Kullanıcı avatarı
Gönderen: merveser - Güzelliğine Düşkün
#430201 Bende bayılıyorum, :love10: hatta bugun alma serefıne naıl oldum,çok farklı diğer parfümlerden, biraz pahalı ama değer
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merveser - Güzelliğine Düşkün
#607170 Bu sefer deodorantından mumuna losyonuna kadar aldım,mumu o kadar guzel kokuyor ki kıyamıyorum ve çok şık,mutlu ediyor beni:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ramora - SüsLü
#608324 ya ben de çook merak ettim, Chloé Signature yazıyor Sevilde bahsettiğiniz bu mudur
böyle kurdela var şişesinde
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pebblesss - BaKımLı
#610388 eveeet denedım bugun .. ya vallahı bayılddımm dıyemıcem :confused: agır bır koku degıl fazla, ama ınanılmaz yogun ve baska bır parfumu andırmıyor kesınlıkle , hala kokuyor tenımde ama suan temiz bır koku seklını almıs durumda :) fresh degıl kesınlıkle bıraz bayıcı ve cıceksı. :yeah: ama gecerken kokan türden baskın bır parfum degıl , asırı cezbetmedı benı bugun bır notası eksık geldı :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arina - Güzelliğine Düşkün
#656774 Annem almış kendine tüm setini; ama beğenemedim açıkcası.Çok hafif geldi bana. Sanırım ben biraz ağır kokulu parfümler seviyorum :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#721292 ben bu hafta douglasda denedim o parfümü...aslında denedim sayılmaz , sıkmadım sadece parfüm kapağını kokladım çünkü oraya başka parfümleri denemek için gitmiştim şişesi dikkatimi çekti bi bakiiim dedim.hoşuma gitti güzel bir kokuya benziyor.
birdahaki sefere gidip denicem sanırım tam benlik bi koku çünkü gül kokuyordu hoşuma gitti.
Gönderen: periperiperi - Güzelliğine Düşkün
#801807 Sevilde bir chloe denedim ama hangisiydi bilmiyorum.Edp ymiş gibi geliyor internette şişesine bakınca ama edp de gül kokusu baskınmış.sürdükten 3 saat sonrasında hala koku alabiliyordum az da olsa ama işin kötü tarafı kokuya aşık oldum :) ben belirgin bir gül kokusu da almadım.tabi tenden tene değişir.çilekten almak istiyorum edt de indirim var.eğer edt ise indirimden almak istiyorum.ama ya edp ise oooof of!!derdim çok büyük çok :laugh: yardım lütfeeen!!!
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cinars - Güzelliğine Düşkün
#803032 yıllardır bir çok parfüm denemiş ve aradığını asla bulamayan biri olarak diyorum ki Chloe çok farklı ve çok güzel bir koku. Ben tatlı ve hafif baharatlı kokuları severim ama Chloe Edp hem yqaz hem de kış için ideal harika bir kou. Bir şişe bitirdim. Bir şide çilekten aldım bir şişe de Amerika'ya giden bir arkadaşıma ısmarladım. :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#803753 Gül kokusundan ve de sürekli aynı parfümü kullanmaktan nefret eden biri olarak Chloe'den nasıl hala bıkmadım bilemiyorum :)..kalite kokuyor resmen :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#840011 Chloe'nin yeni kokusu "Love"ı deneyen var mı aranızda? Pudramsı ve kremsi bir koku deniyor.Eğer öyleyse ben kesin bayılırım Deneyenlerin yorumlarını bekliyorum...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#843675 ben chloe love a ilk denediğimde bayılmıştım.geçenlerde tekrar denedim yine beğendim ama klasik chloe yi tercih ederim.birde chloe intense hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar.bana klasik chloe den daha farklı geliyor kokusu ama mağazadaki görevli kokunun aynı olduğunu,sadece çok daha yoğun olduğu için bana öyle geldiğini söyledi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#843755 canım cevabın için teşekkür ederim.bendede chloe nin edp ü var ve çok seviyorum.mağazadaki görevli bana farklı gibi gelsede chloe intense in içerik olarak chloe ile aynı olduğunu ama kat kat daha kalıcı olduğunu söyleyince bende acaba bir dahaki sefere ondanmı alsam dedim :dontknow: .
Kullanıcı avatarı
#844235 chloe love bana ağır gelmedi.ilk başta çiçeksi sonradan tamamen yoğun pudra ,krem kokusuna dönüşen bir koku.ben beğendim.yinede klasik chloe nin o kendine özgü çarpıcı havası onda yok :bye: .
bugün tekrar chloe intense i denedim.mağaza görevlisi ne derse desin bence kesinlikle klasik chloe den farklı .daha baharatlı,daha biberli kokuyor :confused: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynap - Güzelliğine Düşkün
#845862 kızlar ben de chloe love'ı denedim..başta çok çiçeksiydi, sooradan tamamen pudraya dönüştü benim tenimde..hatta o kadar tanıdık bi koku oldu ki sooradan, avon soft musk'ı bilenler bana katılabilir..ona benzedi sanki..o da pudralı bi kokudur zaten..bence chloe klasik çok daha güzel bir parfüm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#866976 chloe markasının kendi adını taşıdığı parfümünü çok beğeniyorum favorim oldu :yeah: buaralar birde chloe intense taktım güzel bir kokuya benziyor...geçen sefer douglasda sadece parfüm kapağını koklamıştım ilgimi çekti güzeldi, keşke biraz bileğime sıksaydım şimdi aklıma takıldı :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#889455 chloe klasik olanını bugün denedim ama pek beğenmedim kızlar.çok aman aman farklı bir kokuymuş gibi gelmedi bana.pek kalıcı da değil üstelik. :blushing:
chole love'ın testere yoktu yoksa onu da deneyecektim içim de kaldı.bir daha ki sefere de onun testerini bulursam deneyeceğim. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#907526 arkadaşlar dün parfümeride öylesine deo lara bakıyordum.viva cappio diva diye bir deo gördüm.kokusuna bir baktımki chloe nin aynısı.ben çok benzettim doğrusu.parfümüde vardı ve 22 lira gibi birşeydi .chloe m bitince bunu deneyebilirim :yeah: .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
libra yazdı:arkadaşlar dün parfümeride öylesine deo lara bakıyordum.viva cappio diva diye bir deo gördüm.kokusuna bir baktımki chloe nin aynısı.ben çok benzettim doğrusu.parfümüde vardı ve 22 lira gibi birşeydi .chloe m bitince bunu deneyebilirim :yeah: .

ben bu kokuyu hiç koklamamıştım canım merak ettim şimdi nasıl benziyor mu falan diye bende karşılaşırsam bir bakayım bakalım bende benzetebilecek miyim??? :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#977707 Sevilden alınmasına ragmen CHLOE EDP 'de kalıcılık sorunu yaşıyorum kızlar? aynı sorunu yaşayan var mı? :confused: :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
#978062 chloe edp bendede var.geçen sene sevilden almıştım.kokusunu çok seviyorum :love10: .ama bende sıktıktan bir süre sonra kokusunu doğru dürüst alamıyorum.yinede çevremdeki arkadaşlarım parfüm kokumu aldıklarını söylüyorlar.sırf bu yüzden daha kalıcı dedikleri için chloe intense e bakmıştım ama onuda sevemedim :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#982404 İntense çok kötü bir koku ,klasik Chloê ile alakasız bir parfüm bana göre, yinede gözdem klasik chloe buram buram kokmasada çok seviyorum.. ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#987870 Canım parfümüm benim :love10: :love10: :love10: bayılıyorum bunun temiz pudralı kokusuna, şişesi bile çok zarif sade...güle güle kullan tatlım sen de :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zerafet - Güzelliğine Düşkün
#1004904 chloé intense EDP sıktım bugün 10 saat oldu hala geçmedi kokusu :love10: :love10:
Gönderen: loretta - Güzelliğine Düşkün
#1011538 chloe parfümlerini çok merak ediyodum sonunda deneme fırsatım oldu. intense ve edp'yi denedim. ikisi de beklediğimden soğuk parfümler. çok sabunsular benim için. intense daha karakterli gibi geldi bana.
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#1012532 Chloe, Love'a bayıldım ben :love10: Almayı düşndüğüm parfümler arasında ilk sıraya yerleşti. Kullananlar kalıcılığı hakkında bilgi verebilirler mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
mihrihatun yazdı:Chloe, Love'a bayıldım ben :love10: Almayı düşndüğüm parfümler arasında ilk sıraya yerleşti. Kullananlar kalıcılığı hakkında bilgi verebilirler mi?

bence gayet kalıcı canım ama kullanan insana gelmiyor. bir de öyle yanından geçtin mi birinin buram burram kokmuyor yakın mesafede kokuyor yani. benim başucu parfümüm oldu desem yeridir :bye:
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#1015475 Bugün Cevahir Debenhams'tan "Chloe Love Intense" aldım... Ama acaba Love ya da klasik mi alsaydım? Değiştirsem mi kızlar ne dersiniz? :dontknow: Aslında Love almaya gitmiştim ama Love Intense o anda daha kalıcı gibi geldi bana, onu aldım, ama eve gelince de kararsız kaldım :bye: