Kadın erkek ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, aşk
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#982243 seni çok iyi anlıyorum adelina. Ama ilişkini ne kadar anlatmaya calıssanda burda yorum yapan kimse ilişkini senden sevgilinden iyi bilemez hani sevgilin örn konusmuyo ilgi göstermiyor vs bunların cevabı sende ve sevgilinde. sen kararının arkasında dur zaten bu kararı alana kadar cok sancılı dönemden geçmişsin. anlattıklarına dayanarak eminim,en azından ŞU ANLIK, en doğru karar çünkü insan kabullendikçe yapılanlara göz yumdukca kendinden taviz vermiş olur ve bu hareketlerinde ardı arkası kesilmez cevap atmamsı veya baska seylerle ilgilenmesi seni alakadar etmesin bu o kişinin sorunu onun kaybı sen kendinden sevginden elinden geleni yaptıgına emin misin gerisini zamana bırak ve inat olsun diye birseyler yapma içinden geleni yap daima ilerde keşke sunu yapsaydım dememk için
Kullanıcı avatarı
Gönderen: AdeLinA - SüsLü
#982264 Öyle yaptım canım en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum ve üzgün değilim.Belki bu sıralar hayatım yoğun boşluğa düştüğümde aklıma gelecek ama dönüş yok çünkü sadece bu yaptıkları değil benim ondan ayrılmamı sağlayan benim hayalimdeki sevgili modeli ile eşleştirdim onu ve uymadığına karar verdim
Kullanıcı avatarı
#982347 Beyfendi mesaj attı bugün kandilimi kutlamış ve yazdığım mesajlara bi ara topluca cevap vereceğini söylemiş
Bende kandilimi kutladığı için teşekkür ettiğimi ve kendisini cevap atarak yormamasını ondan bir cevap beklemediğimi belirttim.
#982363 bence sen ondan haklı olarak bir cevap bekliyorsun ona ne dersen de : ) bırak konussun dinle ama sakinliğini hep koru kendinden emin ve sakin ol canım belkide su an aklı cok karısıktır yasanılanlar karsısında kafasını toparlamak istiyordur konusabilmek için zamn istiyordur yani insanları dinlemeden anlayamazsın iletişimsizlikten doğuyor zaten problemler herkes kendi sesinden karsısındakinin ne dediğini duymaz oluyor
Gönderen: statistician - BaKımLı
AdeLinA yazdı:Bende kandilimi kutladığı için teşekkür ettiğimi ve kendisini cevap atarak yormamasını ondan bir cevap beklemediğimi belirttim.

:yeah: :yeah: çok iyi yazmışsın canım. muhtemelen ayrılığa dair bir msj atıcak, zaten bende soğumuştum falan diye.. sen sakın moralini bozma hiçbirşekilde. demişsin ya hayalimdeki sevgili modeliyle uyuşumuyor diye... neden hayallerinden vazgeçesinki :blushing: bana hep ne derlerdi biliyomusun, hayalindeki gibi yok, öyle birini aramaktan vazgeç, o senin sadece hayal ürünün hatta ve hatta öyle birini bulursan banada haber ver :laugh: böyle dalga geçerlerdi. ama şuan öyle biriyle tanıştımki.. hatta buluşmadan sonra kendimi rüyada sandım üstünde fazla durmadım. o derece uyuyordu hayallerimdeki modele. tabiki tip olarak, kibarlık, incelik, konuşma tarzı, davranış falan... ha, bu insan benim hayallerimdeki beyaz atlı prensimdir, değildir onu zaman gösterir. ama en azından hayallerime yakın biriyle birlikteyim şuanda :laugh:
Kullanıcı avatarı
#982629 kızlar destekleriniz için teşekkür ederim öncelikle :kiss:

hevescim bilmiyorum artık ama başka biri olduğunu düşünmüyorum ben açıkcası

darkblue aslında beklemiyorum tam hayatımdan çıktı diyorum oda bitirdi diorum keşke cevap vermeseydi cevap vermesi daha kötü oldu bnm için cevap vermeden böylece bitseydi keşke böyle daha çok canım yanıyo

statisciancım aynen kardeşimde bana diyorki hayalini beklersen evde kalırsın :laugh:
Aslında haklı ben mükemmeli arıyorum biraz :)

dkmkci teşekkür ederim :kissmuch:
#982669 bence böyle önemli bi konuyu susarak kapatmak daha acı verici sorular beynini yer neden niye ister istemez cevap ararsın aynı sorular döner durur kafanda ama tabi artık konusmak bile istemiyorsan tavrını koyarsn aman canım ya sen rahat ol her sey yoluna merak etme
Kullanıcı avatarı
#982682 bazen pişman olmuyor değilim acaba barışsammı diye soru işaretleri olmuyor değil aklımda ama ne biliim yaa kafam karışık çok fazla ne yapıcam bilmem :dontknow:

sanırım dediğin gibi cevaplarını bilmek kesin kararımı daha iyi belirler
#982694 kesinlikle söyleyeceği şeyleri dinlememezlik etme konusmak isterse bulusun konusun sonra ilerde sen dinlemedin olursun ama tabi olaylar sıcak bence biraz kafanızı toplamanız gerek ve sonuc ne olursa olsun büyük tepkiler verme sakinliği korumak cok önemli zamanla her sey yoluna girer ama iletişim çok öenmli bence! bir de inatlaşma hani içinden barısmak geliyrsa onu yap bırak gurursuz desinler onu bunu söylesinler bu senin hayatın önemli olan senin hislerin... :)))
#982720 anlıyorum canım o halde kendine biraz zaman ayırmalısın bi süre kafanı dinle kendini dinle belkide artık istemiyorsundur hem zaten top onda su an senin tek yapman gereken beklemek ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: askbocegiii - BaKımLı
#982876 adelina cnm bence sen artık kendi hayatına bakmaya çalış çünkü bu kadar zaman sonra ayrılık msjına cvp yazması çok üzücü yani ne kadar zamandır çıkıyodunuz bilmiyorum ama yani hiç mi değer vermio da bu kadar zaman sonra msj atıyo eğer konuşmak isterse bence son bi kez konuş bunları bu tür davranışları hak etmediğini böyle yaparak onu daha çok üzdüğünü filan söylemelisin ben msjla bi ilişki bitirmenin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum pek eğer ayrılıncaksa herşey konuşulup öyle ayrılınmalı cnm üzme kendini dicem ama biliyorum üzülceksin zaman herşeyin ilacı merak etme :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#982925 teşekkürler canım konuşmak isterse dinleyeceğim dinlemek istememin nedeni yine beni kandırırsa barışırsam die istemiyorum ama dinlicem belki haklı sebepleri vardır çok zor bi ihtimal ama.ben zaten başladım artık yanlızmışım gibi yaşamaya bir sevgilim varmış gibi gelmiyor artık
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#985440 çok sinirliyim bu baslıga yazmayıda sevmiyorum ama yazmassam çatlarım benimki arkadsınla dısarı cıktı aradım sarjı bitmiş ama beyfendi şarjım bitti diye arkadsından arama zahmeti bile duymamıs ben aradım merak edip arkadasını actı benimki sarjım bitti fln dedi bende sinirliyim bagrındım biraz işim var hadi kapıyom dedi kapadı :angryfire :angryfire sinirlendim iyicee bu sefer tekrar aradım dedim o telefon acılacak eve gidince konusuruz napayım diyo :angryfire :angryfire gel diyo beni boggg :potty: :potty:
tamam şarj bu biterde be adam hiçmi tel yok baska arkadasında bak ben arıyorum arkadasını nasıl ulasıyorum :angryfire :angryfire ama sölicek okadar seyim var okadar sinirliyimki şimdi arıyorum bagırmak için arkadasından mesgule atıyorrrr :tongue: :potty: :drink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#985490 verecegı yanıt ben erkegım bana bısı olmaz meral etmene gerek yok olacaktır kesin :laugh:
aynısını bız bayanlar yapsak küplere binerler
Kullanıcı avatarı
#985647 farketmemiş zaten şarjının bittigini sonradan söyledi tatlıya bagladık olayı sadece bittigini farkettigin anda arkadasından bi msj at merak etmiyim seni dedim farketsem atardım zaten niye haber vermiyim dedi öyle anlastık ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gsemmm - BaKımLı
#987628 Kızlar size işin içinden çıkamadığım bi sorum var..uzun süreli güvendiğiniz bi ilişkiniz var ama siz mutlu değilsiniz.Sevgiliniz sizi çok seviyor ama siz hayatınıza bi anda dan diye tekrar girmeye çalışan eski sevgilinizi düşünüyorsunuz..Bunun çok yanlış olduğunu,eski sevgiliden hayır gelmeyeceğini biliyorsunuz ama beraber olduğunuz sevgilide aradığınız hiç bir şeyi bulamıyorsunuz..melek gibi bi sevgiliyi terketmenin vicdan azabını yaşarım korkusuyla bunu 2 hatta 3 sene devam ettiriyorsunuz ve artık patlama noktasına geliyorsunuz çünkü gerçek anlamda mutlu değilsiniz..napardınız???
Kullanıcı avatarı
#987679 ne olursa olsun karsımdakini ve kendimi düşünerek kandırmazdım zor olsada bitirirdim zaman gectikce daha beter duruma düşmemek için
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#987683 ben gelecekle ilgili plan yapmazdım. melek gibi dediğim adam iki gün sonra beni aldatabilir, hiç beklemediğim biri çok mutlu edebilir bunların garantisi yok. garanti olan tek şey yaşadığım andır ve o anda da mutlu değilsem bişeyler eksikse bitirirdim.
Kullanıcı avatarı
#987790 Ayrılmaya da cesaretim yokmuş gibi hissediyorum uzun süreli bi ilişki olunca yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen bi insanı hayatınızdan çıkarmak çok zor geliyor..ama artık bi karara varmam lazım çok bunaldım :(
Kullanıcı avatarı
#987862 Çok iyi bi iletişimimiz var birbirimizi çok iyi anlıyoruz çok eğlenceli vakit geçiriyoruz her şey mükemmel gibi görünüyor dışardan..o çok mutlu onun mutluluğunu bozmamak için biraz da cesaretim olmadığı için yani kendimden emin olamadığım için yapamadım canım bu öyle bi ruh hali ki yazarken nasıl açıklayacağımı bilemiyorum her şey çok karışık...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
#987888 Sevgilim Atlanta city'e master için gidiyor. Başvurmuş kabul edilmiş herşey bittikten sonra bana söyledi inanabiliyor musunuz :crybaby:

Birde gitmeden dedi ki 2 yıl belki daha fazla seni bağlamak istemiyorum, sonuçta özgür bir insansın dedi. Galiba kafasında bitirdi ve bendende aynı davranışı bekliyo. Ama anlamıyorum. Daha 3 gün öncesine kadar herşey çok iyiydi 2 yıllık bi ilişkimiz var herşey rayında yolunda gidiyordu. :(
Kullanıcı avatarı
#987890 unicorn sana neden söylemediki acabaa :dontknow: cokta uzun bi zamanmıs 2yıl yok olucak yani...ama genede ilişkiniz 2yıla dayanıyormus yani bitircekmi ki bukdr kolay gidiyor diye biticek yani illa öylemi çok saçma yaa anlayamadım erkekarkadasının tavrını böyle önemli bi karar alırken keşke bastan söyleseymiş sanawalla hersey olup bittikten sonra söylemeside ayrıca cok sinir hbozucu
Kullanıcı avatarı
unicorn yazdı:Sevgilim Atlanta city'e master için gidiyor. Başvurmuş kabul edilmiş herşey bittikten sonra bana söyledi inanabiliyor musunuz :crybaby:

Birde gitmeden dedi ki 2 yıl belki daha fazla seni bağlamak istemiyorum, sonuçta özgür bir insansın dedi. Galiba kafasında bitirdi ve bendende aynı davranışı bekliyo. Ama anlamıyorum. Daha 3 gün öncesine kadar herşey çok iyiydi 2 yıllık bi ilişkimiz var herşey rayında yolunda gidiyordu. :(

canım hemen öyle düşünme bence evet sana söylememesi garip bi durum olmuş ama benim arkadaşımın sevgilisi de böyle bişey demişti zamanında. 7 yıllık ilişkileri var ve çocuk hala okuyo kıza bi gün ben sana illa beni bekle diyemem ne zaman evleniriz belli değil vs demiş. ama çocuk çok seviyo hiç bırakacak biri değil yani
Kullanıcı avatarı
#988041 selda, statistician, holy destekleriniz için sağolun arkadaşlar :huggs: :huggs:
tüm arkadaş çevremize umrumda değil gibi yapıyorum ama kırıldım. Bende artık bitti gözüyle bakıyorum zaten 3 gündür ne o beni aradı ne ben onu, bana değer vermeyenin ben peşinden koşmam uğurlar ola :tongue: ama kırıldım gerçekten kırıldım buda bir gerçek :(
Kullanıcı avatarı
#988301 neredeyse 1 hafta olacak hiç konuşmadık haberleşmedik, bu sabah ani bi kararla bana aldığı tüm hediyeleri aldıklarını topladım ve kargoyla evine gönderdim yüzünü bile görmemek için.
sonra lütfettide aradı hiç gerek yoktu arkadaş kalalım falan fiilan ayakları. Ama ben daha net koydum tavrımı madem bitsin istiyorsun peşinden koşmamı bekleme bitti dedim. Sonra babası aradı babasıyla çok iyi anlaşırdık. Oğlunun cahillik yaptığını beni üzmek istemediğini söyledi. Bende sizi seviyorum ama oğlunuz hayatını planlarken beni hiç hesaba katmamış uzamaması iyi oldu dedim.
akşam babası benim ona aldıklarımı kolilemiş bide güzel bi buket çiçekle getirdi. o şahsiyet öküz olsada babası her zaman nazik görmüş geçirmiş bi insandı :confused:
aldığım giysileri gömlekleri ihtiyacı olan birilerine vericem. parfümleride kuzenlere vericem zaten çoğu kullanılmamış .
şimdi sevmesemde demet akalın dinliyorum
"acilen toparlanmalıyım üstümden koca bir aşk geçti ..." :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jasss - KoKoŞ
#988989 unicorn,
senin adina cok uzuldum...sevgilinin yaptigina gercekten gorgusuzluk derim ben.kizma ama ,yurtdisi isi netlesene kadar soylememsinin nedeni,soyleseydi ssana sen tepki vericektin diye dusunmesi bence.ve belki de ayrilicaktin.ve erkekler bos kalmaya hic gelemezlerr...gidene kadar seninle olmak ,yalniz kalmamak istemis acikcasi...erkeklerin dogasi bu...yurtdisi isi olunca da seni bi kalemde silmis...orada yeni seruvenler yasayacak cunku...yazik cok yazik...tabi her erkek bunu yapiyor demek de yanliss...cok duzgun erkekler muhakkak var.arada cok mesafe olsa bile yillarca bekleyen ,seven erkekler de var ;ama cok nadir.insallah seni hakeden duzgun biriyle karsilasirsin ve omrun boyunca mutlu olursun.o seni hic haketmemis meger...
Kullanıcı avatarı
#988996 üzücü bir durum unicorn. üzücü olansa ayrılmanızdan çok bu şekilde bitmesi. sana daha saygılı davransa ve düzgün bir şekilde kararını açıklasa hem bu kadar şok olmazdın hem daha kolay olurdu diye düşünüyorum. biten ilişkinin ardından ne kadar konuşulsa boş, kısa zamanda toparlanırsın umarım. neyse ki mevsim yaz oyalanacak çok şey var :laugh:
Gönderen: batuhantasha - Güzelliğine Düşkün
#989196 Merhaba arkadaşlar bu forumda birhayli fazla bayan olması sebebi ile sizlerin fikrini almak amacı ile bir konuyu paylaşmak istiyorum. Biz kız arkadasımla aynı sitede ve komsu binalarda oturuyoruz kısa bır tanısma donemı sorasında 2 haftada karsılıklı olarak bırbırımızden hoslanarak sevgılı olduk. 25 temmuz 2010 da. o en ıyı kız arkadaslarına benı cok sevdıgını ve hayırlısı seklınde konusmalar yapıyordu. fakat ben en sacma seylerden bıle bazen tartısmalar yaratabılıyordum. neden arkadaslarınla daha fazla bulusuyorsun neden dısarı cıkarken evden az ızın alıyorsun gibi konularda. sevgılım duygularını pek gostermeyen bır kızdı ve 2 hafta once bız cıddı bır sekılde kavga ettık. ben daha oncesınde sadece onun verdıgı onemı gorebılmek adına bırkac tartısmada malesef ayrılık kelımesını dılıme dolamıstım ve telefonlarımı kapatmama ragmen 10 kere aradıgını bılıyorum ısrarla. neyse 2 hafta oncekı kavgada cok sınırlendırdım onu(ilk defa kavga ettık), sebep ise bana olan sevgısını gostermıcekse ve kanıtlamıcaksa ayrılma ıstegımdı. yarım saat boyunca bana '' ben boyleyım, sevıyorum sevmesem neden 1 yıldır aynı sekılde davranıyım dedı ve nasıl kanıtlıyacagımı bılmıyorum ben senın gıbı duygusal degılım'' dedı.cok streslendı ve 1 hafta gibi bir sure konusmak ıstemedıgını suan cok fazla streslı oldugunu soyledı. hatamı anladım ve yalvararak bu sureyı ertesı aksama ındırdım ve ertesı aksam konustuk bıdaha yapmıcagımı ve boyle basıt seylerden dolayı stres yaratmıcagıma soz verdım yemınler ettım ona. Ertesi gun aynı eskısı gıbı olduk ve ona defalarca kez sordum bır sorun varmı dıye. oda yok askım hayır normalım gıbı laflar etmıstı ve davranıslarıda normaldı. neyse 1 hafta sure gectı ve bu sure 0 tartısma yada kavgayla gectı cok guzeldı. bu sure sonunda bana soguk konusmalarından dolayı sordum neden boyle dıye. ( bız her 10 dk'da bır gıbı mesajlasırdık ) bana artık cok bunaldıgını kendınle kalmak ıstedıgını ve cok sıkıldıgını soyledı herseyden. sadece bana ozel bısey olmadıgını soyledı. benı sevmıomusun dıye sordugumda ıse; tabıkı sevıyorum 1 yıldır beraberız ama emın degılım ben artık yakın bır ınsan olarakmı yoksa sevgılı olarakmı sevdıgımden dedı. Bu sozlerden sonra 1 hafta dusunıyım benı rahat bırak demesıne ragmen ona su sekılde acıklamalar yaptım. '' askım bak bırakmak aramızdakı problemlerı cozmekten dahamı kolay olcak gel el ele verelım devam edelım yanında olıyım senın herzamankı gıbı. bunların hepsını aglyarak soyledım ve oda agladı bazen '' 2 gun once 25 temmuz yıldonumumuzdu. ona sarkılar soyleyıp kaydettım. 1 yıllık gecmısımızı karıkatur kıtabı yaptırdım. bonnyfood'dan cok guzel ayıcıklı cıkolatalı keklerden satın aldım felan. onları ona verdıgımde bana cok abarttıgımı ve onu bu seferde baskı altında bıraktıgımı soyledı. ( bu arada tum bu sorunların ustune unıversıteye puanı yetmedı ve bu streste eklendı ) ve bana 25 temmuz gunu, ayrılmanın daha mantıklı oldugunu soyledı ve en azından sımdılık cumlesını ekledı. bende bu kadar hazırlık yapmısken ve bole bır tepkıyle karsılasınca cok kırıldım canım acıdı ve bende acıtmak ıstedım. ona dedımkı sen hayatımda gordugum en buyuk yalancısın 1 yıl boyunca kandırdın benı ve senden nefret edıyorum. cok aglattım onu :( neyse sora arkamı dondum ve gıttım. pesımden eve geldı ve aldıgım hedıyelerı getırdı. ben bunları hak etmıorum gıbı bır suru laf soyledı ve gerı vermek ıstedı aglayarak. ben sevgılımle bugune kadar hep cok ıyı gecındım tartısmalarımız harıc. onu kırdıgımda sabahın 5ınde okula gıtmeden cıcekler ve notlar hazırlayıp paspasa bıraktım ve daha bırcok sey. onla suan konustugumda bır sure gorusmeyelım sende kafanı dınle bende dıyor. cok yakın bır kız arkadası ıle gorustugunde ıse sunları demıs dün; kız arkadası benı övmüş; bole bı erkegı kacırma nası bulcan gıbı laflarla. oda bende bılıyorum cok ıyı bırı demıs ve demıskı ben ona kesın bıttı fln demedım kafamı dınlemek ıstıyorum dedım demıs. ve tabıkı hoslanıyorum hala ama bılmıyorum demıs. ustume gelmeyın lutfen bunalımdayım demıs. dun gece konustum aradım dayanamayıp ve bana sunları soyledı; sana cok sınırlıyım bır sure konusmak ıstemıyorum sende kafanı dınle bende, benı sevıp sevmedıgını sordugumda ise; tabıkı hala hoslandıgını 1 yıllık ılıskıden kalma bı sevgısının oldugunu soyledı ve tekrarladı bır sure gorusmeyelım dıye. ama sora sevgılı olurmuyuz olmazmıyız bır umut vermek ıstemedıgını soyledı. ama suan ayrıldık dedı. cunku o bana ayrılmak ıstedıgını soyledıgı zaman gurumu yedıremeyıp ve benımde acı cekerek soylemıs oldugum '' senden nefret edıyorum '' gıbı laflar ettıgımde o bana demıstıkı '' askım sanırım ben biraz ani karar verdim ayrılmak degılde kafa dınlemek daha mantıklı bır sure 10 15 gun ''demıstı. bende gerızekalılık edıp ona bu cocuk oyuncagımı dıyıp ayrılalım demıstım. ona bugun su sekılde bır mesaj attım. '' hayatımda bır yıldır cok degerlı bır yerde bulundun ve bulunucaksın, sevgılı olarka gor, arkadas olarak gor, dost olarak gor farketmes, benım sana o cumlelerı etmemın tek sebebı canımı cok yakmıs olmandı. duzelırmıyız eskısı gıbı olurmuyuz bılmıyorum ama sunu bıl ben senın daıma arkanda senı koruyan bırı olucam. ben sevgılım olarka kalmanı ıstıyorum hayalımde bu. ne zaman nerede neye ıhtıyacın olursa ben herzaman burdayım. ben sana karsı bır adım attım ve eger sende bana onem verıyorsan adım atma arama veya yazma sırası sende '' ve o da bana sunu yazdı uyanır uyanmaz ''gunaydın. yazdıkların ıyıydı tesekkur ederım.ama sımdı bır sure yazısmayalım tamammı ? sende sımdı yazma. hadi iyi tatiller sana ''. sizce ne yapmalıyım ? veya okuduklarınıza gore eskısı gıbı olma sansım sızce nedır :( onu cok sevıyorum.
Kullanıcı avatarı
#989223 jass, her zaman böyle biraz öküzdü ama ben hep onu görmezden geliyordum şimdi düşünüyorumda bu son yaptığı aslında onun kişiliğiyle bire bir örtüşüyordu o yüzden bundan sonra daha seçici olucam. Bu bana iyi bir ders oldu :(
holy, aslında düşündüğümden daha çabuk atlattım, hatta üzerimden yük kalkmış gibi geziyorum arkadaşlarla kuzenlerle vakit geçiriyorum ona aldığım kıyafetleri ihtiyacı olan birine verdim parfümleride (2 tanesinin jelatini bile açılmamış :shh: ) erkek kuzenime verdim ve hayatımdan tamamen çıkmış oldu ohhh be :tongue:
Kullanıcı avatarı
#989272 Batuhantasha,senin sevgilinin durumunu yaşamış biri olarak şunu söylemeliyim çok üzerine gitme,biliyorum sen bir an önce her şey açıklığa kavuşsun mutlu olun istiyorsun ama inan bana zaman vermek en doğrusu.Çünkü sen şuan önüne dünyaları sersen bişi ifade etmez o çok bunalmış..onu nasıl tekrar elde edebilirim diye düşünmek yerine biraz zaman ver o seni özlesin yokluğunun farkına varsın.bilmiyorum çok garip bi psikoloji ama sevgilim bana sürekli mesaj atıp af diledikçe itici geliyordu bazen o haklı olmasına rağmen o özür diliyordu sırf barışalım diye..bence ilişkide her iki taraf da düşüncelerinin kararlarının arkasında durmalı..sen ona hep arkandayım ne olursa olsun falan demişsin o belki seni biraz cepte gibi görüyor olabilir ama tabiki bu sadece bi ihtimal yanlış anlama..
Gönderen: batuhantasha - Güzelliğine Düşkün
#989285 oncelıkle cevabın ıcın tesekkur ederım gsemmm. bende zaten ona zaman vermekten baska carem oldugunu sanmıyorum cunku dunyaları onune bıle sersem ıtıcı gelıyor ona sadece benı rahat bırak dıyor uzerıme gelmesın kımse dıyor. Pekı sızce bu durum nasıl sonuclanır ? sonucta artık sevmıyorum dıyemıyor veya bıttı demedım dıyor sadece kafamı dınlemek ıstıyorum kendımle kalmak ıstıyorum dıyor. kac kere arkadasları aradı telefonlarına bıle bakmıyor bırkac saat sonra goruyor cagrıları. yanı acaba bı 15 20 gun sonra benı ozlermı yada bu durum tam tersıne denk gelıpte tamamen benden sogurmu sızce ? bana tek dedıgı sey su; ben nefret ettıgımı veya sevmedıgımı solemıyorum ama bıktım artık kendımle kalmak ıstıyorum hergun her dakıka gorusmek gorusmedıgımız dakıkalarda mesajlasmak cok baydı dıyor. bıraz rahatlamaya ıhtıyacım var dıyor. ama bu surecın sonunda ne olur bılmıyorum dıyor ve sunuda eklıyor sende ıstedın ve ayrıldık suan ayrıyız ama ben bole kalırız veya bırlesırız dıye bırsey dıyemıyorum cunku ne hıssettıgımı bılomıyorum dıyor. senıde umıtlendırmek ıstemem dıyor. ama ben hala sevıyorum tabıkı koca 1 yılın hatırlattıkları var dıyor.
Kullanıcı avatarı
#989468 Sana senin istediğin gibi seni çok severek dönmesi için kıymetini anlaması gerek bence senin..artık biraz umursamıyor gibi davran böyle durumlarda ilgi göstermek sadece daha da soğutmaya sebep oluyor :confused:
batuhantasha yazdı:oncelıkle cevabın ıcın tesekkur ederım gsemmm. bende zaten ona zaman vermekten baska carem oldugunu sanmıyorum cunku dunyaları onune bıle sersem ıtıcı gelıyor ona sadece benı rahat bırak dıyor uzerıme gelmesın kımse dıyor. Pekı sızce bu durum nasıl sonuclanır ? sonucta artık sevmıyorum dıyemıyor veya bıttı demedım dıyor sadece kafamı dınlemek ıstıyorum kendımle kalmak ıstıyorum dıyor. kac kere arkadasları aradı telefonlarına bıle bakmıyor bırkac saat sonra goruyor cagrıları. yanı acaba bı 15 20 gun sonra benı ozlermı yada bu durum tam tersıne denk gelıpte tamamen benden sogurmu sızce ? bana tek dedıgı sey su; ben nefret ettıgımı veya sevmedıgımı solemıyorum ama bıktım artık kendımle kalmak ıstıyorum hergun her dakıka gorusmek gorusmedıgımız dakıkalarda mesajlasmak cok baydı dıyor. bıraz rahatlamaya ıhtıyacım var dıyor. ama bu surecın sonunda ne olur bılmıyorum dıyor ve sunuda eklıyor sende ıstedın ve ayrıldık suan ayrıyız ama ben bole kalırız veya bırlesırız dıye bırsey dıyemıyorum cunku ne hıssettıgımı bılomıyorum dıyor. senıde umıtlendırmek ıstemem dıyor. ama ben hala sevıyorum tabıkı koca 1 yılın hatırlattıkları var dıyor.

sevgilim sevgisini gösteremiyor yapısal olarak böyle flan demişsin ya zaten genelde sevgisini gösteremeyenler fazla gösterilmesinden de hoşlanmıyor bence dediğini yap arayıp sorma ilgini belli bile etme tabi bu benim görüşüm zamanla düzelir
jasss yazdı:benim de esimin dogumgunu yaklasiyor.cok az kaldi.ne alacagimi sasirmis durumdayim her seyi alasim gelio ama ben hoslansin istiyorum.ilginc bisiler ama ne... :confused: resmimizin oldugu yastik yada tisort falan artik olmaz dimi kizlar yani evliyiz ve hep beraberiz sonucta.bu tarz seyler filort durumlarinda daha mantikli bence.sevgiliyken daha bi basitmis hediye olayi onu anladim.evli olanlardaan, ese hediye konusunda yardim bekliyorum:)

yok yok söylemeden edemycm :) bir başlık açmışsın önceden, yazdıklarını okumustum o başlıkta. evlenmişsin senin adına çok mutlu oldum allah bir ömür mutluluk huzur versin :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jasss - KoKoŞ
darkblue yazdı:
jasss yazdı:benim de esimin dogumgunu yaklasiyor.cok az kaldi.ne alacagimi sasirmis durumdayim her seyi alasim gelio ama ben hoslansin istiyorum.ilginc bisiler ama ne... :confused: resmimizin oldugu yastik yada tisort falan artik olmaz dimi kizlar yani evliyiz ve hep beraberiz sonucta.bu tarz seyler filort durumlarinda daha mantikli bence.sevgiliyken daha bi basitmis hediye olayi onu anladim.evli olanlardaan, ese hediye konusunda yardim bekliyorum:)

yok yok söylemeden edemycm :) bir başlık açmışsın önceden, yazdıklarını okumustum o başlıkta. evlenmişsin senin adına çok mutlu oldum allah bir ömür mutluluk huzur versin :pray:

:) canim benim cok tesekkur ederimm.darisi butun itsbeauty kizlarina:)
askerde evet zor zamanlarimiz oldu cok ama geldi gecti.hatta burda bazi arkadaslar cok kati konustular esim hakkimda tanircasinaa, seni sevmiyo, ayril, ben olsam hayatta durmamm,baskasi var onun hayatinda falan filan amaa ask kazandi:))) eger biraksaydim bile askerden dondugunde o gelirdi o kadar eminim buna su anda:)
#991278 zaten hiç anlamam daha sen emin olamıyorken 3. bir kişi hiç tanıyıp bilmediği halde kesin cümlelerle o seni sevmiyo o şöyle o böyle yapar diyebiliyo zaten mutlu olmak istiyorsan dısarı kulak asmıycaksın neyse canım geçmiş gitmiş bi ömür mutluluklar... :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#992715 Bunu bu başlığamı yazmalıyım bilmiyorum ama kafam çok karışık kızlar size çok ihtiyacım var
bir süredir konuştuğum biri var benim tam hayalimdeki gibi biri sanki yıllardır beklediğim beyaz atlı prensim ben ondan aşırı hoşlanıyorum hatta aşığım.Oda bana karşı boş deil gibi en azından öyle görünüyor.Ama bir problem var yurtdışına çıkacak okul için.Bu yüzden benim ona bağlanmamı istemiyor çünkü olmaz ben yıllarca orada kalıcam beni bekle istemiyorum diyor ben soğumaya çalıştığımdada bana trip yapıyor soğuk davranıyorum mesela hemen kızıyor konuşması hemen değişiyor.Kafam çok karıştı amacı ne bilmiyorum bence oda bana karşı birşeyler hissediyor ama içinde bunları kabullenmemiş çünkü kabullenirse gidememekten korkuyor.Görüşelim dedim görüşmekte istemedi görüşürsek gidemem dedi napıcam ben en kısa zamanda daha çok canım yanmadan konuşmalarımızı keselim görüşmeyelim diyorum siz ne dersiniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: passsiflora - BaKımLı
#992734 yani ben nacizane şunu söyleyebilirim kendi geleceği için eğitim almaya gidiyor iyi hoş ama bu mazeretle seni sürünceme de bırakması bencilce bir davranış..net de değil ayrıca yani hoşlandığını açıkça söylemiyor bana bağlanma triplerinde ama öte yandan soğuk davranmana da tahammül edemiyor..bence açıkça ifade etmelisin gerekirse görüşmeyelim dersin ki niyetini belli etsin..mesafeli ilişki zor evet cesaret edemiyor olabilir ama sonuçta yurtdışında eğitim alıp buradaki ilişkisini devam ettiren pek çok örnek var..