Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: simaysimay - Güzelliğine Düşkün
#760719 Bioderma sensibio H2O 500 ml ürünü 2 gün önce cerrahoğlu eczanesinden sipariş verdim.Ertesi gün kocaman bir paket elimdeydi.Merakla içini açtım ce 1 alana 1 bedava şeklinde göndermişler ve içine plaj çantası da koymuşlar.ilk alışverişimdi ve çok mutlu oldum.Bioderma sensibio H2O daha önce de denemiş ve çok beğenmiştim.benim cildim hassas olmadığı halde Dior black out maskara kullandığım için güzel bir makyaj çıkarıcı lazımdı ve makyajımı temizlemek için bu ürünü aldım kat sürülmüş rimeli rahatça temizledi.

Hassas ciltli arkadaşlarımda zaten Bioderma sensibio H2O kullanıyordu.
almayı düşünenler için şiddetle tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
#760869 canım çanta bildiğin plaj çantası ama daha küçük fakat her aynı standart olmayabilir sonuçta hediye
2. ürün hediyesi olması yeterli zaten.İhtiyacın varsa alabilirsin.Fiyat çok uyguna geliyor.Kıytırık göz temizleyicilerinden bile daha ucuz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotchocolate - Güzelliğine Düşkün
#761032 kızlar ben de avene nümunesi veren bi eczane bulabilirsem avene nemlendirici ve güneş kremi almayı düşünüyorum.ama denemeden almak istemiyorum o yüzden test etmem lazım(çok alerjik bi cildim var)
bi de düşününce,nasıl olsa yaz yaklaştı, nemlendirici değil de güneş kremini alsam nemlendirici niyetine kullansam nasıl olur? kullanan arkadaşlar, tavsiye eder misiniz? nemlendirme özelliği iyiyse bir taşla iki kuş olur :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuucemm - KoKoŞ
#761095 ben avene in cleanence serisinin 40spfli gunes kremini kullaniorm ck memnunm canim, hafif ve guzel nemlendrio yuzu de ole beyaz yapmio cok guzel bii makyaj bazi, avene in alerji yapcaini sanmiorm ama cok hassassa yuzun bi denet sen almadan
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotchocolate - Güzelliğine Düşkün
#761131 cevabın için teşekkürler tuçecim :kissmuch: beni yazın 50+ güneş kremi anca paklıyo :) seninkinin ambalajı turuncu mu yoksa beyaz mı? turuncuların beyazdan farkı ne acaba? kataloğundan anladığım kadarıyla hassas ciltler için olanlar turuncu; düşük toleranslılar içinse beyaz uygun :dontknow: ama dediğin gibi emilimi fln güzelse,tabaka tabaka durmuyosa ve üzerine pudra fln sürülebiliyosa hemen alırım walla :banana:
Kullanıcı avatarı
#761232 farkini bilmiorm canm ama turuncu olanlar bnmki, sanrim bunun 50side var kesnlkle tabaka tabaka durmuo ya surduum gbi emilior krem cok sevdm ben murad30 spf var bi de bnde onun yari fiyati kadar ama ayni derecede memnunm yani

hotchocolate yazdı:cevabın için teşekkürler tuçecim :kissmuch: beni yazın 50+ güneş kremi anca paklıyo :) seninkinin ambalajı turuncu mu yoksa beyaz mı? turuncuların beyazdan farkı ne acaba? kataloğundan anladığım kadarıyla hassas ciltler için olanlar turuncu; düşük toleranslılar içinse beyaz uygun :dontknow: ama dediğin gibi emilimi fln güzelse,tabaka tabaka durmuyosa ve üzerine pudra fln sürülebiliyosa hemen alırım walla :banana:
En son tuucemm tarafından Cum Mar 26, 2010 7:24 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#764360 :) Siparişlerim geldi kızlar.. dün öğleden sonra parayı gönderdim, sabah 9 da da kargo kapımdaydı..gayet güzel ve sorunsuz oldu. İlgilenen bayan da oldukça kibar ve sıcakkanlı biriydi. :yeah:

Resimleri koyarım gün içinde.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkpoint - Güzelliğine Düşkün
#764428 ElaSel umarım memnun kalırsın canım sensibio H2O dan.

Ben çok memnunum , temizleme için kullandığım bebek sabununu değiştirdim. Dalin aldım sebamedden daha iyi. Şu an bütün sivilce ve kızarıklarım geçti. İnşallah lekeleri de tez zamanda gider :pray:
Kullanıcı avatarı
#764625 ben de h20 sensibio siparis vermistim dun, bugun oglen elimde oldu hakkaten bu kdr cabuk beklemiordum ayy cok karli bi alsvers oldu bu yaa :banana: kocaman kocamanlar zaten birini anneme vercm heralde
bu arada sen de gule gule kullan elaselcimm =)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: orchide - BaKımLı
#765471 bende aldım sensibolardan :banana:
çok ekonomik oldu yaa onun 3te biri kadar olan market ürünleri bile 15 liradan satılıyor.inşallah memnun kalırım ama yorumlara bakılırsa çok güzel bi ürün ;)
simaycımm çok teşekkürler haber ettiğin için :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#766747 teşekkür ederim orkide :) ben 2 kere sipariş verdim.Sanırım uzunca bir süre bana yetecek.Birde ürünlerin arkasında puanlar var.10 puan biriktirdiğinizde bir hediye ürün yollayacaklarmış.8 puanım vardı 2 de arkadaşımdan aldım.Yarın kargoyla göndericem onlarda beni arayıp ürünü belirleyecekler.Telefon edip sordum çok samimi içten davrandılar.

H2O sensibo alan herkesin zaten 4 puanı var.aklınızda bulunsun:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#824725 şu araki sıcaklar beni mahvetti..her yerimde kaşıntı,kabarma,alerjiyle doldu..en rahatsız edenide yüzümdekiler..pütürcük pütürcük oldu yüzüm..uzaktan bakınca belli olmuyor ama yakından belli kabarıklar..
ne yapsam geçer acaba..kalacak diye korkuyorum..kendi haline bıraksam geçer mi??
Kullanıcı avatarı
#827442 Maden suyu arındırır belki, birkaç gece dene fakat çok da üstüne düşme bunların..kendi haline bırak yani bence de..sıcak havalarda cilt fazla ilgiyi sevmiyor, asabileşmeye başlıyor :laugh: kendimden biliyorum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#827496 evet tatlım dediğin gibi yaptım..kendi haline bıraktım yani..azaldı baya baya..bizim ciltlerimiz kardeş ozaman..benimkide çok asab bu aralar :laugh:
Gönderen: Lydeamelie - BaKımLı
#980088 cildim inanılmaz derece hassas yahu saçıma elidorun saç maskesini yaptım yüzüm kızardı, ben anlamıyorum ya sinirlerim bozuldu, bu ara az biraz baharatı tatlıyı fazla yemeyim hemen kabarıyor çenem!!! güneş alerjisi de olabilirmiş çilekte,,, duş jellerim şampuanlarım filan oriflame, the body shop vs ama vücuduma sürdüğüm saçıma ürünlerden bile etkileniyorum tahriş oluyor yüzüm, saçımdan akan şampuan suyuyla banyodan sonra kıpkırmızı sonra sakinleşiyor, ben abartıyorum belki normal süreçtir, beyaz tenliyim bir tane sivilce çıksa kıpkırmızı duruyor,, imex sabun cildimi felaket kuruttu ona da ayrı sinirliyim, ne kullanayım ben bilemiyorum ya,,
şimdilik bütün ürünleri bırakıcam bir hafta, cildim bir rahatlasın diyorum sonra dalin şampuan, sabun, duş jeli, nemlendiricisini vs alıcam sonuçta bebekler için uygun olan ürünler bana da uygundur sanırım çenem tahriş oldu yahu yıkıyorum kuru duruyor beyaz ve kuru ne zaman nemlendirici sürüyorum kıpkırmızı bu nasıl hassaslıktır yaa sinirlerim bozuldu sanırım sabah akşam ykımak iyi gelmedi, rahat bırakıcam pis kalsın birazda!!!!cildiyeye gitmeyi planlıyorum ama dediği şey cildin hassas yapacak birşey yok delircem delircem delircem:(:( çok moralim bozuk :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#980093 canım, sabun içermeyen ürünlerle cildini temizlersen faydasını görürsün, özellikle şampuanda. çünkü yüzüne değse bile içinde sabun ya da silikon olmayacağı için cildine zarar vermez. bunun haricinde termal sular da cildi sakinleştirmek için bire bir.
benim cildim kışın kıpkırmızı sivilce döktü ve kupkuruydu. bir süre kaynamış içme suyuyla cildini yıka.
sonra normal rutinine geri dönersin. biodermanın ve la roche un hassas ciltler için olan serisi güzel. ben la roche kullanıyorum ve memnunum :yeah:
#980095 avene termal suyum var, bioderma forte nemlendiricim var, ama imexle yıkayıp kuruttum sanırım cildimi:( temizleyici bioderma ds aldım o ağır geldi kaşıntı yaptı neyle temizleyim bilemedim ya dalin bebek sabunuyla diycem ama sabun içermeyen şeyler lazım, saçıma vucuduma dalin olur değil mi? yüzüm içinse ne kullanacağım bilemiyorum yaaaaaa şöyle hep kullanacağım güzel bir temizleyici istiyorum :( birde herşeye kızarmak istemiyorum :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihanbykc - KoKoŞ
#980102 la roche toleriane temizleyiciye bakabilirsin belki. bir de roaccutane kullananlar olan için bir temizleyicisi var la roche un o da senin dediğin gibi cildi iyice kurumuş olanlar için.sabun vs içermiyor.saç için ben organicum kullanıyorum çok memnunum :yeah:
#980127 tskr ederim, bioderma bebekler için olanlara bakıcam çok moralim bozuluyor ya yağlı mı kuru mu ne anlamıyorum ben,,t bölgem yağlı gibi ama sivilce çıkmıyor çıkarsa bir iki tane kuru yerde çıkıyor,, ben dalinleniyim şu parfümlü sabun içeren ürünleri de kaldırayım artık ne yapayım gitti ganimetler :D :laugh: :laugh: :laugh:
Gönderen: Elara - Güzelliğine Düşkün
#982391 şimdiye kadar kullanıp tek memnun kaldıgım güneş koruyucu ürün ,avene very high protection spf 50 lotion mineral
güneş alerjisi olup cok hassas cilede sahip olanlar için cok ideal
Gönderen: nukusa - Güzelliğine Düşkün
#986615 Ben logona'nın pur serisini ve i+m markasının da freistil serisini tavsiye ederim. Çok güzel ürünler. Türkiye'deki fiyatları pahalı gelirse alman sitesi olan beauty center europe sitesinden alabilirsiniz.ben öyle yapıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1012732 dalinle yıka :D termal su ve gül suyu ile tonikle :D mis gibi cilt :D herşey yan etki yapıo napim :( nivea,innova,roc vs hep kötü geldi cildime :( yves rocher kullanacaktım ama onun hakkındada kötü yorumlar gelmiş :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cns87 - Güzelliğine Düşkün
#1014749 dün eczaneye skincode un yüz temizleyici jelini almaya gittim. kalmamış çok fazla talep varmış çünkü şaşırdım açıkcası fazla seveni kullananı yok diye düşünüyordum forumda da fazla sevilmiyor çünkü . onun yerine la roche toleriane aldım umarım memnun kalırım . cildim çok hassas herşeye tepki verir kızarır geçen yıl çok kötüydü zar zor iyileştirdim biraz :blushing: umarım toleriane iyi gelir
Kullanıcı avatarı
#1014771 jelini kullanmamıştım güneş koruyucusunu ve nemlendiricisini kullanıyorum bir yıldır . cildime çok iyi gelince forumda aratmıştım ve genelde sevilmiyor diye okumuştum
Kullanıcı avatarı
#1015031 aaa benim merak ettiğim nemlendiriciyi kullanıyormuşsun :) ben de karma hassasım ve bunu incelemeyi istiyordum..biraz daha yorum yapar mısın ürünle ilgili..kıvamı olsun etkinliği olsun :banana:
Kullanıcı avatarı
#1015257 benim için mucize bu ürün. içindeki CM-Glucan cildime çok iyi geliyor. ekstra parlamaya sebep olmuyor ama cildimin nem ihtiyacını da karşılıyor . geçen yıl cildim aşırı kızarıyordu bu ürün ve avene in termal suyuyla hale yola koydum biraz. kıvamı ve yoğunluğu orta diyebilirim kalın bir nemlendirici değil , su gibi akışkan da değil . umarım yardımcı olabilmişimdir :)
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1016184 karbeyaz hangı markayı kullanıyosun ve cılt tıpın nedır??çok hassas cıltlere peelıng önerılmıyo arkadaşlar bu arada senede sadece bıkaçkere..egzamaya dönüşebılıyomuş uzun vadede..her cılt kaldıramayabılıyo yanı..bızım gıbı cıltlerın yapabılecegı tek dogal peelıng spor..terle zaten hıçbı ölü hücre kalmıcaktır cıltte..annem çok terler ve hayatında ılk defa h2oyla temızlıyım ben dedım cıldını kımbılır ne kadar kır çıkcak sonuçta onca sene..sonuç evet şaşırdık kaldık ama kır çıkmasına degıl çıkmamasına..ben dedıgım sebebe baglıyorum bunu
Kullanıcı avatarı
#1016230 liffe karma ve hassas cilt tipim :) peeling olarak niveanın etkisiz tanecikleri olan bi peelingi var onu kullanıyorum şu ara berbat bi ürün..bende arayıştayım cnm :) yves rocher den kullanıcam sanırım
Kullanıcı avatarı
#1016238 yağlı karma.olay jel nemlendirici yağsız :) yveste bir sürü peeling var mutlaka biri uyar gidip bakıcam.ya bikaç markada gördüm 60 tl ye filan vardı o da çok pahalı ya.. zaten haftada 1-2 yapılan bişey peeling