyoruz beceriksiziz biz yapamıyoruz işte sormayın bidaha.....
reglim 2 gün gecikti peki hamilelikten mi? hayır her ay test yapıp sonucununnegatif çıkmasını sinirlerim kaldırmıyo artık ya 2 gündür test yapıyorum negatif biliyorum hissettiğim herşey psikolojik her gece dua ediyorum bıkmadan usanmadan neden ya neden biz neden olmuyo niye ya niye kafayı yememe az kaldı kızlar belkide yedim bilmiyorum ama hiç iyi değilim......................................................
gamzeilhancım bu kadar karamsar olma psikoloji hakikaten çok önemli daha üzülmen için çok erken.insanlar mmalesf farkında olmadan çok acımasız olabiliyorlar uzun süredir bende bu işlerle ilgileniyorum artık tıp okdar geliştiki her şeye çözüm var ama belkide sen kendini biraz rahat bıraksan kendiliğinden güzel bebişin gelecek
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulaygulay - SüsLü
gamzeilhan yazdı:kızlar çok mutsuzum ya incecik bir çizginin üzerindeyim sinizrlerim çok bozuk ya kızlar insan bukadar kkısa zamanda bukadar hamile olayı öğrenir mi iki arkadaşım daha hamile iyi güzel onların adına sevindim ama ben hergeçengün tarifi mümkün olmayan acılar çekiyorum yeter artık ya çok çaresizim ben ya ne yapıcam ne edicem bilmiyorum bildiğim tek şey boğuluyorum kızlar sanki gırtlağımda hep bir el var nefes alamıyorum bilmiyorum belkide almak istemiyorum....

gamzeciğim kendini bu kadar üzmene ben de üzüldüm arkadaşım. kendini bu kadar sıkıntıya sokma bu vücut ve bünye meselesi maalesef psikolojik olarak çok çabuk etkileniyor ne zaman bu işe boşverirsen hiç beklemediğin bir anda hamile kalabilirsin biraz zaman tanı. eğer olmazsa o zaman kolay hamile kalmaya yarayan haplar var. ben de kendimi sıkıntıya sokmuştum tam boşverdiğim anda hamile kadlığımı öğrenmiştim inşallah sen de en kısa zamanda istediğine kavuşursun tatlım
Kullanıcı avatarı
#107483 doktora gittim sorun yok ama bilmiyorum ya benim artık hiiiç umudum yok :cry:
Kullanıcı avatarı
#107508 Gamzeciğim niye moralini bozuyorsun yaa bak doktorda sorun yok demiş sabırlı olmasın Allah en hayırlı zamanda sana hayırlı bi evlat verecektir buna inan tatlım sakin ol bence moralini bozma...bunu düşünmeni önlicek bir hobi bul ne biliyim kendini bişeylerle meşgul et ama oturup buna moralini bozma
gamzeilhan yazdı:doktora gittim sorun yok ama bilmiyorum ya benim artık hiiiç umudum yok :cry:
canım birşey sorabilirmiyim daha öncadan dogum kontrol hapı kullanıyormuydun çünkü yengem bıraktıktan 1 sene sonra hamile kaldı.doktor ona folik asit haplarından vermişti .kendi doktorumdan biliyorum .oda öncden planlı bir şekilde hamililelik düşünen çiftlere özellikle sürekli dogum kontrol hapları kullanmışsa anne adayı folik asit tedavisi uyguluyorlarmış.bilmiyorum doktoruna danıştın mı bu konuda?canım benim ve en önemlisi sorun yokken bu kadar stress yapma moralini bozma allah sanada anne olmayı nasip edicektir.
Kullanıcı avatarı
#107739 ben 3 senelik evliyim ve ilk 6 ay kullandım doğum kontrol hapını sonra eşim korundu folik asitide önceden alıyodum sonra nasılsa oluyo diye bırakmıştım şimid hem kan ilacı hem folik asit kullanıyorum bunun yanında bolca harnut pekmezi tüketiyorum çünkü bunu kullanan kadının bebeği ömrünün sonuna kadar kansızlık çekmiyormuş gerçi bebek falan yok ama işte umut fakirin ekmeği işte :cry:
#107744 oooooo sen çok tan vazgeçmişşsin dünyadan olmaz kendini topla bakalım negatif enerji üretme bakalım durdugun yerde kötü şeyler düşünrsen onları çagırısın .kendi kendini telkin et bu konuda benim bebegim oluck diye kendine güven .
Kullanıcı avatarı
#107778 gamzecim inan yazdıklarını ve hissetiklerini okuyunca çok üzüldüm tatlım ya.nazaman için sıkılsa bize yaz ki beraber paylaşalım canım.ilk önce şunu söyliyeyim bu işlerin psikolojiyle çok alakası olduğunu biliyorsun değil mi cnm?çünkü yumurtlama olayını tamamen beyin gerçekleştiriyor.o yüzden olabildiğince kendini sakin tutup bilinçaltına söz geçirmeye çalışmalısın cnm.
belki sen de biliyorsundur normal sağlıklı bir bayanın ayda hamile kalma şansı sadece ve sadece %25 canım.düşük yani.mutlaka bir zaman denk gelicek ve sen de inşallah bebişine kavuşucaksın canımbenim.üzme kendini olur mu??
Kullanıcı avatarı
#107794 çok sağolun kızlar ya zaten sizlerd olmasanız derdimi anlatacağım kimse yok yanımda :cry: bu arada aslıcım yumurtlamamda sorun yok zaten clearplan sipariş ettim yumurtlamanın en yüksek olduğu günleri basit bir idrar testiyle evde yapıyosun ve ona göre hareket ediyosun hazirana kadar bekliycem baktım olmuyo artık yeter ya napayım ben elimden geleni yapıyorum ozamanda doktorlar elinden geleni yapar
Kullanıcı avatarı
#107828 evt canım o aleti duymuştum be de.çok işe yarayan bir aletmiş gerçekten de.enazından sen de kendini ona göre ayarlarsın cnm.inşallah güzel haberlerini burdan duyacağız cnm.bu cihazın fiyatı yüksekti değil mi cnm?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seda111 - BaKımLı
#107855 gamzecim isyan etme ne olur olumlu düşün herşeyin bir zamanı vardır. Hayırlısı olsun.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Exlibris - BaKımLı
#107860 Gamze sana başka birşey demiyorum :realmad: :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sizkaya - Güzelliğine Düşkün
gamzeilhan yazdı:çok sağolun kızlar ya zaten sizlerd olmasanız derdimi anlatacağım kimse yok yanımda :cry: bu arada aslıcım yumurtlamamda sorun yok zaten clearplan sipariş ettim yumurtlamanın en yüksek olduğu günleri basit bir idrar testiyle evde yapıyosun ve ona göre hareket ediyosun hazirana kadar bekliycem baktım olmuyo artık yeter ya napayım ben elimden geleni yapıyorum ozamanda doktorlar elinden geleni yapar

gamzeilhan cım lütfen üzülme bak ne güzel doktorun problem yok demiş nekdar çok sıkıntılı insan var kesinlikle çocuk sahibi olamayacak insanlar var ama hayata bir defa geliyoruz ve mutlu olmalıyız daha öncede yazdığım gibi benimde çok sıkıntılarım var ,6 yıldır evliyim çocuğum olmasını çok istiyorum bunun için tedaviler görüyorum ama her işte bir hayır olduğuna inanıyorum lütfen sabırlı ol
Kullanıcı avatarı
#107992 gamze ve sizkaya allah sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin size evet artık tıp çok ilerledi herşeyin çaresi var canınızı hiç sıkmayın stress bile hormonları etkiliyo yapmayın kendiliğinden gelişecektir hayırlısı geç olmasıdır belkide hiç canınızı sıkmayın :wink: gamze sana beceriksiz diyenlere de inanamıyorum :evil: yani allah sağlıklı evlat nasip etsin die dua edeceklerine gerikafalılığa bak kusura bakma çok kızdım :evil: kimseye hesap vermek zorunda diilsin bu hayatta eşin ve kendin için yaşıyosun sonra da evlatların inş. hiiiiiiiiiiç üzülmee biz yanındayız hep :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#107993 yaa sıkıntı yapmayın kendinize herseyin bir zamanı vardır.. Hem hersey normaL diyorsun o zaman sorun ediLcek bir durumda goremiyorum .. üstelik BoyLe sıkıntı yaptıkca zamanı uzatirsinnn :) hayırLı haberLeri en kısa zamanda alıcagımıza inaniyorum :) forumumuzun bebişLeriii olcak :) Duygucumun dedigi gibiiii Allah herseyin hayırLısını nasip etsin onemLi oLan o :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kamelya79 - KoKoŞ
tutti yazdı:Evet konu çocuklar olunca bir double anne olarak bizimkilerden bahsedeyim :)

23 aylık ikizlerim var Oğlum Boran ve kızım Ilgın
Emin olun dünya onlarla güzel :)

Allah isteyenlere de minicik bebisler versin...

aminn ..Allah senin kuzucuklarınıda saglık sıhhat versin inş.