Kullanıcı avatarı
Gönderen: baloncukk - KoKoŞ
#928537 bnm hep koyu ve belirgin renklerim oldugunu fark ettim. söyle dudak rengi bide et rengi gibi oluyo ya teninle aynı ton nude deniyo sanırım oyle acık dogal tonlar istiyorum cnm önerilerine kesinlikle acıgım. bide ne kadar acep

ps: şegtali rujumda hiç yookkkkk :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#928539 bn iki tanesi iki al bir öde kampanyasından 17ye almıştım. et rengi bej tonlarından nude bir ruj istersen 320 noyu öneririm, hafif pembe daha çok ışıltı veren rengi ise 370 bunu kesinlikle öneririm normalde ben kolay ruj bitiren birisi değilimdir ama bunu bitirdim ve bitirdiğimde çok üzülmüştüm :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#949419 ben de dayanamayıp o çok met edilen catherine arley pudradan alıcam ya ne meşhur olmuş forumlarda öyle hiç kaale bile alm :) ıyodum kendilerini bi de aklıma bu markayı diyince benim şey geliyo ben küçükkeb abllarım teyzelerimin makyaj çantasında hep görürdüm ben bu pudrayı nostalji oldum yani bulursam alıcam ya karar verdim
Gönderen: Asdasfd - BaKımLı
#959621 aynen bende kadıköyde o pudrayı satan bi yer arıyorum. bikaç ay önce kullanmıştım arkadaşımınkini, herhangi bi irritasyona sebep olmadı ve yapısı çok güzeldi, simli değil ama doğal bi ışıltısı vardı :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
Attractivee yazdı:ben de dayanamayıp o çok met edilen catherine arley pudradan alıcam ya ne meşhur olmuş forumlarda öyle hiç kaale bile alm :) ıyodum kendilerini bi de aklıma bu markayı diyince benim şey geliyo ben küçükkeb abllarım teyzelerimin makyaj çantasında hep görürdüm ben bu pudrayı nostalji oldum yani bulursam alıcam ya karar verdim

bunları yazdıktan bi kaç gün sonra sürekli gittiğim kozmetikcide şans eseri gördüm pudrayı ve aldım o kadar mutlu oldum ki ve eve geldim hemen denedim bayıldım ya yapısına,kokusuna aşık oldum pudraya 5 liraya bu performans şaşırttı beni ey Allahım yıllarca boşuna o kadar paralar vermişim ünlü markalara artık türk malları favorim şaşmam gayrııııı ve bi de bu pudranın kokusu müthiş çok nostaljikk ya anlatamıyorum duygularımı böyle küçükken ben annemin makyaj malzemelerini gizli gizli karıştırıp sürerdim hepsi işte bu pudra o pudra o koku çocukluğumun maceraları anne korkusuyla iki arada bi derede yaptığım kaçamak yarmazlıkları anımsattı bana her sürüşümde aklıma geliyo bayıldım canım pudra iki üç tane daha alıp stok yapıcam karar verdiim :love10: :love10: :love10: on üzerinden 9,5 veriyorum pudraya herkesede tavsiye ediyorummmm :bye: :love10: :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#960733 c.arley pudarayı her gün kullanmayın kızlar bende çok seviyorum yapısını kapatıcılığını ama her gün kullanılırsa sivilce yapıyor evet tecrübeyle sabittir :) her gün değilde başka pudra ile dönüşümlü kullanın o zaman probem olmadı bende :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baloncukk - KoKoŞ
#960739 bence bu başlıkta alix avien cıkarılıp ayrı bi başlık olmalı. çünkü gayet güzel ve bi çok yerde olan bi marka. farları ve dipliner ı var bnde cok memnunum. ama kaş kalemi kaşlarımı döküyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nephentys - BaKımLı
Marjolaine yazdı:kızlar kadıköy'de catherine arley satan bir yer biliyor musunuz?

ben bulamıyorum, meşhur pudrasından almak istiyorum, çok merak ediyorum :(

Boğanın ordaki Köfteci Ramiz'in sokağına girince, az ileride sağda Sıla parfümeri var, bi süre önce orda görmüştüm canım, umarım hala vardır..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: morningdew - Güzelliğine Düşkün
#982367 Bugün Catherine Arley Silky Touch purda aldım. Maltepe Mimoza Kozmetik'de Catherine Arley'in standı var. Benim için bulmak kolay oldu yalnız başka bir mağazadan tekrar almam gerekecek çünki mağaza görevlisi olan bayan, açık buğday ten rengine sahip olan bana ısrarla esmerlere yönelik renkleri önerdiği için, onun yönlendirmesiyle 7 numarayı aldım. Evee gelip tüm yüzümde denediğimde resmen koyu bir bronzer sürmüş gibi oldum, artık biraz yanıp esmerleşmeyi beklemem gerekecek ki bu rengi kullanabileyim.

Şöyle söyleyeyim C.A. Silky Touch No:7 ile Max Factor Creme Puff No:41 birbirine çok yakın renkler. İşin ilginci iki ürünü yanyana koyduğum zaman hemen hemen hiçbir renk farkı görmememe rağmen M.F. 41 tenimle kusursuzca bütünleşiyor ama C.A. 7 yüzümü bonuma göre epeyi koyu yapıyor. Neyse, başka bir kozmetik mağazasında tenime uygun daha açık renklerden bakıp alacağım. Bu mağaza personelini sevmedim ama pudraya ba-yıl-dım. Zaten ikide bir Pastel önerip durdu, sinir oldum. Kadıköy'e gideceğim, orada bakarım. .

C.A. pudranın yapısı bir harika. 4,90 TL fiyatlı bir ürünün bu kadar kusursuz ve cilde uyumlu bir kullanım sunması ben çok şaşırttı. Sivilce, iz, leke, ben gibi cilt özelliklerim yok. Karma ve hassas bir cilde sahibim... O kadar beğendim ki, renk koyuluğunu görmezden gelirsek, aynada yüzüme bakıp durdum, cilde mükemmel bir ipeksilik vermekte. Elimdeki ürün 02.2011'de üretilmiş ve 02.2014 olarak da son kullanma tarihi verilmiş. Yani gayet taze görünüyor ama ambalajının kapağının vida kısmı kırık :) Buna rağmen kapanmama problemi yok neyse ki :) Dış karton ambalaj üzerindeki kavanoz sembolünün içinde de 36M yazıyor, yani kapağı açıldıktan itibaren 3 sene boyunca bozulmadan sağlıklı bir kullanım vaadediyor.

Ben bu pudranın tenime uygun rengini, bir de pata kremini almayı düşünüyorum. Catherine Arley'in 21'li simli far paleti var bir de. O da çok iyi. Onu da beğeniyorum.

Dynamic serisinden de 1 ve 3 numaralı allıklarını almıştım, özellikle 1 numaranın aşığıyım. 3 de güzel.

Yine Dynamic seririsinden 4 ve 7 nolu Pearly Lipgloss ürünlerini de çok beğenerek kullanıyorum.

Kısacası Catherine Arley hesaplı ve kaliteli bir marka olarak benim için vazgeçilmez olmaya devam edecek sanırım.
Kullanıcı avatarı
#982416 c.arley gerçekten çok güzel ama her gün kullanınca kaşındırıyor benim yüzümü ve minik minik sivilce gibi şeyler çıkıyor :( aslında duruşu çok güzel bende renkli nemlendiricü üstünede c.arley pudra geçiyorum yüzüme bakmaya doyamıyorum ama cildi bozuyor maaelsef :(
Kullanıcı avatarı
#986959 alıx avien ın magıs maskarası harika bayıldımm :love10: :love10: veritanın 13 nolu pudrası da favorim bu aralar alıx avien nın kalıcı gloslarıda harika :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#986963 catherine arley bende sivilce yapıp yüzümü kızarmıştı iade edip alix avien almıştım yıllar önce. memnundum o dönem alix pudradan
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#987046 dun cesmeden catherine arley ikili allik aldim 5 tl ye. henuz eneme firsati bulmadim ama renkleri oldukca hosuma gitti :love10: yalnizca kutusunu cok dandik buldum her an acilicakmis gibime geliyor. yolunuz duserse cesmede ara sokaklarin birinde ufacik bi dukkanda catherine arleyin her urununu bulabilirsiniz. :) ismini ariyicam simdi.

bu arada alligin kapagi acildiktan sonra 60 ay kullanilabilecegi yaziyor. e biraz cok degil mi sanki? icinde abuk subuk koruyucular olmasin? :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
#987174 60 ay mı :laugh: içinde zaralı şeyler olduğu muhakkak ama bence her kozmetik ürünü zaten kimyasal dolu ister şu ister bu pek farketmiyor açıkçası ;)
Kullanıcı avatarı
#987219 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Junkhead - KoKoŞ
#987298 İzmir'de oturan kızlaaar, C.A pudra arayan varsa Bospa'da kozmetik satan tezgahlarda görüyorum ben satıyorlar :yeah: Oralardan bakabilirsiniz . :yeah: Allıklarından almıştım hatta en son .
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#989231 Carmina mineral gloslar mükemmel..
She allıkları çok tatlı.. bende glosları ve makyaj paletide var ama idare eder yani..
Classic rujlarını kullandım yüz ürünleri hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor ama bilmiyorum :dontknow:
Alix Avien pudrası,allığı,ruju,rimeli var bende..allıktan memnunum ama çokta kalıcı sayılmaz :( Pudra çok güzel ama cildim çok hassas..Rujları muhteşem..rimelde idare eder..
Elite hiç denemedim bilmiyorum :dontknow:
Catherine Arley pudrası kapatma yönünden muhteşem ama bi süre sonra sivilcelenme yapıyor..biz 6 arkadaş kullandık 6 mızın da cildini bozdu :( kullanmıyoruz kesinlikle...
Burada golden rose markası yok :D topik başlığında yani :D belki yardımcı olursunuz golden rose çok iyi bir marka değil ama mineral fondöten çıkarmış yeni çok övüyorlar bilgisi olan kullanan var mı :pray: :pray: :pray: :pray:
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#998306 hepiniz gule gule kullanin aldiklarinizi =) ben de en son bugun alix avien ruj aldim. oncelikle kabina baiyldim =) yapisi da cok guzel yumusacik :) ilk alix avien makyaj urunum, ben sevdim =)