Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#907263 Bvlgari Jasmin Noir haricindeki tüm Bvlgari parfümleri bana çok ağır ve keskin geldi ama bu hafifse beğenebilirim, denemek lazım.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
ElaSel yazdı:Bvlgari Jasmin Noir haricindeki tüm Bvlgari parfümleri bana çok ağır ve keskin geldi ama bu hafifse beğenebilirim, denemek lazım.. :yeah:

dene canım beğenirsin ama çok hafif bir koku değil.fakat inanılmaz kalıcı ve çok kaliteli bir koku kendini belli eden ve herkesin sorduğu bir koku.ben bvlgari parfümleri içinde en çok bu kokuyu beğeniyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bethy - Güzelliğine Düşkün
svly25 yazdı:
ElaSel yazdı:Bvlgari Jasmin Noir haricindeki tüm Bvlgari parfümleri bana çok ağır ve keskin geldi ama bu hafifse beğenebilirim, denemek lazım.. :yeah:

dene canım beğenirsin ama çok hafif bir koku değil.fakat inanılmaz kalıcı ve çok kaliteli bir koku kendini belli eden ve herkesin sorduğu bir koku.ben bvlgari parfümleri içinde en çok bu kokuyu beğeniyorum. :blushing:

ben de çok uzun süre bvlgari pour femme kullanmıştım üniversitedeyken.. Çok çok değişik farklı ve güzel bi koku... Kadın kadın kokuyo insan... Ama sıkıldım zamanla.. Herkese tavsiye ederim yine de...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
hotcouture yazdı:fısfısfıs; Lancome Bocage benim de bir ara çok severek kullandığım bir deodoranttı, çok hoş, sabunumsu, fresh bir kokusu var. Bak şimdi aklıma getirdin, bir ara tekrar alıp kullanayım ben de çok severdim :yeah:

Bu arada CK Escape hala satılıyor mu :dontknow:
Üretimden kalktı diye okumuştum sanki bir yerlerde, hatta çok üzülmüştüm, aklımdaydı alacaktım çünkü..

Hotcouture,Selamlar :bye: bocage cok guzel,bende hemen kullanmaya basladim.escape de bildigim kadariyla uretiliyor,benim ki gerci gecen yazdan acilmamis bir yedegim di,yani son zamanlarda almadim.eger bulundugun yerde yoksa cheapsmells e bakabilirsin,orada gormustum.bende yazin kullamayi tercih ediyorum.yine yaz icin bulgari omnia green jade de cok severek kullandigim bir parfum,hem sabun hemde fresh,aklinda olsun... :bye: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#907517 escape süper kokudur :love10: .bende malesef artık üretilmiyor diye biliyorum :( .ama hem çok kalıcı hem ferah ve etkili bir parfüm bence.eternity den sonra calvin in en sevdiğim kokusu :bye: .
Kullanıcı avatarı
#907522 ben bu aralar bahar kokusu olarak guerlian idylee takmış durumdayım.koku bana çok hoş geliyor fresh bier yasemin kokusu diye sıktılar bana ve bende çok beğendim.ofiste gayet rahat kullanılacak bir koku çünkü çok kadınsı bir kokusu yok, rhatsız edici ağırlıkta ve yoğunlukta da değil. :blushing: sade şık ve fresh bir çiçek kokusu gibi geldi bana. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#907615 Libracigim,simdi cheapsmells e baktim,madem artik uretilmiyor ordan siparis vereyim diye.fiyati da cok uygun geldi 58$.:))nedense bir parfum uretilmedigi zaman bana daha cekici gelir. cs e siparis vermedim henuz kararsiz kaldim,hergun de Yeni Yeni kokular cikiyor daha birini kullanmaya baslamadan bir Tane daha almak hem acgozluluk gibime geldi.hemde Ben bazen kendi kendime soz verip evdekiler bitmeden yeni almicam diye kendi kendimi zora sokarim.Allahtan kardesim her gelisinde bir iki parfum alirda kendi yeminimi kendim bozmamis olurum:)) :bye:
Kullanıcı avatarı
svly25 yazdı:ben bu aralar bahar kokusu olarak guerlian idylee takmış durumdayım.koku bana çok hoş geliyor fresh bier yasemin kokusu diye sıktılar bana ve bende çok beğendim.ofiste gayet rahat kullanılacak bir koku çünkü çok kadınsı bir kokusu yok, rhatsız edici ağırlıkta ve yoğunlukta da değil. :blushing: sade şık ve fresh bir çiçek kokusu gibi geldi bana. :blushing:

Ben de idylee I cok begendim,gecen yaz freeshopta denemistim.AMA bende pek guzel olmadi,bir arkadasim cok severek kullaniyor.onda da sadece cok yakinindaysan kokusunu alabiliyorsun,eger etrafa yayilan parfum seviyorsan aklinda olsun.ofis icin parfum konusunda bende senin gibi dusunuyorum,cok kadinsi yada seksi mi desem iste oyle kuvvetli ve keskin kokular gunluk kullanim icin pek uygun gelmiyor. :love10: :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tiffany - Güzelliğine Düşkün
#907953 19-20 yaş ve beyaz tene uygun parfüm önerileriniz nelerdir kızlar? dkny be delicious ve light blue hariç. 2 si de bana yakışmıyor. çiçek veya hafif pudra kokusu istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#908066 Kızlar Dior'un yaz sezonu için çıkardığı Sweet Sun diye bir parfümü vardı, yanlış hatırlamıyorsam çok hafif çiçek kokusuydu, bu yaz aynı koku çıkar mı sizce?
Kullanıcı avatarı
#918092 !!!!!!Hadi bakalım kızlar bu güne kadar ilkbahar ve yaz aylarında kullanıp da memnun kaldığınız parfümlerinizi sıralayın....... :blushing:
Yeni fikirlere açığız bu yaz nasıl kokucağız bakalım????? :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
tiffany yazdı:19-20 yaş ve beyaz tene uygun parfüm önerileriniz nelerdir kızlar? dkny be delicious ve light blue hariç. 2 si de bana yakışmıyor. çiçek veya hafif pudra kokusu istiyorum.

chip and chic
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysnr - BaKımLı
#918255 oriflame ' ın mayıs haziran katalogunda eclat weekend diye bi parfüm war yaz için ideal hoş bi koku gibi görünüyor alıcaklarım arasında ;) :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cingulum - BaKımLı
svly25 yazdı:!!!!!!Hadi bakalım kızlar bu güne kadar ilkbahar ve yaz aylarında kullanıp da memnun kaldığınız parfümlerinizi sıralayın....... :blushing:
Yeni fikirlere açığız bu yaz nasıl kokucağız bakalım????? :blushing:

hugo boss orange :love10: bu parfümü denemelisin banada bu sitede önermişlerdi, turunçgili değil çok sevimli bir kokusu var
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Dilosh87 - KoKoŞ
#924537 Kızlar 24 yaşımdayım ve beyaz tenliyim.. Bu yaz değişik kokular denemek istiyorum; çiçeksi-odunsu kokular tercihim ;)

Şu an kullandıklarım; Kenzo Amour, Dior Addict, Bvlgari Omnia Ametist ve Crystalline.. Ama ne yazıkki öyle bir huyum var ki; bütün parfümlerin dibini görene kadar gidipte parfüm almam, arayışa geçmem :pisik: Şimdi elimde sadece Omnia Ametist var ve o da 2 haftalık falan kaldı.. :(

Önerilerinize açığım kızlar size güveniyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#927273 Dilosh87 ; Rush 2 yi dene istersen...Hem çiçek hem odunsu gelir bana kokusu...En severek kullandığım parfümlerimden biridir benim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#932322 dilosh yalnız esmersen ben rush ı öneririm çünkü esmerlere giden bir koku bence. bu arada clinique happy i de deneyebilirsin bana hep yazı anımsatır.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#945277 kızlar bugün a scent by issey miyake'i denedim. yaz ayları için günlük kullanımda uygun bir koku olduğunu düşünüyorum. açık tenliler için daha uygun olacaktır. çiçeksi odunsu ve en önemlisi çok kalıcı. temiz temiz kokan bir parfüm. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: edusa - Güzelliğine Düşkün
#981705 nereye yazsam bilemedim,en uygun burası olur heralde diye buraya yazıyorum...yazın kullanabileceğim parfüm değilde böyle body mist// sıvı deodorant tarzı temiz fresh kokan bi ürün tavsiye edebilirmisiniz? hafta sonu bodyshop'a baktım beğenemedim..böyle sürekli sıkabileyim istiyorum:) :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ipeekk - Güzelliğine Düşkün
#981720 Ay edusa ben de aynı soruyu sormak için girdim :) Kızlar var mı bildiğiniz body mistler? Victoriassecret var ama eczanede tester yok her kokusuna bakamıorm, sadece amber romance'in kokusunu biliorm. Body Shoptakiler de küçük yaa, hemen bitio. Var mı başka acaba? :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EuphoRiA - BaKımLı
#981734 a scent i ben de denedim dün selinimu ve kesinlikle çok beğendim. eve döndüğümde annem yasemin kokuyorsun diyordu bana :) almayı düşünüyorum doğrusu boynerin kampanyası varmış 100lüğü 160 tl gibi bi fiyat. benden söylemesi kızlar :)
Kullanıcı avatarı
#981911 Yaa Issey Miyake'nin o kokusu çok güzel, ben bi ara onu kullanıodum. Ayy tekrar mı alsam bak şimdi yaaa :confused:
Kullanıcı avatarı
#981948 ipekk :huggs: ya parfümler de çok güzel ama sanki bodymistler daha bi alkollü gibi ya dezenfekte ediyomuş gibi gelio, böyle boca edebileceğimiz bişeyler bulsak keşke :laugh: bulursan bana haber ver tamam?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#982157 Dorothy :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#982245 Edusacım ay şimdi gördüm kusura bakma, haklısın ben de body mist kullanma taraftarıyım yazın, en azından gündüzleri. Serinliorm sanki bööle sıcak oldukça sıkıorm. Ben victorias secret aldım canım. Ankara'da bi eczanede buldum. İstersen netten bi bak, online satışlar var. Başka da bişi bulamadım yaaaa :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
ipeekk yazdı:Ay edusa ben de aynı soruyu sormak için girdim :) Kızlar var mı bildiğiniz body mistler? Victoriassecret var ama eczanede tester yok her kokusuna bakamıorm, sadece amber romance'in kokusunu biliorm. Body Shoptakiler de küçük yaa, hemen bitio. Var mı başka acaba? :confused:

Canım ben sana gözün kapalı alabileceğin vs body mistleri söyleyeyim
secret charm
pure seduction
good day sun shine
endless love
love spell
herkes bu kokulara bayılır daha beğenmeyen görmedim.
Bu arada sen Vs leri nerdeki eczaneden alıyosun çok merak ettim ve kaça ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: LULO - Güzelliğine Düşkün
#982309 bodymist eyüpsabri tuncerlerde de var :) :) fiyatları uygun olduğundan böyle bol bol kullanılabiliyor ben vişne ve elma kokusu almıştım geçen yıllarda güzeldi, vs.nin kırmızı olan pure seductıonu da süper bence.
Kullanıcı avatarı
#982471 tunasina, lulo önerileriniz için çoook teşekkürler,, tunasina, sanırım yazdıklarını hepsi victorias secret'ın bodymistleri? ben izmirdeyim deneme şansım yok ama internetten alırım artık şansıma:) :drink:
Kullanıcı avatarı
pirensesnur yazdı:YSL CİNEMA diyorum... birde cashmir.... başka parfüm tanımam.... enfes bir koku.. kadınsı ve çekici.... vazgeçilmezlerimmmmmmmm

tatlım lütfen yazın bu parfümleri kullanma.bak sıcaklar yeterince bunaltıcı olmaya başladı zaten o kokuları da sıkıp bu bunaltıcı havayı daha bunaltmaya gerek yok.güzel çiçeksi ferah cıvıl cıvıl kokular yaza daha uygun olur parfüm yelpazeni genişletmeni öneririm. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Aegrine - KoKoŞ
ipeekk yazdı:Ay edusa ben de aynı soruyu sormak için girdim :) Kızlar var mı bildiğiniz body mistler? Victoriassecret var ama eczanede tester yok her kokusuna bakamıorm, sadece amber romance'in kokusunu biliorm. Body Shoptakiler de küçük yaa, hemen bitio. Var mı başka acaba? :confused:

canım ben vicroricassecretlardan 3 tanesini aldım;

mor olan var love spell :) hiç düşünmeden alın derim muhteşem böyle bonibon gibi üzümlü gibi çok hoş.. eşim çok beğeniyor.

Sheer love nargile kokusu :) sanırım son bahar için daha iyi olur.

Bir de mavi var papatyalı fln o da ferah..

ama love spelli tek geçiyorum muhteşem kim duysa ne güzel bir koku bu yaa diyor işte pek sıkmamaya çalışıyorum söyleme tonları biraz acayip pek etkilenmiş görünüyorlar :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#983638 elizabeth arden sunflowers :love10: :love10: :love10:
çok seviyorum bu kokuyu,taaa 90larda çıkan bir kokuymuş ama ben3 sene önce keşfettim.
türkiyede satılmıyor artık sanırım,bir tek free shoplarda bulabiliyorum :(