Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotcouture - BaKımLı
#852079 Bana da tam tersi çok özel bir koku gibi geliyor. Hatta bence çiçeksi-kremsi koku sınıfında tam anlamıyla bir klasiktir. Belki de ayrı ayrı çiçeksi ve kremsi kokulara hasta olduğumdandır, bilemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
hotcouture yazdı:Bana da tam tersi çok özel bir koku gibi geliyor. Hatta bence çiçeksi-kremsi koku sınıfında tam anlamıyla bir klasiktir. Belki de ayrı ayrı çiçeksi ve kremsi kokulara hasta olduğumdandır, bilemiyorum.

tatlım aslında bende kremsi vanilyalı ve çiçeksi kokuları severim durdukça teninde yumuşacık bir koku yayılmalı parfüm dediğinde zaten.ama anais anais pek de orijinal bir kokuymuş gibi gelemdi hatta bir kokuyu hatırlattı bana ama şimdi çıkaramıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#873433 cacharel den amor amor ve noa yı kullandım.Amor amor öyle çok ahım şahım vazgeçilmeyecek bir parfüm değil,noa ise temiz ferah tam yazlık bir koku ama yinede yinede oda öyle tekrar tekrar alırım dediim parfümlerden olmadı. :(
Kullanıcı avatarı
#873963 amor amor ve noa'yı ben hiç beğenmiyorum.piyasada çok daha güzel ve farklı kokular var bence. :blushing:
Kullanıcı avatarı
hotcouture yazdı:Kızlar Scarlet nasıl kokuyor?

tatlım bu koku tatlı çiçeksi gibi bir koku çiçek ağırlıkta ama keskin, fresh bir koku değil.yumuşak tatlımsı bir çiçek kokusu ama kalıcılığı konusunda bir şey diyemem çünkü hatırlamıyorum. :blushing:
Kullanıcı avatarı
#907511 tatlım ben bu kokuyu bir kez denedim tam olarak hatırlamıyorum yani kalıcı mı değil mi.ama güzel hanım hanımcık bir koku çekici kadın kokusu değil. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#907984 Worldwide; Anais Anais benim yaz için sevdiğim klasiklerdendir, hatta yakın zamanda aldımda, yazı bekleyemeden kullanıyorum ara ara. :) EDP si üretiliyormu bilmiyorum, benimki EDT. Kalıcılığıda güzel, öyle buram buram çevreni saracak bir parfüm değil ama, benim gibi kalıcı parfüm takıntısı olan birini tatmin ediyor.Gün içerisinde bir kez tazeliyorum, yatana kadar alıyorum tenimdeki kokusunu hafif hafif..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#908025 sevliay,yeliz çok teşekkür ederim kızlar :kissmuch:

yelizcim bende de öyle kalıcılık takıntısı var :confused: eğer anais anaisin kalıcılığı senin için yeterliyse ben bir bakayım o zaman anais e ;) deneyemezsem de sevil in internet mağazasından 50 lik alırım :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#908299 Sen yinede teninde denemeye çalış canım,Cacharel standının olduğu hemen her yerde Anais i bulabilirsin. Bu kalıcılık olayı gerçekten çok enteresan :dontknow: Seninde benim gibi takıntınsa bilirsin zaten..Birinin çok kalıcı dediği bir parfüm, diğerinde uçup gidiyor. Mesela ben Anais i uzun yıllar önce kullanıp, kalıcılığından memnun olmadığımdan, kokusunu çok sevdiğim halde birdaha almadım. Bu kez eşim almış hediye, ama alınmayacak kadarda değilmiş yani, evet hafif soft bir koku, elbette şekerli, baharatlı parfümlerin perfonması yok ama, misler gibi hafif hafif kokusunuda alıyorum yani gün boyu.
Testerden deneme şansın olursa yada satın alırsan sende yaz deneyimini :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: worldwide - KoKoŞ
#908310 evet canım aynen,birinin kalıcılığını öve öve bitiremediği parfüm benden puf diye uçup gidiyor,şuana kadar kalıcılığı çok iyi diyebildiğim bir parfüme rastlayamadım henüz :blushing: bu haftasonu cepaya gideceğim orda bir deneyeyim anais i :love10: sağol yelizcim :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
#911867 cacharel'in tek tahammül edemediğim kokusu da amor amor.summer'da mutlaka amor amor gibidir.okadar çok kullananı varki bu parfümü artık gına geldi. :blushing:
Gönderen: soiloe - Güzelliğine Düşkün
#982687 cacharel gloria nasıl bir koku tanımlayabilirmisiniz lütfen?
açığını almak istiyorum bugünlerde ama kararsızım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1044967 cacharel gloria benim asik oldugum bir kokuydu bir sise kullandim maalesef kaldirildi minyatur bir gloriam var açip açip kokluyorum nasil kaldirir bunu cacharel inanamiyorum noa nin en sevdigim versiyonu fleur du o da kaldirildi :angryfire gicik cacharel ne olacak :potty: anais anais den hoslanmiyorum amor amor ve amor amor elixir kullandim en çok elixir i begendim scarlette guzel tatli bir koku
Kullanıcı avatarı
#1046161 ben de yillar once almistim ama esim nefret etti ondan erkekler bazen hiçbirseyden anlamiyorlar parfum konusunda da ileri goruslu degiller bence
Kullanıcı avatarı
patty yazdı:ben lou lou hastasıyım ben o parfüme aşığım yaa. ne zaman sürsem herkes özellikle de erkek arkiler hep sorarlar bunu. erkak arkadaşım da bayılıyo bu kokuya ;)

pardon ustte alinti yapmadan yazmisim :blushing: loulou hakkinda yazmistim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Slaymer - BaKımLı
#1078905 chacharel lou lou çok guzel bır parfum .ama turkıyede bulamıyorum ..yurtdışından aldım ..gozunun içine bakıyorum bitmesın dıye..
Kullanıcı avatarı
#1081188 cacharelin yeni parfumu catch me yi scarlete benzettim pek farkli parfum çikarmamis ama yine de hos kullanilabilir ama hemen gidip almaliyim diyebilecegim bir sey degil
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Mermaid21 - SüsLü
#1081227 scarlet :love10: bayılıyorum bu kokuya kullanmaya kıyamıyorum bitmesin diye :laugh: biterse kesinlikle tekrar alacağım bir parfüm.şu aralar hafif kalacağı için yaza saklıyorum tam yazlık bir parfüm çünkü :love10:
Gönderen: esym - Güzelliğine Düşkün
#1081811 cacharel lou lou çok kötü bi koku ya hacı yağı gbi kokuyor size güvendim aldım ama ağlasam yeridir çok mutsuzum çok ağır bi saattr üstümde aynı kokuda hacı yağı kokusunda :( :( :( ağlamak istiyorum :( :( denemeden ALMAYIN :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: girdap - Güzelliğine Düşkün
#1083163 anais anaisi denedikten sonra cacharel parfümlerinden soğumuştum amor amor da bana çok manasız silik bir koku gibi gelmişti ama noayı bir arkadaşımda koklamıştım çok hoş pudralı temiz bir kokuydu yaz için çok uygun alınabilir yani :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: girdap - Güzelliğine Düşkün
ASKIMEMNU yazdı:cacharelin yeni parfumu catch me yi scarlete benzettim pek farkli parfum çikarmamis ama yine de hos kullanilabilir ama hemen gidip almaliyim diyebilecegim bir sey degil

canım catc me için bir blogta lou lou nun hafifletilmiş versiyonu deniliyordu ama sen scarlete benzetmişsin bense daha denemediğim için yorum suzum :blushing: